24 okt 06, 15:17:11 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 75 76 [77] 78 79 ... 391
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Csak Csajok!  (Megtekintve 1091978 alkalommal)
0 Felhasználó és 16 vendég van a témában
kana-chan
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 812


.мคoo.


WWW
« Válasz #1140 Dátum: 08 ápr 14, 16:19:19 »

Szerintem a szépség is relatív...  Mosolyog (persze vannak olyan csajok/pasik akikre mindenki azt mondja hogy jól
néznek ki) <-de hány százaléka ez az összlakosságnak?  :'X
Szerintem ha valaki csak a külsőjéért hajt egy csajra, az megsem érdemli hogy kapcsolatban éljen...

Nah.. jó nem leszek állszent,én is a külsőt nézem először.  Nyelvesít (de csak azért, mert ez az első ami szembetűnik  Hümm-hümm  Nevet )
De megnyerő személyiség nélkül, a külső sem ér annyit. ^^
Naplózva

Arvael
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2703

-Oranjikage-


« Válasz #1141 Dátum: 08 ápr 14, 16:29:55 »

Áh, erről eszem jutott egy jó kérdés! Nevet
Ti mit néztek meg először / mi fog meg leginkább külsőre egy pasiban?? (Aztán, ha van még néhány nagyon fontos szempont, akkor még azokat is fel lehet sorolni Nevet )
Naplózva

ipirike
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 876


« Válasz #1142 Dátum: 08 ápr 14, 16:34:27 »

1 A külseje , ez szerintem természetes  Hümm-hümm
2 Ha megbarátkozunk ,a természete hozzáállása
De még nem praktizáltam ,fiatal vagyok még ehez  Nevet
Naplózva

kana-chan
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 812


.мคoo.


WWW
« Válasz #1143 Dátum: 08 ápr 14, 16:43:31 »

Hát, azt hiszem az arca úgy komplett... és a mosolya  Pirul  (nem ilyen macsó, önbizalomtúltengéses vigyorra gondolok,
hanem egy aranyos mosolyra  Pontosan )
Egyéb fontos szempont? (külsőre vagy belsőre gondoltál?)
Nah... leírom mindkettőt (csak hogy örüljetek ikszdé ) :
Külső :
-legyen nálam magasabb, de legalábbis akkora mint én ^^ (172 cm vagy a fölött )
-nem szükséges hogy kigyúrt legyen vagy olyan nagyon sportos (de ne legyen elhízva  :'X ... )
-jah.. és lehetőleg ne szőke legyen a haja (nincsennek előítéleteim, csak valahogy nem jönnek be a szőke úriemberek ^^") <- de ki tudja, lehet egyszer találkozok olyannal, aki megtetszik  Mosolyog
Belső:
-legyen humorérzéke
-ne legyen kétszínű
-őszinte, de nem bunkó
-kedves
-inteligens...

Jah... és szerintetek mekkora a max. (még elfogadható) korkülönbség férfi és nő között?
szerintem olyan 4-5 év maximum...
Naplózva

noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #1144 Dátum: 08 ápr 14, 16:48:47 »

szerintem az a kortól is függ tehát mondjuk ha orombéli lányokról van szó max 3 év utánna viszont növekszik ez a szám
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #1145 Dátum: 08 ápr 14, 16:50:54 »

loool. xD szóval: legyen sötét színű haja. (a fekete a legjobb.  Nyelvesít anime szereplőkbe is a fekete hajúak a kedvenceim. xD nahmeg a fehér hajúak, de az élőbe furcsa lenne xD ) ne legyen túl rövid a haja. Én valahogy nagyon nem szeretem a túl rövid hajúakat. xD ha jobban leakarnám írni akkor... Emo design. xD a szeme legyen fekete (  Hümm-hümm az olyaaaan széééép) De mivel elég ritka a fekete szem, ezért még leszűkítettem kékre.  Nevet a fekete meg a kék úgyis illik a fekete hajhoz. xD
éééééssss, hmmmm... ne legyen túl sovány, de ne is legyen túl kövér.  Hümm-hümm

ezek a külső tulajdonságok. xD ha belső tulajdonságról is mesélni kell, akkor: utálom, ha valaki a barátai körében menőzik és le se szarja a barátnőjét.  :/ nem nagyon szeretem ha egy fiú annnyiiiiira nagyon romantikus, hogy egyfolytában virágokat hoz a lánynak meg ilyenek. xD Szerintem az már lejárt. (De ne is legyen olyan, mint az egyik ismerősöm, akinek az anyja vett egy nyakláncot, hogy oda adhassa a b.nőjének, az meg fogta és oda vágta szegény lányhoz és azt mondta, hogy: Nesze anyám küldte! xD )  azt sem szeretem ha túl nagy képű, de ne is legyen gyáva... ne legyen az a fa típus, hogy nem érdekli az égvilágon semmi, meg nem hatja meg semmi, meg ilyenek. xD

És mérlegelve, hogy hány ilyen fiúval találákoztam már személyesen életemben: 0  xDDDDDDD

nah meg persze, sok külső tulajdonságot felsoroltam, mivel Arvael azt mondta, hogy arról beszéljek. xD De engem ez fogna meg benne. xD az már más kérdés, hogy hány ilyen van. xD

jah és tényleg. xD kana-chan hszéről. ikszdé ne legyen nagyon nagyon magas, mert az, figyelembe nézve, hogy alacsony vagyok elég hülyén nézne ki. xD és szerintem is 4-5 év a max korkülönbség. Milyen volt már az is, amikor az osztálytársam 14 éves létére 26 éves fiúval járt.  :/ az a 12 év szerintem már.... hát a fiú oylan pedofil kategóriába sorolható. xD
Naplózva

noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #1146 Dátum: 08 ápr 14, 16:54:50 »

ja vannak ilyenek is...
no most leírom én el ősször a pasi testfelépítését és a frizuráját nézem...meg a szemeket és a mosolyt utánna...
utánna igyekszek megismerni a fiút...
tökéletes fiú meg hát már nem tom talán le is írtam legyen barna vagy fekete hajú...izé nem jut eszembe az a szó de a szemei legyenek kifelyezöek...legyen szép formás testalkata (nem piszkafa de ne is legyen túl izmos)....
legyen a pasim de a barátom is lehessen vele veszekedni h majd kibéküljünk és legyenek hibái....ne legyen maga a tökély...(bocs a hibákért)
« Utoljára szerkesztve: 08 ápr 14, 17:03:43 írta noemimi-chan » Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Arvael
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2703

-Oranjikage-


« Válasz #1147 Dátum: 08 ápr 14, 17:06:55 »

Na, köszönöm a válaszokat Nevet Bár csak félig-meddig gondoltam erre x'D Bocsássátok meg hülye fogalmazásomat Pirul :'X

Szóóóóval... amikor először rápillantasz egy pasira... akkor mit nézel meg legelőször rajta? Az orrát (xD), a haját, a kezét, a fenekét (na jó nem, azt a pasik szokták nézni inkább xD) vagy mit? Nevet Meg ez a dolog sokat nyom a latba -szerintem-, hogy mi fog meg benne meg ilyenek Nevet Pirul
Szóóóóóval, aki még nem írta le? Hümm-hümm

(mielőtt még félreértenétek, a belső tulajdonságok iszonyat fontosak /bár én mondjuk összeszedni szerintem úgyse tudnám rendesen, számomra mi fontos x'D/, de most úgy szóba került a külső is és gondoltam, akkor hagyjunk egy kis beszélgetőteret neki Nevet )
Naplózva

jadu
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 79


« Válasz #1148 Dátum: 08 ápr 14, 17:10:02 »

amit eloszor megnezek? Az a testalkat!!!!!!
aranyos legyen!!!! ez fontos. hosszu, izmos labak, hozzavalo kerek fenek  Ördögi
vekony derek
aztan megnezem a fejet (mert ugye messzirol csak az alakot tudod lecsekkolni)
szoval...haj fontos (haj manias vagyok, me fenek es kez)
persze szeretem a felhosszu/hosszu hajat...de vannak iszonyatosan helyes fiuk, akiknek csak a rovid haj all jol (mint a volt baratom)...a szin sem lenyeg, de elonyben a sotet (fekete) szinuek
a haj utan szemek es az arc oszhangja....szeretem a szep ajkakat...de ezek nem elsore fontosak, mert minnel tobbet nezek valaki annal szebbe vagy csunyabba valik...es hangsulyozom, hogy a belso es a szemelyiseg is megszepithetii vagy elcsufithatja az embert.
szoval a testalakt utan, haj es arc, az arcon a szemek es az orr...amit elsonek megnezek, es ezek meghatarozoak...
aztan a kez!!!! fejrol a karra terek...mint azt mar mondtam, eleg kez manias vagyok Nevet
hosszu kar, szep vekony, hosszu ujjakkal  Ámor
Naplózva
kana-chan
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 812


.мคoo.


WWW
« Válasz #1149 Dátum: 08 ápr 14, 17:10:25 »

Saphira ez tetszett : " Nesze anyám küldte!" ikszdé
Áh.. én meg visszakézből lekevertem volna neki egyet, és azt mondom: Ezt meg én küldöm neked? Tetszik drágám? ikszdé
Nah jó... ez csak vicc volt (ilyenekért nem verekszem ^^) de azt hiszem az ilyen jellegű megmozdulásokat nem
sokáig tolerálnám... ha ad valamit azt ne ilyen stílusban és ne azért mert az anyja mondtam ^^".
Mellesleg én se szeretnék túl magas srácot, de tekintve hogy én sem vagyok kicsi, azért alacsonyat sem.
De a fiúknál a 170-180 közötti magasság a normális, és ez nekem is megfelel.

A nagy korkülönbségről meg annyit, hogy mondjuk egy 25-26 éves pasival én kicsit feszélyezve érezném magam.  :'X
én vagyok 17 (és fél  Nyelvesít ) akkor az 8-9 év különbség... szerintem ez már nagyon sok.
Asszem nálam a max. most 21 éves lenne.  Hümm-hümm
Naplózva

noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #1150 Dátum: 08 ápr 14, 17:14:38 »

jó döntés lányom

izé akkor mégegysze elősször a testalkatot és a frizurát nézem
mondjukmég szoktam ha úgy adja a helyzet a kezeket is...ott nekem tetszik ha a pasinak pasis keze van... na nem tom tudjátok e mien az de a lényeg h én tom
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Arvael
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2703

-Oranjikage-


« Válasz #1151 Dátum: 08 ápr 14, 17:17:58 »

Szerintem is olyan átlag 4-5 év a normális... bár kinek mi Hümm-hümm Meg mondjuk, ahogy mi is ... öhm... fiatalodunk, ez a határ szerintem is kitolódik... sok mindentől függ Hümm-hümm
Mondjuk egy 12 és 19 éves pár necces lenne, de egy 22 és 29 már nem hangzik annyira furán, pedig a korkülönbség elvileg ugyanannyi köztük... értitek, mire akarok kilyukadni? Nevet

Heh... ez a "Nesze anyám küldte!" - bármennyire is jól akarta nevelni fiacskáját, nem úgy sült el, azt hiszem :'X Pirul

Noemimi: asszem értjük x'D
Naplózva

ipirike
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 876


« Válasz #1152 Dátum: 08 ápr 14, 17:19:51 »

Én még nem érdeklődok a fiúk iránt  Mosolyog,csak ha meglátok egy szépet  Pirul
Szerintem nem a kor pl van egy ismerosom aki 28 éves és az élet társa 53  :/ a kinézet sem annyira fontos...értitek ti.
Naplózva

Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #1153 Dátum: 08 ápr 14, 17:21:01 »

Pedig jól hagzott ez a pofonos dolog. xD
De a legjobb ebben a kapcsolatban, hogy a lány (akivel az a tapló jár) mindig mondogassa, hogy jaj, milyen romantikus, meg már sírt miattam, meg ma el fog jegyezni. (félre értés ne essék: 14 évesek. xD ) mellesleg valóban adott a lánynak gyűrűt, de azt a gyűrűt magának vetette a barátjával és miután kicsi volt az ujjára oda adta a lánynak. xD

Hát, nálam nagyon max, 16-17 éves. xD De az olyat, hogy 14 éves létére valaki 20-25 éves fiúval járjon én személy szerint kicsit elitélem. xD

Arvael értjük mire gondolsz.  Nevet éééés, valóban nem jól sült el a nevéls, mivel szegény fiacskája még beszélni sem tud rendesen. xD És ezt nem úgy értem, hogy rossz lenne a kiejtése vagy valami. xD eygszerűen csak nem hagyja el egyetlen olyan mondat sem a száját, amiben ne lenne legalább 3 "csúnya" szó. xD
Naplózva

noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #1154 Dátum: 08 ápr 14, 17:23:52 »

jé értitek arvael...de jó...
én is értem mit akarsz mondani....

(nos nekem van két ismerősö akik elvileg járnak csak nem nagyon beszélgetnek....)

mondjuk mégiscsak azért az emberek furcsán néznek rád ilyen esetekben ipiri... és a kor nem lényeg de egy tény ami azért közbejátszik

Saphira az a lány se 100as
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Oldalak: 1 ... 75 76 [77] 78 79 ... 391
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!