24 okt 06, 13:20:00 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 72 73 [74] 75 76 ... 391
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Csak Csajok!  (Megtekintve 1091896 alkalommal)
0 Felhasználó és 6 vendég van a témában
Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #1095 Dátum: 08 ápr 05, 15:01:33 »

Hát annyiban jó hogy volt hogy már suliból is kimaradtam miatta...de egész nap nem csináltam semmit
Naplózva
Crispy
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 818


« Válasz #1096 Dátum: 08 ápr 05, 15:09:26 »

A fiuk néha...annyira értetlenek tudnak lenni.... xD
Naplózva

noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #1097 Dátum: 08 ápr 05, 15:32:44 »

Morita nekem valami csöppeim vannak h ne fajjon annyira mert nekem is nan olyan h nem tok lábraálni
jaj és arra h alultápláltnak lettél nyilvánítva nyugi én is pedig mindenki azon csodálkozik h mennyit eszek (és mégcsak nem is cigizek) na oszt egyik oldalon panaszkodtam bnőmnek h milyen szar nekem és egy ismeretlen anorexiás liba meg beszólt h örüljek neki (gondolom itt nincs senki olyan, de ha van akkor tudnia kéne h tönkreteszi az életét és már a pasik se arra buknak ha cingár a csaj szerintem)....
 

Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
kana-chan
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 812


.мคoo.


WWW
« Válasz #1098 Dátum: 08 ápr 05, 16:14:16 »

Juj, de elkanyarodtunk az alapkérdéstől ^^"
No, de az a lényeg, h. újra él a topic  Mosolyog

Hát Mori hidd el nekem, tudom miről beszélsz  Szomorú
Én is mindig rosszul vagyok (fúú.. gyerekek próbáltátok már a Nospát (<-ez egy gyógyszer a görcsre, aki nem tudná ^^)
attól olyan hányinger jött rám mikor bevettem, h. azóta inkább a görcs  :'X )
vagy másik gyógyszer...
De én megtanultam kihasználni a helyzetet (legalább ilyenkor el tudok lógni óráról  Nyelvesít , csak rám kell nézni
és már küldenek is haza... )

Az anorexia: háát rám is mondták már, de az volt benne a legviccesebb, h. olyan kiscsajtól kaptam az ívet aki
feleakkora volt szélességre mint én  :/
ráadásul csak akkor volt nagy a szája, amikor egy fal választott minket el egymástól (vajon miért  Hümm-hümm )
szánalmas volt ahogy egy ablakon keresztül kiabálta befelé a hülyeségeit nekem...
Mellesleg 172 cm és kb. 55-57 kg vagyok (szerintem ez normális arány  Pontosan )

És akkor úgy látom válaszolnom kell a saját kérdésemre is ^^ (hátha felbátorodnak tőle):
Szóval... hmm.. lássuk csak...
Ez egy hülye kérdés ikszdé
Nah.. jó tehát amin változtatnék:
Talán kicsit túlérzékeny vagyok (de csak olyanokkal szemben akikkel jóban vagyok és akiknek adok a véleményére)
épp ezért könnyebben megsértődöm, ha ilyen személytől kapok kritikát.  Szomorú
A külsőm elég átlagos (pedig az a legrosszabb, amikor olyannak érzed magad mint egy szürke kisegér)
Önbizalom? Erről nem tudok nyilatkozni ugyanis ilyen téren megoszlanak rólam a vélemények  :'X
Van aki azt mondja nincs elég, más meg h. túl sok van (ezt összeadva pont megfelelő  Hümm-hümm )<- szóval ez jó így ^^
Nah.. egyenlőre ennyi ^^
Ha valaki válaszol vagy tovább boncolgatjuk a témát akkor írok még.
« Utoljára szerkesztve: 08 ápr 05, 16:17:12 írta kana-chan » Naplózva

Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #1099 Dátum: 08 ápr 05, 16:26:14 »

nospa...nos az nekem nem túl sokat használ...
Igazábol oylankor semmi se...max ha bevagdosnám a mákgubót....az lehet hogy használna...
Jah...anorexia...alapjaiba véve szókakoztató nálam ez...
a kádba néha bordaszámlálást tartok...minden alaklommal megnyugszom hogy megvan mind Nevet
Csak az nem hogy ruhát is nehéz így találni...mindent a medencém tart meg rajtam...az elég széles...
Naplózva
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #1100 Dátum: 08 ápr 05, 16:45:42 »

huh ismerős nehezen talállok magamra ruhát (kisváros...nadrágról ne is beszéljünk...pulcsit meg hát eléggé lóg rajtam vagy ki van blőle mindenem)
én 171cm vagyok a súlyom meg elég ingadozó 50-53kg de van időszak amikor sajna lejjebb esik néha(nem tom miért)

mit változtatnék magamon............. komolyodnék....vagyis inkább kevesebbet vihognék
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Sabaku no Temari
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 548


● ... meow ! ('^.^') ! ●


WWW
« Válasz #1101 Dátum: 08 ápr 05, 16:46:02 »

Anyuci...te is vékony vagy nagyon... Én 50 kg vagyok,és azért vannak kint a bordáim - csak ritka látszik Nevet -,mert olyan alkatú vagyok.... anyumtól örököltem - mármint az igazitól X3... jó,te is az igazi vagy Hümm-hümm szeresselek...  Szeretet - Meg a medence csontom is kint van... :'X
Naplózva


Egyetlen kincsem, szerelmem, vőlegényem: Sz. Lacha Ámor
Anyucim: Aemy ~ Apucim: G-sama
Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #1102 Dátum: 08 ápr 05, 16:49:05 »

Én 173 vagyok és nagyon ritkán ütöm meg az 50kg-s álomhatárt...ált 47-49kg vagyok...
most pl pont a kettő között...bár ettem szal nem tudom...
Naplózva
Sabaku no Temari
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 548


● ... meow ! ('^.^') ! ●


WWW
« Válasz #1103 Dátum: 08 ápr 06, 08:55:17 »

Anyuci,anyuci,anyuci... Neeem c-c-c... Én tudom,mi van. Nevet Az,hogy megint olyan "korban" vagy,hogy nősz,mint állat és emiatt vékony vagy.Én megint abba a "korszakban" vagyok,hogy csak hízni fogok,aztán majd 16-18 éves korom környékén megint növök. Hülye tini kor. -.-
Úgyhogy ne aggódj,semmi bajod. kacsint
Naplózva


Egyetlen kincsem, szerelmem, vőlegényem: Sz. Lacha Ámor
Anyucim: Aemy ~ Apucim: G-sama
all in
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 30


« Válasz #1104 Dátum: 08 ápr 06, 14:24:19 »

én is csatlakozom ebbe a témába  Nevet hú lányok tényleg nagyon vékonyak vagytok!!! én is régebben enyhén anorexiásnak néztem ki, de az utóbbi időben elkezdtem terebélyesedni, de szerensére nem viszem túlzásba Nyelvesít sztem most ha tartom magam az tök jó lenne... én 165 cm és 53-54 kg, de ez egységesen eloszlik rajtam. Különben ti sportoltok vmit? én már 7 éve akrobatikus rock'n'roll-ozok, úgyhogy ha soknak gondolnátok kilóimat az, csak az izom... Nyelvesít Boxoló a lényeg, hogy nem vagyok ego... >.<# :'X boccs... különben, ha lehet a következő kérdés az, h ti hogy vezetitek le a feszültséget??? Sport, egy nagy üvöltés, zenehallgatás, stb.... ?
Naplózva

"minél jobban próbálsz valamire nem gondolni, annál inkább belemerülsz..." ->ha ezt bárki megdönti tiszteletem az övé Nevet
kana-chan
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 812


.мคoo.


WWW
« Válasz #1105 Dátum: 08 ápr 06, 14:48:22 »

Üdv a csajok között All in!  Mosolyog
És nem kell bocsánatot kérni azért, mert feltettél egy kérdést. ^^
Örülünk az új témának.
Lássuk csak... feszültség levezetés?
Igazából nem szoktam ideges lenni soha... ikszdé
Na jó talán mégis  Hümm-hümm olyankor általában zenéthallgatok vagy kötekszem valakivel..
Sportolni nem szoktam, csak ha muszáj  Nyelvesít  (legalábbis mostanában, mert régen táncoltam )
Szal. sport, mint a feszültséglevezetés ezköze kilőve.
Ahhoz, hogy üvöltözzek már nagyon fel kell húzni, de ilyenkor lehet, h. az illető nem ússza meg ennyivel.
(egyébként nem vagyok erőszakos... eheh... ezek után mondhatom, mi? ^^")

> Fiúk, csak nem eltévedtetek?  Pojén (a ff. topic odébb van)
« Utoljára szerkesztve: 08 ápr 06, 14:51:21 írta kana-chan » Naplózva

Nikki
Vendég
« Válasz #1106 Dátum: 08 ápr 06, 18:50:31 »

mikor ideges vok ako oltogatok vkit az msn-en vagy rajzolok <-ezt akkor csinem mikor nem vok annyira dühös vagy zenéthallgatok!rem értitek h mit beszélek? Nyelvesít
Naplózva
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #1107 Dátum: 08 ápr 07, 06:50:07 »

Hááát, én általában ritkán vagyok ideges.  Nevet De ha mégis, akkor baj van.  :'X
Sporttal max csak néh vezetem le a feszültséget. Elvégre néha zért jót tesz a friss levegő.  Nevet
Kiabálni nem nagyon szoktam. Hmm... max akkor ha valaki nagyon felhúz és még minidg nem hagy békén.  :'X Miután lekiabálom a bőrt is a fejéről, akkor általában le nyugszik. xDD
ééééssss, az igazi favorit a zene. xD Azzal tom, csak igazán levezetni a feszültséget.  Hümm-hümm Igaz, hogy amikor matek dogát írunk és a tanár nagyon hangosan hallgatja a Depresszió számokat, mert rajongó, akkor csak gyűlik bennem, de csak azért, mert nem tudok arra koncentrálni, hogy mennyi 16+18. xDD (jó is lenne, ha ilyen kérdések lennének a dogába.  Hmm? )
Naplózva

Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #1108 Dátum: 08 ápr 07, 08:36:30 »

Szia All in! Legjobb b.nőm is ezt sportolja...ő is csupa izom...mondjuk ő nagyon könnyen hízik is....nah de mindegy
Ha én kissé felhúztam magam akkor nekem is zene....ha egy picit jobban akkor kimegyek az udvarra az ördögbottal szórakozni...ha mégjobban akkor tépkedek valamit vagy ugrálok egy füzeten...ha nagyon ideges vagyok akkor az öklöm a falba vágom, vagy a fejem, vagy harapdálom magam...szal akkor már a fizikai fájdalom a legjobb nekem...
Naplózva
Nikki
Vendég
« Válasz #1109 Dátum: 08 ápr 07, 09:52:15 »

Fájdalmat okozol magadnak Hmm? bár nekem a szám belül szét van harapdálva szal...
Naplózva
Oldalak: 1 ... 72 73 [74] 75 76 ... 391
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!