24 szep 30, 07:05:59 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 687 688 [689] 690 691 ... 1000
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach Manga  (Megtekintve 1704280 alkalommal)
0 Felhasználó és 6 vendég van a témában
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #10320 Dátum: 11 szep 28, 20:09:36 »

Hát Toshiro csinált eddig a legtöbbet az ellenfél elle,n Shumpo-t meg egy kis fagyasztást. Kenpachi meg Renji meg gyakorlatilag semmit se csinált és az ellenfeleik meghaltak.^^
Hmm egyszer írtam olyasmit, hogy Rukia kardja talán túlszárnyalja Toshiroét. Talán igazam lesz ? Ohh My God "Hyourinmaru egy jég tipusú kard.", Eddig mindig kijelentette, hogy az övé a legerősebb jég típusú kard. Talán már nem az övé a legerősebb ? Talán már Rukiáé ? Kúl

A fullbringerek hullanak, mint a legyek. Azért remélem, hogy Riruka nem hal meg. Rukia nem az a gyilkos fajta, de azért hátha látunk tőle egy új táncot. De minimum egy túlélőnek mindig kell maradnia Pl a nagydarab Bount (akkor is ha csak filler), meg Grimmjow és Harribel.
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Szanisz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4132


Főkapitâny


WWW
« Válasz #10321 Dátum: 11 szep 28, 20:14:55 »

Rukia kardja hó típusú, nem jég Mosolyog
Meg a gotei13-ban nem nagyon fogunk azonos típusú és képességű kardokat megismerni. Az már ötlethiányra utal.
Naplózva



 
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #10322 Dátum: 11 szep 28, 20:25:12 »

Hó-jég. Fagyaszt az a lényeg. Nevet
A Bleach Movie 2-ben pont ugyan az a kard volt. De az kivétel.^^
Toshiro akkor se mondta a szokásos monológját az nekem a fura. Mindig kérkedni szokott a kardjával.
Renji normális volt Jackieval, kár hogy.. Tényleg mit is csinált ? Megölte saját magát, hogy Renji kijusson ? Hogyan ?
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Szanisz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4132


Főkapitâny


WWW
« Válasz #10323 Dátum: 11 szep 28, 20:26:51 »

Felrobbantotta magát, és Yukio szerint Renji is odalett. Természetesen Renjines semmi baja nem lesz.
Movie2-ben pedig pontosan ugyanaz a kard volt, de az kamu, fillercucc Nevet Bár nem lenne most rossz egy hasonló sztori.
Naplózva



 
Pöcök
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 54

Elsőszámú csokikajáló törpicsekk x)


« Válasz #10324 Dátum: 11 szep 28, 20:52:25 »

Hát, eléggé szedett-vedett bagázs ez... Az elején egy kicsit többet vártam tőlük, de mindegy. Az viszont már bűn, hogy Renjit nem hagyták kibontakozni úgy igazán. Röhögtem volna, ha tol egy Bankait. Na, rinyálást felfüggesztem. ikszdé Innentől kezdve csak az a ciki, hogy kinézem Toshirouból, hogy egy lendülettel ő maga is kinyírta a saját Fullbringerét és akkor már csak négy marad. Van egy olyan érzésem, hogy Yama-apónak tök fölösleges volt egy ilyen kaliberű bandát átküldenie, de biztos már bosszantották az öreget.

Hasonló cucc, mint a második movieban? Mayuri nyakig benne lenne a dolgokban, az tuti. ikszdé
Naplózva

Whenever you are lonely, remember this truth: someone, somewhere is thinking of you ...
The situation is hopeless but not serious.
If life gives you lemons, make lemonade!
Banzai
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 561



WWW
« Válasz #10325 Dátum: 11 szep 29, 15:59:39 »

Itt Ginjou a célpont . Többiek nem zavarhattak túl sok vizet hiszen ettől a power up-al is simán leverték őket.
Viszont ami érdekel ki az akire emlékeztette Ganjut Ichigó Fullbringer alakja  , szerintem  ő miatta szakított  a shinigamikkal.



szerk : ja tényleg régi Bleachet nézegettem  ikszdé
« Utoljára szerkesztve: 11 szep 29, 18:37:42 írta Banzai » Naplózva
balint002
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 242



« Válasz #10326 Dátum: 11 szep 29, 16:41:21 »

Ginjourol van szó Banzai Ganju az másik szereplő Pirul
Szerintem egyébként valami olyasmi lesz hogy valami küldetésen vesztette el az erejét, és ss ezért nem is kereste mert azt hitték hogy halott, de most túl sok vizet zavart ezért el kell tenni láb alól. Egyébként ha valaki helyettes shinigami akkor az félig ember igaz? akkor Ginjou hogy kapta az erejét szerintetek úgy mint ichigo? Gondolkozik
Naplózva
Putir
Vendég
« Válasz #10327 Dátum: 11 szep 29, 16:44:22 »

mármint ichigo vagy 3 féle képen kapta az erejét melyikre gondolsz?
Naplózva
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #10328 Dátum: 11 szep 29, 18:10:16 »

Gondolom arra gondol, hogy keresztül szúrják és átömleszti a Reatusját a Shinigami, mint ahogy Rukia tette az első részben. Mosolyog

Engem az érdekel nagyon, hogy Ginjou mennyi idős. Annyi amennyinek látszik, vagy ő is túl van-e a 100-on ? És ha túl van a 100-on, akkor azt hogy csinálta, mert ugye ő is hasonló állapotban van, mint Ichigo. Mármint ember, fullbringer és Shinigami erői vannak. Ichigonak meg ember, Shinigami, Hollow és már fullbringer ereje is van. Ilyen alapon Ichigo is simán mehet majd jócskán 100 fölé.
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
balint002
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 242



« Válasz #10329 Dátum: 11 szep 29, 19:15:47 »

Igen arra gondoltam Nevet
És szerintem is simán mehet Ichigo 100 fölé is mivel lehet hogy ez a shinigami erejével együtt jár még akkor is ha nem shinigami formában van. Az is lehet hogy akinek magasabb reitsu szintja van mint egy adott szint azok tovább élnek... ez magyarázat lenne Ginjoura. Talán nem biztos Nevet
off: Most a vaizardok azok most igazából emberi testben vannak? vagy most azok is shinigamik? mert ők akkor hogy maradhattak életben, és akkor ha emberi testben vannak hogy használhatják a kardjukat anélkül hogy shinigamivá változnának?   >.<#
Naplózva
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #10330 Dátum: 11 szep 29, 19:35:24 »

Jó kérdés, a hollow maszkot sem tudnák használni.Ichivel mi a helyzet? emberi testében lett shinigami megint v nem?
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
Putir
Vendég
« Válasz #10331 Dátum: 11 szep 29, 19:35:50 »

lehet csinált nekik urahara valami spéci ruhát vagy csak ez külön vaizard képesség:D
Naplózva
Szanisz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4132


Főkapitâny


WWW
« Válasz #10332 Dátum: 11 szep 29, 19:51:25 »

Ez most részletkérdés. Jelenleg lélektestben van, mint az 1. fejezetben. És ne kérdezzétek meg, hogy akkor mi van az emberi testével.
Naplózva



 
liteon
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Vízesés Falu Rejtett Vízesés Falu

Hozzászólások: 18



« Válasz #10333 Dátum: 11 szep 29, 19:51:52 »

Ginjou életkorára én is kíváncsi lennék. 462-es mangában tett egy kijelentést "Ha nem vettem volna el az erőd már halott lennék".
1. Azért mondta mert nem tudta volna legyőzni a kapitányokat
vagy
2. Azért mondta mert tényleg meghalt volna kell egy shinigami  ereje hogy életben maradjon ez a Fullbringer erőnek a hátránya
 
Naplózva
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #10334 Dátum: 11 szep 29, 20:26:40 »

Egyik se jó. A helyes válasz a harmadik.^^
3. Ha nem vette volna el Ichigo erejét, és használta volna fel saját maga felerősítésére, akkor nem élte volna túl Ichigo Getsuga Tenshōját. Mosolyog

Hirako nak biztos van 1 Gigaija mert látták a suliban. És Mashironak meg, ha jól emlékszem Hachinak is van mert voltak vásárolni. Nevet
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Oldalak: 1 ... 687 688 [689] 690 691 ... 1000
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!