24 szep 21, 18:55:38 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 584 585 [586] 587 588 ... 681
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Én  (Megtekintve 1478768 alkalommal)
0 Felhasználó és 10 vendég van a témában
Veracchi
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2741



« Válasz #8775 Dátum: 14 feb 19, 15:23:40 »

Igen arra emlékszem,hogy mesélted. Pedig a lila haj király. Bármikor visszacsináltatnám ha nem lenne ilyen a minősége pont a sok festéstől.

De amúgy köszönöm ezt a jellemzést:"inkabb erotikat, vagy szado-mazo hajlamot, nem felelmet hanem inkabb valami perverzet xd a kepek alapjan. Meg neha "hagyjal mar a fenebe" kifejezest." <- Megkérdeztem Hakuu-tól,mit sugall a tekintetem. ikszdé Jó dolog,ha az ember őszinte. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 14 feb 19, 15:38:23 írta Viir » Naplózva

"Olyan makacs a természetem, hogy nem tűri az ijesztgetést, akárhogyan is próbálkoznak vele. Minél inkább meg akarnak félemlíteni, annál jobban nő a bátorságom."
Hakuu
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1601


Puding erőmű vezető


« Válasz #8776 Dátum: 14 feb 19, 16:06:06 »

Szerettem a lila hajat, de tenyleg gagyi minoseg es hazavagja a hajat is. Lattad milyen toredezett lett  Szomorú Jaj mar Vera direkt privatba irtam erre kirakod  Nevet  >.<#
Naplózva

kronosz7
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1567



« Válasz #8777 Dátum: 14 feb 20, 09:49:13 »

Wát dö f@kk? Ti mit perverzkedtek itt? A nők és a nézéseik, szerintem a legjobb és legszebb női nézés az elnézés, na ezt gyakoroljátok!!  Nyelvesít Nyelvesít
Naplózva

Daryl ” One wrong move, and you get an arrow in the ass. Just so you know,”


Daryl ” Had enough in ‘im to take out these two son of a bitches……………one handed.”

Daryl ” I still think it’s a mistake, not burning these bodies. That’s what we’d said we’d do, right? Burn ‘em all. Weren’t that the idea?”
Veracchi
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2741



« Válasz #8778 Dátum: 14 feb 20, 10:34:34 »

Kroni én már túl sokmindent elnéztem,úgyhogy ezt a szokásomat mellőzöm egy időre. ikszdé És ez nem is perverzkedés.  Lesütöttszemek Csak szépen körülírta. Nevet Ja,és eszembe jutott amikor neked ilyen fonott hajad volt... és nevettem egy jót mert még meg is mutattad amikor kibontottad. Egyszer csináld meg megint olyanra. *-*
Amúgy Hakuu direkt kiírtam mert miért ne,gonosz vagyok.  Pirul  Nyelvesít
« Utoljára szerkesztve: 14 feb 20, 10:36:49 írta Viir » Naplózva

"Olyan makacs a természetem, hogy nem tűri az ijesztgetést, akárhogyan is próbálkoznak vele. Minél inkább meg akarnak félemlíteni, annál jobban nő a bátorságom."
kronosz7
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1567



« Válasz #8779 Dátum: 14 feb 20, 10:51:38 »

Sajnos a főnökóm nem tolerálná. De azt én is szerettem am, amikor kibontottam azt meg főleg afro fej xD. Fiatalság bolondság.

Höhö ez most ugrott be: haKuka höhö, nem is olyan vicces, de legalább új xD
Naplózva

Daryl ” One wrong move, and you get an arrow in the ass. Just so you know,”


Daryl ” Had enough in ‘im to take out these two son of a bitches……………one handed.”

Daryl ” I still think it’s a mistake, not burning these bodies. That’s what we’d said we’d do, right? Burn ‘em all. Weren’t that the idea?”
Veracchi
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2741



« Válasz #8780 Dátum: 14 feb 20, 11:09:52 »

Igen az elég vicces volt. Nevet Úgy néztél ki,mint egy bárány. Megnézném főnököd arcát ha meglátna úgy.

De egy gonosz vagy. Jó hogy nem szemetesládának hívod.  Lesütöttszemek ikszdé (Olyan fura nekem Haku mindig Haku marad,át kéne szoknom a rendes nevére mert össze fogom őket keverni egyszer. :"D)
« Utoljára szerkesztve: 14 feb 20, 11:12:16 írta Viir » Naplózva

"Olyan makacs a természetem, hogy nem tűri az ijesztgetést, akárhogyan is próbálkoznak vele. Minél inkább meg akarnak félemlíteni, annál jobban nő a bátorságom."
Hakuu
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1601


Puding erőmű vezető


« Válasz #8781 Dátum: 14 feb 20, 11:13:16 »

Jolvan Vera nem lepodtem meg  >.<#  Ha te igy akkor en Gerinces   Gondolkozik Ez igy annyira nem vicces  Szomorú
Naplózva

Veracchi
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2741



« Válasz #8782 Dátum: 14 feb 20, 11:19:20 »

Látod,de én nem bántásból írtam ki,hanem mert tényleg tetszett az a leírás. Nevet Amúgy ne legyetek gonoszak,ha már becenév legyen kedves,ne sértő.  Durci
« Utoljára szerkesztve: 14 feb 20, 11:24:28 írta Viir » Naplózva

"Olyan makacs a természetem, hogy nem tűri az ijesztgetést, akárhogyan is próbálkoznak vele. Minél inkább meg akarnak félemlíteni, annál jobban nő a bátorságom."
kronosz7
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1567



« Válasz #8783 Dátum: 14 feb 20, 11:38:12 »

Hmm nekem tetszik a gerinces, jobb mi.t a gerinctelen. Egyik haver/kollega úgy hív, hogy T.J.G. (tí dzséj dzsí) ez olya menő szerinte Nevet

Am rájöttem, h szerencsés hivatást választottam, mivel pénzem soha nem lesz semmire, megbecsülést nem kapok, de legalább jól áll a kék, kivéve ez a tökfedő... ja és legnagyobb pozitívum, h olyan dolgomra van rálátásom, amire sokmindenkinek nincs..
Naplózva

Daryl ” One wrong move, and you get an arrow in the ass. Just so you know,”


Daryl ” Had enough in ‘im to take out these two son of a bitches……………one handed.”

Daryl ” I still think it’s a mistake, not burning these bodies. That’s what we’d said we’d do, right? Burn ‘em all. Weren’t that the idea?”
Hakuu
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1601


Puding erőmű vezető


« Válasz #8784 Dátum: 14 feb 20, 14:43:17 »

Ez most ironia? Szerintem a munkád annyira nem rossz eltekintve az első két dologtól  Technikai KO

Nem vagyunk gonoszak, annyira szerintem ezek nem durvák még  ikszdé
Naplózva

kronosz7
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1567



« Válasz #8785 Dátum: 14 feb 20, 18:29:47 »

Sőt ez nálam a kedvesség és szeretet jele, főként azokat szoktam elnevezni, akiket szeretek.
Én szeretem, amit csinálok, csak általában az a jellemző, hogy a kevésbé fontos dolgokra nagyobb hangsúlyt fektetnek, mint az igazán lényegesekre, persze ennek mély gyökerű okai vannak, és munkaidőn kívül utálok erről beszélni, szal befejeztem. Kúl
Naplózva

Daryl ” One wrong move, and you get an arrow in the ass. Just so you know,”


Daryl ” Had enough in ‘im to take out these two son of a bitches……………one handed.”

Daryl ” I still think it’s a mistake, not burning these bodies. That’s what we’d said we’d do, right? Burn ‘em all. Weren’t that the idea?”
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #8786 Dátum: 14 feb 20, 18:53:07 »

Idézet
ja és legnagyobb pozitívum, h olyan dolgomra van rálátásom, amire sokmindenkinek nincs..

Jó, ha ezt pozitívumnak éled meg, de szerintem minden szakmának ez a lényege.
Naplózva

kronosz7
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1567



« Válasz #8787 Dátum: 14 feb 21, 09:42:55 »

Én úgy gondolom, hogy nem minden szakmára igaz ez, dolgoztam már pár helyen, de ilyen súlyú dolgokat nem tapasztaltam máshol. Valószínűleg azon szakmák, vagy inkább hivatások esetében igaz ez ténylegesen, ahol valamelyest magasabb szinten szolgálod a civilizált társadalom érdekeit, pl. tanár, orvos stb.
Naplózva

Daryl ” One wrong move, and you get an arrow in the ass. Just so you know,”


Daryl ” Had enough in ‘im to take out these two son of a bitches……………one handed.”

Daryl ” I still think it’s a mistake, not burning these bodies. That’s what we’d said we’d do, right? Burn ‘em all. Weren’t that the idea?”
Hakuu
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1601


Puding erőmű vezető


« Válasz #8788 Dátum: 14 feb 21, 10:13:35 »

Hat az az ember aki altalanos-kozepiskolai tanarnak elmegy, azthiszem ma mar lathat olyan dolgokat amit az elete soran meg nem  Gondolkozik  Mar csak szegeny ofonkbol indulok ki. Az orvos szakma meg nagyon erdrkes lehet, bar attol is fugg melyik terulet. Engem pl nagyon erdekelt es szerettem volna az lenni csak nem birom a vert latvanyat  Szomorú  De ami szerintem nagyon izgalmas szakma a tengerbiologia, neha sok uj lenyeket fedeznek fel.  Es ott van ralatasa az embernek nem mindennapi dolgokra. Hümm-hümm
Naplózva

noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #8789 Dátum: 14 feb 21, 10:17:36 »

Én úgy gondolom, hogy az én majdani szakmámban is igaz ez. Pedig nem sok ember gondol bele, hogy az mennyire felelősség teljes szakma.
A jelen munkahelyemen, ahol asszisztens vagyok egy nemzetközi cégnél szintén megvan ez. De pl. a nyári gyermekfelügyelői és animátori munkámnál nem éreztem ezt, pedig az igencsak közel állt a pedagógiához és még nagyon szórakoztató is volt. (Kár hogy az a bajom a pedagógiával, hogy igazán szívvel lélekkel szerintem csak addig lehet csinálni amíg nem vár otthon is egy gyerek. :/)
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Oldalak: 1 ... 584 585 [586] 587 588 ... 681
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!