24 ápr 29, 02:10:40 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: Ha igen,akkor min?
Gitár
Furulya / Fuvola
Zongora / Szintetizátor
Nagybőgő
Dob
Más ( kommenteld )
Nem játszom hangszeren

Oldalak: 1 ... 8 9 [10]
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Játszol valamilyen hangszeren?  (Megtekintve 42752 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Lina Lisana
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1059

FTfan meg még sok más :D


« Válasz #135 Dátum: 12 aug 13, 10:23:46 »

Én régen zongoráztam, de, már két éve nem... Annyira nem hiányzik...
UI: Shion állítólag szépen hegedül, de mivel én nem nagyon szeretem a hangját, inkább elmenekülök...
Naplózva



 Család: Anyu~Hanii Apu~drszabi drága hugicám~Adri Nagyi~Ritli-sama Nagypapi~Hiei Én kicsi pokemonaim~Kirito&Hidetada
Mester~tia-sama bow
AyaseAkami
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 348


« Válasz #136 Dátum: 12 aug 13, 10:29:10 »

zongoráztam,aztán jött az unokaöcsém, aki hiperkatív, és szétbarmolta a zongorám >.< Így csak 4 évet zongoráztam.
Naplózva
Morause
Vendég
« Válasz #137 Dátum: 12 aug 13, 13:05:19 »

Huh na egy nekem való topik, kiskorom óta zenélek, 8 év dob 4 év gitár, és köztes időkben meg magamtól megtanultam zongorázni. Annyira lekötötte az időmet hogy az csak na. Sok fellépésen voltam mikor doboltam, mert az volt amit a leginkább megkedveltem, de a gitár is megkedveltem az utóbbi időkben.

Talán majd hamarosan elő is veszem és gyakorolok, mert az sosem árt és még mindig nem vagyok a mestere! Mosolyog

ui.: és elmondhatom hogy egyszer előzenekara voltam a Republic együttesnek Pojén hatalmas élmény volt!

2. ui.: Sly amúgy a furulyáról csak nekem támadnak mindig huncut gondolataim? Sheftel
« Utoljára szerkesztve: 12 aug 13, 20:58:22 írta Morause » Naplózva
SzG
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 931


TARDIS lovagja


WWW
« Válasz #138 Dátum: 12 aug 14, 17:32:30 »

Én zongoráztam/zok de nem tanárnál csak otthon és csak akkor mikor kedvem van. A legjobban az I am the Doctor!-t szeretem lejátszani.
Naplózva

The angels are coming for you, but listen, your life could depend on this: don't blink. Don't even blink. Blink and you're dead. They are fast, faster than you could believe. Don't turn your back, don't look away, and *don't blink*! Good luck.
Szanisz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4132


Főkapitâny


WWW
« Válasz #139 Dátum: 12 dec 16, 22:45:58 »

Autodidakta módon tanultam meg gitározni hosszú évek alatt.
Valóban nem közelíti meg a tudásom egy normális zenészét sem, de teljesen saját erőmből, mindenféle segítség nélkül tudok gitározni.
Egyik legnagyobb teljesítményem Nevet
Naplózva



 
P4ndora
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 262



« Válasz #140 Dátum: 13 jan 04, 16:47:00 »

Most karácsonyra kaptam egy gitárt, remélem jövőre már kipipálhatom hogy "tudok rajta játszani".  kacsint

Sajnos tanárhoz nem tudok járni, viszont kaptam egy egész jó kis könyvet ahol rendesen el van magyarázva és illusztrálva hogyan is kezdjünk hozzá az egészhez. Egy dolog azonban érdekelne, és szeretném megkérdezni az itt lévő gitárosoktól, hogy kb mi a legtipikusabb hiba kezdőknél? Vagy ha van még kezdő itt akkor nekik mi okoz legjobban gondot?

Nekem most az a bajom, hogy bár egyre többször sikerül jól lehúznom egy akkordot, még mindig sokszor előfordul hogy zörög valamelyik húr, ilyen "fülsértő" hangot ad. Akkordváltásról már nem is igazán merek beszélni, ott elég nagy káosz van, ha netán rendesen sikerül akkor már királynak érzem magam. xD
Szerintem jól csinálok mindent (persze biztos nem így van...), úgyhogy gyakoroljak addig amíg tisztán le tudom húzni az akkordokat vagy esetleg valami más lehet a baj? Ez a zörgés megszokott hiba a kezdőknél vagy csak én csinálok valamit nagyon rosszul?
« Utoljára szerkesztve: 13 jan 04, 16:48:28 írta P4ndora » Naplózva

Gaburieru
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 330


ガブリエル


« Válasz #141 Dátum: 13 jan 04, 18:01:31 »

Én kb. 2 hónapja vettem gitárt és ezt a zörgést én is tapasztalom, de leginkább csak az E6 húrnál és csak akkor erősebben megpengetem. Én ugyan ezt a gitárom olcsóságának tudom be (kezdőként nem akartam 60ezres gitárt venni), de hátha jön majd valaki, aki jobban ért már hozzá Mosolyog
De nekem is még nagyon sok minden okoz gondot, például amíg nem volt gitárom egyszerűnek tűntek ezek a húrlefogások, de így már el nem tudom képzelni, hogy mások hogy' bírnak olyan gördülékenyen játszani, egyszer hátha én is bele jövök és neked is sok sikert kacsint!
Naplózva
Loah
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1592


« Válasz #142 Dátum: 13 jan 04, 18:13:32 »

P4ndora: minden kezdő (bármilyen) hangszeresnél  általános hiba szokott lenni a helytelen kéztartás, ami csak rosszabb lehet, ha rögzül. Érdemes lenne keresned egy tényleg hozzáértő gitárost, aki a nagyon alapokat el tudja magyarázni és megmutogatni személyre szabottan, mert baromi nehéz lesz később kijavítani az alapvető hibákat.

A furcsa hang egyszerűen rossz fogás miatt van, addig kell gyakorolni és állítgatni az ujjaidat, amíg jó nem lesz.

Más: ki volt az az elmebeteg, aki beírta a bőgőt, hogy aztán 0, azaz 0 szavazat legyen mellette? Nevet
Naplózva
Kurohi-kun
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 165



« Válasz #143 Dátum: 14 jan 11, 21:04:07 »

Ha nem tudok énekelni és nincs különösebb zenei érzékem, nem tudnék megtanulni valamin játszani?
Naplózva

Dare datte shippai wa suru nda
Hazukashii koto janai
Kono kizu o muda ni shinai de
Waratte arukereba ii

~~~~~~~~~~~~~~~

Raiko: Alive (Naruto Ending 4)
Szabina
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 2


« Válasz #144 Dátum: 14 ápr 21, 07:31:08 »

Én 5 éve zongorázok. Kisebb versenyekre is visz a tanárom.

Ha nem tudok énekelni és nincs különösebb zenei érzékem, nem tudnék megtanulni valamin játszani?

Keress egy jó tanárt! Sokat lehet fejleszteni a halláson pár év alatt. (én előképzőben elég rosszul énekeltem, elsőben pedig egyáltalán nem ismertem fel hallásból a hangközöket, de tavaly megnyertem a szolfézsversenyt, ahol a 2. forduló hallásból állt.
Naplózva
Avaron-chan
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1


Szökött ninja


« Válasz #145 Dátum: 14 jún 27, 09:13:46 »

Én már  hat éve tanulok zongorázni és nemrég kezdtem fuvolázni, mindkettőt nagyon szeretem.  Mosolyog Csak szolfézs órán néha úgy érzem, hogy kínaiul beszélnek körülöttem  Hmm?
Naplózva

Rock this. ikszdé
Oldalak: 1 ... 8 9 [10]
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!