24 okt 08, 06:26:55 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 126 127 [128] 129 130 ... 391
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Csak Csajok!  (Megtekintve 1093768 alkalommal)
0 Felhasználó és 24 vendég van a témában
Crispy
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 818


« Válasz #1905 Dátum: 08 júl 17, 15:14:22 »

persze :O nemtudtad hogy a házi vizilóó éjjel jár élelmet keresni ?:O
Naplózva

Rina
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 462



« Válasz #1906 Dátum: 08 júl 17, 15:24:28 »

Jaj ettől a reklámtól inkább hasraesek főleg mikor először láttam.
Két gyereket szeretnék és az egyik legyen kislány.Multkor is a táborba hajókiránduláson olyan aranyos kislány jöt oda hozzánk táborosokhoz (a kislány kb3-4 éves mi meg 16-18 évesek)és olyan cuki aranyosan viselkedet.Az egyik fiú fel is kapta a karjaiba na akkor még cukibb volt.Meg látni kellet volna miket müvel az egy falat tünemény.
Naplózva

Az emberek döntései a kulcs a boldogság kapujához!\\\"

\\\"Küzdj hogy, mind elérd a céljaid\\\"
kana-chan
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 812


.мคoo.


WWW
« Válasz #1907 Dátum: 08 júl 17, 16:04:15 »

Hihetetlen hogy még 2 héttel később is ez a téma..xD
Látom arra vártok, h. én is hozzászóljak..  Hümm-hümm xD
Nos, 1. reakcióm a döbbenet, h. egy csomó nálam fiatalabb már ennyire keni-vágja, h. hány évesen hány gyereket...
fiút e vagy lányt..  Ohh My God
Nos megvallom őszintén, hogy én így közel a 18-hoz sem gondoltam még át ezt annyira soha...
Érdekes az is, hogy mindenki egy kosárnyi gyereket akar..  Hmm?
Talán 13-14 évesen még nem gondoltatok abba bele h. a gyereket nem a gólya hozza ám...  Hümm-hümm xD
Neked kell kihordani, megszülni (ami pokolian fáj..) és utánna biztos hátteret nyújtani neki... Tehát nem csekélység..
Na jó talán az is közrejátszik a pöppet drasztikus hozzáállásomhoz h. anya szülésznő..
Nap mint nap hallom h. tizenévesek mennek be szülni.. és ez kiábrándító.. fogalma sincs h. mit vállal magára..  :/
A szülési fájdalmaktól meg ugye alapból irtózik az ember.. de nemhiszem h. közületek bárki lett volna bent szülésnél..
én már attól is rosszul voltam ahogy hallottam ahogy szó szerint ordít a fájdalomtól az a nő...
Azóta kicsit másképp gondolok a szülésre.. gondolom érthető.. xD
Naplózva

Rina
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 462



« Válasz #1908 Dátum: 08 júl 17, 16:12:47 »

Figy én se azt gondoltam hogy most.Csak multhéten a kislány láttán gondoltam bele énis igy.
Még sajátot jóideig nem is szeretnék.Ahogy mondtad majd ha megfelelő hátteret tok nyujtani neki majd akkor elkezdek azon gondolkodni mikor is .
nem akarok olyan lenni mint a sulitársam szegény lányt sajnálom is .Mi lesz vele.
Naplózva

Az emberek döntései a kulcs a boldogság kapujához!\\\"

\\\"Küzdj hogy, mind elérd a céljaid\\\"
Chidori-san
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 449

NaruSaku és Minato fan :D


WWW
« Válasz #1909 Dátum: 08 júl 17, 16:42:18 »

Húú, de régen jártam erreXD Na de most itt vagyok, ésha már itt vagyok akkor írok is valamit. És mivel senkit nem érdekel, hogy hogy nyaraltam (engem se nagyonXD) így a jelenlegi (illetve 2 hetes) témához szólok hozzá én is.

Én mikor még olyan 6-7 éves voltam tervezgettem, hogy szeretnék kb. 5 gyereket, de valahogy mostmár nem nagyon gondolkozom én se ilyeneken.
Amit anyu is mondott a szülési fájdalmak miatt nem sívesen terveznék 5 gyereketXD bár van akinek egyáltalán nem féj... van is ilyen ismerősöm...
mondjuk sztem az jó... bár állítólag úgy nehezebb szülni, de nincs tapasztalatom efelőlXDXD

mindenesetre ha 1x odáig eljutok a gyerekig tuti úgy fogom vállalni ha megfelelőek a körülmények neki:)
« Utoljára szerkesztve: 08 júl 17, 16:43:09 írta Chidori-san » Naplózva

Orokanaru ototo yo. Kono ore wo koroshitakuba, urame, nikume. Nigete, nigete...Soshite, itsuka ore to onaji me o motte. Ore no mae ni koi.
Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #1910 Dátum: 08 júl 17, 16:53:50 »

Én kort nem tervezek...jön amikor jön...jelenlegi állás szerint gyerekem se lehet...de ez változhat még Nevet
Amúgy a szülés fájdalma elhiszem hogy rossz. Én csak filmen láttam...de utánna minden anya azt mondj ahogy élete egyik legszebb élménye volt. Vagyis a legtöbb anya.
Naplózva
Hagane
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 176


Ai Yazawa Fan


« Válasz #1911 Dátum: 08 júl 17, 18:08:12 »

Én nem igazán gondolkoztam még ezeken, bár nem vagyok valami családcentrikus. Egyébként van esélyem rá hogy ikreim lesznek mert több ikerpár is van a családban.

Van egy barátnőm aki 18, lassan 19 éves és két hónapja született a kislánya (tudom elég durva, dehát az ő dolga). És hát elmesélte milyen volt a szülés, sőt képeket is mutatott, amik a szülőszobában készültek (elég ilyesztőek)
Naplózva

Aysee
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1579

Maknae Taemin. <3


« Válasz #1912 Dátum: 08 júl 17, 22:15:50 »

Ehhh....lolmá...képek a szülésről? xDDD
Nos én először karriert szeretnék aztán gyereket....hogy valamiből eltartsam...És egyébkéntis először ahhoz pasi is kéne...ami még nem volt...
Naplózva

SHINee <3 ~ Taemin Szeretet Dancing machine~ <3
Anyu: Sabaku no Temari Szeretet Apu:Dani Szeretet
Sensei: Aemy Szeretet
Ibo
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 42


« Válasz #1913 Dátum: 08 júl 17, 22:37:28 »

hát én is ezt a karrier dolgot választottam. ezzel az a gáz, hogy ha egyszer beindul, elég nehéz kiszállni. mindig csak még 1 lépés a szamárlétrán, még 1 suli... és egyszer csak azt veszed észre, hogy körülötted mindenkinek gyereke meg férje van, te meg még mindig valamilyen tankönyvet bújsz és naptárral a kezedben hívod a kedvesed, hogy összehozzatok egy randit....
Naplózva
Chidori-san
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 449

NaruSaku és Minato fan :D


WWW
« Válasz #1914 Dátum: 08 júl 18, 12:31:11 »

hát végülis elég hamar záródik a kapu. ha elmegy az idő 50 évesen már max. bánkódni lehet  és elképzelni, hogy 'mi lett volna, ha'.
Az igazat megvalva én miig is szerettem volna ha lenne egy ikertesóm, szóval ha gyerekem lesz akkor én azért el tudnék képzelni egy ikerpárt. sztam az olyan jó.
Hagane: hát igen, az ő dolga, de sztem ez tényleg dúrva. 19 évesen sztem ez azért túl nagy felelősség, bár végülis ha elég felnőtt gondolkodású, akkor lehet elbír vele. mindenesetre nekem kisuncsim most 20 hónapos és én végignéztem ezt a 20 hónapot. az anyja (nagynéném) 30 éves és eléggé megszenvedett vele még így is. sőt, elég egy vásott gyerek (pont mint én voltam) szóval nagyon nehéz kezelni és mindeig csinál vmi rosszat. ha az ő gyereke is ilyen lesz, sztam 18 évesen eléggé ki lesz bukva. nem lesz idő a haverokra, éjszakai felkelés stb.
de nekem 8, semmi közöm hozzá:)
Naplózva

Orokanaru ototo yo. Kono ore wo koroshitakuba, urame, nikume. Nigete, nigete...Soshite, itsuka ore to onaji me o motte. Ore no mae ni koi.
Hagane
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 176


Ai Yazawa Fan


« Válasz #1915 Dátum: 08 júl 18, 23:33:06 »

Tényleg jó lehet egy ikertesó. Viszont már az iker gyerekek elég macerás lehet.

A felelősségteljesség már alakul benne, meghát segítenek neki a szülei is, meg a baba apukája is. Egyébként a srác szülei még nem tudják hogy nagyszülők, mert még nem merte elmondani nekik.
Hát igen mivel elég kevés ideje van, meg már nem járkálhat el, mi szoktuk meglátogatni. De volt már egyszer olyan is hogy a lány anyukája mondta hogy menjen el otthonról egy kicsit, mert be fog dilizni és elmentünk pizzázni, aztán 11-re hazament és egész este ő volt a babával.

Naplózva

Chidori-san
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 449

NaruSaku és Minato fan :D


WWW
« Válasz #1916 Dátum: 08 júl 19, 19:01:51 »

Na mondjuk az még jó is, hogy ott az apa. Szerény véleményem szerint amikor egy nő nagyon fiatalon szül gyereket, az általában csak egy baleset szokott lenni és valami miatt megtartja és az apa meg lelép, mivel ez túl nagy felelősség. Így hogy ott van mellette, tök jó. Ha már megcsinálta, válalja isXDXDXD
Mi is szoktunk menni vigyázni uncsimra, mert az anyja neha teljesen ki tud borulni tőle. A férje nagyon sokat dolgozik (programozó) szal ő nem nagyon szokott besegíteni (bár nem is nagyon töri magát miatta) szóval mi szoktunk néha vigyázni rá olyan 8:30-13-ig...

Kana: most hallottam, az egyik meetes b.nőmtől (Saku-chan) h te is néha szoktál járni meetre. Nem akarsz benézni, mert egy városban lakunk és én is meetes vokXD Ma megtudtam, teljesen lehidaltam, hogy te is szoktál járni:D
Naplózva

Orokanaru ototo yo. Kono ore wo koroshitakuba, urame, nikume. Nigete, nigete...Soshite, itsuka ore to onaji me o motte. Ore no mae ni koi.
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #1917 Dátum: 08 júl 19, 20:38:48 »

Nah rem nem baj, hogy egy kicsit más témáról írogatok itt. xD

DE idézek egy újság cikket: "A magyar lányokat 10-20 évvel ezelőtt Európa legszebbjeinek tartották, akik az egész világon megállják a helyüket a szépségiparban. Ma már az első tízben sincsenek benne."

x""""""""""""""""""""DDDD

Gondoltam megosztom a nagyközönséggel is ezt a csodás hírt...  Hümm-hümm 10-20 év alatt a magyar lányok megcsúnyultak!  Ohh My God xDDDDD Felháborító. xDD Kiszorítottak minket az első tíz helyről.. xDDD
Naplózva

kana-chan
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 812


.мคoo.


WWW
« Válasz #1918 Dátum: 08 júl 19, 20:54:34 »

Hát ez az  Ohh My God
Elszörnyesztő ez a helyzet.. komolyan..xD
Am. szerintem sosem voltunk olyan húú de szépek... csak most fejlődött a technika.. kontaklencse meg minden.. és mióta az emberek tisztán látnak, már nem is vagyunk annyira toppon..xD

Chidori-san kicsi lányom.. vagy nagy..ez most mind1..xD Szoktam járni de csak ha a Medgyessy-ben van...  Hümm-hümm én máshova nem mászkálok..xD De megígértem Sakurának h. ha megint ott lesz tartva, akk. tiszteletemet teszem...  Nyelvesít
« Utoljára szerkesztve: 08 júl 19, 20:57:30 írta kana-chan » Naplózva

Chidori-san
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 449

NaruSaku és Minato fan :D


WWW
« Válasz #1919 Dátum: 08 júl 20, 09:24:03 »

Én el tudom képzelni, hogy a magyar lányok 10-20 éve Európa legszebbjei voltak. Elvégre valjuk be, hogy sok szép lány mászkál az utcán (persze nem magamról beszélekXDXD). Láttam már jó néhány nemzetiségű lányt (sport által) és bár akadtak köztük szépek, szerintem nem voltak olyan nagy számok. Most nem monom, hogy minden magyar lány a leggyönyörűbb a világon, de sztem vanak olyanok akik tényleg helyt álnának. És sztem nem a kontaklencsének köszönhetően került ki az ország a jó pozicíóból, hanem a különféle divatok miatt. Minden nap amikor végigmegyak az utcán jönnek velem szembe olyan lányok, akik tényleg qurva szépek lennének, de vastagon ki vannak kenve lila szemhéjfestékkel és az alapozótól már olyan színük van, mint valami vízben ázott hullának. Ha a pattanást lealapozza akkor nő helyette másik 3... Sztem nem éri meg.
Mondjuk én könnyen beszélek, rám havonta egy pati ha nő, de ha véletlen van rajtam egyszerre több is akkor hagyok hogy majd elmúlik, nem kenem ki magam.
Félreértés ne essék, nincs vele bajom ha valaki sminkeli magát (néga én is szoktam... bár csak szemceka és spirál, esetleg szájfény) ha azt azért mmértékkel teszi. És persze, aki olyan szintet pattanásos, hogy nem tud vele mit csinálni már, az is oké, de van aki a homloka miatt (amit a haja eltakar) keni le magát teljesen...
Szoktam látni egy csajt, akiről az alapozót már sztem szó szerint le kel vakarni késsel (kb. 3 centivastagon!!!) és az a poén, hogy semmi pattanás nincsa az arcánXDXD Csak egy kérdés merül ilyenkor fel bennem: Naze?
De végülis nekem ez is teljesen mind1, mindenki azt csinál, amit akar én max. nem érthetek vele egyet, de az meg rajtam kívűl úgy se érdekel senkitXD És ez így van jól Nevet
Ja, és amit az egészbőlm ki akartam hozni, hogy egy 20 éves csaj a sok smink miatt kinéz 35-nek. (mint a volt rajztanárom, aki vastagon kente magát mindig... azt hizzük olyan 35 év körül lehet, erre kiderült, h 23XD)

Anyu: Kár, mert a piac utcán és a békás tónál is tök jó szokott lenni... csak nincs laptopXDXD De akkor majd ha a _Medgyessiba lesz, akkor sztem találkozunk Nevet Nevet
Naplózva

Orokanaru ototo yo. Kono ore wo koroshitakuba, urame, nikume. Nigete, nigete...Soshite, itsuka ore to onaji me o motte. Ore no mae ni koi.
Oldalak: 1 ... 126 127 [128] 129 130 ... 391
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!