24 szep 21, 23:47:45 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 434 435 [436] 437 438 ... 681
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Én  (Megtekintve 1478939 alkalommal)
0 Felhasználó és 30 vendég van a témában
kiskakas2
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 770

heisenberg


« Válasz #6525 Dátum: 11 dec 30, 14:53:20 »

én szintén rappet halgatok.. külföldiek között csak Dr. Dree, eminem és Nironic.. viszont én Szlovákiai vagyok szval Szlovák és Cseh rapp a favorit Mosolyog
zene 1 zene 2
Naplózva

Mystgun
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 73

Best in the World!


« Válasz #6526 Dátum: 11 dec 30, 15:43:14 »


<a href="http://www.youtube.com/watch?v=8VWyz1ewImo" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=8VWyz1ewImo</a>
« Utoljára szerkesztve: 12 aug 13, 22:37:42 írta Mystgun » Naplózva

Utakata24
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Vízesés Falu Rejtett Vízesés Falu

Hozzászólások: 187


Tsuki no masutā


« Válasz #6527 Dátum: 11 dec 30, 18:54:55 »

nincs blogom ezért ha nem probléma leírom ide a problémám/érzésem(ha off töröljétek)

nekem mindig szokásom volt beleélni magam egy ideiglenes helyzetbe(több napos vendégségeskedés) és mikor elmegyünk/elmennek mindig rám jön a depi, tegnap átjött haverom(vagyis inkább egy srác akivel amúgy jóba vok csak szeretném elmélyíteni a barátságot(rossz az aki rosszra gondol) ez asszem megis történt, jó nap volt, kicsit döcögősen indult de elvoltunk(xboxoztunk(fifa 12 és kinect) aztán filmet néztünk(másnaposok 2.) és elvétve wowoztunk(mindketten játszunk csak én eredetin ő meg taurin) szóval minden volt, aztán este showder klubbot néztünk az is cool volt. Mikor hazament úgy éreztem sikeres nap volt. ma reggel meg ugyanazt a hiányérzetes depit érzem pedig az csak 2-3 nap után szokott kialakulni. először azt hittem hogy csak szimplán unatkozok mert nem ment semmi a tévében haverjaim meg nagyban takarítottak otthon, de mikor végeztek és átjöttek akkor is ott tombolt bennem a depi. nem olyan erősen mint szokott csak így zavaró érzésként. vígasz az h holnap szilveszter és azt lehet náluk töltöm vagy haveroknál(barátosném sexy barátnője társaságában^^)
Naplózva

"A hülyeség nem pók, de mégis behálózza a világot"
Andi

"Óvakodj az olyan dolgoktól, aminek nyele van, mert azokkal dolgozni kell!!!!!"
Dávid

"Egy teve 2 hétig tud dolgozni anélkül, hogy inna; én 2 hétig tudok úgy inni, hogy közbe nem dolgozom"
Tomi

E-szerint élek:
"Jézus ott áll előtted, ha szomszédodat lelőtted.
Máriától kapsz egy pofont, ha a boltba lopsz egy kotont.
Kertedbe nő a vadkender, érted jő a pókember"
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #6528 Dátum: 11 dec 30, 19:01:05 »

A második lehetőség királyabban hangzik, válaszd azt.
Naplózva
Mach5
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1117


« Válasz #6529 Dátum: 11 dec 30, 19:02:38 »

Utakata24: Velem is van hasonló havonta 1x 2x hogy be depizek és akkor unalom megy meg úgy érzem, hogy senki nem szeret és egyedül vagyok a világon aki csak így érez, de ezek szerint mással is megtörténnek ezek... Mindenki olyan boldognak tűnik én meg otthon havonta 1x 2x be depizek azt csak zenét hallgatok meg busolok és tervezgetem a jövőmet, hogy majd így meg úgy jobb lesz stb. Pl. most is tök egyedül érzem magamat mint akit mindenki leszar.
Naplózva
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #6530 Dátum: 11 dec 30, 19:08:43 »

Szerintem ne foglalkozz vele, mindenki van néha rossz passzban, még hormonális okai is lehetnek, főleg tizenévesen. Aludni kell iylenkor, vagy lefoglalni magad valamivel/-kivel.
Naplózva
kiskakas2
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 770

heisenberg


« Válasz #6531 Dátum: 11 dec 30, 19:09:09 »

már bocs... de ne legyen bennetek 10enévesen a világ minden fájdalma.. Oké nekem is vannak elég kaki napjaim.. de én úgy teszem magam túl rajta hogy megpróbálok mindent amit csak lehet hogy elérjem amit akarok.. majd ha 30-40 évesen egyedül lesztek akkor sírjatok..
Naplózva

Mystgun
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 73

Best in the World!


« Válasz #6532 Dátum: 11 dec 30, 19:14:46 »

Számítógépezz, hallgass zenét, játsszál valami rombolós játékon (BF3 vagy MW3)... aludj sokat, igyál tejet. Nincs egy szuper gépem, így a BF3 se a MW3 nem fut, de a rombolás mindig jobb kedvre deríti az embert. Vagy vegyél egy airsoft fegyvert aztán lődözz vele. Én ezeket szoktam csinálni.
De gondolom városi vagy, hogy nem tudsz semmit se csinálni, költözz ki falura, aztán majd rájössz, hogy jobb depisnek lenni, mint kint a földön dolgozni Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 12 aug 13, 22:35:58 írta Mystgun » Naplózva

hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #6533 Dátum: 11 dec 30, 21:42:48 »

Én se vagyok rocker, csak kevés rockzenét hallgatok, én inkább az "ez nem is zene" stílust szeretem. Hümm-hümm Tehát az ilyen elektronikus zenéket. Electro, techno, tck, hardstyle és társai...
A papám az vérbeli rocker, 65 éves kora ellenére, folyton üvölt a rock a kocsijában. ikszdé
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
Lille17
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 761



« Válasz #6534 Dátum: 11 dec 30, 22:04:30 »

Nálam minden a hangulatomtól függ, éppen vagy a rock, latin, jazz, vagy bármelyik más zenei műfaj. Viszont a dubstep, electro, csörrenés, puffanás.. erre legfeljebb táncolni jó. Eddig még sosem vetemedtem arra, hogy leültem volna és önszántamból hallgattam volna valami "ilyesmit". De végülis bármi megtörténhet.  Nevet
Naplózva

A szőkék mind gyanúsak, a barnáktól meg bármi kitelik. (Olivia Wilde)

 ~Tündérkeresztanyám: Nikkie~
 ~Szüleim: Sevanna, CsiziDani~
 ~Testvéreim: A-chan, Loah
 ~Mesterem: Ritli-sama~
 ~Tanítványom: hanii ~
Putir
Vendég
« Válasz #6535 Dátum: 11 dec 30, 22:07:02 »

Én általában nem hallgatok zenét ,de ha hallgatok akkor hevi metált szoktam, ilyen dubstep...stb. féleségeket én se hallgatok önszántamból.
Naplózva
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #6536 Dátum: 11 dec 30, 22:10:54 »

Viszont a dubstep, electro, csörrenés, puffanás..

Ez jó volt. xD Nevet  Kiröhög
Táncolni tényleg jó rá és lehet is, de simán megoldható, hogy csak úgy hallgatod. Legalábbis nekem megy, legalább 3 éve, amióta megszerettem a "műfajt". Nevet
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
Utakata24
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Vízesés Falu Rejtett Vízesés Falu

Hozzászólások: 187


Tsuki no masutā


« Válasz #6537 Dátum: 11 dec 31, 08:20:08 »

Számítógépezz, hallgass zenét (rapet), játsszál valami rombolós játékon (BF3 vagy MW3)... aludj sokat, igyál tejet. Nincs egy szuper gépem, így a BF3 se a MW3 nem fut, de a rombolás mindig jobb kedvre deríti az embert. Vagy vegyél egy airsoft fegyvert aztán lődözz vele. Én ezeket szoktam csinálni.
De gondolom városi vagy, hogy nem tudsz semmit se csinálni, költözz ki falura, aztán majd rájössz, hogy jobb depisnek lenni, mint kint a földön dolgozni Mosolyog
mogyoródi vok, csak forma-1 idején nem lehet semmit csinálni mert 70-el mennek az autók még a zsákutcákban is ikszdé
amúgy már jobban vok.
Naplózva

"A hülyeség nem pók, de mégis behálózza a világot"
Andi

"Óvakodj az olyan dolgoktól, aminek nyele van, mert azokkal dolgozni kell!!!!!"
Dávid

"Egy teve 2 hétig tud dolgozni anélkül, hogy inna; én 2 hétig tudok úgy inni, hogy közbe nem dolgozom"
Tomi

E-szerint élek:
"Jézus ott áll előtted, ha szomszédodat lelőtted.
Máriától kapsz egy pofont, ha a boltba lopsz egy kotont.
Kertedbe nő a vadkender, érted jő a pókember"
Higitsune
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 70


« Válasz #6538 Dátum: 11 dec 31, 14:04:15 »

Én soha nem érzem magam magányosnak! Régen nem voltak barátaim, de még az sem zavart nem tom miért, de én ilyen vagyok.Egyébként nekem is vannak olyan napjaim amikor még a szokásosnál is visszahúzódóbb vagyok és akkor aztán hozzám sem lehet szólni. De tényleg! Én ilyen vagyok és nem leszek más 5 év múlva sem.
Naplózva
Utakata24
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Vízesés Falu Rejtett Vízesés Falu

Hozzászólások: 187


Tsuki no masutā


« Válasz #6539 Dátum: 12 jan 01, 10:15:13 »

énmeg tegnapi szilveszteri bulin megismerkedtem egy lánnyal, de nagyon jó fej, egyrészről magas ami nekem fontos, szereti a narutot!karatézik és még egy csomó minden. egész este próbáltam elhívni valahova, de nem ment ikszdé Szomorú
szerintetek gáz lenne a FB-n vagy SMS-ben hívnám el?
Naplózva

"A hülyeség nem pók, de mégis behálózza a világot"
Andi

"Óvakodj az olyan dolgoktól, aminek nyele van, mert azokkal dolgozni kell!!!!!"
Dávid

"Egy teve 2 hétig tud dolgozni anélkül, hogy inna; én 2 hétig tudok úgy inni, hogy közbe nem dolgozom"
Tomi

E-szerint élek:
"Jézus ott áll előtted, ha szomszédodat lelőtted.
Máriától kapsz egy pofont, ha a boltba lopsz egy kotont.
Kertedbe nő a vadkender, érted jő a pókember"
Oldalak: 1 ... 434 435 [436] 437 438 ... 681
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!