24 okt 07, 03:13:53 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 213 214 [215] 216 217 ... 288
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Sport  (Megtekintve 647866 alkalommal)
0 Felhasználó és 14 vendég van a témában
viktor6665
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 806



« Válasz #3210 Dátum: 12 aug 01, 21:38:40 »

Am nagyon érdekes az éremtábla, Kína már 5arannyal vezet usa előtt, de összesített érembe fej fej mellett haladnak, nagy meglepetés kazahsztán 3aranyérme, és hogy japánnak 14éremből csak 1aranya van.
Magyarország 2arany, 1ezüst, 1bronzzal 10.helyen zár ma. Eddig egész jók vagyunk.
Naplózva

Neirda
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 482


Nn-chan(: Vallás: mugen


« Válasz #3211 Dátum: 12 aug 01, 21:50:51 »

Köszönjük Gyurta Daniinak a 2. aranyérmet!:D Végre a Himnuszt is rendbe rakták. Amikor átvette a vezetést, akkorát sikítottam egészen a végéig, hogy mindenki megsüketült.  ikszdé
Naplózva


Somewhere far beyond this world
I feel nothing anymore...
Én piciny családom:  Szeretet
Szülők: hanii és drszabi  Nővérkém: Lina  Nagyszülők: Ritli és Hiei Mesterem:D3VON
Gery0704
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 578



« Válasz #3212 Dátum: 12 aug 02, 14:04:04 »

Szegény Abigél :'( egész nap bámulatosan dzsúdózott az amcsi világbajnok ellen irányítja a meccset erre megsérül... :/ komoly esélyei voltak akár az aranyra is erre...
Naplózva
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #3213 Dátum: 12 aug 02, 14:07:11 »

Én is nagyon sajnálom. Nem az érmet, Abigélt. Lesz pár álmatlan éjszakája emiatt.
Hopp vészmadárkodtam, jöhet a bronzmeccs. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 12 aug 02, 14:08:41 írta gman » Naplózva
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #3214 Dátum: 12 aug 02, 14:11:22 »

Én is néztem egyet, szegény húzta a lábát, sántikált, aztán hú te jó ég hogy eldobta a csajt. O.o Hát csak gratulálni tudok neki! Nevet
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #3215 Dátum: 12 aug 02, 14:14:20 »

Nem is kell az az érem, így is hős lett a csaj.
Azt mondom, ez volt olyan szép, mint egy aranyérem.
Naplózva
drszabi
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1965


Kriminál pszichológus Vallás: mugen


« Válasz #3216 Dátum: 12 aug 02, 14:16:00 »

Én meg még azt gondoltam magamban, hogy mi értelme van már így kimenni, csak szenved magának. Erre tessék. ikszdé Szép volt.
Naplózva

Feleségem: hanii Szeretet; Gyermekeim: Lina Lisana, AyaseAkami, Neirda; Anyósom: Ritli-hime; Apósom: Hiei-sama; Sógornőm: Minagi-san;
 Mesterem: heo; Tanítványom: Tsunadehime; Petem: D3VON; Ritli-hime csigusza _@/°°
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #3217 Dátum: 12 aug 02, 14:41:57 »

Am nagyon érdekes az éremtábla, Kína már 5arannyal vezet usa előtt
Miért érdekes? Lesz ez még sokkal több is. Minimum 20 arannyal lesz többjük. Shanghaiban is így volt, és ott még az úszás , ha jól emlékszem nem volt ennyire sikeres a női szakosztályon, mint most.

nagy meglepetés kazahsztán 3aranyérme
Nálam nem a 3 Kazah arany a legnagyobb meglepetés, hanem a Francia váltó győzelme USA ellen. Hát ott ami ment az brutális, ha nem magyar lennék, akkor azt mondanám az olimpia legnagyobb versenye volt. Gyurta aranya csodálatos, én őszintén szólva nem hittem, hogy meglehet, a végére nagyon ráúsztak, és láthatóan fáradt is.

Szegény Abigél :'( egész nap bámulatosan dzsúdózott az amcsi világbajnok ellen irányítja a meccset erre megsérül... :/ komoly esélyei voltak akár az aranyra is erre...
Tényleg sajnálatos, viszont Karakas Hedvigben több potenciál volt az aranyra. Kár, hogy egy szemét román miatt nem menetelhetett tovább...
Naplózva
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #3218 Dátum: 12 aug 02, 15:48:47 »

Hogy sír a francia örömében! Örülj csak kisanyám, levertél egy sérültet, gratulálok, büszke lehetsz arra az éremre!
« Utoljára szerkesztve: 12 aug 02, 16:03:26 írta gman » Naplózva
viktor6665
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 806



« Válasz #3219 Dátum: 12 aug 02, 16:02:08 »

Legalább annyi becsület lett volna benne, hogy nem rugja ki a fájós lábát, de azt is megcélozta.
Pedig ő is éremesélyes volt eddigi teljesítménye alapján(azért aranyhoz egy csoda kellett volna).
Naplózva

hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #3220 Dátum: 12 aug 02, 20:29:36 »

Na végülis Cseh Laci összeszedte magát, az utolsó 50 m-en gyorsúszásban szépen felúszott 5. helyről a 3.-ra. Eggyel több bronzérem. (:
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #3221 Dátum: 12 aug 03, 09:38:40 »

Örülök nagyon a tegnap éremnek is. Mosolyog Megy ez nekünk.

Sajnos úgy tűnik nem minden (papíron) honfitársunk tud ennek örülni.. tegnap kissé felidegesítettek minket. Ezt a köcsögöt Szafi fedezte fel:

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=385711471496396&set=a.338938912840319.78368.338448372889373&type=1&theater

Tizedik kommentet nézzétek.. tényleg nem értem mi az oka az ilyen viselkedésnek. A magyar sportolók halálra dolgozzák magukat, hogy az egész nemzetet képviseljék, erre egy ilyen majom a fotelból beszól. Normális az ilyen?
Naplózva
SzG
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 931


TARDIS lovagja


WWW
« Válasz #3222 Dátum: 12 aug 03, 09:54:20 »

Mindig lesznek ilyen emberek velük sajnos nem tudunk mit csinálni.  Szomorú  Erre tipikusan igaz ez a mondat:
-Kérlek Istenem adj türelmet, hogy elviseljem a hülyéket, ha pedig erőt adsz akkor megölöm őket. ikszdé
Naplózva

The angels are coming for you, but listen, your life could depend on this: don't blink. Don't even blink. Blink and you're dead. They are fast, faster than you could believe. Don't turn your back, don't look away, and *don't blink*! Good luck.
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #3223 Dátum: 12 aug 03, 09:58:05 »

És ezt olvasta valaki...?
http://jobbegyenes.blog.hu/2012/08/02/gyurta_dani_bune
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
Loah
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1592


« Válasz #3224 Dátum: 12 aug 03, 10:19:36 »

Politika, politika, politika... Mellesleg tilos a fórumon. Ennyi a véleményem a cikkről.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 213 214 [215] 216 217 ... 288
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!