24 szep 28, 22:07:29 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 727 728 [729] 730 731 ... 1000
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach Manga  (Megtekintve 1701353 alkalommal)
0 Felhasználó és 38 vendég van a témában
Domynyk
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 1321


« Válasz #10920 Dátum: 12 feb 25, 22:35:18 »

Főtájcsót én már meg se említeném. Sőt kiirtanám a francba, azt se értem miért kapitány még. Ichigo egy suhintással elintézni simán. Anno Aizen ellen se ért semmit akkor mit kezdene Ichigoval. sőt szerintem van néhány hadnagyi szinten álló is aki erősebb nála. Ahhoz képest hogy ezer éve Shinigami semmit se mutatott fel.

Nos tisztázzuk, hogy én egyáltalán nem kedvelem Yamat. De azért az merész kijelentés, hogy egy hadnagy is erősebb nála... Pl Kyouraku és Ukitake együtt nem is tudott mit kezdeni Jakka ellen.

Én most örülnék, ha ismét betekintenénk a kapitányok rezidenciájára, netán egy újabb tanácskozást is megnéznék, most, hogy háború lesz.
Naplózva
Ashbringer
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 46


« Válasz #10921 Dátum: 12 feb 26, 03:39:33 »

Csak hogy tisztázzuk. Yama messze a legerősebb, ezt mindenki elismeri a mangában, még maga Aizen is. Pont. Ezen kár vitatkoznod. Ha visszanéznéd a mangát, akkor tudnád, hogy nem Aizen verte le, hanem  a saját zanpakutojának a robbanását fogta fel. Azt is megtudod, hogy miért történt így és hogy igazából Yama nem tehetett mást és nem láthatta előre ezt. De még kb. félholtan is egy olyan kido-t elnyomott, ami a fél várost elsöpörte Nevet. Bankait még nem is mutatott, Ichigo meg folyamatosan azzal mászkál. Ő volt az egyetlen, akinek sikerült megkerülni aizen képességeit és ha wonderweiss nem szól közbe, akkor Yama úgy pofán verte volna, hogy az többet nem kel fel Nevet. Gondolj bele, leosztja az espada-kat, hogy még együtt sem olyan erősek mint ő, viszont egy külön arrancart létrehoz csak és kizárólag Yamammoto ellen. Elgondolkodtató nem igaz?  Nézd vissza ezeket a részeket és akkor nem fogsz ostobaságokat beszélni. Nem beszólni akartam, csak ez annyira egyértelmű, hogy nem értem minek vitázni rajta..
Naplózva
naru-kun
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 323



« Válasz #10922 Dátum: 12 feb 26, 04:29:22 »

Ez tény és való h Yama erős mid a teste mind a lélekereje páratlan ( talán Ichigo aki lélek erőben le előzi ).
DE-nem való vezetőnek szerintem.....1000 éve a a fő királyság mégsem segített mikor a kapitányokat vagdosták...Oké az tény h a sereg feje nem harcol az elején mert ö az ész.....meg h a g-13-ban mindenki fel van készülve a halára.
De könyörgöm milyen vezér az olyan aki csak végignézi a alárendeltjei levágását és utána nagy lazán odamegy és elkezd okoskodi.
Lehet h sokan nem így gondolják de szerintem a vezetői képessége valahol a béka segében van.

A mostani részek meg elégé kezdenek felpörögni úgy tűnik rögtön bele a harc közepébe...végül is ez jó legalább nem unalmas. Csak úgy legyen h harc közben legyen 1 kis információ adag az olvasok szánára h kik az új elenfelek.
« Utoljára szerkesztve: 12 feb 26, 04:34:19 írta naru-kun » Naplózva
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #10923 Dátum: 12 feb 26, 08:27:18 »

Csak, hogy mindenki tisztán lásson. Yamabá rohadt erős. Aizent is elintézte volna, ezt Aizen is kijelentette, hogy nem tudtá legyőzni, ha szemtől-szembe harcolnának. Ezért született meg Wonderweiss.

 Yama nem csak ült és ingyen mozizott, hanem készült, hogy kinyírja Aizent. A Ennetsu Jigoku-t készítette elő és ezért nem harcolt a többi kapitány mellet. http://www.bleachfan.hu/manga/Bleach_manga/393/13

Aizenről meg a 3 hetes interjú alatt volt szó. Nem közvetlenül Kubo az interjúban, hanem az oldalakon valahol, hogy még viszont látjuk, ha jól emlékszem.
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #10924 Dátum: 12 feb 26, 08:31:47 »

mi a jó édes ....ért nem csinált semmit Aizen ellen? fél perc alatt elintézte őt. Vagy szimplán sík hülye ezért nem tett semmit
Van egy másik opció az pedig Wonderweiss. Vagy arra utalsz, miért nem ment Aizenéknek akkor, amikor a láng csapdába helyezte a 3 dezertőrt? Mert akkor viszont önteltségből, megtudják csinálni a kapitányok maguk is alapon.
Ichigo egy suhintással elintézni simán.
Nem mellesleg csak én rühellem ezek a gyökér magyar neveket?
1. Remélem ezt te sem gondoltad komolyan és csak egy spontán dolog volt ez, mint Juhász Gyulánál néhány öngyilkossági kísérlet.
2. 崩玉, ホロウ... Így jobban megfelel?
« Utoljára szerkesztve: 12 feb 26, 08:32:19 írta Ishida » Naplózva
ChroN
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1226


Portgas D. Ace


« Válasz #10925 Dátum: 12 feb 26, 09:33:48 »

Szerintem meg az Espada arc végén le kellett volna zárni a storyt. Azok a részek nagyon izgalmasak voltak, tényleg tetszettek mind a mangában mind az animében. Most egy új storyt akar betenni, remélem nem lesz nagyon sablonos.. Ha ezt jól megcsinálja megemelem a nem létező kalapom.
Csak azért érdekel, mert "Grimmjow nagy valószínűséggel visszatér"
Mosolyog Megnéznék újra egy Grimmjow vs Ichigo harcot. Mosolyog
Csak már zavar ez a csoport akik bementek Yamabához. A helyében már rég felgyújtottam volna azokat a méhészruhás embereket(mivel még nem tudjuk pontosan mik)
Amúgy csak szerintem nem nagyon hasonlít egy íjra Ivan fegyvere? Nemtudom, más érzésem van a fegyverrel kapcsolatban egy képről. De lehet tévedek.
« Utoljára szerkesztve: 12 feb 26, 09:36:00 írta ChroN » Naplózva

Fr33man
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 262



« Válasz #10926 Dátum: 12 feb 26, 15:48:45 »

Yamabá kardja most akkor le van -e pecsételve?
Naplózva
saruto95
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 182


Fedettávú távolbanézés olimpiai bajnoka :D


« Válasz #10927 Dátum: 12 feb 26, 16:02:38 »

nem nincs
csak a lángot pecsételte le a Wonderweiss, de az elszabadult amikor yama szétverte
Naplózva
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #10928 Dátum: 12 feb 26, 16:33:24 »

Yamánál erősebb egy hadnagy ikszdé Ha a két legrégibb kapitány nem nagyon tud ellene mit kezdeni, shikaiban, akkor egy Rukia vagy Renji mit tudna?
De ha már Yamabá: az hogy lehet, hogy a Jakkát át tudja változtatni bottá? o.O méghozzá sinte úgy, mint Aizen a sajátját hullává.
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #10929 Dátum: 12 feb 26, 17:04:49 »

Zanpakutok méretét a shinigamik tudják szabályozni, ezért nem járkálnak a taichouk toronyház méretű kardokkal. Yama valószínűleg kicsit tapasztaltabb ebben, és egy stílusos bot rétegét vonja a kardja köté.  Faceg
Naplózva
Zafyr
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 50


-


« Válasz #10930 Dátum: 12 feb 26, 22:22:25 »

Nem csak Yama apó csinálja ezt a kardjával, ott van még Urahara is. Látom mindenkinek tetszik ez az uj arc. Nem tudom, ahogy leírta az interjúban, hogy valami jeges hely, az úgy jól hangzott, de most idejön pár méhész csávó és csak így spontán hadat üzengetnek. Ezt le kellett volna vezetnie, szépen sorjába szerintem. De azért a jeges palotát azért várom már   Nevet
Naplózva
Sidea
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 208



« Válasz #10931 Dátum: 12 feb 26, 22:50:03 »

De ha már Yamabá: az hogy lehet, hogy a Jakkát át tudja változtatni bottá? o.O méghozzá sinte úgy, mint Aizen a sajátját hullává.

1 . ikszdé Megnmézném, ahogy bot, helyett a saját hullájával mászkál. (amúgy Aizen kardja nem változott át. Az csak illúzió volt)

2. Aizenről annyit mondott Kubo, hogy szeretné beletenni a mangába ahogy le van láncolva. Ezen túl, semmit nem mondott róla.

3. Magyarok vagyunk, és magyarul beszélünk. Akinek nem tetszik ne nézze. Lehet kimenni Japánba. Viszont látásra. (abban egyet értek, hogy amit Kubo angolul, nevezett el azt nem kellett volna lefordítani, de szerintem, senki nem hal bele).

4. Ha egy csapat idegen csávó sétál be az irodádba, nem várod meg amíg kibökik mit akarnak? Vagy előbb lő aztán kérdez?

5. Ivannak Íja van. Van maga az íj test, van három rohadt nagy nyíl, meg az ideg ott van a háta mögött.
« Utoljára szerkesztve: 12 feb 26, 23:07:17 írta Sidea » Naplózva
Rikan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 1894


right now, it's girls' generation


WWW
« Válasz #10932 Dátum: 12 feb 27, 08:55:24 »

Te miért egy idézetre válaszolsz 5 pontban, amikor Saba egyet kérdezett, és az első pontod vonatkozik arra? Mellesleg tényleg magyarok vagyunk, te mondod ezt másnak, gondolkozz már. Ott van egy szó ("szinte") és te rögtön úgy kezeled, mintha azt mondta volna, hogy Aizen ténylegesen a kardját változtatta át. Na és a 4. kis beszólásod: azt kellett volna felvázolni, hogy mégis, hogyan és mi célból sétált be az irodába egy csapat idegen csávó.smirksweat Vagy egy sztori nálad akkor ütős, ha egyből belevágnak minden ok nélkül a lecsóba? Ja bocs, ez egyéni szoc probléma. Tudom, hogy menő akarsz lenni ezzel a stílussal, de ez nem neked való.

És, hogy ne csak szétoffoljam a topikot. Nekem határozottan nem tetszik eddig ez az egész. Ha Ivan quincy, akkor feldobom a talpam, mert Kubo nagyon elszúrná azt ami még menthető lenne, véleményem szerint már rá lett cáfolva Ryuuken-nel az, hogy Ishida az utolsó, másodszorra meg kész vicc lenne elsütni ezt, és most nem egy rokon tűnik fel hanem egy egész nagy csoport? Szép. Azért remélem több esze van és nem quincy arcot csinál az utolsóból hanem valami érdekesebbet.
Naplózva


Utálsz? Remek! Tépj egy számot, állj be a sorba. ★ Mert tróger vagyok én, nem celeb, a faszom aki nektek tetszeleg.
Feleségem: Kallen <3 Szüleim: Minagi és heo  Tesóim: Sabaku és Bogi  Nagyszüleim: Ritli és Hiei  Nagynénim: hanii
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #10933 Dátum: 12 feb 27, 10:27:01 »

Magyarok vagyunk nem hülyék. Az animax fordítása katasztrófa. Köze sincs a dolgoknak a valósághoz. Igénytelen és moslék a szinkron. Tehetségtelen nulla talentumos emberek beszélnek miközben valaki lenyomta a rec gombot.
Ha valakinek erre van igénye annak csak gratulálok. Örülök, hogy nekem van ízlésem a sok gyöpössel ellentétben akiknek ezt ellehet adni egy tv-benxD

A vitát pedig lezártnak tekintem mivel ez manga itt nem beszélnek és hála égnek nem viszi egyetlen hivatalos csoport sem:D. Így is elég gyenge a manga mi lenne még akkor:O
« Utoljára szerkesztve: 12 feb 27, 10:28:00 írta Hiei D. Legend » Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
balint002
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 242



« Válasz #10934 Dátum: 12 feb 27, 16:37:08 »

Na jó, ezt már nem bírom, muszáj megvédenem ezt a szerencsétlen mangát, és annak készítőjét.
DarkEagle azzal egyet értek veled, hogy nem úgy viselkedik, (szerintem) Yama mint ahogy azt a rangja megkövetelni, de azért ki kéne kicsit nyitni a szemed, mert ha megnézed, akkor Yama még a zampaktuja nélkül is elég kemény. Azt még Aizen is kijelentette, hogy tiszta harcban nem biztos hogy leverné, holott http://www.bleachfan.hu/manga/Bleach_manga/392/22 és akkor most szálj le Yamáról légyel szives.
Az elmefuttatásodról meg anyit, hogy ha tényleg ez lesz, akkor ígérem neked, ha megadod a címed elmegyek hozzád és ott fogok leborulni előtted csodálva a természetfeletti képességeidet kacsint
Na de elnézést, csak már unalmas volt folyton téged olvasni Mosolyog
ON: Hát ez az arc eddig jól kezdődött, tetszett, hogy Ichigo, komoly lett végre, nem pedig ilyen 'meglátok egy embert az ágyamon és azonnal beparázok' amilyen régen volt. valamint sokkal nyugottabb. És az a közös kis csapatmunkás kép az jól sikerült, remélem majd látjuk is őket csapatban dolgozni Pirul
De azért én is remélem, hogy Ivan nem quincy mert akkor eléggé le fog laposodni, valamint akkor kicsit megfogják lincselni Kubo barátunkat Nevet
Naplózva
Oldalak: 1 ... 727 728 [729] 730 731 ... 1000
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!