24 okt 07, 05:17:42 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 101 102 [103] 104 105 ... 391
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Csak Csajok!  (Megtekintve 1092473 alkalommal)
0 Felhasználó és 27 vendég van a témában
Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #1530 Dátum: 08 máj 04, 14:12:00 »

Crispy...ebben komoly tapasztalataim vannak...szánalmas dolognak tartom az ilyet...
Néha kedvem lenne hozzá hogy felküldjem az orrukat az agyukba...

Meg amit utálok ha a csaj felvesz egy fehér vékony gatyát és felvesz alá neonzöld tangát...(drága volt o.társam öltözködési sítlusa)
« Utoljára szerkesztve: 08 máj 04, 14:13:24 írta Morita » Naplózva
Rekage
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 355

What a sick, mazochistic lion..


« Válasz #1531 Dátum: 08 máj 04, 14:14:27 »

adj nekik Morita! Nevet
én azt utálom amikor a pasi nem biztos magában, odamegy a legnagyobb r**anchoz a suliban, hogy ő most összejön vele, a csaj amilyen meg is engedi neki... aztán amikor lát egy jobb pasit, a régit dobja, a gyerek meg panaszkodik h demostmééér meg izéé... Lehánylak
Naplózva

Egy ember halála tragédia, millióké statisztika.
kuciblog.
Crispy
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 818


« Válasz #1532 Dátum: 08 máj 04, 14:16:25 »

háttt igen... nálunk is volt hogy menzán egy csajnak nem kicsit kilógott tangája és félórán keresztül az összes fiu azt bámulta...és ijen siri kuss..aztán felált kiment és mindenki elkezdett dumálni...ch

hátt...a fééltékenység nagyon csunya...am Mori most féltékeny vagyok rád Pojén hogy mész debrecenbe...én meg nem...  Neeem xD
Naplózva

noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #1533 Dátum: 08 máj 04, 14:18:10 »

ezeket a fajta fiúkat (ejemfiúk...cicafiúk /hihi/ )nem sűrűn csípem hiszen ők is tudják h a lány egy khm...
de mégis szemébe teszik a szépet fogdossák meg minden háta mogött meg lehordják minden k***ának...

rekage szerintem az a csaj még normális volt....

crispy akkor *megszólal az egoja* én jófej vagyok rám azért sértődnek meg mert megmondom neki hogy figyu rühellem h blablablabla....... és utánna mondjuk beszéllkek róla a háta mögött is de meg is mondtam neki a magamét.....vagy hülye vagyok....mondjuk lehet így kb. hetente sértek meg embereket

ja meg utállom az olyan csajokat akik világgá kürtölik h a másikon milyen fehérnemű van (mondjuk fehér nadrág alatt meglátja a fehér tangát és muszáj körbekürtölnie az osztályt)

jaj elküldhetem?
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #1534 Dátum: 08 máj 04, 14:28:29 »

Tudom Crispy...sajnálom...de majd...
Nem is a lányok azok aki világgá kürtölik hogy a másikon milyen van...
Egyik kis szomszádunk még amikor 5.-es volt én meg 7 a suliudvaron átordított nekem hogy jó a tangám...
Naplózva
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #1535 Dátum: 08 máj 04, 14:31:38 »

hát de nálunk épp egy lány volt kb. 2-3 méve utállom azt a csajt no jó nem nagyon néha már szánom ...
nost ő szépen elindítoota de fura hogy a lányok seggét figyeli :/


szerk:
lám hülye nyafogásommal sikeressen befagyasztottam a topicot
« Utoljára szerkesztve: 08 máj 04, 15:38:40 írta noemimi-chan » Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Hagane
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 176


Ai Yazawa Fan


« Válasz #1536 Dátum: 08 máj 04, 18:33:54 »

Volt egy ilyen ribi csaj a társaságunkban és sose értettem hogy mind a tíz ujjára akadt egy pasi és nem csak "azért" tényleg oda voltak érte meg minden. Annyira élvezte ezt, és amikor én vagy egyik barátnőmnek tetszett valaki és ő megtudta, és mindíg megtudta az ilyen dolgokat, azonnal rámászott, és utána azt mondta csak tudni akarta hogy jobb-e nálunk. Fúj de utálom a csajt nagyon sok rosszat tett ellenünk, és sehogy se lehetett kirakni a társaságból mert mindíg összeszedett vmi szerencsétlen srácot aki által visszakerült.

Szerintem minden lány megnézi a többi lányt hogy például milyen jó vagy rossz a haja vagy ilyesmi én akármég a fenekét is, ettől még nem leszbi valaki. Ti nem szoktátok a többieket megnézni és elemezni?
Naplózva

noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #1537 Dátum: 08 máj 04, 18:36:09 »

de igen csak nem értem azt a csajt elvégre 1 otárs  2 meg 2évvel időssebb
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Crispy
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 818


« Válasz #1538 Dátum: 08 máj 04, 18:40:15 »

énis megnézek minden csajt Pojén meg igen... a hátsó fertájt is x'D de legalább tudom h nem csak nekem lehet rossz napom meg rossz hajam ... x'D
Naplózva

Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #1539 Dátum: 08 máj 04, 18:49:01 »

hihi...Nóri látnád az én hajam...egyszer vettem a fáradtságotés miatőtt a többiek megjöttem megfésülködtem megint a mosdóban a suliban...erre az osztály fele: Fodrásznál voltál?
Szal arra no comment...

A lányokat én is megfigyelem...álatlában minden találok valami oylasmit ami benne szerintem szebb és ez jó dolog...bár lehet az összehatás nála jobb mint nálam, de jó a tudat hogy ő sem tökéletes
Naplózva
Rekage
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 355

What a sick, mazochistic lion..


« Válasz #1540 Dátum: 08 máj 04, 19:03:26 »

énis megszoktam nézni... először a szemeit, aztán az arcát, meg a cipőjét.. (nem tudom miért de valahogy jellemzi az embert, én legalábbis tudom kivel állok szemben..) meg néha hogy mennyi smink van rajta meg hogyan... xD
Naplózva

Egy ember halála tragédia, millióké statisztika.
kuciblog.
kana-chan
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 812


.мคoo.


WWW
« Válasz #1541 Dátum: 08 máj 04, 19:05:28 »

Hát én nem szeretem nézegetni a lányokat, már csak azért se, mert ha
látok egy nálam szebbet (ami azért gyakorta előfordul...ikszdé ) utánna mindig
olyan roh*dtul érzem magam.  Neeem

(ezt a hsz.-t csak jobb kézzel írtam, mert közben eszek... áh így nagyon nehéz ám... ikszdé ) <- merthogy balkezes vagyok^^  
Naplózva

Aemy
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2788


Chokolate Sisters fele


WWW
« Válasz #1542 Dátum: 08 máj 05, 11:48:59 »

Én sem nagyon lesem a csajokat. Max ha véletlen meglátom, hogy túlzottan kirikít a környezetéből: túl sok smink, rikító ruha stb...
Nem csípem az ilyen fehérgatya-fekete/neon tanga csajokat.. mi jó benne? max mindenki szörnyűlködik rajta....  Pojén
de a legjobb az, amikor picsa farmergatyát vesznek fel, alá pl lila harisnyát, ami cicagatyának néz ki. Ezt nem értem... vagy ez vagy az... lehet h velem van a baj.  Gondolkozik
meg még az is jó, mikor fehér lengős felsőt vesznek fel, ami még 2 számmal nagyobb is, és alatta feszül a színes melltartó, ami még kicsi is, h kiesnek a mellei, és úgy feszít az utcán... nem elég, h kificcen a felsőből, még a melltartóból is kiesik... komolyan néha nagyon szoktam csodálkozni... pedig inkább a zenére figyelek.  Hümm-hümm
Naplózva


Kimi o ai Shiteru G-sama Férjem! Ámor BLOG
Xapám: Cart' - Jányok: Temi, Nikkie, Esztii - Vej: Dani - Tanoncok: Aysee és  Csibe
Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #1543 Dátum: 08 máj 05, 13:44:19 »

Nekem fiúk mesélik hogy néha beszélnek egy-egy lánnyal és egy idő után azt veszik észre hogy nem a scaj szemei figyelik hanem a melleit...szabályosan kilógnak a rohából...
Meg amit nagyon bírok...télen...túlsúlyos csaj...feszülős rámvaló top...
Naplózva
Aemy
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2788


Chokolate Sisters fele


WWW
« Válasz #1544 Dátum: 08 máj 05, 17:17:54 »

Télen top? Jesszus!  Ohh My God Énmeg örülök, h térd alá érő fekete kabátpm van, amiben nem fázom!  Nevet Sokkal jobban szeretem. Bár a húgom pl a rövidre szavaz.... Amiből kilóg a dereka ha leül... Kérdem:akkor minek kabát?  Nyelvesít
Naplózva


Kimi o ai Shiteru G-sama Férjem! Ámor BLOG
Xapám: Cart' - Jányok: Temi, Nikkie, Esztii - Vej: Dani - Tanoncok: Aysee és  Csibe
Oldalak: 1 ... 101 102 [103] 104 105 ... 391
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!