24 szep 22, 16:21:19 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 604 605 [606] 607 608 ... 681
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Én  (Megtekintve 1480669 alkalommal)
0 Felhasználó és 68 vendég van a témában
Hakuu
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1601


Puding erőmű vezető


« Válasz #9075 Dátum: 14 márc 28, 21:28:51 »

Már csak egy bőr szerkó hiányzott volna rólad.  Gondolkozik
Naplózva

Veracchi
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2741



« Válasz #9076 Dátum: 14 márc 28, 21:34:54 »

Köszi Sabaku. ^.^ Amúgy én próbáltam nagyon "Na ki a f*szagyerek" fejet vágni, de az egy vámpírnak nem menő.  Neeem Szeretem ezt a parókát, csak nehéz már kezelni.

Mini, brace yourself! Nem szabad a khaleesivel komolytalankodni. Durci
(Orrszarvú.*-*)

Wtf nem vagyok én domina.ikszdé
« Utoljára szerkesztve: 14 márc 28, 21:39:35 írta Viir » Naplózva

"Olyan makacs a természetem, hogy nem tűri az ijesztgetést, akárhogyan is próbálkoznak vele. Minél inkább meg akarnak félemlíteni, annál jobban nő a bátorságom."
Hakuu
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1601


Puding erőmű vezető


« Válasz #9077 Dátum: 14 márc 28, 21:43:32 »

Nem arra gondoltam xd Ilyen motoros démon vadász szerkó.  Nevet Jól menne a kinézetedhez.
Naplózva

Veracchi
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2741



« Válasz #9078 Dátum: 14 márc 29, 00:17:33 »

Így már jobban hangzik. Bár egy földig érő királykék ruha meg a fejemen a korona jobb lett volna.

De amúgy így az eddigiek alapján a nekem "új" emberek 1 dolgot megjegyeztek rólam:egy szadista vámpír vagyok.  Ördögi ikszdé
Naplózva

"Olyan makacs a természetem, hogy nem tűri az ijesztgetést, akárhogyan is próbálkoznak vele. Minél inkább meg akarnak félemlíteni, annál jobban nő a bátorságom."
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #9079 Dátum: 14 márc 29, 00:47:53 »

Tudod Vera, néha pont azt mondják mikor új emberekkel ismerkedik meg egy ember, hogy jobb nyílt kártyákkal játszani. Nálad ez nagyon megy. Ki olvashatják, hogy annyira beteg vagy, hogy vámpírnak képzeled magad aki szeret trónon trónolni és szereti szadizni az embereket. Tudod, ha ezek után itt marad valaki, akkor azzal is valami bibi van, főleg, ha még több emberrel "ismerkedik" meg ezen a helyen, vagy csak látja miket írnak/írunk.

Naplózva


Veracchi
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2741



« Válasz #9080 Dátum: 14 márc 29, 07:37:58 »

Jó mondjuk azt tegyük hozzá, hogy a rendes hétköznapokon én is tudok normálisan viselkedni, de néha tényleg unalmas ha nem dobja fel ilyen hülyeségekkel az ember. (Akik meg ismernek régebb óta de nem beszélnek velem nem nagyon tudják, mert pár éve még nagyon gyerek voltam. De ha így négyszemközt beszélek valakivel már egészen más mint itt. Aki meg amúgyse akar jobban megismerni annak ezzel a verziómmal kell beérnie. ikszdé) Mondjuk örülök ha valaki jófejnek tart, legalább tudom, hogy ő se 100-as teljesen. Nevet

(Az az utolsó mondat meg nagyonis igaz, osztálytársam egyszer megleste mit írok, végigolvasta majd közölte, hogy mi se vagyunk teljesen normálisak... Aki ezt meg sértésnek veszi elég nagy baj. : D)
« Utoljára szerkesztve: 14 márc 29, 07:58:21 írta Viir » Naplózva

"Olyan makacs a természetem, hogy nem tűri az ijesztgetést, akárhogyan is próbálkoznak vele. Minél inkább meg akarnak félemlíteni, annál jobban nő a bátorságom."
Hakuu
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1601


Puding erőmű vezető


« Válasz #9081 Dátum: 14 márc 29, 09:04:05 »

Neked inkább vámpír vadász filinged van. A v¶píroknak nincs ennyi szadizmus a tekintetükben, ellemben a vápír vadászolból csak úgy árad.  Gondolkozik   Miért én sem vagyok 100-as?  Gondolkozik Csak mert szerintem ez vicces.  Nevet
Naplózva

Zoicit
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 97


« Válasz #9082 Dátum: 14 márc 29, 11:47:17 »

Domina. ikszdé
Pedig a vámpírlányokban van valami olyasmi....
Ritka az ilyen kis szende, csendes visszahúzódó vámpírlányka.
Kitaláltam egy tesztet ami eldönti domina e valaki. Töltsétek ki. (de ne csaljatok)

1, Van ostorod? (a nadrág szíjat nem mindig rendeltetés szerűen használod ikszdé)
2, Indiana Jones vagy?
3, Hortobágyon élsz?
4, Van bőrcuccod?

Ha már két kérdésre igennel válaszolsz akkor bizony domina vagy. Nevet (akármi az indokod a válaszra, ez így van. Lehet még nem is tudsz róla de majd előtör belőled az igazi éned.) Mosolyog

Ránk is mondták, hogy gyerekesek vagyunk. (barátaimmal) Kinek mit jelent ez. De szerintem attól mi nem leszünk gyerekesek, hogy hülyülünk és jól érezzük magunkat. Mondjuk elhiszem, hogy furán nézett ki mikor a barátaimmal (akik velem egy idősek) nekiálltunk múltkor hunyófogózni este. De attól még tudunk komolyak is lenni ha kell, vagy ha segíteni kell a másiknak, mindig megyünk. Van köztünk olyan aki, ha nem velünk van akkor a hét többi részén családapa. Szóval én nem tekintek gyerekesnek valakit, mert néha megőrül. ikszdé Bár tavaly csináltunk a Jászberényire (jászberényi útra a 17.  kerben) hóangyalkákat, és aki átment rajta azt megdobáltuk hógolyóval és azt kiabáltuk, hogy gyilkos. De az ilyen nagyon ritka! ikszdé És akkor volt is bennünk pár pohárkával.
Naplózva
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #9083 Dátum: 14 márc 29, 12:58:11 »

(Akik meg ismernek régebb óta de nem beszélnek velem nem nagyon tudják, mert pár éve még nagyon gyerek voltam. De ha így négyszemközt beszélek valakivel már egészen más mint itt. Aki meg amúgyse akar jobban megismerni annak ezzel a verziómmal kell beérnie. ikszdé)
Persze, mert gyerek voltál. Bár remélem nem olyan gyerekes, aki ha meghallja, hogy "Pénisz" elkezd kuncogni mint egy 9 éves kislány és elpirul. Nevet Egy gyerek, legyen gyerek, egy felnőtt, meg tudja mikor nem szabad "gyerekesnek" lennie, vagy, hogy mekkora mennyiségben lehet kibírni.
Aki meg nem akar megismerni, az lehet fél a szadista énedtől. Nevet

Hakuu, te 100-as? Dehogy vagy, kezdjük a film élményeiddel...>.<
Naplózva


Veracchi
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2741



« Válasz #9084 Dátum: 14 márc 29, 13:10:08 »

Dehogy is kezdek kuncogni, még akkorse amikor voltam 15, 20 évesen meg főleg. A gyerekes viselkedés is ugye több dologból tevődik össze. Nekem az volt a bajom, hogy sokat beszéltem és rettenetesen hisztis voltam. Most meg csak akkor hülyülök a úgy érzem hasonló a társaság és belemennek a dologba. ^^ Lássuk be, én is megöregedtem.

Hakuu, ebben egyetértek Minivel. Szomorú ikszdé
« Utoljára szerkesztve: 14 márc 29, 13:12:26 írta Viir » Naplózva

"Olyan makacs a természetem, hogy nem tűri az ijesztgetést, akárhogyan is próbálkoznak vele. Minél inkább meg akarnak félemlíteni, annál jobban nő a bátorságom."
Hakuu
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1601


Puding erőmű vezető


« Válasz #9085 Dátum: 14 márc 29, 13:56:37 »

Én viszont vizuális vagyok és elképzeltem Verát ahogy kuncog és elpirul. Na az már vicces.  Nevet  Most, nem tudom ennek örüljek-e vagy nem.  ikszdé
Naplózva

Zoicit
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 97


« Válasz #9086 Dátum: 14 márc 29, 14:49:28 »

Mindezt kardal a kezében. Mosolyog
Naplózva
seiri
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 998



« Válasz #9087 Dátum: 14 márc 30, 14:08:49 »

Halóó pajtik!

Huhu jó érzés megint ide írni. Nem hiszem, hogy sokan emlékeznek rám, kb 5 éve nem jártam itt, de már régóta tervezem, hogy beköszönök, hogy halóó.
Rólam annyit érdemes tudni, hogy, öregebb lettem 5 évvel, mostanában egy villanyszerelési szaküzletben dolgozom, szóval tudom hogy a kismegszakító nem kakaóscsiga. Sajnos ez elég sok időt vesz el, meg elég sűrűk a hétköznapjaim, sok a készülődés, nemsokára költözködöm, de amikor ráérek örömmel ölöm a drága időm játékokba, pankrációba, fociba, sorozat nézésbe. Meg főzésbe, mert azt nagyon szeretek, de főleg azért mert muszáj. Nevet
Elég nyugodt ember vagyok, veszekedni nem tudok, sajnos velem nem is fogtok mert én addigra már rég elszeleltem. Nevet
Ja igen, megint elkezdtem animéket nézni, szóval tudjátok, ha van bármi jó a tarsolyotokban... Ki vele.
Fotót nem linkelek képzeld azt, hogy az avatarom vagyok.

Üdv mindenkinek!:)
Naplózva
Veracchi
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2741



« Válasz #9088 Dátum: 14 márc 30, 16:44:34 »

Én nem felejtettelek el.  Pojén De azt hittem későbbre tervezed a visszatérést Nee-chan, ja és szexi az avád. ikszdé
« Utoljára szerkesztve: 14 márc 30, 16:46:42 írta Viir » Naplózva

"Olyan makacs a természetem, hogy nem tűri az ijesztgetést, akárhogyan is próbálkoznak vele. Minél inkább meg akarnak félemlíteni, annál jobban nő a bátorságom."
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #9089 Dátum: 14 márc 31, 16:18:48 »

Sajna nem tudlak elképzelni az avatarodként. Szomorú
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Oldalak: 1 ... 604 605 [606] 607 608 ... 681
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!