24 szep 25, 13:25:20 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 163 164 [165] 166 167 ... 391
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Csak Csajok!  (Megtekintve 1086011 alkalommal)
0 Felhasználó és 20 vendég van a témában
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #2460 Dátum: 09 jan 17, 19:10:26 »

igen ez teljes mértékben igaz mmint nem épp nőies viselkedésnek tartom h vki letaperol egy srácot csak ugy hát köszi szépen ikszdé
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Rina
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 462



« Válasz #2461 Dátum: 09 jan 17, 21:16:48 »

Az én véleményem Seed hogy én oda se állnék vagy szoba se állnék egy olyan pasi mellet aki a nöt csak arra akarja. Neked rossz tapasztalatod volt nagyon sajnálom is meg megértem nálad miért. De csatlakozok a többi fiúhoz a másik topicban hogy ilyen kérdésekben énis régimodi lány vok.Valahogy nem bántam/ bánom hogy nem is vagyok olyan mint sok sok lány a koromba.
Naplózva

Az emberek döntései a kulcs a boldogság kapujához!\\\"

\\\"Küzdj hogy, mind elérd a céljaid\\\"
Crispy
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 818


« Válasz #2462 Dátum: 09 jan 17, 21:18:56 »

uristen x"D hátezen ojat szakadtam :'DDD én sose merném ezt emgcsiálni :'DD XDDD még ha nézek....najómondjukki...szal ha bámulok is valakit akkoris elröhögöm magam ha csk észreveszi más... xDDD nemhogy letapizzam... x"DDD szegény fiú... x"Dnembajazért vicces. :'D mondjuk nemhiszem h örülnék ha egy 5 ével fiatalabb kisfiú taperolná a popsim ikszdé

>> jaaj nagyon egyetértek Rina =/ nemhiszem h aza vágya egy 14-25 éves lánynak h a szüzességét a 2. randin veszitse el csakgy véletlen vagyugy hogy semmi érzelmet nemmutatnak.... ha a csaj olyan h bárkivelösszefekszik akkor alap egy pasinak h "úú nekem is átkell rajta mennem " at okéis nemféltem a csajt de nemhiszem h mindenlány erre vágyna... hameg lese szarod h a csaj mitakar az sajnálatos...
Naplózva

Zemori
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1847

Zemochimaru


« Válasz #2463 Dátum: 09 jan 18, 00:03:04 »

A nagy Ő keresésében azért jó dolog hogy a nők többen vannak a földön mint a férfiak

Attól függ, hogy melyik oldalról nézi a társaság:D
Naplózva

Ezt hallgatom
Ezeket olvastam
Az apró szemű, csendes őszi eső lassan megérkezik, és eszembe jutsz. Olyan, mint mikor idelépsz hozzám, a derekamra teszed a kezed, és magadhoz húzol kicsit. Az arcomat megsimítod, az ujjaid a hajamba futnak, és megcsókolsz.

"Think that this day will never dawn again. Today is our most precious possession." Dante
Aysee
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1579

Maknae Taemin. <3


« Válasz #2464 Dátum: 09 jan 18, 01:37:09 »

Tegnap a metrón kinézett magának engem egy pedofil...
De komolyan...leültem, mellém a barátnőm (mentünk grenma koncertre) és beszélgettünk erre az a pasi(olyan 26-30 év között lehetett) folyamatosan bámult rám...aztán amikor leszállt és becsukódott az ajtó ott integetett nekem az ablakból és aztán az intette, hogy menjek oda O.o
Kicsit sem paráztam...áhh...^^"
« Utoljára szerkesztve: 09 jan 18, 01:53:31 írta Aysee » Naplózva

SHINee <3 ~ Taemin Szeretet Dancing machine~ <3
Anyu: Sabaku no Temari Szeretet Apu:Dani Szeretet
Sensei: Aemy Szeretet
Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #2465 Dátum: 09 jan 18, 11:44:07 »

Hát Ayasee...erről én is tudnék mesélni...csak nekem nem a kezével integtett a pasi...  Felakaszt
Naplózva
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #2466 Dátum: 09 jan 18, 11:49:33 »

XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
hát igen barátságtalan város az a pest xD ezt már én is tapasztaltam sajnoas ikszdé bár szerencsére enyhébben mint Rita
am ilyenek igen gyakran előfordulnak még az olyan kis helyeken is mint ahol én lakok .. mmint értve ezt a idős pasi "kislányokhoz" vonzódik
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Aysee
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1579

Maknae Taemin. <3


« Válasz #2467 Dátum: 09 jan 18, 12:49:47 »

A pasi szemei kb kétszer akkorára voltak tágulva mint a normális szemek xD
Naplózva

SHINee <3 ~ Taemin Szeretet Dancing machine~ <3
Anyu: Sabaku no Temari Szeretet Apu:Dani Szeretet
Sensei: Aemy Szeretet
Handy
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1242


WWW
« Válasz #2468 Dátum: 09 jan 18, 12:58:42 »

Én ienkor örülök, h nemvok pesti, nem bírom a nemnormális embereket. ^^" Én még a békésen ücsörgő csövestől is félek xDD

júj velem meg az volt, h éppen könyvtárban voltam erre odaállít mellém egy fiú, aki bemutatkozik meg minden, elkezd kérdezgetni h meik suliba járok, hány éves vagyok, aztán h van-e barátom. mondom h nincs ő meg kérdezi h ő lehet-e a pasim x''D húh na akkor naon beszartam és kezdem hebegni h hát nem is tudom, még nem nagyon gondolkoztam el ezen, erre el akart hívni a könyvtár végébe O__o de naon... na ott pánikoltam h úristen mit akar ez csinálni, a fiú meg aszonta h beszélgetni akar... amm ien nyomi volt, meg sztem nem is fürdött rendesen  ^^" akkor én gyorsan elhúztam h anyám itt vár rám és sutty menekültem el xD azóta se voltam abban a könyvtárban x''D de azé kivi vok mit akart ez a gyerek a könyvtár hátuljában O__o azóta meg a buszon folyton ilyedeztem ha egy göndörhajú szemüveges fiút láttam, h nem ő az...
Naplózva
Aysee
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1579

Maknae Taemin. <3


« Válasz #2469 Dátum: 09 jan 18, 13:08:00 »

A könyvtár hátuljában?
Van egy tippem xD
Najó lehet, hogy túl sok filmet szoktam nézni deh ezvan Nevet
Naplózva

SHINee <3 ~ Taemin Szeretet Dancing machine~ <3
Anyu: Sabaku no Temari Szeretet Apu:Dani Szeretet
Sensei: Aemy Szeretet
Rina
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 462



« Válasz #2470 Dátum: 09 jan 18, 13:16:25 »

Uha semmi pénzért nem laknék pesten.
Nekem a buszon mekérdi egy fiú mellém ülhet e körülnézek teli van a busz mondom jol van. Erre nézegetni kezdett aztán a kezemet akarta állandóan fogni  elhuztam a kezem rögvest ezt addig csinálta mig le nem száltam. (Két megállóval előbb mint akartam.)Azota nem láttam és remélem nem is fogom.
Naplózva

Az emberek döntései a kulcs a boldogság kapujához!\\\"

\\\"Küzdj hogy, mind elérd a céljaid\\\"
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #2471 Dátum: 09 jan 18, 14:40:32 »

Én ienkor örülök, h nemvok pesti, nem bírom a nemnormális embereket. ^^" Én még a békésen ücsörgő csövestől is félek xDD

Akkor örülhetsz, hogy nem Ózdon laksz... A legsittesebb hely a világon. :'DDD
Naplózva

Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #2472 Dátum: 09 jan 18, 16:35:19 »

Nekem b.nőm olyan hogy jön szembe egy csöves...ő meg átmegy az utca túloldalára...Én meg nézek hogy hova tűnt...
Engem addig nem zavarnak amíg nem célirányosan hozzám jönnek
Naplózva
kana-chan
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 812


.мคoo.


WWW
« Válasz #2473 Dátum: 09 jan 18, 19:34:02 »

Hát Ayasee...erről én is tudnék mesélni...csak nekem nem a kezével integtett a pasi...  Felakaszt

erre muszáj... x'DDDDDDDDDDDDDDDD
azt sose felejtjük el Rita :'D x'D

am. azaz átlag amit vki írt még korábban h. fiúk lányok mikor vesztik el a szüzességüket.. sztem reális.. sajnos..
ésam. az h. most 13-14 évesen lefekszik valakivel.. hát nekem ezzel ugy annyira nincs bajom.. ha azért teszi mert van egy komolyabbnak mondható kapcsolata.. vagyishát mondjuk úgy h. annyi idősen ő azt komolyan gondolja.. és akk. ..
de ez nem így szokott lenni.. ált. csak azért csinálják h. nagy kisfiúnak/kislánynak tűnjenek..
pedig sztem ez olyanszinten felesleges.. =/  ha nagynak akar tűnni akk. vegyen magassarkút x'DD

miről volt még szó.. (de rég voltam már ebben a topicban.. pótolni kell x'DD )
jah.. pedofilokról... hát azok mindenhol vannak.. engemis megtalált már "a tescos pasi" x'DD

áhh.. és 1 kérdés.. ha már ittvagyok Nevet x'D miért van az h. 18 évesen kezdesz kapcsolatba.. a szüleid és a rokonok még mindig aztmondják h. ez nem komoly.. lesz még 100 másik.. ehh.. ez engem úgy zavar =(
18 évesen miért ne gondolhatná az ember komolyan a dolgot? :'D
Naplózva

noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #2474 Dátum: 09 jan 18, 19:39:08 »

nemtom mért ne talán mert a mai fiatalok 18 évessen is még eléggé gyerekek bezzeg a mi időnkbe xD de komolyan nagyanyáink idején ilyenkor már inkább járt a családalapításon az ember esze és már ugy kezdett ált kapcsolatba  hogy abból legyen vmi am nem tom kannus egy pár hónap fél év ...1 év után már rá jönnek hogy komoly mert ugye ez ember függő és ha akkor idővel rájőnnek hogy komoly
(am ritáról tessék leszálni ő nem tehet róla h szerencsétlen áldozat volt ikszdé de a fejetek utánna xD nagyon ot volt nem történt semmi mi ikszdé )
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Oldalak: 1 ... 163 164 [165] 166 167 ... 391
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!