24 szep 19, 23:21:43 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: ..
.. - 0 (0%)
.. - 0 (0%)
Összes szavazó: 0

Oldalak: 1 ... 568 569 [570] 571 572 ... 612
  Nyomtatás  
Szerző Téma: A 7-es csapat (Naruto, Sasuke, Sakura, Kakashi)  (Megtekintve 1304050 alkalommal)
0 Felhasználó és 8 vendég van a témában
spero
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 359



« Válasz #8535 Dátum: 12 feb 04, 12:09:20 »

Ha jól emlékszek, akkor a part1 óta nem volt chunin vizsga és Naruto barátai mind chuninok nem?
Naplózva

\"Még egyszer harcba szállok
Megvívom az utolsó nagy csatám
Ma élek és meghalok
Ma élek és meghalok. \"  (The Grey)
Morause
Vendég
« Válasz #8536 Dátum: 12 feb 04, 12:41:25 »

Azért mert nem rajzolta le Kishi attól két és fél év alatt simán mindenki levizsgázhatott chunintól egészen a jounin szintig. Azért azt ne feledjük hogy Narutonak 1 perc nyugta sem volt leszámítva a 2 és fél éves edzését, ugyebár part1 chunin vizsga után nem volt egyből még1 pláne h Konohát elég durva esemény rázta meg Orochimaru kíséretében!
Aztán ugye nem sokkal Sasuke megszökött majd elment edzeni távoli vidékekre.

A Shippudenben, meg még inkább nem volt ideje, és akkor hozzáteszem h már azon a szinten is játszi könnyedséggel tudta volna végig vinni a chunin vizsgát, de mivel folyamatosan dolga volt (lásd. Sasuke hajhászat, Akatsuki elleni küzdelmek, vagy az új jutsuk kifejlesztése) nem csoda h csak genin rangja van.

De ez mit sem számít mivel az ő esete pont olyan mint mondjuk Hashirama vagy Madara. A nevük kuriózummá vált, akárcsak Narutonak... mondhatni a nevük felér egy titulussal. Nincs szükség arra h levizsgázzanak mert ez csak a falvak közti erő egyensúly fenntartására érdekében volt létrehozva, mint jinchuriki nem számít milyen rangot képvisel hogyha az erejével képes lenne szerintem egy egész falut begyalulni.
« Utoljára szerkesztve: 12 feb 04, 12:43:51 írta Morause » Naplózva
hamisjoe
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 734



« Válasz #8537 Dátum: 12 feb 04, 12:54:53 »

Csak megjegyzem a chunin vizsgát minden félévben más faluban tartják Nevet
Naplózva

Világ legjobb Suiton használója: Mózes xD
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #8538 Dátum: 12 feb 04, 13:23:22 »

Én csak azt nem értem, ha az első, második, majd a végső harmadik(neji harcot) sikeresen vette, miért nem lett chunin? Miért csak shikamaru lett akkor az?
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
Loah
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1592


« Válasz #8539 Dátum: 12 feb 04, 13:26:43 »

Mert nem az volt a lényeg, hogy megnyerje a tornát, hanem hogy bizonyítsa a rátermettségét. Naruto viszont nagyon messze áll(t) a felelős csapatvezető szinttől.
Naplózva
Putir
Vendég
« Válasz #8540 Dátum: 12 feb 04, 13:28:44 »

A csuninnak a dolga nem az hogy egyedül legyakjon mindenkit.
Fontos az esze, csapatvezető képessége stb.

U.i.: Loah beelőzött. :\
Naplózva
^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #8541 Dátum: 12 feb 04, 13:41:10 »

Mivel kilépett az ANBUBól, valszeg vagy visszaadta a felszerelést, vagy nem volt szüksége kardra. Én is értem a föcit, de nem szeretem különösképpen, ő is tudott a karddal bánni, de lehet, hogy nem különösképpen kedvelte, a csatában viszont egy kb 2 méteres bárd ami a vérből regenerálódik, az kifejezetten hasznos tud lenni Hümm-hümm
Naplózva

malakian666
Vendég
« Válasz #8542 Dátum: 12 feb 04, 14:07:59 »

Pont hogy nem, nagyon lelassítja, és lecsapják, Kakashi harcmodorában fontos szerepet játszanak a gyors támadások, ő nem egy ilyen aprító- mindent összezúzó figura. Főleg, hogy nincs egy Naruto vagy akár Sasuke mennyiségű chakrája, és nem is olyan erős a teste, mint nekik. Vigyáznia kell, hogyan taktikázik, hogy ne feküdjön ki.
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #8543 Dátum: 12 feb 04, 14:20:46 »

Viszont nem is biztos, hogy ilyen esetben szüksége lenne akkora sebességre. A sok Zetsu ellen bőven elég az is amit a kardal tud alkalmazni. Másrészt lehet, hogy még így is sokkal gyorsabb náluk. Ráadásul pont a kard az ami megnöveli a támadásainak hatótávolságát az elvesztett sebesség mellett.
Naplózva
^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #8544 Dátum: 12 feb 04, 15:20:01 »

egyetértek rinivel, a Zetsuk nem egy élharcosok, és a képességei sem a támadásra összpontosulnak, az, hogy több 1000 van belőlük, az annyit szolgál, hogy kifárassza az ellenséget, Kakashi pedig egész könnyen elboldogult azzal a bárddal.
Az meg, hogy felveszi az ellenfél chakráját és alakját, nem semmi, de Naruto azon is keresztül lát. Mellesleg nagyobb gondjuk is van a Zetsuknál perpill: Tobi bátyóó :/
Naplózva

hamisjoe
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 734



« Válasz #8545 Dátum: 12 feb 04, 15:41:11 »

Apropó Zetsu. Miért nem csinálank 10 Sasuke klón, oszt azok tomboljanak Nevet
Naplózva

Világ legjobb Suiton használója: Mózes xD
^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #8546 Dátum: 12 feb 04, 16:11:15 »

Mert ez a Hatake Kakashi téma.. meg minek pocsékolják a Chakrát..
« Utoljára szerkesztve: 12 feb 04, 16:11:52 írta ^^ » Naplózva

naruto96ricsmond
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 422



« Válasz #8547 Dátum: 12 feb 04, 18:09:19 »

Van egy tippem ami szerintem 99%-ban valóságos lehet.... http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/467/15 itt Tobi a bal felső sarokban mondja,hogy létrehozott Rikudou sennin egy bizonyos jutsut,amit arra használnak,hogy Jinchuurikivé váljanak...és Kurama itt: http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/499/16 mondja,hogy ez Rikudou senningek a....és szerintem Tobi ezt akarja megszerezni Narutótol ezt a pecsétet.....
Naplózva

malakian666
Vendég
« Válasz #8548 Dátum: 12 feb 04, 18:30:59 »

http://naruto-kun.hu/forum/index.php?topic=3521.10710 Itt már kérdezte valaki, lehet.
Naplózva
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #8549 Dátum: 12 feb 08, 20:19:29 »

Mert nem az volt a lényeg, hogy megnyerje a tornát, hanem hogy bizonyítsa a rátermettségét. Naruto viszont nagyon messze áll(t) a felelős csapatvezető szinttől.
Azért megnézném pl a chunin rocklee menyire jó csapat vezető lenne és stb..
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
Oldalak: 1 ... 568 569 [570] 571 572 ... 612
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!