24 szep 27, 05:12:01 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: ..
.. - 0 (0%)
.. - 0 (0%)
Összes szavazó: 0

Oldalak: 1 ... 421 422 [423] 424 425 ... 612
  Nyomtatás  
Szerző Téma: A 7-es csapat (Naruto, Sasuke, Sakura, Kakashi)  (Megtekintve 1313269 alkalommal)
0 Felhasználó és 83 vendég van a témában
naru-kun
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 323



« Válasz #6330 Dátum: 09 dec 06, 12:38:40 »

Hát nemtudom elkébzelni narutot h az 1-ik szeme sharinganja.
Legalábis az már nem naruto lenne Nevet
« Utoljára szerkesztve: 09 dec 06, 12:42:02 írta naru-kun » Naplózva
HarrierAndreas
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 45



« Válasz #6331 Dátum: 09 dec 06, 12:44:09 »

Hát igazából van az a tekercs ami Jirayánál volt és a Pein elleni csata elött felöklendezte nah azt Minato hagyata hátra és elvileg benne van a pecsételő teknika amivel a 9 farkú lett Narutoba pecsételve. Szerintem ha meg kapja Naruto valamire rájön hogy hogyan tudja a 9 farkút kihasználni.
Naplózva

Olyan vagy mint a lépcsőház! - sötét és korlátozott
naru-kun
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 323



« Válasz #6332 Dátum: 09 dec 06, 12:47:08 »

Azon már énis gondolkoztam.
Vajon milehet az a tekerc pontosan? Gondolkozik
Naplózva
hiroto
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 868


« Válasz #6333 Dátum: 09 dec 06, 12:50:04 »

én erre nem is emlékszem, na akkor ujra megnézem azt a mangát. hát legalább egy gondal kevesebb lessz. meg elvileg bee is segíthetne neki. akkor marad egy genjutsuvédelem, egy tűz elleni védelem, meg egy tobi elleni védelem. hát genjutsu nem tom mennyire hat a senin formára, ezt kéne még megtudni.

ha az a tekercs narutonak szól, lehet hogy leírja az kekkei genkai-át, lehet, hogy rókára vonatkozi.
Naplózva
HarrierAndreas
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 45



« Válasz #6334 Dátum: 09 dec 06, 12:57:17 »

annyi biztos hogy neki szól mert mondja Jiraya hogy a negyedik azt akarta hogy Naruto kapja meg
Naplózva

Olyan vagy mint a lépcsőház! - sötét és korlátozott
datango
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 321


Firma


« Válasz #6335 Dátum: 09 dec 06, 14:19:42 »

igen, plusz még narutónak otvan az a titka is amit itachi adott neki.
Még senki sem tudja hogy mi is valójában az a halálmadár amit itacsi átköpött narutó szájába... és valyon ki fogja elmondani neki/nekünk? itachi halott naruto felse fogta sztem mi történt , más pedig nemlátta.
Naplózva

-=Suiton=-
"The Sharingan's true power... this Uchiha Madara's power!"
http://bf3stats.com/stats_pc/mgjani
"Sajnálom datango, nem küldhetsz üzeneteket és privát üzeneteket ezen a fórumon."  <--   c=3
six
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1480



« Válasz #6336 Dátum: 09 dec 06, 14:37:14 »

Nem azt mondta, hogy kevés van neki, hanem azt, hogy nem tud olyan sok klónt teremteni, mint Naruto. Ha Kage Bunshint használsz, mindig annyiad része marad meg, ahány klónt csinált az eredeti személy. Tehát, ha kettőt, akkor feleződik, ha hármat, akkor negyedelődik... Elvileg így van. Ezért is van, hogy az árnyékklónok képesek támadni is, nem csak megtéveszteni az ellenfelet, mint a sima klónok. Kakashi ettől még tolt Kakuzu ellen 5 vagy 6 Raikirit, ha jól emlékszem, pedig csak 3-ra volt képes a Sima széria idején. Mindenképp nőtt a chakratartaléka Kakashi-sannak.
Naplózva
Kakashi87
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 77



« Válasz #6337 Dátum: 09 dec 06, 18:06:56 »

Akkor nézz utánna, mert rosszul tudod. Azt mondta kakashi hogy kevés chakrája van. Elhangzik az, hogy kevés(shippuuden 55. rész 18:46-nál). A bunshinokba annyi chakrát adsz bele amennyit akarsz és nem a te chakrád feleződik hanem amennyi chakrát beleadtál a klónidizésbe az oszlik szét annyi részre amennyi klón van.
« Utoljára szerkesztve: 09 dec 06, 19:08:10 írta Kakashi87 » Naplózva

Revan
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 45



« Válasz #6338 Dátum: 09 dec 06, 18:39:51 »

Norgreid! Egy aprócsaka dologtól eltekintve egyetértek veled. Van karakter fejlődés minimális de van. A part 1-ben a felállás Sasuke volt számára a minden, ha 7 csapat küldetésre ment csak ő volt érdekes. Naruto-t csak olyan szinten volt hajlandó elviselni,hogy épp csak nem kérdezte meg mit keres ott Naruto és miért zavarja őket Sasukéval. Shippuuden elején már egész jól kijöttek naruto-val , pedig akkor is kellett türelem naruto-hoz. Tehát tanult némi toleranciát. 
Naplózva
six
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1480



« Válasz #6339 Dátum: 09 dec 06, 19:56:38 »

Oh jajj... Emberemre találtam. A Sharingan és a Byakugan azért nem képes megkülönböztetni egymástól a testeket, mert mind ugyan annyi chakrát birtokol. Gondolj bele. Naruto csinál 100 klónt, de mondjuk a chakrája 1/400-adával, mert tegyük fel, hogy ennyire pro chakrairányításban. Kakashi és a többi chakralátásra képes shinobi rögtön kiszúrják, hogy jééézusooom, hát ott egy olyan naruto, akinek jóval több chakrája van, mint a többinek. Ennek így nincs értelme. Ha tényleg ilyen kevés chakrája lenne Kakashinak, akkor hogy tudna immárom 3-nál több raikirire képes? Ha ilyen kevés chakrája van Kakashinak, hogy lehet, hogy az egyetlen Uchiha anno 2-re volt képes? Ha ilyen kevés chakrája van Kakashinak, hogy lehet, hogy 3x tudta használni a MS-ját? Narutohoz képest a Chakrája csekély. De a többi shinobihoz képest, akiknek normális szinten van a chakrája, azok között átlagosnak mondható. Főleg, hogy több, mint 1000 technikát lemásolt. Ezt én úgy értettem, hogy ezt a több mint 1000 technikát használta is legalább egyszer. Nem hiszem, hogy egy technikával döntötte volna el a harcot. Hanem szépen jutsuzgattak, aztán az ellenfél megmutatta a legerősebb jutsuját és azt lemásolva, visszatükrözve legyőzte azt. Semmiképp nem lehet olyan kevés chakrája. Azt tudom elképzelni, hogy úgy magyarázott, hogy Narutonak is érthető legyen.
Naplózva
Dancsa
Szerver-admin
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5262


_@_/˘˘ Dancsassassin^^


« Válasz #6340 Dátum: 09 dec 06, 21:07:13 »

Hát én inkább Sixnek adnék igazatXD Kakashi erős ninja. Kagebunshinhoz rengeteg chakra kell. Byakugan fel tudja mérni a chakra szintet. Nézd vissza a Neji vs Naru részt, és hallgasd/olvasd el mit mond Neji.
Azt pedig, hogy Narunak hatalmas chakra kapacitása van, mindig is tudtuk. Apja is jó erős volt, benne van a kyuubi is (többször is előjött az edzés alatt). A mondat amit beidéztél igaz. de minden relatív Nevet Ott van naru szinte végtelen chakrával, és akkor mondja neki, hogy olyan kis chakrakapacításu emberek mint én, nem tudom használni. Ha ehez nem kéne annyi chakra mint amivel Naru rendelkezik, akkor mindenki napok alatt megtanulna minden jutsut. Amúgy az, hogy Naru egyszer ennyit egyszer annyit tud létrehozni.... A mangakák nem mindig tartják magukat a maguk által lefektetett szabályokhoz, hanem amit a helyzet megkiívánXD
Naplózva


Animeplanet
Egykori Petrikes, jelenleg ELTE-IK-s=)
--
Tudom mi a különbség a ö és a hosszú társa között, csak nem müködik nálam mindig a gombXD
Kakashi87
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 77



« Válasz #6341 Dátum: 09 dec 06, 21:26:55 »

Na én ezért nem szólok hozzá olyan sok témához inkább,csak figyelek, hogy az emberek hogyan mondanak önmaguknak ellent. Megnézed ugyanazt a fórumozót 1 évvel korábban, ugyan abban a témában milyen vélemyényen volt, szöges ellentétes véleményt alkotott(nem általánosításként írtam. Akinek nem inge...).
Bármilyen véleményen vagyok tuti hogy a másiknak van igaza, az már részletkérdés, hogy előtte teljesen más volt meghatározva a témáról.
Ezért is örülök, hogy nincsenek már ezek a titulusok(mert a többség,tisztelet a kivételnek, csak azért írt a témába hogy juhéj már van 600 hozzászólásom, még 1500 és kisame lehetekXD), mert valaki már hozzászólt a témákhoz 2100X és ott van a neve alatt hogy tobi, akkor ö már teljesen bizonyos benne hogy csak neki lehet igaza. Jókat röhögtem mikor oltári baromságot írt az illető(de mikor rávilágítottak,hogy nincs igaza,még akkor sem volt hajlandó elismerni, hogy tévedett, mert ő mégis csak kisame...), de nem írtam ellenvéleményt,mert biztos hogy neki van igaza, mert ott van a neve alatt, hogy tobi,kisame stb...
Bocs ezért a nagy OFF-ért, de ez már kikívánkozott.

Szerk.: Fura,hogy azokra akikre gondolok, mióta nincsenek titulusok azóta nem nagyon szólnak a témákhoz...  Le lehet vonni a következtetést, hogy ki az aki tényleg azért fórumozik,mert érdekli más véleménye és ki az aki csak azért, hogy gyüjtögesse a rangokat,titulusokat.
« Utoljára szerkesztve: 09 dec 06, 22:02:21 írta Kakashi87 » Naplózva

STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #6342 Dátum: 09 dec 06, 22:32:33 »

Kakashi87, arról lehet szó, hogy már akkor is férlreértettél valamit, amikor legutobb kezdtél vitába erről. Mert a chakrát az összes Naruto/Kakashi/"x"-nevü használó közt osztja szét egyenlő részre a chakrát a jutsu, az igazi is ugyanannyit kap, mint  amásoloatok (ami legfeljebb azzal kerülhető meg, ha egy bunshin is használja a jutsut) és pont. Ennyi. Bárhol elolvashatod, a data  booktól kezdve, az összes oylan oldalon át, ahol el van írva  ajutsu, a mangáig bárhol.
Nem tudum miért kell emiatt feleslegesen oldalas vitát generálni, főleg, hogy vagy öten szóltak már, hogy nincs igazad és korrekt érvekkel alátámasztották ezt.
Naplózva
Kakashi87
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 77



« Válasz #6343 Dátum: 09 dec 06, 22:41:34 »

Az a vicces,hogy ugyan ezt mondtam akkor én is, hogy az eredeti is ugyanannyi chakrát kap mint a klónok,de rögtön lehurrogtak. Mellesleg néhány azok közül már ki lettek tiltva ahogy látom.  Hümm-hümm lehet hogy nem véletlen.
Nem akartam én ebből oldalas vitát csinálni, csak már nagyon zavar, hogy ha mondok egy véleményt lehurrogják, utánna később, ha azt mondom ami szerintük jó akkor megint nincs igazam.
Na mind1 úgy látszik én vagyok itt a feszkószító. Hanyagolom ezt a témát. És esküszöm lementem ezt a dolgot, hogy ha ne adj isten még egyszer ugyan ebben a témában hozzá szólok valamit, akkor majd hivatkozok a Data bookra.

« Utoljára szerkesztve: 09 dec 06, 23:16:37 írta Kakashi87 » Naplózva

Kakashi87
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 77



« Válasz #6344 Dátum: 09 dec 06, 23:46:56 »

Igen, de akkor már megidézett kb 500 klónt ikszdé az a chakraveszteség nem jön vissza. off vége.
Egyébként már rég megérdemelte kakashi, hogy hokage legyen. Én nagyon örülnék neki,ha ténylegesen is őt választanák.
« Utoljára szerkesztve: 09 dec 06, 23:49:22 írta Kakashi87 » Naplózva

Oldalak: 1 ... 421 422 [423] 424 425 ... 612
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!