24 máj 17, 17:40:35 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: [1]
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Jól öltözött animekarakterek (vagyis animeszereplők ruhái)  (Megtekintve 1272 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Dátum: 12 dec 25, 00:59:22 »

Ez a téma arról szól h melyek azok a szereplők akiket jó ízléssel áldott meg az alkotó öltözködés terén. (magyarul, kinek melyik karakterek ruházata tetszik).  Gondolkozik

Jól öltözött pl Teamri a Narutoból, neki minden ruhája tetszik, vagy Osaki Nana a Nanából és Lucy a Fairy Tailból és Misa (Death Note). (nekem az ilyen típusú öltözködési stílus jön be), az FMP-s iskolai egyenruha, és az Inuyasha kanketsuhenből az iskolás ruha (nem a zöld hanem a másik)
Fiúkból meg Gaara (Naruto), Tousen (Bleach), Az FMA-s egyenruhák, Shannon (Scrapped Princess) ruhája, Trinity Bloodból Abel, YYh-ból Hiei (és Kurama kimonója) öltözete.   Nyelvesít
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Arysha
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 201


Otaku o~baa-chan/Gea jobbkeze :D


« Válasz #1 Dátum: 12 dec 25, 02:08:13 »

Fairy Tailból nekem is Lucy ruhája tetszik, de jó Erza ruhája is. Inuyashából tetszett Sesshomaru cucca.
Több nem jut eszembe.  Hümm-hümm
Naplózva

Élj úgy minden nap, mintha az lenne az utolsó. Egyszer majd úgyis az lesz...
feradraco
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 175


Pengeb*zi rodeogirl


WWW
« Válasz #2 Dátum: 13 ápr 07, 19:26:23 »

Aki (szerintem) igazán látványos (főleg férfi)ruhákat akar látni, annak ajánlom a Togainu no Chit. Tophárom példa: Kau bőrszerelése, Shiki szexisen lobogó kabátja és Gunji enyhén magamutogató dzsekis-bőrnacis kombója:]
Naplózva

- Nekem csak annyit mondtak, hogy jöjjek be és mondjam, hogy baj van a gyárban. Nem számítottam a spanyol inkvizícióra!
- Senki se számít a spanyol inkvizícióra!
Oldalak: [1]
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!