24 okt 07, 03:18:56 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 102 103 [104] 105 106 ... 391
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Csak Csajok!  (Megtekintve 1092406 alkalommal)
0 Felhasználó és 36 vendég van a témában
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #1545 Dátum: 08 máj 05, 17:29:15 »

izé télen topp meg rövidujjú meg miniszoknya no ezeket jaj fölöttébb furcsállom...

kabát nekem is rövid volt télen de én nagyapámtól kaptam muszály volt hordani mondjuk térdigérőböl az a nem jut eszembe az anyag neve kabát jó...(mondjuk fekete vagy kockás olyat sziviessen hordanék)
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Crispy
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 818


« Válasz #1546 Dátum: 08 máj 05, 18:23:46 »

jaaj ezt énse érrteeeem. ha valaki egyszer már nem aza vékony...akkor fogadja eel nem kell ilyen haskidobos polokat felveniii és hamár ugyisrászánja magát hogy a társadalmat eféle terrornak tegye ki akkor akkor csinálja ha télleg muszály (ez alol kivétela  dtrand mert ott érthető9 de az h ilyen 20 fokba...ha legalább 40 lenne... de neem amint tavasz lesz muszály elökapni az ijen haskidobos rucikaat :'(
Naplózva

Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #1547 Dátum: 08 máj 05, 18:26:03 »

Én szeretem az ilyen pólókat. x'D Csak nem hordok egyet sem. xD De van egy ismerődöm, akiről szinte már folyik a háj. xD persze őt nem érdekli... felveszi a legszűkebb farmert és a legkisebb topot. xD és gyönyörűen néz ki. xD max hányingerem lesz tőle. xD
Naplózva

Rekage
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 355

What a sick, mazochistic lion..


« Válasz #1548 Dátum: 08 máj 05, 18:27:07 »

én olyat is sokat láttam, amikor a csajszinak van egy kicsi feleslege a derekán :'X és kilóg a fél dereke...

mármint a ruha néz ki gyönyörűen ugye?? xDxD
Naplózva

Egy ember halála tragédia, millióké statisztika.
kuciblog.
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #1549 Dátum: 08 máj 05, 18:29:51 »

hmmm aha hát vannak esetek de viszont azt utállom ha valaki kövérnek hiszi magát....mármint otársnőket megverem ha azt mondják "fuj én olyan kövér vagyok semmi normálissat se vehetek fel...csúnya is vagyok" pedig épp ellenkezőleg
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Crispy
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 818


« Válasz #1550 Dátum: 08 máj 05, 19:47:17 »

Hm na igen, de en nem is ugy ertettem ikszdé.. Hm hat en mostmar nem csajozok Nevet, nyari szokasos program kilöve de nem is baj ez Mosolyog.

>hátszóval ezt az egyetlen szerelmemtöl linkeltem pasi topicbol de a lényeg. hogy álltoka  nem épp hűséges pasikhoz szal megérdemelnek 1 másdoik esélyt? vagy többet? vagy meddig mehet el 1 másik lánnyal egyáltalán amiért még kap egy 2. esélyt?
Naplózva

kana-chan
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 812


.мคoo.


WWW
« Válasz #1551 Dátum: 08 máj 05, 20:06:46 »

Crispy-kém ez tőled függ. ^^
De nekem az a véleményem hogy először még csak flörtölget, aztán mással csókolózik
és végül ... .
Ha egy srác elkezd akárcsak egy kicsit is másfelé kacsintgatni, akkor abban a kapcsolatban
már nem stimmel valami...
De szerintem neked nincs mitől félned.  Mosolyog

De hogy ne látszak olyan kőszívűnek (mert nem vagyok az ^^) ha nagyon szereted a srácot
akkor 1 félrelépés még elnézhető...
Persze ez is nagyban függ a körülményektől (pl.: meddig ment el a másik lánnyal /háhá... ideális esetben lánnyal.. ikszdé/
és mit tud felhozni mentségére stb. )
(a 2. után nálam alapból mehet ahova akar a magyarázatával együtt..  :/ )
« Utoljára szerkesztve: 08 máj 05, 20:11:58 írta kana-chan » Naplózva

Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #1552 Dátum: 08 máj 05, 20:10:14 »

Hát attól függ hogy milyen a kapcs...
Bár magamat ismerve úgyis kap tőlem 100 esélyt ha szépen mosolyog...utálom magam...

Nekem egy csaj...no comment mondjuk rá...szal a csaj azt mondta az számít megcsalásnak ha egy nap kétszer smárolnak...érdekes hozzáállása van...(lehet téteket tenni...28 vagy 29 éves korára fog kiégni Nyelvesít)
Naplózva
Hagane
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 176


Ai Yazawa Fan


« Válasz #1553 Dátum: 08 máj 05, 20:13:07 »

Az a pasi aki egyszer megcsal, az megcsal többször is. Engem úgy csaltak hogy mindenki tudott róla még a barátaim is csak én nem, és senki se szólt egy csomó ideig. Olyan megalázó érzés volt amikor megtudtam.
Naplózva

Aemy
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2788


Chokolate Sisters fele


WWW
« Válasz #1554 Dátum: 08 máj 05, 20:14:54 »

Én tuti kiadnám az útját a páromnak, ha kiderülne, h másfelé kacsintgat... Bármennyire szeretném is, akkor is. Merthát nekem a párom, nem egy másiknak.  :/ de remélem sosem kell átélnem ilyet.  Neeem Megszakadna a szívem. (bocsi akinek ez sok volt)

Crispy: amennyire én láttam pár helyen, kronosz7 imád téged. Szval ne félj.  Nevet

És Hagane: én megkérdezném a barátaidat, h most nem melletted kellett volna állniuk? Mert ez egy barát dolga sztem.. El kellett volna mondaniuk neked.  Szomorú
« Utoljára szerkesztve: 08 máj 05, 20:26:58 írta gmaemy » Naplózva


Kimi o ai Shiteru G-sama Férjem! Ámor BLOG
Xapám: Cart' - Jányok: Temi, Nikkie, Esztii - Vej: Dani - Tanoncok: Aysee és  Csibe
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #1555 Dátum: 08 máj 05, 20:18:18 »

Szia aemy Mosolyog
Kész van a reggelim???? Pirul
Szurkolj minnya erettsegi Kúl
Naplózva
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #1556 Dátum: 08 máj 05, 20:23:32 »

Syzy most buktál 100 hszt. x'DD

>>Én nem toom, hogy mennyire idegesíteni, ha másfelé kacsingat...  Hümm-hümm mondjuk nagyon. x'D Igaza van Kanának. xD Ott már nincs minden rendben.  :/ Mondjuk szerintem arról nem lehet őket leszoktatni, hogy megnézzenek msáokat. xD Meg mégis miért? xD Az viszont már gond, ha mást is csinálnak. xDD ezt meg csak azért írtam, hoyg ne legyen off. xD eredetileg syzy miatt jöttem. xDDDDDDDD

>>>Am, Hagane, szerintem is el kellett volna mondaniuk.  :/
« Utoljára szerkesztve: 08 máj 05, 20:24:39 írta Saphira » Naplózva

Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #1557 Dátum: 08 máj 05, 20:25:14 »

Miért én csaj vok akkor meg miert ne irhatnék a csaj topicba? Ohh My God
Naplózva
kana-chan
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 812


.мคoo.


WWW
« Válasz #1558 Dátum: 08 máj 05, 20:28:02 »

Syzy Te nem vagy magadnál... ikszdé  Nevet
Mellesleg akkor elmondanám, hogy sose láttam még ilyen férfias csajt...ikszdé
(Azok a h*lye hormonok mi?... ikszdé )
« Utoljára szerkesztve: 08 máj 05, 20:28:54 írta kana-chan » Naplózva

Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #1559 Dátum: 08 máj 05, 20:29:11 »

Most akkor lemész minuszba?? xD Hááát, most már tökmind1, hogy írsz-e. xDDDD

>>Am miért van az, hogy ha egy pasi egyszer félre lép, utánna azt mondják rá, hogy többször is előfordulhat. xD Nos, lehet, hogy van benne igazság, de mindenki hibázhat egyszer. xD Egyszer...  Ördögi mellesleg a csajok is gyakran szoktak félre lépni, szal ez tökmind1. xD  Ha meg a csaj is ugyanazt csinálja, amit a fiú, akkor meg szerintem sz*r az egész kapcsolat és hagyják a fenébe, vagy egyik fél se pattogjon, hogy a másik megcsalta, holott ugyanazt csinálta ő is.  :/ xDD
« Utoljára szerkesztve: 08 máj 05, 20:30:42 írta Saphira » Naplózva

Oldalak: 1 ... 102 103 [104] 105 106 ... 391
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!