24 szep 24, 10:07:38 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 145 146 [147] 148 149 ... 681
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Én  (Megtekintve 1484504 alkalommal)
0 Felhasználó és 58 vendég van a témában
Shainingu
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 106


« Válasz #2190 Dátum: 08 dec 29, 12:20:18 »

Kiskoromban (9 évesen) rokonoknál falun, bementem hátra az udvarra és szembe találtam magam az udvar főjével egy kakassal! Hirtelen elindult felém, én meg körbe körbe futkároztam, míg sikerült a kapu felé venni az irányt! Jó volt, a kutya meg ült a fészer előtt! Nevet
Meg állandóan vonzottak az olajfoltok és általában mindig úgy estem hogy pont bele!  Nevet Kiröhög Yóóóó
« Utoljára szerkesztve: 08 dec 29, 17:22:18 írta Shainingu » Naplózva

\\\"Amikor egy személynek van valami értékes, amit megvédjen…akkor válik igazán erőssé!\\\"
\\\"Do not be worried I have influence on you to protect you yet if I die.\\\"
Oxygene
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 325



« Válasz #2191 Dátum: 08 dec 29, 12:31:10 »

Nekem pulykával volt ilyen...de meg oldottam, rá uszítottam a kutyámat ikszdé(állítólag Nevet)
Naplózva

"Aki megakar tenni valamit , az talál rá módot,aki nem, az talál kifogást..."
Tem
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 392


« Válasz #2192 Dátum: 08 dec 29, 13:15:50 »

Én meg hangyát ettem... xD Komolyan! Ne is kérdezzétek milyen volt... Lehánylak Am. én is mindig nyúlkáltam a konnektorba, csak engem nem az, hanem az anyám b@szott le. xD
Naplózva
LaSasuke
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 232


« Válasz #2193 Dátum: 08 dec 30, 00:18:32 »

hát az én szomszédom meg vitte legelni a bikáját és eccer csak elkezdett felém szaladni deh gyorsan beugrottam a szomszédhoz, mert ha elkap végem Nyelvesít
Naplózva
akakashi26
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 198


« Válasz #2194 Dátum: 08 dec 30, 04:09:48 »

á most jut eszembe, mikor a mostaninál is kisebb voltam, akkor... Pojén

próbáltam lovagolni a szomszéd vizsláján #3 vittem nyeregnek pokrócot, meg valami cipőfűzőt kantár ként #Đ

yamm hát hogy én miket meg nem ettem... szerintem ami a kertben volt, abból mindenből kóstoltam 1 szer :c)

hallod.. arról kellett volna 1 képet csinálni :majom:
« Utoljára szerkesztve: 08 dec 30, 04:10:25 írta akakashi26 » Naplózva
Rachet
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 278



« Válasz #2195 Dátum: 08 dec 30, 17:16:30 »

Hát én még most is kisgyerek vagyok  Nyelvesít Pl szerintem szüleim nagyon kiakadnak azon, hogy egész nap a gép előtt ülök Nevet
nade amikor még picike voltam szerettem mindent szétverni, és ugrálni le az asztalról  Nemyóó
Naplózva
Narutoclone
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 1290

Fox Lord


« Válasz #2196 Dátum: 08 dec 30, 19:33:05 »

Osztálykirándulás, éjszaka. Idióta társam kitalálta az "emeletes ágyról fejes a matracba" c. játékot. Csukafejessel a fődbe, mert valaki vicces ugrás előtti pillanatban lekapcsolta a lámpát...
Naplózva

"Jól  csak a szívével lát az ember, ami igazán fontos, a szemnek láthatatlan." - a róka (A kis herceg)

Növényektől türelmet, állatoktól emberséget tanulhatunk.

Naruto X Hinata fan
Grubbs
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7


« Válasz #2197 Dátum: 08 dec 30, 20:19:51 »

nos akkor már én is bemutatkozok Nevet

hmm...hol is kezgyem...
eléggé lusta vagyok , bunko vagy jófej ( döntsd el te kacsint )
külsö: nos ha érdekel akkor msn en kapsz képet
hobbi: nem nagyon van... kockulás...vagy haverokkal kint lenni ( na ez értelmes volt xD )
imádom az animéket, kedvencek -> Darker Than Black, Hellsing, Fate Stay Night, Yuu Yuu Hakusho
és imádom a ...  ot Nevet... na kb ennyi.. többi info profilban..de ha érdekel valami akkor irj pm et xD
Naplózva

Live to win, 'till you die, 'till the light dies in your eyes...Live to win, take it all, just keep fighting till you fall
Ita
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1400



WWW
« Válasz #2198 Dátum: 08 dec 30, 20:22:21 »

Üdvözlet néked Grubbs  Mosolyog
Jelenleg egy mohács melletti kis faluban lakom,nevet nem mondanék,de jövőre Szekszárdra költözöm. (Igen,akkor fogom aktívan Atillát molesztálni xDDD najó nem Nevet)
hát igen, de ezt nem tudom mire vélni, hogy te ENGEM. ikszdé minden nap durrantok egy petártád az ablakod előtt, meg ellopom a szintidet, és te még azt se fogod tudni hogy hol lakom  Nevet
Naplózva

Shinichi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1111

His royal highness


« Válasz #2199 Dátum: 08 dec 30, 20:49:40 »

Nemtudod,kit fenyegetsz Pojén
Nyugi,majd meghívhatsz a kínai kajáldába egy 'Egyél-Amennyi-Belédfér'-re Nevet xD
Naplózva
Ichigo Dave
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 154


« Válasz #2200 Dátum: 08 dec 30, 22:25:54 »

Én is teszek egy próbát! Bár lehet hogy nem érdekel senkit. Na sebaj.
Ichigo név a jelentése miatt választottam mert sokat jelent számomra. Néha meg tök olyan stílusban is tudok beszélni (mármint nem a hangutánzásra értem) és mikor először láttam Bleach-et akkor rögtön szimpatikus volt. A Dave-et nem kell magyaráznom asszem egyértelmű. Szőke, kék szemű de nem herceg vagyok aki szeret sportolni hiszen kispályás labdarígó vagyok (régebben nagypályán Ífjúsági NB-I B ligáig vittem). Persze ez nem azt jelenti hogy buta, bunkó, paraszt ember lennék ( manapság ennek tartják a játékosokat), környezetemben legalábbis nem tartanak annak. Amúgy szeretek olvasni újságtól elkezdve könyvekig bármit. Még 23 vagyok és az istennek se fiatalodom!
Naplózva
Aysee
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1579

Maknae Taemin. <3


« Válasz #2201 Dátum: 08 dec 31, 02:06:21 »

Unatkozom, és csak ezért írok magamról részletesen:
Adri vagyok, 14 éves Bpesti fórumkocka,súlyosan otaku jááány.^^
Teljesen Japán megszállott vagyok mindent szeretek ami azzal kapcsolatos (kivéve a wasabit xD)
Sorozatfüggő vagyok, de csak a kedvenceimet vagyok hajlandó megnézni X"D (Szívek Szállodája,Narancsvidék,Született feleségek és a Jóbarátok).
Én---------->CSAK saját felelősségre >___<
Ha bármi érdekel még ezen kívűl írjáá PÜ-t.
Én vagyok a legnagyobb Hinata fan a fórumon ezt elhiheted kacsint
Ja meg a legnagyaobb Naruhinás.
NEM tudsz megverni ebben kacsint
Ha a tulajonságaimat kaaod felsorolni írj PÜ-t és kiegészítem^^
Naplózva

SHINee <3 ~ Taemin Szeretet Dancing machine~ <3
Anyu: Sabaku no Temari Szeretet Apu:Dani Szeretet
Sensei: Aemy Szeretet
Rachet
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 278



« Válasz #2202 Dátum: 08 dec 31, 09:49:48 »

jut eszembe, elsős koromba osztálykiránduláson éjszaka denevéreket kergettünk Nevet
Naplózva
Detti
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 13


« Válasz #2203 Dátum: 08 dec 31, 21:14:45 »

..Kiskooromba .. minden kaját a fejemre raktam.. húsleves xD és tészták csüngtek a fejemen .Jah meg a fára épitenii akartam egy kis házat mint a filmekben ..és még csak 1 ksi padot csináltam ráültem de kicsuszott alólam .. és bumm le ..a "" pad " meg rám xD .
Naplózva

Ichiro
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 19

Senpai


WWW
« Válasz #2204 Dátum: 09 jan 01, 06:43:25 »

Fú. Mi csak öreg bácsinak a lakáskulcsát tettük el mindig amikor elment otthonról, mert amikor berúgtuk a labdát azt nagyon utálta(magányos vén dilis öreg volt) és mindig tűzre dobta a lasztit.. Amikor elment akkor meg bezárta a kaput és belül egy szögre mindig felakasztotta a kulcsot. Onnan meg abszolút 'gyerekjáték' volt leszedni és bedobni a p.csába ^^
Más csínyt nemigen csináltunk. Viszonylag higgadt egyed voltam ^^,
Naplózva

"Sorry, I'm late guys, a black cat crossed my path so I had to go the long way" - Kakashi
Oldalak: 1 ... 145 146 [147] 148 149 ... 681
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!