24 szep 20, 21:30:45 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 567 568 [569] 570 571 ... 681
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Én  (Megtekintve 1478131 alkalommal)
0 Felhasználó és 34 vendég van a témában
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #8520 Dátum: 14 jan 11, 21:52:04 »

Mondjuk te nagyon szép vagy, szóval akár többet is Nevet
Nevet Aranyos vagy, de eme bók után sem (Pirul) fogok kirakni ennyi képet, max egyet, ha egyszer megírom. >.<

Niki, miért törölsz majd dolgokat?o.o
« Utoljára szerkesztve: 14 jan 11, 21:52:43 írta Minagi » Naplózva


Luna-san
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 902


The dreamer fairy


« Válasz #8521 Dátum: 14 jan 12, 12:14:16 »

És ez vagyok én, amint hattyút simogatok! Nevet Keszthelyen a Balcsi parton.  Am, az nem lényeges, hogy én vagyok a képen, csak az, hogy megfogtam! ^^ Olyan aranyos. Csak azért ilyen szelíd, mert kiskorában eltörött a lába, és pár hónapig emberek nevelgették. A nyaka olyan puha! De vicces volt, ahogy az emberek rácsodálkoztak arra amit csinálok. ikszdé Ők nem merték megfogni.
És ez a hattyú kövér. Rengeteget eszik. Azért ücsörgött ott kinn, mert "nem bírt úszni". Ezeket az infokat egy homeless fickó mesélte, aki állandóan a parton van és mindent tud. X'D
A képeket meg apa csinálta a rémséges telós kamerájával, de legalább meg lett örökítve! Nevet Előtte nyelvvizsgázni voltam. Fúúú, de rémes volt. Nevet Szóval jól jött ez az élmény utána.

https://scontent-b-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-ash3/1524917_614727101933854_1640316955_n.jpg
https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/1044040_614727685267129_758676102_n.jpg
Naplózva

I\\\\\\\'m a dreamer. And you?
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #8522 Dátum: 14 jan 12, 12:32:37 »

Luna kisasszony, akkor foglaljuk össze: Te simogattál egy sánta hattyút, ami olyan éhenkórász, hogy el van hízva, és a rossz lábai meg a túlsúlya miatt arra kényszerűl, hogy hagyja magát nyaggatni az emberek által!  Nevet  Legközelebb egy egészséges  példánynál próbálkozz! Nyelvesít Arról is képrünk képeket! Nevet Hogy sikerült a nyelvvizsga?

hanii... Nem volt erőm végigolvasni a kisregényt, de a képeidet megnéztem! Mosolyog Jó képek! Mosolyog
Naplózva
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #8523 Dátum: 14 jan 12, 21:50:09 »

Hát Niki, ezek érdekes dolgok, ez tény. Csak megint hülye érzésem lesz tőle, és most nem akarok úgy érezni, szóval nem gondolkozom rajta. xD Tényleg, miket akarsz törölni??:O
Mini, már várom a bemutatkozód. :3

Luna-saaaan, ez nagyon édes.:3 Én is mindig akartam hattyút simogatni, de nem jött össze.Szomorú

Köszi Gabesz. Pirul Nem csoda, hogy nem olvastad végig, igazából én is lusta lennék rá, azt se tudom, hogy írtam meg. Bár ennyi töri tanulás után még szép, hogy nincs kedvem olvasni.. -.-
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
Luna-san
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 902


The dreamer fairy


« Válasz #8524 Dátum: 14 jan 13, 15:45:30 »

Gabesz, akkor még nagyon kicsike volt, most semmi baja a lábának. Nevet Csak igen, túl sokat eszik, ezért kicsit duci, és inkább a parton pihent, semhogy úszott volna. ikszdé  ( így nem is fogja elégetni a zsírt... ) Mivel emberek nevelték, így teljesen hozzászokott az emberi érintéshez, szóval a simogatás nem zavarta. Az összes többi hattyút nem lehetne megfogni. Szomorú Azok nem szelídek ennyire. "Ő" amolyan híresség itt nálunk. ^^ Azt sajna nem tudtuk meg, fiú-e avagy lány.

A kép szombati, akkor voltam nyelvvizsgázni, szóval nem tudom az eredményem még. Az írásbelim nem sikerült túl jól, a szóbelim 81%-os lett, a labor majd úgyis le fogja húzni, de szerintem matematikailag a szóbelin átmentem. Nevet Az írásbeli majd eldől. Amúgy, ez felsőfokú angol, egynyelvű, Pannon volt. Elvileg a legkönnyebb ebben a kategóriában. De szerintem még így is képesek lesznek meghúzni.... Szomorú
Előrehozott érettségin is voltam, csak közép volt, az 90% lett. Lehetett volna jobb is, mert osztálytársaimnak jobb lett, de az írásbeli sztorija az hűűűű. Nevet Utólag visszagondolva annyira ciki, hogy nem is csoda, hogy nem sikerült. ikszdé Azért megérte, hogy ne járjak többet angolra a suliban.
Viszont nem ártana más nyelven is edzenem kicsit, mert az, hogy csak angolul tudok, nem épp előnyös a mai világban. Az hogy hötyögök valamit olaszul, és fél éve jártam utoljára japán órán, sokat nem segít rajtam. ikszdé  ( ha talán OFF volt, bocsánat.)

Hanii, te meg gyere el Keszthelyre, hátha sikerül elkapni azt a hattyút megint! Nevet Én elolvastam a sztoridat. Pont olyan Haniis amilyennek vártam! Nevet A képeid meg tök jók, aranyos vagy, de ezt már a korábbiakból is megállapítottam.  Pirul Én is növesztem hajam. De kb. csak 1 év múlva lesz olyan hosszú, amilyenre akarom, még kell legalább 10 centi! Szomorú
Naplózva

I\\\\\\\'m a dreamer. And you?
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #8525 Dátum: 14 jan 14, 05:42:45 »

Eddig még nem raktam ki csak 1x képet magamról. Itt az ideje, hogy újra kirakjak valamit...
Jobboldali túl mainstream figura vagyok én
Naplózva
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #8526 Dátum: 14 jan 14, 13:00:13 »

És mi volt az értelme annak, hogy idetetted most magadról ezt a képet? Nevet
Naplózva
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #8527 Dátum: 14 jan 15, 11:09:49 »

Eddig még nem raktam ki csak 1x képet magamról. Itt az ideje, hogy újra kirakjak valamit...
Jobboldali túl mainstream figura vagyok én

Nagyon csúnya vagy legközelebb írd ki, hogy 18+. Még elsírja magát valami kisgyerekxD.
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #8528 Dátum: 14 jan 15, 22:02:18 »

15 évesen sármosabb volt csak aztán lesérült és hát... =DD
Naplózva


Kurohi-kun
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 165



« Válasz #8529 Dátum: 14 jan 15, 23:27:32 »

Ha az a kisgyerek elsírja magát ezen a képen, még nem látta azt a fotót, aminek valakinek le van vágva az orra... Mi lesz akkor, könnycunami?
« Utoljára szerkesztve: 14 jan 15, 23:40:22 írta Kurohi-kun » Naplózva

Dare datte shippai wa suru nda
Hazukashii koto janai
Kono kizu o muda ni shinai de
Waratte arukereba ii

~~~~~~~~~~~~~~~

Raiko: Alive (Naruto Ending 4)
Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #8530 Dátum: 14 jan 15, 23:51:03 »




Amúgy meg meglenne a négy szó ha nem sérültem volna le.
Naplózva


 
Hakuu
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1601


Puding erőmű vezető


« Válasz #8531 Dátum: 14 jan 18, 20:40:04 »

Lila-barna haj... Túl szürkék a hétköznapok valahogy ki kell előle lógni  Hümm-hümm

http://kepfeltoltes.hu/view/140118/Feldarabollak-amig-alszol_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
Naplózva

hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #8532 Dátum: 14 jan 18, 21:12:07 »

Nagyon vad. :3 Nevet Emlékszem amikor anno én is bemelíroztattam lilára, és végül nem is lila lett hanem ilyen pirosas. Szomorú Utána már csak fekete csíkokat tetettem. De már azokat se, megelégszem a barnával. Meg most nem akarom roncsolni, gyorsan nőjön itt nekem. Nevet
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
Hakuu
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1601


Puding erőmű vezető


« Válasz #8533 Dátum: 14 jan 18, 21:26:18 »

Hihi  Nevet Nem sűrűn festem a hajam csak untam már mert kiszívta a nap és alul nagyon szőke volt, felvetettem az ötletet mi lenne ha lila lenne?  Hümm-hümm és így sikerült bár nem erre a színre számítottam megmondom őszintén szóval én is pórul jártam  Gondolkozik
Naplózva

Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #8534 Dátum: 14 jan 18, 21:30:32 »

Én sötétkékre akarom festeni, csak nem kapni itt sehol kék mixtont (vannak márkák amikben a mixton hidrogénnel keverve színezőként funkcionál és létezik belőle kék csak nem Miskolcon).
Úgy látszik hogy aki színes hajat akar 2000 huf altt akkor annak Pesten kell laknia.  Szomorú
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Oldalak: 1 ... 567 568 [569] 570 571 ... 681
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!