24 szep 24, 07:25:32 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 196 197 [198] 199 200 ... 391
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Csak Csajok!  (Megtekintve 1085013 alkalommal)
0 Felhasználó és 17 vendég van a témában
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #2955 Dátum: 09 júl 21, 21:23:39 »

jaja pont ugy értem ahogy nóri mondja ikszdé
nah szal azon kívül amit mondtam ez a másik dolog van hogy egy srácra nagyonjó barátként tekintsz csak ő gondol többet...és van fordítva is
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Aemy
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2788


Chokolate Sisters fele


WWW
« Válasz #2956 Dátum: 09 júl 22, 07:12:28 »

Most eszembe jutott, mikor az első randin belekaroltam Gáborba...
*________________* az az izmos felkaaaaaaaaaaaaaar és igen... olyan fini illata vaaaaaaaaaaaaaaaaaaaan!!!!!!

naponta veszek illatmintát a nyakijából Ámor

én sosem szaroztam... ha nem értették meg elsőre azt hogy: "nem bocsi"
másodszorra már: "mondtam, hogy nem! mit nem tudsz ezen felfogni?!" általában utána nem próbálkoztak többet. 
smirksweat

és lehet bunkó vagy szívtelen... de én mondtam elsőre szépen...  Hümm-hümm
Naplózva


Kimi o ai Shiteru G-sama Férjem! Ámor BLOG
Xapám: Cart' - Jányok: Temi, Nikkie, Esztii - Vej: Dani - Tanoncok: Aysee és  Csibe
Veracchi
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2741



« Válasz #2957 Dátum: 09 aug 02, 13:31:18 »

Na ennyi Nevet
Nekem erről pont megvan a sztorim a tegnapi nappal kapcsolatban a "kétértelmű jelek"-ről...merthát érdekes dolgok folytak xD
...és nyaaaaaaaah...ezt most kellett Nevet
Naplózva

"Olyan makacs a természetem, hogy nem tűri az ijesztgetést, akárhogyan is próbálkoznak vele. Minél inkább meg akarnak félemlíteni, annál jobban nő a bátorságom."
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #2958 Dátum: 09 aug 02, 18:16:39 »

vera -> msn -> majd mesélj (jé 4 szó pont ikszdé)
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Veracchi
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2741



« Válasz #2959 Dátum: 09 aug 02, 18:27:46 »

Noé,meséltem és lol xDD Huh érdekes volt..
Naplózva

"Olyan makacs a természetem, hogy nem tűri az ijesztgetést, akárhogyan is próbálkoznak vele. Minél inkább meg akarnak félemlíteni, annál jobban nő a bátorságom."
Aemy
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2788


Chokolate Sisters fele


WWW
« Válasz #2960 Dátum: 09 aug 02, 19:31:20 »

Oké, hogy ti megtárgyaltátok, de itt?  Hmm? Itt én is tudni akar  Pojén
Naplózva


Kimi o ai Shiteru G-sama Férjem! Ámor BLOG
Xapám: Cart' - Jányok: Temi, Nikkie, Esztii - Vej: Dani - Tanoncok: Aysee és  Csibe
Aemy
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2788


Chokolate Sisters fele


WWW
« Válasz #2961 Dátum: 09 aug 06, 07:37:48 »

Na ne...

Mindenkinek nőgondjai vannak? Nekem is..
Tetszik egy csaj, tetszik nagyon csak az a gáz hogy épp 15... Byebög
Nem lenne semmi gond, de 22 éves vagyok... smirksweat


Nézd. Lehet hoy 15 éves. De a vilselkedése és a felfogása a lényeg. Ha komolyabb az átlagnál, nem lényeg hogy csak 15 éves.
1/ Lehet, hogy van esze, és boldogok lesztek.
2/ Vagy lehet hogy kislány még.
Ezt akkor tudod meg, ha elhívod 1 este randira. Csak legyen 19:00-ra egy mozimeghívás. És későn sem viszed haza. Ha fogadja, tudni fogod, hogy mit gondol. Mert a reakciója nyilvánvaló lesz.

Az én szüleim között is több mint 6 év van.

Te egy 22 éves, nagyon kedves, értelmes és rendes pasi vagy. Aki elutasít, magával cseszik ki.  Ördögi
Legyél bátor, hívd el. A randi után ráérsz azon morfondírozni, hogy 15 éves.
Mert az számít, hogy mennyire komoly a gondolkodása. Nem a kora.
Lehet ő lesz életed nagy szerelme.  Hümm-hümm

Hajrá Gabesz!  Nevet
--------------------------

amint észreveszik, hogy kötődsz hozzájuk, abból sok jó már nem lesz. Erről pont a Két pasi meg egy kicsi jut az eszembe, volt egy rész ahol Charlie előbb mondta a csajnak, hogy szereti, és utána tisztára úgy érezte, hogy elvesztette a vezető, irányító szerepét.
Szóval emiatt nem tudjátok kimondani azt hogy szeretlek?  smirksweat
Ez ostoba dolog.
Egy nő átveszi az irányítást, akkor amikor helyesnek tartja... Nem kell hozzá, hogy kötödjetek.  smirksweat
Minden a slamasztikától függ.
« Utoljára szerkesztve: 09 aug 06, 07:44:26 írta aemy » Naplózva


Kimi o ai Shiteru G-sama Férjem! Ámor BLOG
Xapám: Cart' - Jányok: Temi, Nikkie, Esztii - Vej: Dani - Tanoncok: Aysee és  Csibe
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #2962 Dátum: 09 aug 06, 09:45:32 »

Hmm aemy uncsim szerelmi tanácsadó rovatát olvashatjuk ha bárkinek bármi problémája van csak nyugottan írjatok vagy telefonáljatok a 06.... telefonszámra és aemy segít ikszdé
Huh hát én nem egy olyan esetet ismerek ahol huszon xy éves pasi járt tizen xy éves csajjal...sőtt néha van egy olyan érzésem, hogy minálunk egyesek ezt alapsulin késztetésnek érzik xD ismerek pár csat aki 8.os korában járt mondjuk 22 éves sráccal xD de én itt a pasikat nem értem mit látnak bennük ikszdé mmint ez talán kicsit irigyen hangzik de nem arról van szó xD higgyétek el xD

Hmm nem tom miért olyan nagy kunszt a szeretlek dolog azt érezni kell nem 70milliószor hajtogatni szerintem xD főleg nem egy párkapcsolatban ez nem változtat semmi xD nem tudom én valahogy nem vok oda ezért a szóért vagyis inkább pontosabban azokért az emberekért akik túl sokszor hajtogatják a párjuknak xD nemtom na Pirul ez van és késsz lehet ez csak a média által felém sugárzott izé de akkor is ikszdé mert amugy meg én is gyakran hajtogatom csak nem egy kapcsolatban ahol már másképp érti az ember ikszdé ott az épp ezért más is na ikszdé hmm akartam még vmit csak mit

Tanács annak a sok marhának nem msn és e-mailben kell szakítani .

De azt olyan könnyű na és ha épp abban a pillanatban érzed úgy hogy nem jó neked vele és minek haloghatni akkor ez a legjobb és nem kell több időtöket se a másikra pocsékolni... meg.. hmm de szemtől szembe biztos jobb lenne ikszdé
« Utoljára szerkesztve: 09 aug 06, 09:53:25 írta noemimi-chan » Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Dorci
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 717



« Válasz #2963 Dátum: 09 aug 06, 10:05:36 »

szerintem a kor külömbség nem olyan nagy probléma anyám és apám között 13 év kor külömbség van apu 30 éves volt amikor elvette anyút 17 évesen és akkoriban a rosszmájuak csak egy-két évet adtak nekik és lás csodát idén már 25 éve hogy házasok itt arra akartam ki lyukadni hogy ha szerelmes az ember a kor nem számít csak a másik ember akit szeretünk Pirul
Naplózva

Rina
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 462



« Válasz #2964 Dátum: 09 aug 09, 15:11:12 »

Gabesz igaza van Aemy-nek. Attol függ milyen a lány viselkedése,felfogása,éretsége.
Fiú haverom most 25 a bartánöje most évfolyamtársam 17 éves mikor emgismerkedtek a lány 15 volt. Azota is együttvannak és nagyon jol kijönnek s minden rendben.

A szeretlek szó csak akkor mondja valaki ha tényleg van mögötte érzelem. Nekem régebben eleget mondták nem pont szerelmi hanem más értelembe és utána csak a céljaik eléréséhez kelletem mint kulcs.Szóval jó ideig nem hittem hogy emögött a szó mögött lehet e valami.nem is érdekelt azt amikor Csiszi (Marcim) mondta nekem az olyan más volt . Rettenetesen jol eset. De igazából nem a szó hanem maga a szándék volt a fontos mögötte.  Mosolyog

Dorci gratulálok a szüleidnek hogy a sok rosszalás ellenére megmaradtak.  Nevet
Naplózva

Az emberek döntései a kulcs a boldogság kapujához!\\\"

\\\"Küzdj hogy, mind elérd a céljaid\\\"
Ayaka
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1727


a tudás üldöz, de én gyorsabb vagyok


« Válasz #2965 Dátum: 09 aug 13, 12:13:36 »

Én azért hozzáfűzném h: Sztem nagyon gondold át a dolgot. Nem a korkülönbségre gondolok, azzal semmi baj nincs. Nekem azzal van itt egy kis bajom h mondtad h kis korotoktól barátok vagytok. sztem ezért vigyázz vele, mert ha rosszul sül el a dolog, akkor tönkretehettek egy nagyon jó barátságot =/
Bocs.
Naplózva
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #2966 Dátum: 09 aug 13, 12:54:41 »

Augy én még kicsinke vagyok és túlságossan le egyszerűsítem az agyacskámban a dolgok működését de wáááh annyira de annyira nem értem ha valakik barátok voltak majd összejöttek akkor mér kell végetérnie a baráságnak nemtom ez olyan izé mán :F
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Aemy
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2788


Chokolate Sisters fele


WWW
« Válasz #2967 Dátum: 09 aug 13, 13:58:41 »

Mert lehet összeveszéssel válnak el, vagy az egyik kiszeret a másikól, és aki szerelmes marad, csak bánatos lesz.  Gondolkozik
De ha meg lehet oldani normálisan is, nem kell marakodni szerintem.  Hümm-hümm
Naplózva


Kimi o ai Shiteru G-sama Férjem! Ámor BLOG
Xapám: Cart' - Jányok: Temi, Nikkie, Esztii - Vej: Dani - Tanoncok: Aysee és  Csibe
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #2968 Dátum: 09 aug 13, 14:01:25 »

Dededede...izé oké ezeket értem de mi van ha valainek valaki tényleg pusztán casak ugy barátian hiányzik de... mégis csak foscsi az egész mindenség... olan izé mikor ezt csinálják az emberek...
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Crispy
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 818


« Válasz #2969 Dátum: 09 aug 15, 19:34:59 »

Gabesz köztem és Berci közt 5 év van és tökjól elvagyunk... 45 meg 40 évves közt nemsok azaz 5 év de én 15 vagyok ő meg 20 szóval szerintem ez ne tartson vissza :'D
Naplózva

Oldalak: 1 ... 196 197 [198] 199 200 ... 391
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!