24 szep 30, 16:27:26 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 40 41 [42] 43 44 ... 288
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Sport  (Megtekintve 645415 alkalommal)
0 Felhasználó és 21 vendég van a témában
seiri
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 998



« Válasz #615 Dátum: 08 jún 07, 18:29:44 »

Hát azért ha szakadása lenne akkor nem is birna ránehezedni se. és ahogy néztem eléggé bírt még járni.
Nem hiszem hogy a legjobb játékosukat ne bírnák összetákolni  :/ amugy nem szorul magyarázatra nekem ez a szalagsérüléses dolog de azért kössz  kacsint
na gól is van basszus  Szomorú Szomorú
Syzy rosszul szurkoltál  Neeem na majd este  Ördögi
Naplózva
kaoszzsolt
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 72



« Válasz #616 Dátum: 08 jún 07, 18:30:55 »

Csehek vezetnek ez a lényeg
Naplózva
gera
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 96



« Válasz #617 Dátum: 08 jún 07, 18:32:01 »

ja kár érte én svájcnak drukkolok remélem ki x elik valhogy :/
Naplózva
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #618 Dátum: 08 jún 07, 18:34:16 »

Seiri... :/ pedig én a svájciaknak szurkoltam.............most te vagy gonosz Ördögi
szegény svájc Szomorú
Naplózva
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #619 Dátum: 08 jún 07, 18:56:03 »

haha csehek nyertek mondjuk egy páran szerintem buktak egy klis pénzt dehát nyertek a csehek szuper...

szerk:
tadám és elérkezett a második várva várt mecs reméllem portugálok nyernek...nah ez már jobb mint az előző csak miért nem mehet be a gól Szomorú ja meg szúrja a bögyöm hogy vagy anyám valamit elnézett mikor kimentem vagy nem tom mi de szerinte egy gólt neadtak meg...és nem tom mi van Szomorú reméllem csak elnézett vmit mert akkor még mérgesebb leszek..

ááááááááááááááááááááá és végre gól és mostmár azt is tudom hogy anyám nam csak álmodott megvan a hiba forrása.....
« Utoljára szerkesztve: 08 jún 07, 21:07:52 írta noemimi-chan » Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Csibe
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3430


Trafalgar D. Water Law


« Válasz #620 Dátum: 08 jún 07, 21:45:11 »

Ez az, 2:0-ás győzelem, Portugália4ever!!!XDDD Nevet
Naplózva

Dei
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 838



« Válasz #621 Dátum: 08 jún 07, 21:53:21 »

ez a bíró egy kicsit túlzásba esett :/
a Törökök sajnos nem olyan jók mint 2002es VB-n :/

Frei a Törökök ellen nem léphet pályára Neeem
Naplózva


rocklee
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 315



« Válasz #622 Dátum: 08 jún 08, 07:09:22 »

Ezaz! Győzött Portugália! De akik a Törököknek drukkolt az se szomorkodjon, mert szerintem a Törökök jutnak még tovább. Ez a Csehország Törökország meccsen eldől.
Naplózva

"Hermész madara a nevem, szárnyimat megettem, szelíd így lettem"

Mesterem: sani-chan
bero
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 771


« Válasz #623 Dátum: 08 jún 08, 09:07:12 »

Nah akkor jöjjön az én összefoglalóm, mert ugye én nem otthon néztem a meccset hanem kivetítőn, milyen jó nekem.  Nevet

Svájc - Csehország: A kommentárra illetve az összefoglalóra nem mondok semmit, szóval, hogy mindenhol Freit látott a közvetítő, hát nemtom.  Mosolyog Amúgy jó meccs volt, főleg a második félidő nagyon jó volt, de a svájciak jobban megérdemelték volna a győzelmet, de hát ilyen a foci, nem mindig a jobb győz. Frei sérülését nagyon sajnálom.  :/

Protugál - Török: Hát a bíró itt komolyan, no komment, aki elesett annak megadta a szabadrúgást és szinte végig a portugáloknak fújt.  Szomorú A portugálok megérdemelték a győzelmet, mert jobbak voltak, de lehetett volna ez szorosabb is, ha Tuncay Sanli nem bénázik elől, én például a következő meccsen biztos nem raknám be a kezdőbe, de ez az én véleményem. Mindkét félidőb izgalmas volt és nem lehetet unatkozni.  Mosolyog
Naplózva
rocklee
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 315



« Válasz #624 Dátum: 08 jún 08, 12:05:05 »

Nos bero azért nem mondanám, hogy csak a Portugáloknak fújt. De már a meccs elején megmondta a kommentár, hogy ez a bíró mindent le fog fújni, ami szabálytalanságnak látszik.
Naplózva

"Hermész madara a nevem, szárnyimat megettem, szelíd így lettem"

Mesterem: sani-chan
Csibe
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3430


Trafalgar D. Water Law


« Válasz #625 Dátum: 08 jún 08, 12:11:34 »

Meg már nem azért, de a törökök úgy kaptak ki 2:0-ra, hogy még a kapufa is velük volt, mert én legalább három hatalmas kapufát számoltam amit a portugálok löttek, szóval ez a végeredmény nagyn-nagyon hízelgő a törökök számára. Pontosan
Naplózva

gera
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 96



« Válasz #626 Dátum: 08 jún 08, 12:45:54 »

nagy mázlijuk volt a Törököknek hogy 2-vel megúszták ebből egy négyes vagy ötös is lehetett volna egyéb ként négy kaoufa és egy lsgól volt a portugáloknál
Naplózva
rocklee
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 315



« Válasz #627 Dátum: 08 jún 08, 13:21:28 »

A gyors összefoglalóba számoltam, és ha mindent belőnek és érvényes lett volna. (kapufák, nem megadott gól) Akkor 7-0-ra győztek volna.
Naplózva

"Hermész madara a nevem, szárnyimat megettem, szelíd így lettem"

Mesterem: sani-chan
Rekage
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 355

What a sick, mazochistic lion..


« Válasz #628 Dátum: 08 jún 08, 13:29:30 »

jáááj de utálom a Portugálokat.. úgy megjátsszák magukat.. főleg Cristiano Ronaldo.. Leüt Gyáááá
a hosszabításban is, nemtudomki elesett, kivitték a hordágyon, persze közben az idő ment, és amikor leértek a pályáról egyből lábraállt.. Gyáááá
ááá meg c.r is hogy eldobta magát még az elején... áááá
am nem nagyon értek a focihoz (de tudom mi az a les) meg azt azért énis láttam hogy mekkora barmok ezek a portugálok...
xD
Naplózva

Egy ember halála tragédia, millióké statisztika.
kuciblog.
bero
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 771


« Válasz #629 Dátum: 08 jún 08, 13:33:15 »

Srácok túl sok a volna meg a ha.  Nevet Ha a magyar válogatott jobb lett volna akkor most mi lennénk ott.  Nevet
Én is azt írtam, hogy megédemelten győztek a portugálok, de ha valaki mást olvasott volna azt sajnálom.
A bíró meg azért több olyat fújt be a portugáloknak ami semmi nem volt, de ez úgy sem változtat az eredményen.  Mosolyog
Am mindegyik csapat ezt csinálja a végén, ha már vezetnek. Húzzák az időt, ez van. Mosolyog Jah és asszem Nanira gondolsz, de  azért rendesen beleszállt Aurélió.  Nevet
Naplózva
Oldalak: 1 ... 40 41 [42] 43 44 ... 288
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!