24 szep 23, 23:18:07 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: ..
.. - 0 (0%)
.. - 0 (0%)
Összes szavazó: 0

Oldalak: 1 ... 604 605 [606] 607 608 ... 612
  Nyomtatás  
Szerző Téma: A 7-es csapat (Naruto, Sasuke, Sakura, Kakashi)  (Megtekintve 1309194 alkalommal)
0 Felhasználó és 37 vendég van a témában
Gaburieru
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 330


ガブリエル


« Válasz #9075 Dátum: 13 jún 03, 13:07:59 »

Ez olyan lenne szerintem, mint a Raikage esete. Valószínűleg ő sem vesz túlzottan részt a papírmunkában, ezért ott van neki Mabui, szerintem nagyrészt ő csinálja az ilyen dolgokat.
Egyébként én egyáltalán nem bánom Sasuke pártfordulását, sokkal érdekesebb így, hogy Narutóékkal egy oldalon harcol. Ez az "én leszek a hokage" dolog meg külön meglepett, erre így nem igazán számítottam volna :O.
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #9076 Dátum: 13 jún 03, 14:37:11 »

Szerintem eddig is egyértelmű volt, hogy most már Naruto Kuramától és a remeteformától sokkal erősebbé vált mint a mostani Sasuke. Ha másban nem is de egyszerűen a chakrájuk mennyisége közötti különbség lehengerlő lenne Sasuke számára. Narutonak csak az időt kellene húznia ha semmit nem akar csinálni. A hokage cím viszont mindenképpen Sasukének állna jobban és szerintem ez is fog bekövetkezni ha megbirkózik az elmúlt idők cselekedetei okozta problémákkal. Meg van hozzá az esze és intelligenciája plusz az ereje is. Ráadásul azzal, hogy nincs többé Uchiha klán, így nem kell félni azok befolyásának növekedésétől sem.
Naplózva
Soreszko10
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 445


« Válasz #9077 Dátum: 13 jún 03, 18:00:04 »


Mondjuk tény, hogy így Naruto "munkája" kb kukázva van, dehát Istenem...


Ja, plusz 400 fejezet emózás, lelkizés, "megmentjük vagy megöljük" drámázás, avagy kvázi a Naruto mangának a 2/4-3/4 része landolt a kukába Naruto céljával együtt. Legalább akkor ne lett volna körülötte annyi dráma.
Naplózva
dosreis
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 849


Kakarottttooooo


« Válasz #9078 Dátum: 13 jún 09, 20:05:14 »

Vajon sasuke hogynéze ki , ha rendelkezne a kabuto féle sennin moddal, persze ugyanazzal a fehér bőrrel/pikkellyel ami neki is volt. Mert a jelelnegi felállás szerint ő az egyetlen akinek látszólag semmi különleges képessége nincs a saját sannin mesterétől. Ugye naruto az rasengan+sennin mód(jó ez t Fukasaku tanította neki, de Jirayanak is ő) , Sakurának ott van az a pecsét most a homlokán. Sasukenak csak átokpecsét volt de az meg eltünt, szal most neki is kéne valami extra még.
Naplózva
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #9079 Dátum: 13 jún 09, 20:13:09 »

Az ingujja alól előbújó kígyók? Szerintem az volt Orochimaru legjellemzőbb jutsuja. Akkor az a fura kawarami, valamint a magas szintű méreg ellenállás. Én csak ennyit tudok.
Naplózva

kisama
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 253


Made in China :P ("Basszus")


« Válasz #9080 Dátum: 13 jún 09, 20:39:13 »

NAgyjából ennyi van igen.
Meg megkapta tőle a kardot is, bár ez nem különleges képesség :DD
A kígyókhoz való közét kapta tőle lényegében
Naplózva

dosreis
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 849


Kakarottttooooo


« Válasz #9081 Dátum: 13 jún 09, 20:57:48 »

Az ingujja alól előbújó kígyók? Szerintem az volt Orochimaru legjellemzőbb jutsuja. Akkor az a fura kawarami, valamint a magas szintű méreg ellenállás. Én csak ennyit tudok.

De ezek is csak addig voltak míg marcsit látta vendégül nem ? Miután Itachi elzárta ezeket elvesztette nem. Oronak úgy rémlik volt valami spéci pecsétje a kígyókhoz amik előbújtak a ruhájából, ami Sasunak is megvolt talán , de már nem rémlik hol láttam nála.
Vagy is nem tudom pontosan , hogy volt, mert sasutol csak Oro felszívása óta láátunk ilyet, és mikor már nem volt benne azóta nem. Mostani kígyó idézése nem magyaráat mert az szimpla idézés.
« Utoljára szerkesztve: 13 jún 09, 21:35:56 írta dosreis » Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #9082 Dátum: 13 jún 10, 06:47:59 »

Az ingujjból előbújó kígyókat Anko is tolta a Halál Erdejében Orochimaru ellen, sőt Kabuchimaru ellen is. Szóval az egy "sima" (valszeg tiltott) ninjutsunak tűnik.
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
dosreis
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 849


Kakarottttooooo


« Válasz #9083 Dátum: 13 jún 15, 14:52:21 »

Értem akkor már Nevet
Amúgy lenne itt valami. http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/413/16 Itt Jugo azt mondja , hogy ad Sasunak a saját húsából meg chakrájából. Emiatt elvileg Sasuke rendelkezik azzal a fajta képességgel mint Jugo nem ? Kabuto is magába olvasztott egy keveset Jugobol , hogy kb végtelen senjutsu chakrája legyen. Mert ahogy elnézem Sasuke nem kis adagott kapott Jugotól.
Naplózva
kisama
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 253


Made in China :P ("Basszus")


« Válasz #9084 Dátum: 13 jún 15, 17:07:20 »

Nemhiszem, mert az csak az életben maradását szolgálta Nevet
Naplózva

dosreis
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 849


Kakarottttooooo


« Válasz #9085 Dátum: 13 jún 15, 18:25:20 »

Nem mondod ?   kacsint  persze hogy azt szolgálta, csak ugye ettől függetlenül abban ott van Jugo vére, dns-e. És ugye abból származik az eredeti átok pecsét. E miatt nem lenne meglepő ha egy ilyen jelegű tápolást kapna.
Naplózva
kisama
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 253


Made in China :P ("Basszus")


« Válasz #9086 Dátum: 13 jún 15, 20:22:11 »

De Sasuke alapból nagyon jól tudja irányítani az átokpecsétjét.
Valószínű, hogy ettől kapott még egy kis erőt, de ez nem jelenik meg a mangában/animében.
Naplózva

DevinWong
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6


« Válasz #9087 Dátum: 13 jún 29, 15:16:40 »

Sziasztok! Nem szoktam mangát olvasni de 1-2 ismerősöm igen, és most tudatták velem, hogy Kakashi ( aki miatt kb nézem a narutot,) Meghal ... Megölik .... és Edo Tenseies zombi lesz .... Most ez tényleg igaz?  Szomorú

Meg valami olyasmit mondtak, hogy később meg vissza hozzák az életbe és újra normális életet él .... na most akkor hogy van mi van? Valaki el tudná nekem ezt magyarázni?
Naplózva
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #9088 Dátum: 13 jún 29, 15:41:05 »

Hát egyszer (Pein harc) valóban "meghal", de visszatér a Rinne tenseivel, (ugye Pein mindenkit visszahoz, akiket Konohában megölt, vagy miatta haltak meg), de nem zombisan hanem rendesen.  -de ez már volt az anmében is.
Azóta még nem halt meg egyszer sem.  Nevet
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
jimi7
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1


« Válasz #9089 Dátum: 13 júl 09, 08:04:22 »

nem értem mit lehet Sasukéban szeretni.. ha jobban megnézitek csak egy szánalmas vesztes aki mindenhonnan csak kapja az erőt.. alapból sharingan-ja van ami erős előny de ez nem nagy szám.. utána az átokpecsét. mikor megszabadítja tőle Itachi odaadja neki a saját erejét utána Itachi szemei... mindíg mások segítségére szorul mikor Bee-vel harcolt kb 3x majdnem meghalt 5perc alatt és mondja így-úgy bosszuálló vagyok de ha nem lett volna Karin vagy Yugo már nem élne SŐT..Mosolyog  Nem tudja eldönteni hogy mit akar. szerintem ha valakit egész életedben gyűlölsz és megölöd utána már nem fog érdekelni hogy szenvedett-e vagy nem... és az a mondat: "Én leszek a Hokage,, hát ott reméltem hogy valami rossz vicc és elolvastam vagy 3-4x azt a részt a mangában hátha valami részt kihagytam de nem.. le is lombozott kicsit ez az egész mert többszáz epizódon keresztül tökéletes összefüggő történet erre egy ekkora hülyeség mondat.. szökött ninja, Akatsukiba beállt, megtámadta a Kage-kat, nem értem hogyan lehet kedvelni a karakterét  Lehánylak
Naplózva
Oldalak: 1 ... 604 605 [606] 607 608 ... 612
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!