24 jún 28, 22:09:56 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 850 851 [852] 853 854 ... 1000
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach Manga  (Megtekintve 1577935 alkalommal)
0 Felhasználó és 23 vendég van a témában
Doroko
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 30


« Válasz #12765 Dátum: 12 okt 11, 13:44:58 »

Igazából nem biztos, hogy Ichigoé volt a robbanás, simán lehetett a 0. osztag is. Nem hiszem, hogy Bach ( és ő meglepődött a robbanástól) annyira erősnek tartaná Ichigo-t, hiszen még Yama-t is ott leoktatta, hogy régen jó voltál, de most már nem stb. De ez tuti nem fog a következő részben kiderülni, bizonyára valamivel húzni fogja az időt Kubo, hadd menjenek tönkre az idegeink. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 12 okt 11, 13:46:27 írta Doroko » Naplózva
Szofron
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 403



« Válasz #12766 Dátum: 12 okt 11, 13:46:58 »

Szerintem ez most a Bleach 3. fénykora!

1. A Bleach eleje, és a Rukia megmentős SS-es réssz Aizen leleplezéséig.
2. Ichigo full hollow-vá alakulásától az Aizen csata végéin.

3. A mostani végső arc SS csatájától kezdve - ( reméljük a legvégéig ).

---
Vélemény?
Naplózva
Axel92
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 280


The real fun is about to start!


« Válasz #12767 Dátum: 12 okt 11, 13:51:23 »

Van. Tökéletesen egyet értek veled  Nevet
Nekem főleg, az első 60-70 rész tetszett, mert friss volt még az egész, új, izgalmas, meg Rukia megmentése, hát azon behaltam, amikor ledobta Renjinek  ikszdé
Naplózva

Az aláírás nem felelt meg a fórumszabályzatnak (nagyobb volt, mint 400 kbyte), ezért a moderátor (Chakra) törölte. Ha új aláírást helyezel el, ezt a szöveget törölheted.
DasOmen
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 459



« Válasz #12768 Dátum: 12 okt 11, 13:53:18 »

Szerintem ez most a Bleach 3. fénykora!

1. A Bleach eleje, és a Rukia megmentős SS-es réssz Aizen leleplezéséig.
2. Ichigo full hollow-vá alakulásától az Aizen csata végéin.

3. A mostani végső arc SS csatájától kezdve - ( reméljük a legvégéig ).

---
Vélemény?

Legjobb abszolút a Rukia mentés, szerintem ez elég egyértelmű.
Nekem a full hollow személy szerint nem tetszett, de az utána lévő remek volt, főleg a final fight Aizennel -mondjon akárki akármit, ilyen harc még nem volt, és így volt tökéletes-
Nekem a fullbring arc is nagyon tetszett, anime csak dobott rajta, persze ezt nem az átlag Bleach szemmel kellett nézni, teljesen más hangulata volt az egésznek.
Viszont az megint egyértelmű, hogy az új arc megint hihetetlenül jó.

MELLESLEG

Arra senki sem gondol, hogy a robbanás, az nem más mint, hogy már kezdenek egybe zuhanni a világok az egyensúly felborulása miatt ??
« Utoljára szerkesztve: 12 okt 11, 13:54:27 írta DasOmen » Naplózva

...if you read between my lie i'll take you step by step by step...
Szofron
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 403



« Válasz #12769 Dátum: 12 okt 11, 13:59:10 »

Arra senki sem gondol, hogy a robbanás, az nem más mint, hogy már kezdenek egybe zuhanni a világok az egyensúly felborulása miatt ??

Jó gondolat, de még nemtartom valószínűnek, túl korai, és Mayuri fixálta a sok beáldozott lélekkel SS környékén, arról nem is beszélve hogy most megint csak sok 1000 halálisten lelke bekerült a....  Várjunk, ha a lidércek lelkét megsemmisítik, akkor nyílván a halálistenekét is, így viszont nagyon is lehetséges, ami ellene szól az az hogy szerintem még elég korai lenne.
Naplózva
DasOmen
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 459



« Válasz #12770 Dátum: 12 okt 11, 14:00:58 »

Persze tudom, hogy korai, mivel azért 7 milliárd ember tuti van a Bleachben is, azért pár ezertől még nem dőlhetne meg...de üdítő fordulat lenne, hogy most nem valaki csak úgy megjelenne, hanem már az is közrejátszana, hogy egybezuhannak a világok. Szerintem remek körítés lenne.
Naplózva

...if you read between my lie i'll take you step by step by step...
six
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1480



« Válasz #12771 Dátum: 12 okt 11, 14:12:19 »

Ahogy észrevettem, illetve ami miatt anno letettem ezt a sztorit az pont az volt, hogy a jófiúnak győznie kell. Mivel senki nem számít, csak Ichigo ezért neki meg kell maradni, illetve az utolsó pillanatban meg kell mentenie a világot. Ha most összezuhanna minden, az nem a világ végét jelentené? Már nem azért, de Kuboból nem nézek ki ilyesmit. Persze ha nem Ő lenne az író és nem úgy alakítaná a dolgokat, ahogy eddig, akkor lenne rá ráció, de nem hiszem, hogy hirtelen változott volna a felfogása ilyen szempontból. Azzal egyetértek, hogy ez most ismét egy nagyon jól sikerült arc lett, bár én mindig a feláldozható szereplőket csípem a bleachben, akiket Kubo rendszerint halálra ítél (olyanra, amiből nem tudnak feltámadni, mint egyesek...). Sokat gondolkodom azon, hogy van-e valami értelmes is ebben a sztoriban és sajnos egyenlőre még nem jöttem rá, pedig 511 fejezet alatt kiderülhetett volna valami... Bár tény, hogy kb 150-et ebből nem olvastam... Biztos azokban van a válasz a kérdésemre.
Naplózva
DasOmen
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 459



« Válasz #12772 Dátum: 12 okt 11, 14:18:39 »

Sokat gondolkodom azon, hogy van-e valami értelmes is ebben a sztoriban és sajnos egyenlőre még nem jöttem rá, pedig 511 fejezet alatt kiderülhetett volna valami... Bár tény, hogy kb 150-et ebből nem olvastam... Biztos azokban van a válasz a kérdésemre.

Ezt kifejtenéd ? Én kíváncsi vagyok rá és ha tudok akkor válaszolnék is.
Naplózva

...if you read between my lie i'll take you step by step by step...
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #12773 Dátum: 12 okt 11, 14:30:32 »

Alapvetően a lidércek lelkét sem semmisítik meg hanem megtisztítják és visszakerül a körforgásba, kivéve azokét akik a pokolra kerülnek. Ők a javíthatatlan veszteség. Így gondolom a shinigamiké sem megy kárba hanem azok is újjászületnek. Tulajdonképpen a shinigamiknak, embereknek és lidérceknek mindig egyensúlyban kell lenniük. Biztos van arra valami megoldás, hogy véglegesen eltávolítsanak lelkeket mint ahogy arra Mayuri is utalt de alapvetően mind visszakerülnek a körforgásba. Mayuri is kényszerűségből az egyensúly megbomlásával indokolta a sima lelkek elpusztítását. Ezt most Bachék még jobban megbolygatták a sok shinigami leölésével, hiszen sok shinigami és a quincy katonák lelke megint bekerül a körforgás ezen állomásába. Valószínűleg Mayuri megint ritkítani kényszerül mert túl sok lesz a lélek az emberekhez képest. A quincyk azok akik mindig elpusztítják a lidércek lelkeit is. Ezek azok amik veszélyeztetik az egyensúly és ezért is irtották ki őket. Szerintem ez az ellentmondás okozta az 1000 évvel ezelőtti háborút is.
Naplózva
DasOmen
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 459



« Válasz #12774 Dátum: 12 okt 11, 14:37:34 »

1000 éves háborút a Honfoglaló magyarok okozták, és Yama valójában Attila a Hun, és Bach meg Mátyás....

Najó visszatérve, Yama elvileg nem kerülhet vissza körforgásba mert Bach ölte meg és ahogy néztem nyilakkal - de legalább quincy teknikával -.
Naplózva

...if you read between my lie i'll take you step by step by step...
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #12775 Dátum: 12 okt 11, 14:54:49 »

Ahogy írod. Egy módon azért visszatérhet de ehhez vagy össze kellene valahogy szedni és összerakni Yama lélekdarabkáit vagy Inoue megoldhatja ezt, az idő manipulációval. Ettől független nem hiszem, hogy ez megtörténhetne és az öreg sem akarná.
Naplózva
Doroko
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 30


« Válasz #12776 Dátum: 12 okt 11, 15:20:39 »

Én ezt a "egybe zuhannak a világok" dolgot nem egy robbanással képzelném el. Mosolyog Meg aztán Bach bizonyára tudja, hogy amit tesz, azzal az egyensúlyt jócskán megdönti, szóval biztos, hogy gyorsabban rendezte volna a dolgokat ha ez ilyen korán bekövetkezhet.
Naplózva
Zangetsu
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 78



« Válasz #12777 Dátum: 12 okt 11, 17:17:44 »

Na Üdv.

Szubotics-Kun
Kérdésedre válaszolva Kirio Hikifune az a kapitány aki a 0. Osztaghoz került.

Azok akik azt mondják hogy a 0.Osztag okozta az a robbanást az égen azok tévednek. Miért is? Azért mert azt gondolom hogy egy másik dimenzióba vannak és akkor nem egy robbanással jönnének át hanem egy kapun keresztül.

Azért Ichigo az mert ő már látta SS-t amikor épp bezárta Kirge a börtön technikájával ami most megszűnt mert meghalt a titokzatos kard tulajdonosa által. Én biztosra veszem hogy Ichigo robbantott (talán Getsuga Tenshou-val) mivel hogy bezárult az átjáró előtte így kénytelen volt áttörni.
Naplózva

\"Ha harcolsz, veszíthetsz, ha nem harcolsz, veszítettél."/
pruzsi
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7



« Válasz #12778 Dátum: 12 okt 11, 17:26:23 »

Yamamoto megúszhatta volna ha nem nyúl Back után,ha a kettévágott Hiyori-t megtudták gyógyítani Yamát is meglehetett volna.

Nekem is lenne egy agyszüleményem miszerint:
Ichigo elmegy Aizenhoz és leszúrja és átveszi tőle a Hogyoku amivel magasabb erőre tehet szert majd,mert ezen a szinten hacsak nem nyerte vissza az igazi erejét nincs esélye.
Naplózva
Daishi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 358



« Válasz #12779 Dátum: 12 okt 11, 17:48:30 »

Ichigo annyira "tiszta", hogy én kizárnám azt az eshetőséget, hogy a hogyokut használná.

Én a 0. osztagot sem zárnám ki ilyen könnyen. Ha olyan könnyen lehetne ide-oda menni, Aizen sem vacakolt volna ennyit.
Bármi megeshet most.
Naplózva

  FORZA JUVENTUS!!! Nem állunk meg 3 csillagig, és azután sem.
Oldalak: 1 ... 850 851 [852] 853 854 ... 1000
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!