24 okt 08, 11:28:13 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 128 129 [130] 131 132 ... 391
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Csak Csajok!  (Megtekintve 1093989 alkalommal)
0 Felhasználó és 6 vendég van a témában
Tem
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 392


« Válasz #1935 Dátum: 08 júl 22, 18:21:45 »

Csajok csajok! Ezt igazán nem kell megmagyarázni! Nevet A szemöldök szedés alap, egy lánynál, nem igaz?  Nevet
Naplózva
Crispy
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 818


« Válasz #1936 Dátum: 08 júl 22, 18:27:39 »

Nevet A szemöldök szedés alap, egy lánynál, nem igaz?  Nevet

azabaromi nagy baj hogy nem minden esetben x"D
Naplózva

Tem
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 392


« Válasz #1937 Dátum: 08 júl 22, 18:36:23 »

Ez jó! xD
És a szőrtelenítés? Arra mint mondasz? Mert nem szép látvány, ha a csaj csupa szőrös mint maga Csubakka. [nem tom h kell leírni. xD]
Naplózva
Crispy
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 818


« Válasz #1938 Dátum: 08 júl 22, 18:39:24 »

Chewbakka vagymi x"D amugy pont ma voltam kozmetikusnál T_T gyanta(L) imáááádom ikszdé
Naplózva

Gyümi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1026


« Válasz #1939 Dátum: 08 júl 22, 19:46:05 »

En azt nem szoktam, nagy szerencsemre szoke kis szorok fednek.xDD (fura, mert barna haju, szemu boru vook) Majd ha besotetednek.xD
Naplózva
jaina
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 124

A kétely a bölcsesség kezdete!


« Válasz #1940 Dátum: 08 júl 22, 20:32:23 »

Na-na! Csubakka szőrösen az igazi  Nevet
Amúgy az epilátorra esküszöm. Mázlista aki szőke..mármint aki természetesen az. Én meg itt küszködök...mondjuk ebbe nem kötök magammal kompromisszumot, szemöldök + haj. Más ami szőr max. kabáton vagy pulcsin lehet rajtam. Mondjuk anyu szerint már túlzásba viszem, de hát ha egyszer szükséges...pechemre nekem alapból tök fehér bőröm van ami nehezen barnul le ( még szoliba se...), szóval elég feltűnő lenne ha...szóval értitek...
Amúgy hajfestékre visszatérve nekem nem mindegyik roncsolta a hajam...érdekes módon a szőke festéktől semmi baja nem volt, a barnától meg töredezni kezdett, szóval szerintem hajtípus válogatja, hogy mi jó vagy rossz a hajának.  Gondolkozik
« Utoljára szerkesztve: 08 júl 22, 20:33:46 írta jaina » Naplózva

Lehet, hogy a gyilkos galóca is finom, mégsem eszed meg...
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #1941 Dátum: 08 júl 22, 21:46:54 »

fuuuu de rég nem írtam ide szal gondoltam megosztom veletek mi a véleményem a szőr kezelédséről ápolásáról stb... xD
nah lássuk csak szerintem az ápoltság alapja az is h rendben tartsd magad szőrügyileg xD tehat megigazítd ahol kell s ahol kell leborotvállod ha a szerencsésebbek közé tartozol akor elég ha pl. lábat hónajt borotválsz és vannak pechesebb esetek akiknek a kezüket is elég csúnyan fedi szőrzet mondjuk szerintem nem randa az sem de mindenki tegyen ugy ahogy jobban érzi magát a saját bőrében...nah és még azért illik időnként hajat vágni is hogy az se legyen randa töredezett...xD
jah szemöldököm én sose tom egyformán megcsinálni ilyen problémákkal küzdöm és mindig rövid marad de ez csak amolyan megjegyzés volt a maróra :'X
hajfestés ez is azt csinálsz a hajaddal amit akarsz de elöbb járj utánna hogy az adott festék esetleg milyen káros hatásokat okoz....őő megint a margóra hogy én anyám az ideji évtől engedéjezte nekem a hajfestést és talán ha megnőll még 2cm-t a a frufrum be is fetek egy tincset csak nem tom a hajamhoz nem nagyon illenek azok a szinek amíket akarok reméllem még talállok vmi normál árnyalatot xD :'X
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Aemy
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2788


Chokolate Sisters fele


WWW
« Válasz #1942 Dátum: 08 júl 23, 07:52:32 »

Na akkor én is kifejtem a véleményem...  Mosolyog
Hajfestés: 17 évesen elmentem suli mellett dolgozni, mert úgy döntötttem elegem van.  Pojén
Letettem a szemüveget, kontaktlencsét csináltattam, és a hajam (sötét szőke) befestettem lángvörösre... Egészen tavaly nyárig váll alá érő, lángvörös hajam volt....
http://kepfeltoltes.pirateclub.hu/pics/Aemy_+_8_.JPG

A Schwarzkopfnál voltam hajmodell, és nyár végén rövidre vágták. Ott akkor eldöntöttem, vissza szerzem azeredeti hajszínem. Nos így is teszek. Már nemsok, és újra ugyanolyan színe lesz. A szemüveget végleg dobtam....  Nevet A hajam pedig most növeszetem.  Pontosan
http://kepfeltoltes.pirateclub.hu/pics/20080723085302111.jpg

Szőr: Uncsitesóm éleményével osztozom. Mindenki úgy oldja meg ahogy neki a legjobb. A lényeg úgyis az ápoltság. Mindenki magabiztosabb, ha ápolt a külseje.  Hümm-hümm

És hogy ezt mért írtam le? Mert mindenki úgy néz ki, ahogy jól érzi magát... Akik szeretik, úgyis elfogadják annak, aki... Mert nem a külsőről kell ítélkezni.
Kúl
« Utoljára szerkesztve: 08 júl 28, 07:09:43 írta gmaemy » Naplózva


Kimi o ai Shiteru G-sama Férjem! Ámor BLOG
Xapám: Cart' - Jányok: Temi, Nikkie, Esztii - Vej: Dani - Tanoncok: Aysee és  Csibe
Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #1943 Dátum: 08 júl 27, 12:26:05 »

hmm...így apróbb fáziskéséssel az én véleményem a doloról....
hajamat be fogom festetni valami Tokioi sötétviolára vagy mire...szóval lilára...mert nekem tetszik z a hajszín és nem érdekel ki milyennek tartja, meg azt az eredetiség a legfontosabb duma se merthát ha valakinek nem tetszik az eredeti... és hát elsősorban magunknak tetszünk...
szőrtelenítés...hát epillátort az soha többé...nagyjából másfél év volt mire elmúltak a nyomai az egyetlen epillálásomnak...
nem nem írtam el...
gyanta az jöhet...és mivel a testünket az agyunk irányítja egy kis önagykontrollal nem is fáj sőt kifejezetten vicces érzés...
amúgy hónaljnál ha minden jól megy akkor télen kilézereztetem....és akkor úgy 26 éves korom arra se lesz gond...és utánna is csak kevés...
Naplózva
Tem
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 392


« Válasz #1944 Dátum: 08 júl 27, 12:49:01 »

A lila az tényleg jó szín magában, és a hajon is nagyon jól mutat.  kacsint
Epilátor : van, de nekem annyira fáj, h első alkalommal le is tettem.
Borotva : ez a jó, én ezt használom. igaz gyorsabban nő tőle a szőr, de fájdalommentes.  Nevet  (kivéve akkor ha rosszul húzod, és elvágod vele a lábadat vagy egyéb testrészedet. xD)
Naplózva
Gyümi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1026


« Válasz #1945 Dátum: 08 júl 27, 12:54:00 »

xD. Oszttarsam valami oknal kifolyolag leborotvalta a hatarol a szort.xD Mondtuk szgenynek hg a vegen suni lesz Neeem
Am nem szeretem a borotvat, inkabb a gyanta.
Naplózva
Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #1946 Dátum: 08 júl 27, 13:20:10 »

A hátáról???  Ohh My God
Szent atyám...vannak helyek ahova nem piszkálunk borotvával...a hát és a has ezek közé tartozik...
Naplózva
Tem
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 392


« Válasz #1947 Dátum: 08 júl 27, 13:21:55 »

Hátárol!? Olyan erős a szőrzete, h feltétlenül muszály volt a hátárol? OMG!! o.O"
Naplózva
Gyümi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1026


« Válasz #1948 Dátum: 08 júl 27, 13:23:37 »

Hat sztem nem lett volna muszaly.. Jo igaz hg fekete, de akkis. Most mar roszabb.xD
Naplózva
Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #1949 Dátum: 08 júl 27, 13:26:55 »

De akkor gyantázta volna le inkább...attól gyengül...
Naplózva
Oldalak: 1 ... 128 129 [130] 131 132 ... 391
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!