24 szep 21, 18:47:29 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: ..
.. - 0 (0%)
.. - 0 (0%)
Összes szavazó: 0

Oldalak: 1 ... 374 375 [376] 377 378 ... 612
  Nyomtatás  
Szerző Téma: A 7-es csapat (Naruto, Sasuke, Sakura, Kakashi)  (Megtekintve 1306113 alkalommal)
0 Felhasználó és 17 vendég van a témában
Norgreid
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 152


Totálisan Klinikai Agyhalott


« Válasz #5625 Dátum: 09 jún 28, 16:45:25 »

Elveszíteni valakit tényleg borzalmas dolog. A legszörnyűbb, azaz egészben, hogy olyankor sajnos a világ nem áll meg – még ha a szívűnkben meg is szűnik egy pillanatra.
Nyomhatnám itt a sablon szövegeket, hogy az idő minden sebet begyógyít blablabla, de könyörgöm a hegekkel mi lesz??? Ez úton kérnélek bennetet ha tudtok jó plasztikai sebész ez ügyben írjatok   Pojén
Ezeket a hegeket el kell fogadnunk bármennyire is zavaróak. Sasukeből tényleg nem látunk sokat csak a hegeivel vagyunk tisztában. Remélem tényleg igazi Taka lesz és felülemelkedik a fájdalmon.

Az ujjaimért pedig ne aggódjon senki már borogatás alatt vannak  Nevet
Naplózva



\\\\\\\\\\\\\"There is nothing either good or bad, but thinking makes it so."\\\\\\\\\\\ - William Shakespeare
Uchiha Riderrr
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37


Taka Leader,Uchiha Sasuke


« Válasz #5626 Dátum: 09 jún 29, 10:24:19 »

Ami ki van jelölve az spoiler!!!!
Kumiko:Én még csak annyit fűznék hozzá a postodhoz,hogy abban egyet értek veled,hogy Sasukének a fájó seb a
lelkében nem Itachi volt,mert az apjára tekintve csupán azt szerette volna,ha elismeri kiváló shinobinak,az anyja pedig alig szerepelt az életében:egyetlen személy volt akire felnézett,legjobb barátjának,családjának tekintette,az élete értelme egy személy volt,és arra törekedett hogy olyan legyen mint ő,és ez a személy Itachi volt.Itachi direkt maga ellen fordította Sasut,mivel nem gyűlölte,sőt imádta kisöccsét.Ebből következik az hogy:

Kicsi Sasuke-->felnéz Itachira-->olyan akar lenni mint ő-->ő az egyetlen családja

És jön a tragédia:

Itachi,Sasuke értelme megölni a klánt-->Sasuke nem hisz a szemének--->és akkor is,nem Itachit okolja

Később pedig:

Tini Sasuke-->Senkivel nem barátkozik,nem akarja ezt újra átélni-->Mindig azt hajtogatja,hogy megöli Itachit-->Közben pedig szereti Itachit,és nem okolja.

És ebből következik hogy a Shippuudenben:

Sasuke megöli Itachi,-->Megtudja az igazságot--->Így már nincs értelme az életének

Tudom,hogy hosszú post,de igy tudtam kifejteni a véleményem  Nyelvesít
« Utoljára szerkesztve: 09 jún 29, 10:26:19 írta Uchiha Riderrr » Naplózva

Taka Leader
Sharingan mester,

Uchiha Sasuke!^^
Fl3gma
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 123


« Válasz #5627 Dátum: 09 jún 29, 14:20:05 »

Nem akarok bunkó lenni, de ezt elödted már 20x leirták....semmivel se raktál többet hozzá...meg megin van néhány olyan dolog amit nem is értek...
Pl.
És jön a tragédia:

Itachi,Sasuke értelme megölni a klánt-->Sasuke nem hisz a szemének--->és akkor is,nem Itachit okolja
Ha ezt kifejtenéd érthetően megköszönném Mosolyog
Naplózva
Uchiha Riderrr
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37


Taka Leader,Uchiha Sasuke


« Válasz #5628 Dátum: 09 jún 29, 15:29:48 »

meg megin van néhány olyan dolog amit nem is értek...
Pl.
És jön a tragédia:

Itachi,Sasuke értelme megölni a klánt-->Sasuke nem hisz a szemének--->és akkor is,nem Itachit okolja
Ha ezt kifejtenéd érthetően megköszönném Mosolyog

Ezzel arra céloztam,hogy Sasuke annyira szereti a bátyját,hogy még ha gyilkosságokat is követ el,nem okolja,de mégse hisz a szemének Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 09 jún 29, 15:31:38 írta Uchiha Riderrr » Naplózva

Taka Leader
Sharingan mester,

Uchiha Sasuke!^^
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #5629 Dátum: 09 jún 29, 23:17:57 »

Ez mind szép és jó, Uchiha Riderrr, de ezt már mindet leírt előtted Saruwatari Kumiko. ^^

Emberek! Az egész moderálás alatt nem olvastam ennyit. Kajakra, kb. háromnegyed vagy lehet, hogy egy óra volt, mire minden átrágtam. ^^ Persze, ez nem baj. Sőt! Soha nem írjatok kevésbé rövid és kevésbe értelmes hozzászólásokat. Nevet


Két dologhoz szólnék hozzá:

1.) A "taka" sólymot jelent és nem sast. ^^

2.) Miután Itachi lenullázta Kakashit és Sasuke megtudta, hogy Itachi Narutót keresi, nyomban a csapattársa nyomába eredt. És nem azt gondolta, hogy "Hú, itt van Itachi, most leszámolok vele!", hanem hogy "Szóval Itachi Naruto nyomában van... Meg kell találnom Narutót, különben neki annyi.". Vagyis akkor a barátja megmentése volt az elsődleges célja és nem Itachi megölése. El is szaladt Naruto lakásához, onnan meg Ichiraku ramen-standjához, ahol szép türelmesen, egyáltalán nem idegeskedve vagy dühöngve végighallgatta az öreg mondókáját. És abban a városban is Jiraiyát és Narutót kereste és nem Itachit. Persze, nem vonom kétségbe, hogy amikor végre rátalált a bátyjára és Kisamére (és látta, hogy Naruto jól van) kicsit bedurrant az agya. Azonban végül is egy 12-13 éves gyerekről beszélünk és bár a Naruto világában nem ritka a koraérettség, de egy ilyen múlttal a háta mögött nem meglepő, ha felmegy az ember vérnyomása és a vér elönti az agyát.
(Lásd Naruto anime 83. és 84. rész)

« Utoljára szerkesztve: 09 jún 29, 23:19:03 írta Chakra » Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
MoonTiger
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1090


Hivatalos Tigris imádó


« Válasz #5630 Dátum: 09 jún 30, 12:46:49 »

"És nem azt gondolta, hogy "Hú, itt van Itachi, most leszámolok vele!", hanem hogy "Szóval Itachi Naruto nyomában van... Meg kell találnom Narutót, különben neki annyi."
Ez mind szép és jó, de mikor már ott volt nem igazán érdeklődött Narunál, hogy minden rendben van-e, hanem elborította a vörös fátyol a szemét Nyelvesít
Naplózva

Armagaddon
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 10


« Válasz #5631 Dátum: 09 júl 01, 11:48:24 »

Saruwatari Kumiko elismerésem feléd. Kiváncsi vagyok, h mennyi időbe telt Sasuke jellemének fejlődését igy kielemezni. Majdnem teljesen egyet értek, minden amit leirtál logikus és reális.
 
Még mindig nem 100% os a feldolgozottságom, de én Chakra-val értek egyett az 1. Sasuke vs Itachi harc terén.


Sasuke pozitiv vagy negativ karakter véleményetek szerint, és  képes lesz-e a konohai kötelékét elszakitani???? Szerintem nem, mert én tapasztalatból mondom, h a magánynál nincs rosszabb.

Mellesleg egyetértek abban, h valószinüleg eleget akar tenni Itachi áldozatának, és az erejével a faluját akarja megvédeni. De az élete kezd értelmetlen lenni, már nem látnám h gondolkozik, lehet h akarja de nem fogja védeni konohát. Szerintem itt nem szinészet van, hanem egy kis hiba a fejben. De érdekel h mit akar kideriteni.
« Utoljára szerkesztve: 09 júl 01, 12:20:53 írta Armagaddon » Naplózva
dxdominik
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 253


S4 League MGM


WWW
« Válasz #5632 Dátum: 09 júl 02, 09:53:02 »

hát elejénte még sajnálom a gyereket hogy meg halt az egész klán de amikor ilyen beképzelt majom lesz akkor nagyon lehet utálni mint például a 453.fejezetben is sasukeénak mondják hogy még naruto is erösebb nálad és akk meg szólal nagy képüen hmm az most nm érdekell a vezér a fontos ikszdé ikszdé Nyelvesít
Naplózva

Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #5633 Dátum: 09 júl 02, 15:59:54 »

MoonTiger:

Sasuke személyisége nem igazán olyanra lett tervezve, hogy az aggodalmát és a megkönnyebbülését ki is mutassa mások felé (pont a Saruwatari Kumiko által leírtak miatt).
Aggódott Narutóért, de ő nem igazán az a fajta ember, aki a másik nyakába borul, hogy "jaj, de jó, hogy semmi bajod", miután látja, hogy minden oké vele.
Megtalálta Narutót, látta, hogy egészben van, megkönnyebbült, de ott volt Itachi is, és erre bizony lement a vörös függöny. ^^"

Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Renningan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1784

Nothing is True, Everything is Permitted


« Válasz #5634 Dátum: 09 júl 03, 10:40:34 »

Én szerintem Sasuke előbb utóbb ebbe a személyiségbe "bele fog törni", mármint a sok visszafolytott érzelem, egy nagy, tragikus esemény után előtör. A manga vége felé, szerintem ez be is fog következni, elsirja magát, bocsánatot kér azokért amit tett, és megmenti a barátai életét. Nem hiszem h megfog hallni, hiszen az nem Fair, hiszen végül gaara is megkapta a várt elismerést, a szeretetet, h fontos vkinek, sőt Kisi eddig mindenkinek megadta azt amit megérdemel, ugyh várható lesz egy személyiség változás Sasukéban szerintem
Naplózva







Renningan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1784

Nothing is True, Everything is Permitted


« Válasz #5635 Dátum: 09 júl 03, 12:22:32 »

Nem tudom észre vettétek e, de az animéban  mindig kihagyják a jó részeket, és tele tömik töltelék *arral. MűPedig igazán  meg lehetett volna csinálni azt, amikor kakashi még fiatal, és ő, Obitó, meg Rin csatáznak, megmutathatták volna honnan van a Sharinganja, mert aki nem olvassa a mangát annak fogalma sincs róla.

Amor Kakashi meghal, akkor megemliti Obitot, ez sokaknak nem mond el semmit Szomorú
Naplózva







Renningan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1784

Nothing is True, Everything is Permitted


« Válasz #5636 Dátum: 09 júl 03, 12:25:45 »

Nem tudom, szerintem Sakura csak egy emlékbe szerelmes, már nem szereti Sasukét, de ki tudja. 
Ami narutot illeti, Sakura valóban vonzódik hozzá, ugye hosszu együtlétnek szerelem a vége, de még a SakuSasu -t sem szabad leirni
Naplózva







STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #5637 Dátum: 09 júl 03, 14:23:14 »

Pont most jön az animében a Kakashi Gaiden. EGy hónapon bellül elkezdődik.
Naplózva
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #5638 Dátum: 09 júl 03, 14:33:37 »

Idézek a Naruto-kunról:
"Naruto Shippuuden - Anime részek megjelenése:

2009.07.09. ~ 117. rész @ ~ Juugo és az Északi búvóhely ~
Sasuke és friss barátai csapattá szerveződtek, és együtt indulnak el az Északi búvóhely felé, de az úton egy kis meglepetés éri őket...

2009.07.16. ~ 118. rész @ ~ Megalakulás ~


2009.07.30. ~ 119-120. rész @ ~ Kakashi Gaiden - Egy fiú élete a harctéren ~"


Tehát még két rész van addig.
« Utoljára szerkesztve: 09 júl 03, 14:34:24 írta STM » Naplózva
Shiro_Chidori
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 53



« Válasz #5639 Dátum: 09 júl 04, 12:57:02 »

Nagyon szeretem! Kiáll a barátaiért,  mindig jól cselekszik és sosem adja fel Mosolyog Ő a legjobb  Pontosan
Naplózva

Lányom: Riel---chan Nevet
Oldalak: 1 ... 374 375 [376] 377 378 ... 612
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!