24 szep 21, 18:01:29 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 583 584 [585] 586 587 ... 681
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Én  (Megtekintve 1478727 alkalommal)
0 Felhasználó és 5 vendég van a témában
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #8760 Dátum: 14 feb 18, 22:43:14 »

aranyos

Volt olyan valaha is? Nyelvesít
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #8761 Dátum: 14 feb 18, 22:50:07 »

Meg kell hagyni édes egy kép.   Pojén

Erről viszont eszembe jutott tesóm névnapja (és az arra kapott torta amit a férje csinált (mivel cukrász):
https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/t1/12763_673414356053938_2123247525_n.jpg
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Hakuu
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1601


Puding erőmű vezető


« Válasz #8762 Dátum: 14 feb 19, 09:44:37 »

Szeretitek kinozni az embert T.T  Milyen jol neznek ki...  Lesütöttszemek
Naplózva

Veracchi
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2741



« Válasz #8763 Dátum: 14 feb 19, 10:05:47 »

Noé,majdnem írtam,hogy milyen jól nézel ki,megváltoztál. Nevet De jó lett ez a torta. Kis aranyos. Mosolyog (Öregszünk... )

Ofő megkért minket hétfőn, hogy próbáljunk meg a lehető legvisszafogottabban felöltözni keddre, mert hogy látni szeretné milyenek vagyunk "emberi" formában. 
http://oi62.tinypic.com/2elbjmq.jpg Végre a hajamnak is olyan színe van,amit nem kell majd levágatni ha lenő,szimplán visszafestetem az egészet barnára.Nem mintha sok látszódna,de ez elvileg kellően visszafogott,fekete pulcsi szürke póló meg egy sál. Csak szerinte meg kéne csináltatnom a szemüvegem,mert olyan a fejem mint aki képes lenne a nézésével és a mosolyával embereket ölni,és hogy az finomítana a vonásaimon...ezt valahogy így nem tudtam hova tenni.  Hmm?
Naplózva

"Olyan makacs a természetem, hogy nem tűri az ijesztgetést, akárhogyan is próbálkoznak vele. Minél inkább meg akarnak félemlíteni, annál jobban nő a bátorságom."
zoldkabatos
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 438



WWW
« Válasz #8764 Dátum: 14 feb 19, 10:27:19 »

Miért, mi volt kedden? És hogy lehet úgy öltözni, ami nem emberi?  Gondolkozik

Ofő visszasírja  kék köpenyt? Nekem a visszafogott az lenne, ami nem extrém, de nem gondolom, hogy mindenki Lady Gagának öltözik vagy cosplayben jár suliba.
Naplózva

Hakuu
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1601


Puding erőmű vezető


« Válasz #8765 Dátum: 14 feb 19, 10:37:42 »

Szerintem a barna sokkal jobban all. Es ne aggodj magad miatt szerintem szepvagy, csak tul komplikalod  Nevet
Naplózva

Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #8766 Dátum: 14 feb 19, 11:18:51 »

Le hull a lepella. Nevet Szép vagy Viir, szerintem dögös ez a vörös haj.
Amúgy az az ágyad a háttérben?
Naplózva


Veracchi
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2741



« Válasz #8767 Dátum: 14 feb 19, 11:32:45 »

Minagi,egyszer nemrégen már mutattam egy képet,lehet nem láttad. Nyelvesít Amúgy az ágy az tesómé. Nevet És köszi,én is szeretem,csak valahogy a barna kevesebb macerával jár. Hakuu,nem aggódok én amiatt,csak ez így wtf...régen sose ismertem be ha valaki ezt mondta. ikszdé  Amúgy nyílt nap volt,és az emberit úgy értette,hogy lehetőleg ne legyen kint a fél mellünk meg stb,mert nem egy osztálytársam úgy jár iskolába 19 éves létére. És igen,visszasírja,eléggé konzervatív. És hidd el,van olyan aki rózsaszín hajjal,vagy parókában,vagy csöves módjára jön be. Főleg az áthelyezett szakiskolai részleg. (Nem működik az enter a sulis gépen nem tudok szöveget tagolni wááá.)
« Utoljára szerkesztve: 14 feb 19, 11:36:36 írta Viir » Naplózva

"Olyan makacs a természetem, hogy nem tűri az ijesztgetést, akárhogyan is próbálkoznak vele. Minél inkább meg akarnak félemlíteni, annál jobban nő a bátorságom."
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #8768 Dátum: 14 feb 19, 11:36:00 »

A kis korira gondolsz? Az a probléma azzal, hogy kicsit változtál, vagyis gondoltam én... >_<
Naplózva


Hakuu
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1601


Puding erőmű vezető


« Válasz #8769 Dátum: 14 feb 19, 11:42:38 »

Ez butasag en nem tapasztaltam rajtad ezt..  Hümm-hümm Bar kulonbozunk, de szerintem nem.  Gondolkozik
Naplózva

Veracchi
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2741



« Válasz #8770 Dátum: 14 feb 19, 11:51:11 »

Neem,van egy "felnőttkori" http://oi59.tinypic.com/20sd57a.jpg Tessék. :3 Kb 1 hónapja talán nem tudom. Hogyhogy gondoltad? Mert nem? Ohh My God Nevet Hakuu ezt nem tudom most melyikre értetted,a nézéssel ölni lehet részre vagy hogy nem ismertem be,pedig az tényleg így van. Nagyon durván hisztis voltam,de szerencsére azt kinőttem. Amúgy most csak azt várom,hogy jövőre vizsgák idejére szép hosszú legyen,mert nem szeretem,hogy ennyire rövid.
« Utoljára szerkesztve: 14 feb 19, 11:54:13 írta Viir » Naplózva

"Olyan makacs a természetem, hogy nem tűri az ijesztgetést, akárhogyan is próbálkoznak vele. Minél inkább meg akarnak félemlíteni, annál jobban nő a bátorságom."
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #8771 Dátum: 14 feb 19, 11:54:45 »

Jaaaaa tényleg láttam ezt is, csak nem kötöttem össze a neveket. Bocsi.
Naplózva


zoldkabatos
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 438



WWW
« Válasz #8772 Dátum: 14 feb 19, 12:05:58 »

Amúgy nyílt nap volt,és az emberit úgy értette,hogy lehetőleg ne legyen kint a fél mellünk meg stb,mert nem egy osztálytársam úgy jár iskolába 19 éves létére. És igen,visszasírja,eléggé konzervatív. És hidd el,van olyan aki rózsaszín hajjal,vagy parókában,vagy csöves módjára jön be. Főleg az áthelyezett szakiskolai részleg. (Nem működik az enter a sulis gépen nem tudok szöveget tagolni wááá.)

Én szeretem a vörösöket, de ha már az ember festi, akkor legyen valami szokásostól eltérő: kék, lila, rózsaszín, piros... Nevet
Naplózva

Veracchi
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2741



« Válasz #8773 Dátum: 14 feb 19, 12:23:56 »

1 évig lila volt a hajam,az tette tönkre a legjobban. ikszdé De egyik-másik olyan borzalmasra sikerül ha nem olyan festi aki ért hozzá,rózsaszínt alapból utálom,kék még oké lenne,bár nekem a hajam eleje fehér volt az alja meg sötétvörös. Eddig az volt a kedvencem. Már az ismerőseim el se nagyon tudnak képzelni nem vörös hajjal,a kb 90%-uk nem is látta még az eredeti színét.  Hmm?

Amúgy Minagi no problem. :3
« Utoljára szerkesztve: 14 feb 19, 12:26:09 írta Viir » Naplózva

"Olyan makacs a természetem, hogy nem tűri az ijesztgetést, akárhogyan is próbálkoznak vele. Minél inkább meg akarnak félemlíteni, annál jobban nő a bátorságom."
Hakuu
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1601


Puding erőmű vezető


« Válasz #8774 Dátum: 14 feb 19, 12:26:05 »

Hog nem olsz a nezeseddel. Inkabb mast sugall de nem kelt bennem felelmet, vagy gyilkos szandekot Nevet  Ja errol jut eszembe most par hete lila volt a hajam. De az ilyen hajfestekek olyan mertekben rosszak hogy hihetetlen. Elegge kikopott es ilyen szurkes arnyalata lett ezert festettem vissza  Szomorú Bar ezt emlitettem a talin is.
Naplózva

Oldalak: 1 ... 583 584 [585] 586 587 ... 681
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!