24 jún 21, 07:07:48 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: Kit utálsz a legjobban?
Naruto
Sasuke
Sakura
Kiba
Shino
Hinata
Shikamaru
Ino
Chouji
Gai
Kakashi
Kurenai
Orochimaru
Jiraiya
Tsunade
3.Hokage
Deidara
Tobi
Itachi
Kisame
Akatsuki Leader
Hidan
Kakuzu
Garaa
Kankuro
Zabuza
Haku
Zetsu
Yamato
Sai
Kabuto
Lee
Neji
TenTen
Jiroubo
Sakon és Ukon
Kidoumaru
Konohamaru
Dosu
Zaku
mást
senkit nem utálok
Danzou
Karui
Karin

Oldalak: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 82
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Kit utálsz a legjobban és miért?  (Megtekintve 219624 alkalommal)
0 Felhasználó és 8 vendég van a témában
Genjutsu
Vendég
« Válasz #90 Dátum: 07 júl 09, 21:58:35 »

12-15 évesek, de egész más nevelésben részesülnek mint a mi világunkban^^ Ezt be kell látni, a nevelés az irányadó...
Tentenről: harcos. Ok, nem ez a gubanc. Hadd használja amije van. Nem mondhatjuk hogy "unalmas" ez nem Sailor Moon ahol minél fényesebb cuccokat kell megvillogtatni. Maradj életben, ez a fő. Öltözködése stb: Tenten egyszerű. (szerencsére..) de ha ez baj, nézz rá Lee-re és meggondolod magadXD Szerencsére ez nem szépségverseny^^ Még akkor sem ha Sakura meg Ino úgy gondolják... *húh tudom most meg fogo halni ennyi oltogatás után.. de legalább lennének jó érveim!! :-X* Az a baj hogy Tentenről nem tudunk túl sokat, d eéppe zért nehéz is véleményt alkotni, ami teljesen rávetíthető a valós személyre. Am személyisége lehet hogy nincs, de szerintem a ninja lányok közül akiket ismerünk, ő a leg fegyelmezettebb stb. Ezt evyük bele. Ráadásul Gai a tanára, mit várjunK? Gai csapatában csak egyvalakinek lehet személyisége és az a sensei :'(
Itachi: Itachi... egy... izé... Szerintem a sharingant azért akarja használni állandóan, mert azt hiszi ettől erősödni fog... mmint a sharinganja. Hogy a családját miért ölte meg azt nem tudom, de valahogy kétlem hogy azért amit Sasukének is mondott :Mosolyog
Szerintem Itachit érhette valami lelki cucc vagy sértés vagy valami más de pl Kisaméval jól bánik... Nem egy brutális ember. Én igazából egyátalán nem értem Itachit ezért ezt képtelen vagyok felfogniXDXD
*Hinata tényleg gyáva ezzel egyet értek^^XD*
Naplózva
FireCat
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 717

JátszMacska


WWW
« Válasz #91 Dátum: 07 júl 09, 22:14:47 »

Genjutsu: én se szólhattam volna szebben. X)

Én változatlanul kitartok az eddig utáltak mellett. Nevet LEhet, hogy értelmetlen, mert attól hogy utálom még benne van az animeben, de irritálni irritál. És ennek hangot adok. ikszdé
Naplózva

mossuk le hipóval. marjon le a csontig.
Handy
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1242


WWW
« Válasz #92 Dátum: 07 júl 09, 22:22:23 »

igen, Tenten jóó!  8)

ja, énis: Nártúóóó >.< Olyan idegesítő, h mindig ő győz, sose vesztíhet még az 100000-szor erősebbek ellen se, és mindenkit megváltoztat, és a fillerekbenis oan uncsi h mindig csak ő volt a középpontban X.X utélom! >.< aztán Gai-Lee X.X oan uncsi, h Lee-re szentelnek tök sok részt, amikor vannak sokkal lényegesebb szereplők is!  ;D Sakura-Ino sztem nem kell elmondanom, már előttem megemlítették. X.X

gondolom sokmindenkinek vannak ellenvetései, de ez van. Nyelvesít  >Nevet
Naplózva
Necro
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 488

Hát.. ő... Nihil? SZOTE OLÉÉÉ


« Válasz #93 Dátum: 07 júl 09, 22:25:19 »

Engem akkor is Sasuke idegesít a legjobban. (A Shippuudenesről még nem mondok véleményt... :Mosolyog
Ja, handy... Ha jól megnézed Naruto a leferősebb. A Kyuubi nem kismiska. Nevet
Naplózva
Handy
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1242


WWW
« Válasz #94 Dátum: 07 júl 09, 22:26:15 »

de engem idegesít az egész személyisége, és az a legidegesítőbb, h az általam legutáltabb karakter a legerősebb... >.<
Naplózva
FireCat
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 717

JátszMacska


WWW
« Válasz #95 Dátum: 07 júl 09, 22:27:49 »

Handy : félig egyet értek, félig nem... Nevet Fenébe is. Naruto engem is idegesít, de Naruto a sztori címe nem Akatsuki, sajna, kénytelenek leszünk elviselni hogy mindig ő győz =D apropó, a fél gyerekkora egy hatalmas vereség volt. Én nem mondanám győzelemnek, hogy a faluja utálja.. Nevet
Lee... Hm, pedig ő aranyos. de ha belegondolunk az a sok epizód róla csak egy ilyen szereplőbemutatás Nevet Volt már sokmindenkinek ilyen.
Sakura meg Ino tényleg nem kellenek! ikszdé Kukába velük.
Naplózva

mossuk le hipóval. marjon le a csontig.
Necro
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 488

Hát.. ő... Nihil? SZOTE OLÉÉÉ


« Válasz #96 Dátum: 07 júl 09, 22:32:05 »

Sakura és Ino... Inkább átnevelő táborba velük. Nevet
Szerintem a Shippuus Sakura egész normális. Nevet
Naplózva
Handy
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1242


WWW
« Válasz #97 Dátum: 07 júl 09, 22:37:34 »

de a mostani részbe csak azt nem bírtam az elején, h Sakura úgy ordibál, miközbe összezúzza azt a sziklát.  Nevet
Naplózva
Adachi
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2074


« Válasz #98 Dátum: 07 júl 09, 22:53:23 »

Azthittem it az a lényeg hogy mindenki leírja hogy kit utál és nem az hogy leírják a másik véleményéről a véleményüket  ??? + vita legyen belőle hogy ki kit miért nem szeret. Nemtudom lehet hogy én gondolkozom rosszul de ez a másikat megvédős összefogós nem itt van. Itt csak az a lényeg ki nem tetszik és nem az hogy megvédjem a nekem tetszö személyeket. Mert szerintem akkor már vagy 10000 hozzászólás lenne a vitából.
Mert én nem kérdeztem kinek mi a véleménye Itachiról hanem elmontam ki az akit nem bírok. Ha meg nem bírod Itachit akkor ne azért írd le mert én leszólom a te kedvencedet, és ne az én hozzászólásomhoz viszónyítva írd a tiédet mermint montam én nem kérdeztem..
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #99 Dátum: 07 júl 09, 23:00:14 »

Moderátor: Egész jó kis összefoglalása a téma céljának, csak egy kicsit marcona. Mosolyog Szóval, mostantól ha nem az utált karakterről fog szólni a hozzászólás, akkor törlöm. Mosolyog
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
acid
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 1269


Au-chan??!


« Válasz #100 Dátum: 07 júl 10, 09:56:14 »

Vki nem szereti Sasuket? Megértem Nevet énse szeretem  >Nevet
Naplózva

Necro
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 488

Hát.. ő... Nihil? SZOTE OLÉÉÉ


« Válasz #101 Dátum: 07 júl 10, 12:06:34 »

Tök jó! Orochimaruval senkinek semmi gondja! Nevet
Ez így helyes. Mosolyog
Naplózva
Seed
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1257


« Válasz #102 Dátum: 07 júl 10, 12:52:22 »

már bocs de szerintem ez a topic fölösleges abból kiindulva hogy pár hete nyitottam egy ugyanilyen topicot az általános naruto témákban....sasukére szavazok egyébként
Naplózva
Necro
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 488

Hát.. ő... Nihil? SZOTE OLÉÉÉ


« Válasz #103 Dátum: 07 júl 10, 12:56:54 »

Csak ezért nyílt a topic. A szavazás része miatt. (hogy lássuk, Sasuke itt is nyer-e...) Nevet >Nevet
Naplózva
Zemori
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1847

Zemochimaru


« Válasz #104 Dátum: 07 júl 10, 14:59:20 »

Oroval ne is legyen senkinek baja, mert ő nem fagyi! Visszanyal!
Aztán meg kiváncsi vok ki az, aki - rajtam kívűl - az utolsó sorra pöttyintett Nevet
Naplózva

Ezt hallgatom
Ezeket olvastam
Az apró szemű, csendes őszi eső lassan megérkezik, és eszembe jutsz. Olyan, mint mikor idelépsz hozzám, a derekamra teszed a kezed, és magadhoz húzol kicsit. Az arcomat megsimítod, az ujjaid a hajamba futnak, és megcsókolsz.

"Think that this day will never dawn again. Today is our most precious possession." Dante
Oldalak: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 82
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!