24 okt 06, 08:16:11 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 412 413 [414] 415 416 ... 1000
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach Manga  (Megtekintve 1708496 alkalommal)
0 Felhasználó és 14 vendég van a témában
Don Davido
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 423


Realista


« Válasz #6195 Dátum: 09 nov 25, 15:09:08 »

Anime: Ichigo megint barom volt és besétált Muramasa csapdájába. Harc harc ,majd Muramasa megszerezte Yakkat(Yami-bá zanpija). Azt bírtam ,hogy a 2 veterán kapitány zanpijait röhögve elverte egy ujjmozdítás nélkül Muramasa. Yakkával felturbózott Muramasa lol. Nevet
A zanpi lázadás meg kamu volt. Közel vagyunk a végéhez a filler évadnak úgy érzem. Mosolyog Kenpachi meg kardozott nem nagyon siet. kacsint
« Utoljára szerkesztve: 09 nov 25, 15:10:30 írta Don Davido » Naplózva

"Intelligence without ambition is a bird without wings." -Salvador Dali
ATON14
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 996



« Válasz #6196 Dátum: 09 nov 25, 16:27:03 »

Azt meg mondaná valaki, hogy a 2. osztag vezetőjét Soi Fon-nak vagy Soi Fong-nak hívják Gondolkozik? Már mind két verzióba láttam a feliratokban, úgyhogy... SEGITSETEK!! lécci
Naplózva

....................................................................................................................
Renningan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1784

Nothing is True, Everything is Permitted


« Válasz #6197 Dátum: 09 nov 25, 16:36:12 »

Soi Fon nak hivják. A név a Shaolin Fon ból ered Pojén a wiki szerint.
Naplózva







ATON14
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 996



« Válasz #6198 Dátum: 09 nov 25, 16:54:18 »

Azt a Shaolin nevet már hallottam de a külföldi oldalak szerint Soi Fon, a magyarok szerint Soi Fong. Akkor ez most hogy van?! Gondolkozik áááááá  Technikai KO
Naplózva

....................................................................................................................
Dancsa
Szerver-admin
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5262


_@_/˘˘ Dancsassassin^^


« Válasz #6199 Dátum: 09 nov 25, 18:03:09 »

Meg kéne nézni egy japán oldalon, ugyanis angol oldalakon is írják Soi FongnakXD
Még hajnal hat óra elött néztem meg a részt, jó volt...ikszdé...  Ichigonak lehetne esze...xD... Ha azt mondják, hogy gyere az überultimate getsuga tenshouddal, akkor nyílván van valami hátsó szándék.
...
A Shunshin no Yoruichi ilyet jól még sose harcolt!^^ Szép volt néézni^^! Használt ő idáig kidout a Shunko-n kívül? nem nagyon, igaz?
Most Ukitake képes volt bántani a kölyköket, valamint Kyouraku a csajait... vagy csak úgy átengedték?  Az mekkora volt már, ahogy képen rugtákXD...
Kérdés: Mi a bánatért kell most Ishidát belehúzni a fillerbe? Nem utálom őt különösebben, de minek? (A végén lévő baromságból aaz következik)
Naplózva


Animeplanet
Egykori Petrikes, jelenleg ELTE-IK-s=)
--
Tudom mi a különbség a ö és a hosszú társa között, csak nem müködik nálam mindig a gombXD
ATON14
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 996



« Válasz #6200 Dátum: 09 nov 25, 18:14:13 »

Én a Vaizardokat várom már. Mikor fognak szerpelni? Egyáltalán fognak még? Majd biztos a fillerek után Aizent fogják legyőzni illetve segitenek legyőzni.

Azért tették bele Ishidáékat, mert a filler után megint jön Aizen.. és a fő cselekmény szálat juttatja így eszedbe. Nevet Nevet
Naplózva

....................................................................................................................
Dancsa
Szerver-admin
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5262


_@_/˘˘ Dancsassassin^^


« Válasz #6201 Dátum: 09 nov 25, 18:16:37 »

Ennek nincs sok értelme. Egy olyan szereplőt beletenni, aki nem is szerepel a fő cselekményben (még) nagyon nem juttatja eszembe, hogy most Aizent kéne gyilkolni... A vaizardok meg persze hogy fognak szerepelniXD
Naplózva


Animeplanet
Egykori Petrikes, jelenleg ELTE-IK-s=)
--
Tudom mi a különbség a ö és a hosszú társa között, csak nem müködik nálam mindig a gombXD
Den
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 2046



« Válasz #6202 Dátum: 09 nov 25, 18:19:16 »

Gondolom most Muramsa az emberi világba megy és így őket is benyomják...de hogy minek kell még ezt is beletolni a fillerbe, az a 3 úgyse ér semmit se ellene smirksweat
Habár ez a rész tényleg nem volt rossz, kíváncsi vagyok hogy az öreg kardjának is mutatják e az emberi alakját és ha igen akkor hogy fog kinézni.
« Utoljára szerkesztve: 09 nov 25, 18:27:27 írta Den » Naplózva

ATON14
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 996



« Válasz #6203 Dátum: 09 nov 25, 18:27:57 »

És kihez tartozik az az óriási mamlasz, akinek olyan büdös a szája, hogy már tüzel és meg se tud szólani zanpakuto?
Naplózva

....................................................................................................................
Dancsa
Szerver-admin
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5262


_@_/˘˘ Dancsassassin^^


« Válasz #6204 Dátum: 09 nov 25, 18:47:52 »

Darth Vaderhez Komamura-taichou zanpakutouja...
Ha most elmennek karakurába, én akkor kapok idegbajt-.-
Asthi, figyeld meg Yoruichit.... nah erre gondoltam, amikor azt mondtam, hogy kidouval kéne harcolnixD
Naplózva


Animeplanet
Egykori Petrikes, jelenleg ELTE-IK-s=)
--
Tudom mi a különbség a ö és a hosszú társa között, csak nem müködik nálam mindig a gombXD
ATON14
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 996



« Válasz #6205 Dátum: 09 nov 25, 19:04:46 »

Yaa amúgy érdekes, hogy Yoruichi erősebb mint Soi Fon(g) pedig Soinak van zanpakutouja. Amúgy Yoruichinek miért nincs?
Naplózva

....................................................................................................................
Shidotoku
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 30


« Válasz #6206 Dátum: 09 nov 25, 19:11:46 »

Van neki, csak nem használja szvsz... Vagy elveszítette valahogy (becsúszott az Urahara shopba egy polc mögé ikszdé)
Naplózva
Renningan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1784

Nothing is True, Everything is Permitted


« Válasz #6207 Dátum: 09 nov 25, 19:35:27 »

Végre én is megnéztem. Jó kis rész volt. Yoruichi nagyon jól küldte, Ukitake-ék nem mutattak semmit, viszont tényleg fura, h csak igy átengedték. Ken-chan és Yachiru együtt nagyon faja Nevet, kár h csak pillanatokig voltak.

Ryuujin Jakka nagyon imba egy Zampaktou. Hiába filler, azért eddig is tudtuk h az egyik, ha nem a legerősebb, és ez ne tudna semmit se csinálni Aizennel?
Naplózva







ATON14
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 996



« Válasz #6208 Dátum: 09 nov 25, 19:43:43 »

Aizent majd a Vaizardok intézik el bosszúból amiért vaizardá változtatta öket  Nevet
(ezt csak én gondolom, de lehet hogy hülyeséget irtam)
Naplózva

....................................................................................................................
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #6209 Dátum: 09 nov 25, 20:37:53 »

Renningan, én is ezt mondom. Kitérdekel, hogy látja-e Aizent a vénember? Feléget maga körül egy n m3 térfogatú gömbben, aztán csá' Aizen.
De ténbyleg, Kubo is mutathatna valamit Ryuujin Jakka képességeiből, egy komolyabb harcban is.. teljesen logikátlan, hogy nem harcol egy ilyen kritikus helyzetben a jófiuk (talán) legnagyobb ütőkártyája.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 412 413 [414] 415 416 ... 1000
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!