24 szep 30, 10:19:26 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 36 37 [38] 39 40 ... 288
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Sport  (Megtekintve 645262 alkalommal)
0 Felhasználó és 3 vendég van a témában
seiri
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 998



« Válasz #555 Dátum: 08 máj 21, 16:42:50 »

ÁÁÁÁ
én már most teljesen kész vagyok idegileg, tanulásra se tudok koncentrálni egyáltalán. Teljesen MU fan hangulatomban vagyok  Nevet El se hiszem már 9 éve várok erre és most végre döntőben vagyunk xDD
Remélem Chelseaéknél betett a PL kudarc és focizni is elfelejtettek xD
Amúgy nem, jobban örülnék ha egy jó meccset követően tudnánk duplázni  Mosolyog és Forza MU ^^ Szeretet
(Nem megyek ki margitra végülis, ne keressetek xD)
Naplózva
Ita
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1400



WWW
« Válasz #556 Dátum: 08 máj 21, 16:46:20 »

Éljen ma este a viasat 3-n Man.U-Chelsea Kúl2 Hajrá Man.U  Nevet:clove:
Naplózva

Ben Tennyson
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1315


« Válasz #557 Dátum: 08 máj 21, 19:50:22 »

Gyerünk MU, le fogod győzni a Chelseat!! Gyerünk, gyerünk!  >.<#
Naplózva
Hiei
Vendég
« Válasz #558 Dátum: 08 máj 21, 22:41:17 »

Anelka száradjon le a lábad tőben és haljál meg kínok között>Mosolyog Ördögi Ördögi Ördögi.
Nem tudom sírjak e vagy nevessek nyertek egy levél sört mert megjósoltam a kikhibáznak de kikapott a drága chealse :/ :/ :/ :/.
Naplózva
seiri
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 998



« Válasz #559 Dátum: 08 máj 21, 23:17:13 »

Ezt nem hiszem el le írni nem tudom hogy mennyire örölük  Mosolyog áhh még mindig nem fogtam fel, de csak annyit mondok hogy elsírtam magam amikor Ronaldo kihagyta, de akkor már végképp könnyeztem örömömben amikor Van der Sar ki védte Anelka bűntetőét..
Nem tudok úgyse mit írni... teljesen kész vagyok idegileg, megyek elszívom a doboz cigimet  Mosolyog Glory glory Man. United  Nevet

Ha valaki lemaradt volna róla csak annyit mondhatok, hogy Ronaldo az eslő félidőben gólt fejelt, majd Lampard a 46. percben kiegyenlített egy eléggé pechesre sikerült góllal. Így lett 1-1 a vége, hosszabbításban nem lett gól ezért büntetők jöttek.  Cristiano Ronaldo kihagyta az ővét, és már csak Terrynek kellett volna belőnie, hogy a Chelsea nyerjen,  de ő kapufát rúgott. Aztán innen nyerte meg a MU, végül Anelka kihagyta az uccsót. Elég idegekkel játszó meccs volt.
Sajnálom azért a Chelsea szurkolóit, nem semmi innen elveszteni  :/

De sorrry én erre már nagyon rég vártam és írtózatosan heppi vagyok xDD
Naplózva
bero
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 771


« Válasz #560 Dátum: 08 máj 22, 09:33:51 »

Hát én kinnt voltam a Margit-szigeten és azt kell mondanom voltunk egy páran, sztem olyan 500-700 an lehettünk, de az, hogy (nem akarok megbántani senkit) így szurkolni egy külfödi csapatnak, mint ahogy ők csinálták.... hát kb úgy örültek, mintha Magyarország VB-t nyert volna. Bevallom, mikor Hiszti Ronaldo kihagyta a 11-est én akkor egyszer üvöltöttem a többiekkel, hogy "soha ne sírjál, soha ne sírjál", de egyébként csöndben néztem végig a meccset.
Meg egy két gyereknél elszakadt a cérna és hát velük a biztonsági őrök finoman közölték, hogy hát számotokra itt vége a rendezvénynek, de egyébként jó hangulat volt.
Megnyerte a MU grat nekik és hát ilyen a 11-es párbaj, hogy bárki nyerhet, bár sztem a Chelsea jobban megérdemelte volna, de ez csak az én véleményem.  Nevet

Naplózva
Rekage
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 355

What a sick, mazochistic lion..


« Válasz #561 Dátum: 08 máj 22, 12:22:29 »

Sei hadd örüljek veled énis^^
a Chelsea-t nem szeretem... a nevük se szép xD de ééélljjenn az MU!!!!!! Nevet Győztes Sheftel Yóóóó
Naplózva

Egy ember halála tragédia, millióké statisztika.
kuciblog.
Hiei
Vendég
« Válasz #562 Dátum: 08 máj 22, 12:43:39 »

Én még most is lelki válságban vagyokxDD. Nem hiszem el hogy az Mu nyerte meg :/ :/. Nem baj jövöre a Madrid nyeri meg Raúl mester 3asávalxDD.
u.i. Bero jó az avádxDD kedvenc játékosomxDDD.
Naplózva
Ben Tennyson
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1315


« Válasz #563 Dátum: 08 máj 22, 13:32:12 »

Muhahaha bementünk az  osztályba, és elüvöltöttük magunkat, hogy MANCHESTER!!!
Ez az, nyettnyertnyert!
Naplózva
Pettinho
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1280


« Válasz #564 Dátum: 08 máj 22, 13:36:00 »

gyülölöm a manchastert ... a chelseat méginkább...xD..de azért a manchasternek drukkoltam. Terry micsinált már...xD
Naplózva
Ben Tennyson
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1315


« Válasz #565 Dátum: 08 máj 22, 13:37:03 »

Bevallom, Terryt sajnáltam.... DE ha nem lenne okom sajnálnom, akkor gyűlölném XP
Naplózva
bero
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 771


« Válasz #566 Dátum: 08 máj 22, 19:14:52 »

Én még most is lelki válságban vagyokxDD. Nem hiszem el hogy az Mu nyerte meg :/ :/. Nem baj jövöre a Madrid nyeri meg Raúl mester 3asávalxDD.
u.i. Bero jó az avádxDD kedvenc játékosomxDDD.

Hát ki más nyerné jövőre.  Nevet Am köszi Hiei.  Mosolyog
Jövőre Madridi finálé lesz a Stadio Olimpicoban, vagy ha nem is jövőre, de azután hazai pályán Madridban mindenképp el kell hódítani a BL trófeát. (Immáron 10-dszer, ha a BEK-et is idevesszük).  Nevet
Mondjuk én csak annyit mondok, hogy 1956-1960, 5 BEK győzelem zsínorban.  Mosolyog Ennyi Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 08 máj 22, 19:43:19 írta bero » Naplózva
Hiei
Vendég
« Válasz #567 Dátum: 08 máj 22, 19:25:48 »

És ki vezeti a Bl gól lövő listát?xDD Csak nem Raúl és NistelroyxDD. Kijár nekeik most már a győzelem most végre van egy jó csapatuk és a Barcánál káosz van . Szóval lehet triplázni (bajnokság bl király kupa).
Madrid rulez!xDD.
Naplózva
seiri
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 998



« Válasz #568 Dátum: 08 máj 22, 19:28:50 »

Én csak annyit mondok hogy idén dupla ... ennyi  Pojén
Nistelrooyt szeretjük, de azért ne éljétek bele magatokat :p Egy MU-Real döntőt mondjuk elviselnék  Hümm-hümm
Naplózva
1713
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 99


« Válasz #569 Dátum: 08 máj 22, 19:30:25 »

Szerintem jövőre is az MU lesz a legnagyobb esélyes. A csapat már most is zseniális, ha jó ütemben fejlődnek a fiatalok, és a nagy öregek játéka se esik vissza, akkor lehet BL duplázás is. Kis kötekedés: a Real Madrid öt BEK-et nyert zsinórban, és nem BL-t. Nem, nem ugyanaz.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 36 37 [38] 39 40 ... 288
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!