24 szep 27, 00:12:55 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 14 15 [16] 17 18 ... 48
  Nyomtatás  
Szerző Téma: DEÉSz  (Megtekintve 127882 alkalommal)
0 Felhasználó és 3 vendég van a témában
Hiei
Vendég
« Válasz #225 Dátum: 08 máj 10, 19:38:36 »

Hát bele nézegettem az éretségikbe és megkell mondanom sajnállak titeket főleg akik a jobb jegyekre mentek. Szerintem nem volt egyensúly a jegyek között a 2-es szintet szerintem minden analfa béta elérhette viszont utána ugrás és a 3as annyira nehéz volt hogy az hihetetlen. Nekem ne magyarázza be senki hogy ekkora a hármas szint mert akkor én tuti 2es lennáék a 4es magyarommal is.
Matekban meg azt nem tartom fernek hogy 20 milló téma volt kombinatorikátol az 5. osztályos feladatokig itt megint a 3as szintet sza*ták el. 5. osztlyos felatokkal össze szeded a 2est és utána kombinatorika  a 3as lvl vicc.xDD.
Sajnállak titeket szerintem ez nem volt fair éretségi. Legalább is aki főiskolára egyetemre akar menni avval szemben nem.(aki a oxfortba akar menni annak meg mind1 mert ez csak bemelegítés)xDDD
Naplózva
Sora
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1144


« Válasz #226 Dátum: 08 máj 12, 10:57:20 »

szerintem az gáz, hogy már a 60%-ra megkapjuk a négyest
nem mint ha nem örülnék neki, de régebben az érttségi nehezebb volt...
Naplózva

/"Az egyetlen dolog, ami megmentheti a tüzet a kialvástól, hogy erőt adunk neki széllel.\"
Adj enni Szandinak!
Sütis blogunk^^
Rekage
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 355

What a sick, mazochistic lion..


« Válasz #227 Dátum: 08 máj 12, 11:40:32 »

hááát igen.. de azt hallottam hogy újra akarják tervezni az egész rendszert merthogy egyre kevesebben írnak emeltszintűt^^
Naplózva

Egy ember halála tragédia, millióké statisztika.
kuciblog.
Aemy
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2788


Chokolate Sisters fele


WWW
« Válasz #228 Dátum: 08 máj 13, 07:23:48 »

meg is érdemlik! mit képzelnek? az oktatási rendszerünk nagyon szétszórt! rengeteg dolgot tanítanak, ami aztán semmire sem jó... az én szakomon pölö 5 tárgy lett volna lényeges, mégis 15 tárgyunk volt... mért? h meglegyen az óraszám. kérdem: mért kínoznak feleslegesen?!  Technikai KO agyzsibbadássssssssssssss  Ötlet
Naplózva


Kimi o ai Shiteru G-sama Férjem! Ámor BLOG
Xapám: Cart' - Jányok: Temi, Nikkie, Esztii - Vej: Dani - Tanoncok: Aysee és  Csibe
Amy Lee D.
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1386


« Válasz #229 Dátum: 08 máj 13, 17:24:23 »

Ez nem kínzás csak az alapműveltésget növelik, bár az ilyen kézség tárgyak, mint a rajz vagy ének vagy más ilyen jellegű cuccok tényleg fölöslegesek (csak azoknak kéne tanítani, akik azt választják)
Nekem is volt ilyen óraszám kitörltő tárgyam a néptánc. Mit ne mondjak nagyon örültem neki... :/
De a föci vagy biosz és az ehhez hasonló tárgyak szerintem fontosak, még ha nem is tanul az ember rá megmarad valami... és később jól jöhet.

Én inkább azon vagyok kicsit kibukva, hogy a szülők még ennél is könnyebé szeretnék tenni az érettségit ( 3 tárgy az 5 helyett, még szerencse, hogy a minisztérium ezen nem akar változatatni) mert így is h*lyék az emberek és b*nkósodunk, nem kell, hogy a színvonalat ennél jobban csökkentsék. Az egytemeken ennél jóval nehezebb vizsgák vannak, mint az érettségi.

Húú nah asszem ennyit akartam írni >.<# bár így is hosszú lett...
Naplózva
Aemy
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2788


Chokolate Sisters fele


WWW
« Válasz #230 Dátum: 08 máj 13, 17:45:44 »

Sajnos nagyon igaz, h az oktatási rendszerünk ellenére mennyire sok tudatlan, ostoba, buta vagy bunkó ember él itt..
Sajnos...
Naplózva


Kimi o ai Shiteru G-sama Férjem! Ámor BLOG
Xapám: Cart' - Jányok: Temi, Nikkie, Esztii - Vej: Dani - Tanoncok: Aysee és  Csibe
Hiei
Vendég
« Válasz #231 Dátum: 08 máj 13, 17:50:47 »

Nekem van egyszakmám amit megemeltek 5 évesre miútán végeztem minek 5 év???? főlösleges 4 év is sok volt. A poén az egészben hogy a 4 évből az utolsó ért valamit mikor kint voltam gyakorlaton a többi tiszta vicc volt semmit nem értem vele. 3 évet elvettek az életemből a semmire????

Ne haragudj amy de nekem nincsen kedvem ilyenekre pazarólni az életem. 22 évesen lesz egy szakmám és egy érettségim ez valami vicc?xDD Apám már 19 évesen már dolgozott és volt egy szakmája és egy érettségije.xDDD
Arról nem is beszélve ha nem leszek katona vagy légi forgalom irányító minek nekem kordináta geometria?(tanulja az aki használja majd vagy aki egyetmre megy) amíg nekem ilyet tanítanak az csak idő pazarlás. Töri,irodalom nyelvtan föci biosz nálam is alap műveltségbek számít de a kémia, matek,fizika egyesrészei igen csak hanyagolhatoak.(mateknál nem az alap műveletekre gondolok).

22évesen még a szüleimmel élek és nincsen az emberek 90%-nak önálló élete gyakorlatilag életképtelenxDDD. Erre jó az okatatási rendszerünkxDD(itt a kollégiúmot nem nevezném önálló életnekxDD)
És pont az okatatási rendszer tehet arról hogy a nép butúl.xDDD
Húúúú jó hosszú lett de ez a véleményem amúgy az óra számmal nem is lenne baj csak a tantárgyak témáját megkéne válogatnixDDD.

Jahh és hajrá minden idén érettségiző diáknak főleg a szép diáklányoknakxDD.
« Utoljára szerkesztve: 08 máj 13, 17:51:42 írta Hiei » Naplózva
Aemy
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2788


Chokolate Sisters fele


WWW
« Válasz #232 Dátum: 08 máj 13, 18:03:37 »

lehet, kicsit félre értettél Hiei...
sokrétű az oktatási rendszerünk. emiatt lehetne jobb színvonala az országnak. csak sokmindent tanulunk, aminek utána semmi hasznát nem vesszük. nekem is 22 évesen egy szakmám van, és egy érettségim. elköltöztem otthonról, saját lábamon állok. pontosan tudom, mit beszélek. remek oktatási rendszerünk lenne, ha mindenki megválaszthatná, h mit akar tanulni, és nem kényszerítenének rá olyan tárgyakat, amihez semmi köze. pl marketing és reklámügyintéző szakon minek tanul az ember néptáncot? na? hogy meglegyen az óraszám.... itt a baj... ez a véleményem  Szomorú
Naplózva


Kimi o ai Shiteru G-sama Férjem! Ámor BLOG
Xapám: Cart' - Jányok: Temi, Nikkie, Esztii - Vej: Dani - Tanoncok: Aysee és  Csibe
Amy Lee D.
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1386


« Válasz #233 Dátum: 08 máj 13, 18:26:03 »

hmm akkor lehet engem is kicsit félre értettél... >.<#

Egyetértek, tényleg rengetek fölösleges dolgot tanítanak, matekon belül és fizikán belül is, még a magyarra is mondhatnánk. Minek ellemzünk verset? Erre a magyar tanárom egy jó hosszú monológot levágott,de már a felére sem emlékszemXD Én is azt írtam, amit mondtál. Mosolyog Szerited mire céloztam a néptánc óráimmal... halál fölösleges volt és baromságnak tartom én is, hogy 5 évig 1 szakmát tanulni

hát a rendszer... arról inkább nem mondok semmit >.<# nekem a választással van bajom, hogy sokan nem tudnak még dönteni 15 évesen ( vagy bár  akárhány évesen), hogy mik akarnak lenni egész életükben...
« Utoljára szerkesztve: 08 máj 15, 15:17:45 írta Amy Lee D. » Naplózva
Hiei
Vendég
« Válasz #234 Dátum: 08 máj 13, 18:39:14 »

Teljesen igazad van én választottam és soha nem fogom használnixDDDD. De nem bántam meg hogy van mert jó lesz egy utolsó mentő övnek hogy megvan.... És a választással is az a baj  hogy van 9-10. "felzárkoztató" hogy útána én miért nem válthattam szakmát csak ha különbőzetit teszem minek tanítanak akkor már "szakmai" tárgyat amit kiderül hogy nem is használok...xD Mert ha akkor újra dönthetnék 15-16 évesen némileg érettebben és más világszemlélettel akkor késöbb lehet nem lenne mit megbánnomxD.
Naplózva
kana-chan
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 812


.мคoo.


WWW
« Válasz #235 Dátum: 08 máj 15, 08:20:41 »

Nah... ha már annyit lelkesítettetek, akkor megérdemlitek h. elmondjam mennyire
rontottam el azt az angolt... ikszdé
Ma reggel kaptam meg az írásbeli vizsga eredményt...
Hááát... 75%-os lett..  Szomorú
De tanárnő azt mondta h. szóbelivel mindenképp felhúzzuk 5-ösre...
Úgyhogy: full of hope ^^
« Utoljára szerkesztve: 08 máj 15, 08:21:36 írta kana-chan » Naplózva

Aemy
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2788


Chokolate Sisters fele


WWW
« Válasz #236 Dátum: 08 máj 15, 08:55:06 »

KANA!!! Akkora 5-ös lesz a vizsgádd, hogy hogy... azt se fogod tudni, hova ugrálj örömödben!!!  Hümm-hümm
Mellesleg büszke vagyok az érettségizőinkre!  Pirul
Naplózva


Kimi o ai Shiteru G-sama Férjem! Ámor BLOG
Xapám: Cart' - Jányok: Temi, Nikkie, Esztii - Vej: Dani - Tanoncok: Aysee és  Csibe
CrasH
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 307


« Válasz #237 Dátum: 08 máj 15, 09:17:05 »

Kana!!!Az nagyon joo!!!így legalább 5-s lesz és ...szal  Yóóóó Pattog
Naplózva
Amy Lee D.
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1386


« Válasz #238 Dátum: 08 máj 15, 15:17:18 »

akkor gratu Kana!! Mosolyog bárcsak én is ezt mondhatnám majd az én angolomra :'X
ráadásul én csak 29.-én tudom meg... nem szeret dolgozni a tanárunk :/
Naplózva
kana-chan
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 812


.мคoo.


WWW
« Válasz #239 Dátum: 08 máj 15, 15:40:13 »

Köszönöm a sok gratulációt! ^^
De ez még csak 4-es...  :'X Az nem túl jó...
főleg h. előrehozottan csináltam.... 
De van esélyem az 5-ösre és ezért nem vagyok annyira letörve.  Mosolyog
Csak el ne felejtsem hogy kell megszólalni, mikor bemegyek szóbelizni... ikszdé
Az igencsak csökkentené az esélyeimet.. ikszdé
De remélem nem lesz baj. ^^
Habár nem vagyok vmi penge szóban, de osztályozóvizsgán megdícsértek... O.o
(az a tanár akinél most fogok szóbelizni  Mosolyog  ... mert sajna nem a sajátomnál fogok  Neeem )
Szóval legalább nem írtam le magam már akkor előtte... ^^
Na majd most.. ikszdé

Áh.. csak megértsem amit kérdez... ikszdé
Olyan fura akcentusa van mikor angolul beszél (ráadásul gyors is  :'X )...
De egyébként nagyon rendes! ^^
Csak összekaparom azt az 5%-ot ami az 5-öshöz kell...  Hümm-hümm  <- ugye milyen könnyűnek hangzik...
csak 5%... hát persze.. csak hogy ahhoz h. felnyomjam a 75-öt 80%-ra ahhoz tökéletesen hibátlan,
max. pontszámos szóbeli kell...
Félelmetes mi? Sztem is...  Szomorú
Ájj... miért vagyok ilyen figyelmetlen?  Szomorú
Megint olyan kis hülye dolgokat rontottam el az írásbelin...
Pl. : átjavítottam a jó megoldást rosszra  (ennyire is csak én lehetek h*lye... ikszdé )
       meg levélírásnál elfelejtettem az egyik megadott pontról beszélni...
       Áááá... 50-80 szavas levélhez írtam 130 szót és mégis kimaradt egy pont...
       Pedig csak annyit kellett volna megkérdezni h. hogyan jutok el a grill party helyszínére...
       How can I get there? <- ennyi... jájj.. megtépem magam...  (és ki tudja ezért hány pontot vesztettem  :/
       istenem, csak mert vaksi vagyok... ikszdé )
       oh.. és a másik kedvencem : mustn't helyett must-ot olvasni  <- így persze pont az ellenkezőjét
       karikáztam (magnóhallgatáskor) annak amit kellett volna... x'D

Na jó.. gondoltam ezt mind megosztom veletek...  ikszdé
Ti ne legyetek ennyire h*lyék! ikszdé

« Utoljára szerkesztve: 08 máj 15, 15:43:01 írta kana-chan » Naplózva

Oldalak: 1 ... 14 15 [16] 17 18 ... 48
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!