24 szep 22, 23:26:39 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: ..
.. - 0 (0%)
.. - 0 (0%)
Összes szavazó: 0

Oldalak: 1 ... 151 152 [153] 154 155 ... 612
  Nyomtatás  
Szerző Téma: A 7-es csapat (Naruto, Sasuke, Sakura, Kakashi)  (Megtekintve 1307744 alkalommal)
0 Felhasználó és 26 vendég van a témában
Nidaime
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 33

A második Hokage


« Válasz #2280 Dátum: 08 feb 13, 16:14:30 »

Az elején a kedvencem volt, de most már nem szeretem. Elég bunkó figura. Sokkal jobb fej kedvenc bátyja, Itachi!
Naplózva

Hige
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 100



« Válasz #2281 Dátum: 08 feb 13, 18:13:35 »

Végül is érthető a viselkedése. Volt amikor szerettem, volt amikor nem. Az se volt szép tőle, hogy képes lett volna megölni Narutot. ;D De a mangában, nagyon megijedtem akkor, mikor Itachi kitépte a szemét :o, azután megnyugodtam, h ez nem valóság volt. Mosolyog
Naplózva
Hige
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 100



« Válasz #2282 Dátum: 08 feb 13, 18:40:17 »

Kicsit elkanyarodtak. Nyelvesít Sztem Sakura a Shippuudenben sokkal jobb fej. Mosolyog Mikor Sasuke velük volt, mindig olyan durván bánt Narutóval, és Sasukét istenítette. ;D
Naplózva
rocklee
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 315



« Válasz #2283 Dátum: 08 feb 13, 19:37:44 »

Narutoval való harc is azt bizonyítja h Sasuket igazából senki és semmi nem érdekli csak a saját céljai elérése és egy kicsit sokat is képzelmagáról

3.rész bemutatkozás "nem mondhatnám hogy vannak céljaim mert mind megvalósítom"
Naplózva

"Hermész madara a nevem, szárnyimat megettem, szelíd így lettem"

Mesterem: sani-chan
Rock_Lee
Vendég
« Válasz #2284 Dátum: 08 feb 13, 19:50:31 »

De ez is előnyévé válhat Sasukénak.
Naplózva
rocklee
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 315



« Válasz #2285 Dátum: 08 feb 13, 21:37:45 »

Itt csak Sasuke fanok vannak ???
Naplózva

"Hermész madara a nevem, szárnyimat megettem, szelíd így lettem"

Mesterem: sani-chan
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #2286 Dátum: 08 feb 13, 23:24:51 »

Narutoval való harc is azt bizonyítja h Sasuket igazából senki és semmi nem érdekli csak a saját céljai elérése és egy kicsit sokat is képzelmagáról
...

Előre bocsátom, hogy nem vagyok Sasuke-rajongó, nekem az ő karaktere túl... távoli. Nagyon sok mindent tudunk róla, de szinte soha nem látunk a fejébe.

Azzal nem vitázok, hogy a bosszújáért bármire(?) képes.
De azzal már igen, hogy Sasukének nagy arca lenne. Általában hallgat mint beszél. Mondjuk az is tény, hogy az emberkek többségét idegesíti egy néma száj és egy nyugodtan (szenvtelenül) bámuló tekintet (én is szoktam alkalmazni Nevet). Ha azt nézzük, pl. Narutónak sokkal nagyobb arca van.
Lehet, hogy egy kicsit(?) lenézően viselkedik néha Sasuke. De a nagyképűség és a lenézés azért nem ugyanaz. Meg hát, azért neki van is mire felvágni, mert elég jó harcos és nem is egy névtelen kis valaki. Már a Sharinganja felébresztése előtt is tehetséges shinobinak számított.
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
DeatH
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 513


« Válasz #2287 Dátum: 08 feb 14, 00:18:03 »

ha Sasuke félig alakul át (manga) akkor az mondjuk átokpecsét 1,5. szint? Nevet
Naplózva
Adachi
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2074


« Válasz #2288 Dátum: 08 feb 14, 01:23:44 »

Nevet Nevet Nevet Nevet Nevet
Oro  beszél  arról h  Sasuke  nagyon különleges. Kénye  kedve szerint  használja  az  átokpecsétnek  azt  a tulajdonságát amelyiket  akarja. Szal ha  csak  a szárnyak kellenének neki  akkor  csak  az jönne elő. (m mint  h  nonfiguratív  cuccok nélkül meg  hasonlók.....gondolom én xD )   
Naplózva
h_Tunde
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 358



« Válasz #2289 Dátum: 08 feb 14, 06:11:21 »

Sakura csak az elejen volt olyan bekepzelt es a chuunin teszt kozbe megvaltozott sztem
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #2290 Dátum: 08 feb 14, 16:43:20 »

Sakura beképzelt...? Te melyik animét nézted? Nevet /csak poénkodom, meg ne sértődj ^^/
Pont az, hogy semmi önbizalma sem volt, semmire nem volt képes egyedül. Pedig azért annyira nem voltak rossz képességei, még Geninként sem.
Csak az a sok "rinyálás" (erre sajna nincs jobb szó), meg a sok "én semmire nem vagyok képes" szöveg... az már túlzás volt.
Pedig egy agygép volt. A Chuunin-vizsga írásbeli fordulóján is tudta a válaszokat, pedig Ibibki még el is mondta, hogy ezek elvileg túl nehezek egy Geninnek. És a chakra-irányítása is jobb volt mint Sasukéé vagy Narutóé (még ha kevesebb chakrája is volt). És ez nyilván így van, ha maga Kakashi-sensei mondta. Nevet
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Fuji Taka
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 76


« Válasz #2291 Dátum: 08 feb 14, 17:05:56 »

Kakashinak mien színű a fejpántja?Mert láttam kéknek és feketének is.
Naplózva

Zsolti
Yakushi Kabuto
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 230


« Válasz #2292 Dátum: 08 feb 14, 17:42:37 »

lehet hogy van neki kék is meg fekete is
 Nyelvesít
Naplózva
Gangstakun
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1577


« Válasz #2293 Dátum: 08 feb 14, 18:03:59 »

Az anime - ben kék . Manga-ban (a fekete-fehérben ) fekete Nevet . De szerintem akár milyen lehet csak a szimbólum számít . PL. Gai - é piros , Sasuke - nek is volt már fekete is . És naruto - é is fekete a shipu - ban
Naplózva

SR club alapító és tag
feleségem : Zakuro
lányaim : Tenchi , Pomegranate

Fuji Taka
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 76


« Válasz #2294 Dátum: 08 feb 14, 19:34:01 »

Kakaahinak kék vagy fekete a fejpántja?Már láttam mind két színben...
Naplózva

Zsolti
Oldalak: 1 ... 151 152 [153] 154 155 ... 612
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!