24 szep 24, 18:18:48 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 151 152 [153] 154 155 ... 681
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Én  (Megtekintve 1485536 alkalommal)
0 Felhasználó és 117 vendég van a témában
Csibe
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3430


Trafalgar D. Water Law


« Válasz #2280 Dátum: 09 jan 18, 22:32:03 »

Handy nagyon csini vagy, csak sajnálom, hogy fényviszonyok miatt az arcodból alig látunk valamit. Mosolyog

Am mi lenne ha máris két fanboyod lenne? xDDD  
Naplózva

Handy
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1242


WWW
« Válasz #2281 Dátum: 09 jan 18, 22:33:11 »

Háhá, cseles vok, direkt így csintem xD
Úristen, ez egyre durvább  Pirul  Pirul Pirul
Naplózva
xenon
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3157


Csiga_@_/"


« Válasz #2282 Dátum: 09 jan 18, 22:35:15 »

nyaa légyszikee xD utánna meg is verhetsz csak had rakjam ki légysziii *__* ezután jófiú leszek nem csinálok semmi rosszat csak had rakjam kiii *___*
és hm... am tök poén lehet "feltöltöd" és kimész az utcára xDDDDDDD É simán megnézném az emberek fejét :"DDD  
Csillám egy kicsit had kössek bele:
Képzeljétek ma kipattant a fejemből hogy már pedig én beöltözök kövi conra...
Na most erről tudni kell hogy ezt már 2 teljes éve tervezem Lesütöttszemek
valahogy nekem nem fér össze a kettő x"D de am semmi csak szemet szúrt ikszdé
am meg beöltözni jó dolog xD És és izé hm... xD
hm Azta Csibe-chan Ohh My God Ne utánozzále xDDD ÉN fanolom hugit xD én hugim xD
am Hugi azt hiszem ezekután biztos lehetsz abban hogy jólnézel ki x"D meghallom egyszer a szádból hogy nem akkor őő őőő na várjál ezen még gondolkodni kell x"DD
Naplózva

I know that we have never really met before
But, tell me, does this rag smell like chloroform?
You know that I'm the reason people lock their doors
But, I got nothing but time, so, I'ma wait on the porch
You got nowhere to run too, so, don't try hiding
'Cause I'm known to be like Jack Nicholson from The Shining

Yeah, I'm breaking your door down, so, don't try fighting
Yeah, you gotta keep 'em fed, or the dead keep biting
Handy
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1242


WWW
« Válasz #2283 Dátum: 09 jan 18, 22:37:57 »

De xeni ha kirakod lerombolod a... aa.. nemtommimet de vmit akkoris lerombolsz T__T Szal nemkirakni és kész, különben kom naon mérges leszek! Az tud a legjobban felhúzni ha kiraknak rólam egy sz*r képet az engedélyem nélkül! Bnőm már csinálta ezt egy vidijében... -.-
Amm éntőlem bárki fanolhat  Pirul Pirul Pirul
Naplózva
Zemori
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1847

Zemochimaru


« Válasz #2284 Dátum: 09 jan 18, 22:38:40 »

Voltaképp van ott egy másik mondat is, xenon, ami nem fér össze a jelen helyzettel Pojén

Én: szeretnék író lenni majd. Cikkeket és regényeket is egyaránt írnék. Szeretnék ehhez igazán okossá és bölccsé válni előbb. Be szeretném járni az egész Földet és sokat keresni és sokat találni és a boldogságot is keresni - mert az is izgalmas, bár most egy időre megtaláltam^^ - és megtalálni is sokszor: ) mert az is csodás! Sőt:p
« Utoljára szerkesztve: 09 jan 18, 22:42:38 írta Zemori-san » Naplózva

Ezt hallgatom
Ezeket olvastam
Az apró szemű, csendes őszi eső lassan megérkezik, és eszembe jutsz. Olyan, mint mikor idelépsz hozzám, a derekamra teszed a kezed, és magadhoz húzol kicsit. Az arcomat megsimítod, az ujjaid a hajamba futnak, és megcsókolsz.

"Think that this day will never dawn again. Today is our most precious possession." Dante
Handy
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1242


WWW
« Válasz #2285 Dátum: 09 jan 18, 22:41:19 »

hh énis szeretnék az írással foglalkozni, talán ehhez értek a leginkább ^^" Csak az a baj, hogy hamar beleunok egy elkezdett történetbe.  Neeem Novellákat meg nem tudok írni, mert én szeretek hosszan írni. De azért próbálkozom nem feladni a mostani ficijeimet.
Naplózva
Csibe
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3430


Trafalgar D. Water Law


« Válasz #2286 Dátum: 09 jan 18, 22:43:04 »

Handy ez gonoszság, pedig ezekből a képekből is le lehet szűrni, hogy nagyon szép vagy, szóval nem ér, hogy az arcodat nem láthatjuk rendesen.  >.<#

És ki utánoz téged Sensei és ki mondta, hogy Handy a te személyes magántulajdonod? xDD

Csillám, nem számít, hogy hogy nézel ki, az számít mennyire igényes a cp-d, szóval ha igazán akarod bárkinek beöltözhetsz. Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 09 jan 18, 22:44:09 írta Csibe19 » Naplózva

Seed
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1257


« Válasz #2287 Dátum: 09 jan 18, 22:44:54 »

Ha igazán írni akarsz, ne fanficekkel foglalkozz. Írj olyat, ami mindenkinek élvezetes lehet.
Naplózva
xenon
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3157


Csiga_@_/"


« Válasz #2288 Dátum: 09 jan 18, 22:46:00 »

Hugi már a kép feltöltése gombot kéne csak megnyomni és belinkelni könyíí had rakjam be na légyszi és nem rossz ké inkább vicces *__* naaaaa légysziii X3 mindjár megőrülök de de had rakjam már be xD légyszii x"D
Zemori Írónak lenni nem könnyű m-m ha egyszer befu az ember már nem olyan nehéz csak először be kell futni a világutazgatós dolggal pedig egyet értek én is szeretnék ha nem is minden hová de 7-8 helyre biztosan
nem az én tulajdonom Csibe csak én vigyázok rá ezért én fanolhatom Durci x"DDD
Naplózva

I know that we have never really met before
But, tell me, does this rag smell like chloroform?
You know that I'm the reason people lock their doors
But, I got nothing but time, so, I'ma wait on the porch
You got nowhere to run too, so, don't try hiding
'Cause I'm known to be like Jack Nicholson from The Shining

Yeah, I'm breaking your door down, so, don't try fighting
Yeah, you gotta keep 'em fed, or the dead keep biting
Handy
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1242


WWW
« Válasz #2289 Dátum: 09 jan 18, 22:47:29 »

Hát tudod Seed most még csak próbálgatom magamat, és most még csak fanficekben gondolkodom, idővel remélhetőleg lesz más is.  Mosolyog
xeni... NEEMMMM ha jó bátyüm akarsz lenni nem nevetteted kia  hugit másokkal!  >.<#
ha xeni nem rak ki képet rakok be oan képet magamról ahol látszik az arcom is! Szal tessék lebeszélni  >.<#
« Utoljára szerkesztve: 09 jan 18, 22:51:01 írta Handy » Naplózva
Zemori
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1847

Zemochimaru


« Válasz #2290 Dátum: 09 jan 18, 22:51:56 »

A fanfic kezdésnek kiváló! Nevet Élvezed azt, amit írsz és fejlődsz is azáltal, hogy írsz!:D Én is írtam sok fanficet Hümm-hümm Még régebben:p
Aztán kiadták egy novellám, és most egy cikkem is^^

Xenon, tudom, hogy nem könnyű íróvá válni. Főleg, hogy szeretnék Jó íróvá válni. Aki tartalmat is ad. Aki nem egyszeri olvasásra, fél éves emléknek szolgál. Hanem akitől egyszer tanulni lehet. Persze ez így nagy arcú beírásnak tűnik, de én boldog lennék, ha segíthetnék sokaknak a szavak tartalmával és nem utolsó sorban a szavak szépségével.
Ezért is utaznám be a világot, hogy többet lássak, többet tapasztaljak, hogy gyarapodjak belül. Felül.
Naplózva

Ezt hallgatom
Ezeket olvastam
Az apró szemű, csendes őszi eső lassan megérkezik, és eszembe jutsz. Olyan, mint mikor idelépsz hozzám, a derekamra teszed a kezed, és magadhoz húzol kicsit. Az arcomat megsimítod, az ujjaid a hajamba futnak, és megcsókolsz.

"Think that this day will never dawn again. Today is our most precious possession." Dante
Csibe
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3430


Trafalgar D. Water Law


« Válasz #2291 Dátum: 09 jan 18, 22:56:30 »

Sensei ha be mered rakni a képet, akkor merényletet hajtok végre ellened. xDDD

Am Handy most, hogy így belegondolok, tényleg elég jó adottságaid vannak az íráshoz, pl. mikor igazán beladsz apait anyit egy HSZ írásba akkor az ember megvakul mire végíg olvassa olyan hosszú és tartalmas. Nevet

Zemori ez nekem kicsit túl komolyan hangzott, szerintem egy író nem csak komoly valós életből és tapasztalatokból származó témákkal foghat meg egy olvasót, de tény, hogy műveltség is fontos és persze kiváló fantázia és egyéb készségek szükségesek az íráshoz.  Pontosan
« Utoljára szerkesztve: 09 jan 18, 22:59:35 írta Csibe19 » Naplózva

Handy
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1242


WWW
« Válasz #2292 Dátum: 09 jan 18, 22:58:17 »

Hmm, xenivel épp tárgyalunk xD
Amm köszi Csibe  Mosolyog Hát a Handy mai napjás hsz-ek tényleg nem 1-2 sorosak szoktak lenni xD Amm mostis írnom kéne, csak valahogy most nem érzek olyan nagy kedvet  Szomorú
Naplózva
Moonie-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1948

9farkú otaku-girl, kami-sama, Banánkage:D


« Válasz #2293 Dátum: 09 jan 18, 22:58:58 »

Szívemből szóltatok Nevet

Olyan kábé 6 éves korom óta író akarok lenni, és ez még mindig nem változottxD Habár kicsit elszomorít, hogy az íráshoz főleg szerencse kell (szomorú, de sajnos tényleg így van smirksweat persze a tehetség is számít, de ha szeretnéd, hogy ki is adják a műveidet, jó kapcsolatok kellenek, és mázli nagy kalappal, hogy találj egy olyan kiadót, akinek megfelelnek az agyszüleményeidxD), de nem adom fel Nevet Elég hamar feladom a dolgokat, de ezt az egyet semmiképpen sem szeretném Mosolyog

Szívesen írok fanficeket és egyéb történeteket egyarántxD Versekkel is próbálkoztam anno, de olyan 40 darabnál rájöttem, hogy az nekem nem megy smirksweat Próza rulz! Nevet Műfaji megkötéseim egyáltalán nincsenek, attól függ a műfaj, hogy mi a legmegfelelőbb arra, amit ki akarok fejezni Mosolyog Jó lenne, ha egy kicsit jobbá tehetném az embereket azáltal, hogy elolvassák a műveimet, szeretem elgondolkodtatni őket Mosolyog
Viszont nem vagyok utazgatós típus smirksweat Inkább az embereket szeretem figyelni, hiszen annyi és annyi különleges és érdekes ember van, amikből megszülethetnek a jobbnál jobb karakterek Nevet Még ha történet felépítésében nem is vagyok a legjobb, de a szereplőknek mindenképpen emberieknek kell lenniük, sok mű ettől válik számomra igazán nagyszerűvé^^

Elnézést, ha kicsit belejöttem, nem tehetek róla, ez a szenvedélyem Pirul
« Utoljára szerkesztve: 09 jan 18, 23:01:17 írta Moonie-chan » Naplózva
Zemori
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1847

Zemochimaru


« Válasz #2294 Dátum: 09 jan 18, 23:03:27 »

Csibe:
Nem csak a valóságot írhatod le azáltal, hogy a igyekszel mindent megismerni a világból. És nem feltétlenül bemutatnom kell a világ más oldalán élőket az ittenieknek.
Megihlethet az új tapasztalat. Felnyithatja egy tényre a szemem, amit megoszthatok. De ugyanakkor, ha jó fantáziával társítom a tapasztaltakat, akkor vegyítve egy izgalmas és színes élményt nyújthatok.
Ami pedig az egyik legfontosabb, nem csak búskomor valóság és bölcsesség létezik. A vidám dolgok is jelen vannak. Sokszor az általad szomorúnak vélt dolog valójából szép és kellemes lehet.

Az lenne a legjobb ha kinyithatnám a szemeket arra, hogy máskor mások is lássanak meg mindent, amit lehetséges.
Áh, kezdek nagyon túlgondolni mindent:p

Ui: Nem szükséges, hogy elismerjenek már most. Tudom, hogy teljesen mást fogok csinálni főállásban, mint az írás. Ha az életem legvégén tudom, hogy 1 emberben megmozdítottam azt, amire vágytam, amiről eddig most írtam itt, akkor érezni fogom, hogy halálom után lesznek mások is.
« Utoljára szerkesztve: 09 jan 18, 23:06:03 írta Zemori-san » Naplózva

Ezt hallgatom
Ezeket olvastam
Az apró szemű, csendes őszi eső lassan megérkezik, és eszembe jutsz. Olyan, mint mikor idelépsz hozzám, a derekamra teszed a kezed, és magadhoz húzol kicsit. Az arcomat megsimítod, az ujjaid a hajamba futnak, és megcsókolsz.

"Think that this day will never dawn again. Today is our most precious possession." Dante
Oldalak: 1 ... 151 152 [153] 154 155 ... 681
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!