24 máj 17, 18:16:20 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 10 11 [12] 13 14
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Danzou  (Megtekintve 58918 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
Putir
Vendég
« Válasz #165 Dátum: 12 jan 25, 18:24:38 »

Na szóval az lenne a kérdésem (bocs ha már volt nem volt kedvem vissza olvasni) hogy danzou amikor használta shishui szemét a kagékon akkor egyszerre ejtette genjutsuba őket vagy egyesével?
Naplózva
TsunadeHime
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2116


King of Heroes


« Válasz #166 Dátum: 12 jan 25, 18:26:06 »

Nem a kagekat, hanem a gyűlést vezető Samurájt "genjutsuzta" meg.
Naplózva

Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #167 Dátum: 12 jan 26, 00:25:26 »

Nem mindenkit a teremben? nekem az rémlik..
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Fuego
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 36



« Válasz #168 Dátum: 12 jan 26, 07:10:45 »

Nem, csak a vezetőt. Hisz a többiek ellenkeztek az ellen, hogy ő legyen a vezető.
Naplózva
^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #169 Dátum: 12 jan 26, 19:32:54 »

... Mellékesen a nemesek elfogadták mint kage. ...

A földesúr olyan észlénynek néz ki, hogy jó beszélőkével még Konohamarut is rá lehetett volna dumálni, mint Hokagét. Nevet Hiszen a 3. Hokage volt a nagyapja, Asuma a nagybátyja, ismeri a Rasengant, egy Peint le is gyújtott vele. ikszdé

Áá ezen készvoltam ikszdé

on: nem kedvelem Danzot, de ő egy nagyon jó Hokage alany, simán jobb mint Kakashi. Valaki ilyen pozícióra termett, hogy képes a háttérben maradni és a megfelelő pillanatban lépni. Persze Kakashi is meggondolt, de Shikaku is csak hirtelenjében ajánlotta, hogy ne Danzo legyen. Persze oka is volt rá mert Kakashi közel sem egy nulla, de nem tudnám Hokageként elképzelni. Danzo a falut tartja szem előtt, és ha azt vesszük, hogy a shinobik eszközök, akkor feláldozni is lehet. Én amondó vagyok hogy ők is emberek, és néha kellenek áldozatok, de én sem értek ezzel egyet, ez is egy ok a sok közül amiért csapnivaló Hokage lennék. Persze a mérhetetlen kegyetlenség se jó, valahol a kettő között kell lenni.
Tsunade banyánál jobb lett volna, ő túl sokat enged Narutonak, el is szállt magától a kis stöpszli, de Itachi sama helyre rakta Mosolyog
Persze ez csak vélemény, ettől még nem fogom jobban szeretni, de be kell ismerni, hogy fasza egy shinobi, nem pedig "jaj őt utálom ő béna meg szaaaarXPXP >.<# >.<#" ...
Naplózva

TsunadeHime
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2116


King of Heroes


« Válasz #170 Dátum: 12 jan 26, 19:48:58 »

Danzou-ról annyit, hogy minden, amit tett azt Konoha érdekében tette. A célja rendben volt, csak a módszereivel nem értek egyet. A saját embereiben sem bízott, ezért pecsétet rakott rájuk, ráadásul az érzelmeket is megpróbálta kiölni belőlük. Nem vett részt Konoha védelmében, várta, hogy a harc érjen véget és Tsunade dobja fel a talpát, hogy ő léphessen a helyébe. Valószínüleg ő maga is végzett volna vele, ha biztosan nem derült volna ki.
A Kage-k találkozóján ha nem csalt volna most ő lenne Konoha vezetője és az Egyesített Shonobi Haderők parancsoka is. Nem lett volna rossz, viszont örülök, hogy így alakult, mert a jő öreg Tsunade banya maradt a hokage.
Naplózva

Saiya-jin4ever
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Vízesés Falu Rejtett Vízesés Falu

Hozzászólások: 428

Ore Amerika! Ore Hīrō!!


« Válasz #171 Dátum: 12 jan 26, 20:49:42 »

Danzót a halálánal megkedveltem, birtam volna ha 1 ideig még marad, a végére szimpatikus lett, lehett volna hokage még 1 jó hosszu ideig  Szomorú
Naplózva

L- Hümm-hümm Próba cseresznye,by néni a buszmegállóban Hümm-hümm -L
M. Bogi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1058



« Válasz #172 Dátum: 12 jan 27, 10:35:17 »

Danzou-t egy ilyen kis köcsög szemétládának tartottam Nevet. Például, hogy "megjelöli" a ninjáit. Nevet
Naplózva

~Apa: heo
~Anya: Minagi
~Tesóim: Rikan, Sabaku
~Nagyi: Ritli
~Tanárom: Kallen
spero
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 359



« Válasz #173 Dátum: 12 jan 27, 17:31:36 »

De most komolyan azt gondolják páran, hogy Danzouból jó hogake lett volna, mert amit csinált azt a falujáért tette? Ilyen esetben Tobi sem rossz, mert ő a hold szeme tervével békét hozhat a világra.  ikszdé
S ahogy láthattuk Danzou rivalizált a 3. hokageval, ez a rivalizálás kettőjük között fény világít arra, hogy milyen egy igazán jó hokage, s milyen egy rossz. Nem azt mondom, hogy rossz ember lett volna, csak azt, hogy tév útra tévedett, nagyon >.<#
Talán a mi világunkban jó hokage lett volna ikszdé de ez Naruto világa.
Naplózva

\"Még egyszer harcba szállok
Megvívom az utolsó nagy csatám
Ma élek és meghalok
Ma élek és meghalok. \"  (The Grey)
Saiya-jin4ever
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Vízesés Falu Rejtett Vízesés Falu

Hozzászólások: 428

Ore Amerika! Ore Hīrō!!


« Válasz #174 Dátum: 12 jan 27, 17:34:03 »

Csak amikor meghalt az a momentum amikor magában beszélt, és Sarutobitol megkérdezte hogy tekint rá,
akkor én ugy éreztem megjavult és élje tul könyörgöm, 1 elösször rossz Hokage-bol is lehet késöbb jó   Mosolyog
Naplózva

L- Hümm-hümm Próba cseresznye,by néni a buszmegállóban Hümm-hümm -L
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #175 Dátum: 12 ápr 07, 20:26:24 »

Hát.. azért kíváncsi lettem volna, milyen lett volna ha ő lesz a Hokage Nevet Első körben Narutot ki sem engede volna a faluból, szal bye bye cselekmény xD
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
rougon
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 245



« Válasz #176 Dátum: 12 ápr 08, 21:28:52 »

Danzou szerintem sem vált volna jó vezetővé, nem véletlen szerintem hogy Sarutobi kapta meg a hokage címet a 2.-tól.
Mégha jó szándékkal, a falu védelméért dolgozott volna is, az eszközei eléggé kétségesek voltak. Ilyen a már említett átok pecsét a gyökér tagjain, a kegyetlen kiképzési módszerek, a szem kollekció a karjában (mégha csak közvetve is volt szerepe az uchiha mészárlásban), a manipuláció a kage gyűlésen, amivel magát az gyüttműködést is veszélybe sodorta, és még egy csomó más dolog, ami ki sem derült a mangából, csak sejteni lehet Nevet
Persze ahogy legutóbb Itachi mondta, Konohának is megvan a maga "sötét" oldala, de nem annak kellene dominálnia...
Naplózva
Abe
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 246


未知の,神秘的,でありながら強力な


« Válasz #177 Dátum: 12 júl 17, 16:51:17 »

Sose szimpatizáltam vele, de mikor a halálán volt és felrobbantotta magát azért kicsit a szívemhez nőtt meg amit elmesélt.   De egyébként nem volt gyenge.. Sasuke jól kijátszotta és legyőzte. Kicsit ledöbbentem hogy Senju DNS és Sharinganok voltak a karjain.. eddig azt hittem hogy azért van befáslizva mert nagy sérülést szenvedett régen a háborúban, ilyenről tippem se volt Nevet
Naplózva

"The moment people come to know love, they run the risk of carrying hate."
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #178 Dátum: 12 júl 20, 12:15:22 »

Vagyis éppen hogy nem felrobbantotta magát, hanem egy bizonyos sugarú gömbben mindent magába pecsételt. ^^
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
vegita
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 284


« Válasz #179 Dátum: 12 szep 01, 13:03:53 »

nekem az lenne a kérdésem, hogy a kage találkozón amivel Mifune-t befolyásolta, irányította genjutsu, az a MS technika volt vagy csak egy sharinganos genjutsu (mert tudjuk h shishui nagyon magas szinten nyomta a sima genjutsukat is)
??
Naplózva
Oldalak: 1 ... 10 11 [12] 13 14
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!