24 szep 22, 07:28:42 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: ..
.. - 0 (0%)
.. - 0 (0%)
Összes szavazó: 0

Oldalak: 1 ... 135 136 [137] 138 139 ... 612
  Nyomtatás  
Szerző Téma: A 7-es csapat (Naruto, Sasuke, Sakura, Kakashi)  (Megtekintve 1306812 alkalommal)
0 Felhasználó és 26 vendég van a témában
glonczy
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 30


« Válasz #2040 Dátum: 08 jan 27, 19:35:38 »

Nekem az aroganciája tetszik.Megérthető hisz a családját lemészárolták és bosszút akar állni.
Naplózva
Gibson
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 80


« Válasz #2041 Dátum: 08 jan 27, 21:03:50 »

Kishi mester azt mondta, h Sasuke Itachi harc színe fénylő fekete? tehát gondolom nem valami vidám de még is van benne valami ami ne mteszi gonosszá, De Kakashira azt mondja h Sötétkék, tehát akkor Kakashival törtnéhet valami súlyos dolog, de életben marad vagy micsoda? nem tudom h erről volt-e valahol szó ha igen és megmondanátok akkor megköszönném Mosolyog
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #2042 Dátum: 08 jan 27, 21:16:21 »

Mosolyog
Utánnan kellene nézni, hogy a japán folklórban az egyes szineknek milyen jelentésük van.
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Dongo
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 152

Újra itt van a nagy csapat


« Válasz #2043 Dátum: 08 jan 27, 21:34:15 »

szerintem meg szimplán az uchihák vérében van az arrogancia meg a lenézés...nem is értem,h az anyja h sikerült ilyen normálisra Nevet
Naplózva
Lavitz
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 66


« Válasz #2044 Dátum: 08 jan 27, 23:31:25 »

Nekem tetszik Sasuke stilusa Nyelvesít Én a csendes bósszú vágyó karaktereket szeretem Nyelvesít
Naplózva
Adachi
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2074


« Válasz #2045 Dátum: 08 jan 28, 02:30:24 »

.. Sasuke bosszúállása minden csak nem  csendes.. Hehe ....  csak  gondolj bele mennyi  zűrzavart okoz...és milyen  sokan  beszélnek roola  miket  is csinál.. Nevet ....
Naplózva
glonczy
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 30


« Válasz #2046 Dátum: 08 jan 28, 15:06:06 »

Sasuke szemszögéből csendes csak naruto és sakura nyavajgása tulajdonít neki figyelmet.
Naplózva
Ledenay
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 26


Néma figyelő


« Válasz #2047 Dátum: 08 jan 29, 11:43:14 »

Kék:
A tudati kiegyensúyozottság, a belső nyugalom színe. Az ultraibolya fényről mindenkinek a káros sugárzás jut eszébe. Pedig a mesterséges fényforrásokból kis adagokban érkező UV-fény gyógyító hatású. A tenger, az ég, a transzcendens színe. Az intelligencia, a megnyugvás szimbóluma. A barátság és a belső béke színe, az ég kékjeként pedig az érzésekhez és az álmokhoz hasonlítjuk. A sötétkék biztonságot, a világos könynyedséget fejez ki.
Naplózva
Harag
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1759



« Válasz #2048 Dátum: 08 jan 29, 12:24:00 »

Tehát Kakashival gyakorlatilag semmi nem fog történni? Nevet
Csak mert eddig sem volt túl idegbajos.
Naplózva

Nem számít milyen rögös út visz föl a hegyre, biztos, hogy van még rögösebb!
Az interdimenzionális térkapuk, és ketyeréik biturbinális reppentyűi!
Gibson
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 80


« Válasz #2049 Dátum: 08 jan 29, 12:58:31 »

akkor lehet h Tobi = Obito egymásratalálnak Kakashival és együtt tengetik majd az életüket tovább Konohában ^^
Naplózva
Dongo
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 152

Újra itt van a nagy csapat


« Válasz #2050 Dátum: 08 jan 29, 17:06:06 »

vagy megtévesztésként mondta,h higyük csak azt,h jajj milyen izgi dolgok lesznek Kakashival,közben meg minden marad vele ugyanúgy :-\
Naplózva
Naruto-kun 14
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 165


« Válasz #2051 Dátum: 08 jan 30, 15:00:46 »

Kakashit nemm lehet lemásolni és beszivárogni vele a faluba mert az ő stílusa lemásolhatatlan  Nevet  :-X  bár lehetséges hogy néhány shinobi meg tudná csinálni  :-X de mindegy is lenyég hogy nagyon baró a stílusa  Nevet   Nevet
Naplózva
h_Tunde
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 358



« Válasz #2052 Dátum: 08 feb 01, 14:39:27 »

Szerintem nem Sasuke a nagy rossz inkabb Itachi aki megolte az egesz csaladjat es fajdalmat okozott Sasukenak de ennek elenere nem tetszet ahogy Sasuke bant a barataival de szamomra o szimpi ie a shippuudenben jol nez ki  Nyelvesít
« Utoljára szerkesztve: 08 feb 02, 08:46:49 írta h_Tunde » Naplózva
h_Tunde
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 358



« Válasz #2053 Dátum: 08 feb 01, 14:45:32 »

Sakura a kedvenc lany szereplom es szerintem is EGY NAP majd felulmulja Tsunadet . Szerintem o Sasukeba szerelmes es vagyik utana ezert lett eros hogy megtalalja de nem varhatja egesz eleten at es nem akarja megbantani Narutot sem  Nevet
Naplózva
uchiha farky
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48



« Válasz #2054 Dátum: 08 feb 01, 15:42:24 »

Sakurát én is bírom...így a Shippura eléggé jó fej lett Nevet amíg Sasuke velük volt nem íbrtam annyira mert lenézte szegény narit vagy nem tom...érdekes volt vele ??? de nem tudja valaki hogy amikor sasuke elhagyja a falut mire céloz azzal h köszönöm ?  ;D me ezt uyge sakurának mondja de nem vágom miért :-[
Naplózva

RASENGAN!!!xD
Oldalak: 1 ... 135 136 [137] 138 139 ... 612
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!