24 szep 20, 11:39:10 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 551 552 [553] 554 555 ... 681
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Én  (Megtekintve 1477614 alkalommal)
0 Felhasználó és 26 vendég van a témában
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #8280 Dátum: 13 nov 23, 19:16:03 »

és maradhat a vöröses árnyalat. 
Tényleg jó az a függöny.
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
Hakuu
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1601


Puding erőmű vezető


« Válasz #8281 Dátum: 13 nov 23, 19:19:17 »

Ejj és még hogy nem vagy stréber mi Geryke?


Nyuff Saku kérünk képet!

Az én legfrissebb fényképem https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/1425679_10201395660868394_101108036_n.jpg ez lenne

de nagyon gagyi képen kiengedett hajjal, szemüvegnélkül, de kivakuzott szemmel, a többieket levágva a képről így festek http://kepfeltoltes.hu/131123/1233519_10200543298459165_1499612441_n_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Jelenleg viszont egy pattanás éktelenkedik az államon, hogy őszinte legyek Nevet


Oh biosz *-*... sógornő jelöltem kémián gólya idén Debrecenben Nevet
nagyon jó képek szép vagy   Mosolyog remélem nem hangzik furán egy lány szájából csak mert a troll barlangban ezért végig szapulnának  Pirul
Naplózva

A-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1751


(†ㅍ_ㅍ)૭°


WWW
« Válasz #8282 Dátum: 13 nov 23, 19:19:27 »

Hakuu, tök szép vagy. Nevet Én is irigykedek.

Lol, heo, nekem a függöny fel sem tűnt. xD Amúgy tényleg jól áll a vörös, noe. Nevet Jelen pillanatban az enyém is olyan. ^^
Naplózva

Hakuu
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1601


Puding erőmű vezető


« Válasz #8283 Dátum: 13 nov 23, 19:22:08 »

16 még  Mosolyog de az annyira nem fiatal  Gondolkozik
köszönöm bár annyira nem vagyok elégedett :// én nem láttalak még nagyon titeket ti is mutattok képet?  Mosolyog
Naplózva

noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #8284 Dátum: 13 nov 23, 19:22:35 »

Hát igen azon a képen látszik, hogy már vidám vagyok, meg ha maradtak volna a többiek is akkor "vagyunk"

Az nem cicafül hanem szarv Durci és van hozzá szárnyam is... természetesen fekete...

A vöröses árnyalatról meg annyit, hogy épp a héten jegyeztem meg Péternek, hogy visszatérnék a barnára... ő mondjuk tiltakozott, de ez kit érdekel?

Nyugi Hakuu nem hangzik furán Nevet
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #8285 Dátum: 13 nov 23, 19:26:27 »

Osztom Péter véleményét. Kit érdekel? Méghogy a nők tetszeni akarnak a férfiaknak... Pft!  Durci
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #8286 Dátum: 13 nov 23, 19:27:06 »

16 éves vagy csak, és máris öreg? Közelebb vagy a 0-hoz, mint hogy öreg légy. Örülj neki. Nevet Amúgy tényleg szép a szemed.

Bocs-bocs Noe, az én hibám, nem ismerem fel az ilyeneket.  Johhny Depi
Naplózva


noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #8287 Dátum: 13 nov 23, 19:28:30 »

Neked megbocsájtok Nevet Más is elkövette már ezt a hibát...
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
A-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1751


(†ㅍ_ㅍ)૭°


WWW
« Válasz #8288 Dátum: 13 nov 23, 19:28:49 »

Heh-heheh, tudtam én, hogy az szarv, csak Mini volt a butus, hogy fülnek nézte... Hümm-hümm Világos vagy sötét barnára? Esetleg gesztenye? Annak van még egy kis vöröses beütése.

Hakuu, miért nem vagy elégedett? Én kábé örömömben rohangálnék fel-alá, ha így néznék ki. xD
Naplózva

Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #8289 Dátum: 13 nov 23, 19:33:38 »

Heh-heheh, tudtam én, hogy az szarv, csak Mini volt a butus, hogy fülnek nézte... Hümm-hümm
Cööh, gyáva, oda dobsz az állatoknak, mint egy falat hús hogy mentsd a saját életed. Sunyi vagy ám. Nevet

Noé, akkor nyugodtan fogok tudni aludni ezek után. Nevet

heo, tetszeni akarnak, de leginkább maguknak. Nyelvesít
Naplózva


noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #8290 Dátum: 13 nov 23, 19:34:38 »

Az eredeti hajszínemet szeretném visszakapni, ami ilyen... hmm nem írom ki a jelzőt, hogy milyen barna, mert az pejoratív lenne... tehát ilyen van benne szőkés vöröses árnyalat is...
Első hajfestésem előtt lefotóztam, tehát: https://scontent-b-vie.xx.fbcdn.net/hphotos-frc1/s720x720/532327_4002268410026_291988538_n.jpg ilyen színű.
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Hakuu
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1601


Puding erőmű vezető


« Válasz #8291 Dátum: 13 nov 23, 19:37:22 »

Nem úgy csak sokan 13-14nek néznek  Szomorú pedig 17 leszek
hát azért mert nem szeretem az alakom meg lennék magasabb meg szervezetileg is gyenge vagyok és sorolhatnám  Gondolkozik
Amúgy ti már mind egyetemre jártok?
Naplózva

noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #8292 Dátum: 13 nov 23, 19:40:07 »

Nem mind, de én pl. igen Nevet (BCE-Budai Camus- Élelmiszertudományi Kar- Élelmiszermérnök)

Egyébként engem is mindig fiatalabbnak nézetek... mai napig annak néznek... talán tavaly volt egyszer buliban, hogy azt hitték, hogy idősebb vagyok, mint 20, de az inkább a szövegem miatt Nevet
« Utoljára szerkesztve: 13 nov 23, 19:41:07 írta noemimi-chan » Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #8293 Dátum: 13 nov 23, 19:42:06 »

"Egyetem" jól van inkább csak corvinus.  Nyelvesít

egyébként többen járnak már itt egyetemre mint nem, régi motorosok vagyunk
Naplózva
A-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1751


(†ㅍ_ㅍ)૭°


WWW
« Válasz #8294 Dátum: 13 nov 23, 19:44:00 »

De Mini, hogy mondhatsz rólam ilyet? Sír

Az avádon nem az eredeti hajszíned van? Mert az is hasonlít ehhez a képhez. De jó sűrű hajad van. *-*

Miért Hakuu, hány centi vagy? A magas lányok meg általában azon sírnak, hogy nem találnak pasit, mert ha felvesznek egy magassarkút, akkor fél fejjel az átlag fiúk felett vannak. Nevet

Régiek meg öregek. xD
Naplózva

Oldalak: 1 ... 551 552 [553] 554 555 ... 681
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!