24 máj 12, 20:25:55 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 7 8 [9] 10 11
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Guilty Crown - befejezett  (Megtekintve 46742 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Train
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1505


« Válasz #120 Dátum: 12 márc 05, 23:19:29 »

Valószínűsíthető volt, hogy egy olyan jellegű erő, mint az övé, ami mindent magába fogad és annak súlyát az nem működhet következmények nélkül, de nekem ezzel nincs bajom, így jobban növeli az összhatást.
Naplózva
Amnael
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1026


A fantom tag


WWW
« Válasz #121 Dátum: 12 márc 06, 15:19:28 »

Közben megérkezett és vele együtt én is a "hivatalos" verziója a 2. op-nak!(már ha valakit érdekel rajtam kívül  smirksweat )
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=pP9jAu5Bu50" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=pP9jAu5Bu50</a>
Naplózva

herbel111
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 29


« Válasz #122 Dátum: 12 márc 06, 19:30:32 »

Engem érdekelt,bejön kb. az összes ének ami ebben az animeben van Mosolyog
Egyébként most hogy így belegondolok,shu nem feltétlen hal bele a "rákba",hisz inori éneke elvileg eloszlatja.
Naplózva
Amnael
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1026


A fantom tag


WWW
« Válasz #123 Dátum: 12 márc 06, 19:39:42 »

Igen, az openingben megtalálható ez a kis "előrevetítés" amikor nyeli el őt a cucc, de megjön Inori...szóval várjuk ki a végét, de amondó vagyok, akkor lesz jó a lezárás, ha Shu belehal valamibe
Naplózva

Train
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1505


« Válasz #124 Dátum: 12 márc 06, 22:57:55 »

Ezzel egyetértek szerintem is akkor lesz teljesen tökéletes az összkép, ha Shu nem marad életben véleményem szerint szükséges a drámai felvonás a legvégére, de persze valóban várjuk ki a végét.
Naplózva
hagam
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 32


« Válasz #125 Dátum: 12 márc 07, 22:29:52 »

Azért várjunk 1 picit mielőtt mind2 en kinyiratnátok HALÓÓÓÓ! Én még fixen látni szeretnék egy második évadot!
Am meg ha nem is lesz akkor se úgy fog szerintem végződni h shu hal meg, inkább inori fog bele halni abba h megmenti úgy mint Hare

Ui: Amnael nagyon rávagy állva Lelouchra:D Nem azt mondom h nem volt úgy jó a befejezése ahogy... de is nyitott maradt a folytatásra... szóval nem feltétlen szükséges megöldösni midnekit:D
Naplózva
Train
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1505


« Válasz #126 Dátum: 12 márc 07, 23:05:51 »

Valóban nem kell mindenkit megölni, de én úgy gondolom, hogy egy megfelelően hatáskeltő lezáráshoz itt kell Shu halála meg még egyszer nem hinném, hogy el kell sütni Shu megmentését halállal párosítva mint Hare esetében.
Naplózva
Amnael
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1026


A fantom tag


WWW
« Válasz #127 Dátum: 12 márc 07, 23:46:49 »

Félre értetek...
1: nem vagyok ráálva Lelouch-ra, ő alapból az isten
2: nem azért akarom, hogy meghaljon, mert "jujj, akkor olyan lenne, mint a CG volt és az milyen jó volt"
Konkrétan azért lenne úgy jó, mert a gyereknek levágták a karját minden gond nélkül, kb egymaga(lássuk be, a többiek szart nem érnek, max a nagy willpower de ennyi) neki akar menni Gai-nak, Daath-nak, meg mindenkinek(leszarom, hogy ő lett a kiválasztott, mint a "valódi" Király)+ezenfelül már elkapta a "cancer"-t -amit én ugye ráknak fordítok az animében, mert baromira nem jutott jobb az eszembe, legszívesebben le sem fordítottam volna- és ha ez még nem lenne elég, már Haruka is megmondta, hogy maga a Void fog végezni vele, mert a teste nem bír el ennyit.
Na már most: Játszák be azt, hogy mondjuk jöjjön csak a rák és megmenti őt Inori. Ezt így oké, aláírom. De azt, hogy kb mindenre azt mondják/vetítik előre/gondolják/mutatják stb. hogy ebbe majd Shu jól belehal ÉS EZEK UTÁN nem hal bele, akkor magukat b*sszák jól pofán és ők is ilyen töketlen teletabi fan idióták lesznek, ahol nem történhet "tragédia" a végén.
Értem én, hogy főhős powa, de azért mindennek van határa!
Ha meg Inori hal meg a nyomorék Shu-ért akkor én rendezek vérfürdőt a készítők közt!  Kiüt

Visszatérve az elejére: nem, nem vagyok elfogult. Ezek tények, igenis azok a remek alkotások, ahol a készítők felmerik vállalni az ilyen dolgokat. És nem, nem akarok itt komplett szereplőgárda kiírtást, sőt, én is happy end fan voltam az elején, de ha már így oldották meg a sztorit, akkor csinálják is végig és nekem ne magyarázzák be Shu Void-jába, hogy egyébként még kávét is főz, újra festi a Mona Lisa-t csak jobban ja és persze mindentől megmenti a Shu-t ahogy az a gyerekmesékben meg vagyon írva.

Ui: Törődjetek bele, ez nem az az anime(már) ahol számolni kellene egy 2. évaddal.
« Utoljára szerkesztve: 12 márc 07, 23:50:21 írta Amnael » Naplózva

Train
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1505


« Válasz #128 Dátum: 12 márc 08, 00:43:58 »

Pontosan, ahogy a dolgok előre lettek vetítve annak fényében szükségszerűvé teszi Shu halálát. Pusztán objektívan nézzük, hogy kedvelem Shu karakterét, vagy sem véleményem szerint a megfelelő hatás elérése érdekében kell Shu halála némi drámai szenvedéssel és lelki vívódással párosítva. Na, de most ezt félre téve, hogy beszéljek némileg az aktuális részről a főszereplő kiirtásának mellőzésével Shu helyében a legkevésbé sem mentettem meg volna Soutat a biztos haláltól, mivel egy ostoba kis töltelék karakter rohadt idegesítő büszkeséggel. Waltz eltávozását az örök mezőkre sajnáltam rendkívül elvont személyiséggel rendelkező figura volt és nagyon szimpatikus.
Naplózva
Amnael
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1026


A fantom tag


WWW
« Válasz #129 Dátum: 12 márc 08, 07:49:02 »

Shu egy tipikusan nyomorék, nyámnyila főszereplő, ezért mentette meg Souta-t. Mint már kifejtettem, nekem azért nem tetszik Shu Voidja, mert semmi másra nem jó, csak arra, hogy jó kis mártírhalált haljon miatta a végén.
Nekem viszont ebben a részben nagyon bejött az érzelmi szál, ami az "anya-fia" dolog hozott. Mindig is kedveltem Haruka karakterét, egyértelmű volt, hogy soha nem volt "gonosz" a csaj, egyszerűen csak tudta, azokkal a cselekedeteivel segítheti legjobban Shu-t meg a világot.
Amin viszont még kisebb agyhalált kapok, az Arisa. (és visszatérve ezért is imádom a CG-t annyira, az tele van ilyen szereplőkkel) A sorozat elején bírtam a csajt, erős volt és felettébb határozott, de ami most megy, attól egyrészről hányok, másrészről elismerően bólintok, hogy "Igen, végre nem egy kis sablon kari, lehet, hogy totál bekattant, de kis
változatosságot jelent legalább"
Naplózva

Amnael
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1026


A fantom tag


WWW
« Válasz #130 Dátum: 12 márc 08, 21:33:31 »

No az új rész történetben gazdag, de történésben elég szegény volt. Megint csak hajnalban érkezik olyan verzió, amivel már dolgozni is tudunk, szóval holnap valamikor napközben jön a 20. rész!
Naplózva

hagam
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 32


« Válasz #131 Dátum: 12 márc 08, 21:53:12 »

A CG - nek nem lehetett más irányba vinni a történet végén h pozitív szereplő legyen a végén Lelouch ból, es ez így is van rendjén.
Szerintem az h második évad lesz e az még nyitott mivel sok elvarratlan szál van.
Shut meg őszintén nem tudom hova rakni, én megmondom őszintén Happy End fan vagyok szóval azért örülnék neki ha meghal az azért legyen ,hogy megmentse inorit. Bár szerintem Chrono Crusde vége lesz és mind2 en meghalnak.
Naplózva
Szalamandra-kun
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 433



« Válasz #132 Dátum: 12 márc 09, 20:04:40 »

Szerintem nagyon jó rész volt a mai. Jó, hogy végre megtudtuk a múltban rejlő titkokat.

Hogy Shu anyja miért Haruka  Nevet és miért nem. Pojén hohy hogy is  alakult ki ez az egész. Mana, Gai  és Shu apja története. 

Amúgy miért van olyan érzésem, hogy Mana most csak szórakozik Gai és az egész ottani csoporttal?
Mármint amit megszerzik neki azt az erőt amivel átveheti Inori felett az irányítást végleg, szerintem simán ki fogja nyírni az egész bagást. Mana alapjáraton őrült és Shu-t választotta társául, szóval hiába erőlködik Gai őt sosem fogja elfogadni Nevet
Mármint szerintem. Nevet
Naplózva

Vannak emberek, akik szeretnek egyedül lenni.   De senki sincs, aki a magányt el tudná viselni.  by Makarov mester (Fairy Tail)
dert
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 61


« Válasz #133 Dátum: 12 márc 10, 16:15:36 »

.
« Utoljára szerkesztve: 15 feb 10, 21:51:02 írta dert » Naplózva
Amnael
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1026


A fantom tag


WWW
« Válasz #134 Dátum: 12 márc 10, 18:02:30 »

Ki mondta, hogy Lelouch gonosz volt? Senki, a célja nemes volt, a cselekedetei nézőpont kérdése, de elérte, amit akart.
Off vége és fejezzük be itt a CG-s dolgokat, van saját topicja, igaz, én oda be nem merek nézni.

Ezt itt a Guilty Crown topic, mostantól maradjunk ennél, én is ezt teszem!  Pontosan
Naplózva

Oldalak: 1 ... 7 8 [9] 10 11
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!