24 máj 17, 20:46:44 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 28 29 [30]
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Sai  (Megtekintve 70640 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
yoruichi--sama
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 6

^^Neko-hime^^


« Válasz #435 Dátum: 12 júl 02, 21:39:00 »

sztem tök aranyos, főleg amikor az érzéseket "tanulja" ^_^  Pojén & nem is csúnya. csak 1 a baj vele, olyan sápadt mint a frissen festett plafon. Nevet
Naplózva

GYURRUNK VAZZE??


::Fairy Tail::
Abe
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 246


未知の,神秘的,でありながら強力な


« Válasz #436 Dátum: 12 júl 15, 16:14:33 »

Mindkét felét szerettem. Az elején az is tetszett mikor hideg és komoly volt és nem voltak érzései. De azt is bírom mikor már kimutatja az érzéseit és rendes lesz. Ahhoz kezdve hogy az Anbu gyakorló osztagból jött és Danzou kivételesnek tartja őt én annyira nem vagyok lenyűgözve az ereje miatt kicsit többet vártam. Elején pl. Sasuke ellen semmit nemért pedig akkor Sasuke még nem volt olyan erős mint most.. és Sai azóta nem is nagyon fejlődőt olyan sokat szerintem. De ennek ellenére bírom.
Naplózva

"The moment people come to know love, they run the risk of carrying hate."
Kyoto
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 4



« Válasz #437 Dátum: 12 júl 26, 19:17:10 »

 Nekem szimpatikus volt az elejétől fogva, csak mostmár kicsit számomra kezd unalmas lenni. De ettől függetlenül nagyon bírom benne, hogy kegyetlenül őszinte. Nevet Addig amúgy nekem még érdekes volt, amíg újból "megtanult érezni" és normálisabbá vált, de ez volt már egy jó 100 része, ha nem több.  smirksweat
Már attól boldogabb lennék, ha előrukkolna valami új skillel...
Tényleg, amúgy, mikor Sasuke megölte Danzout, a Sai nyelvén levő pecsét, amely megakadályozta, hogy beszéljen bárkinek is Danzouról vajon megszűnt?  Gondolkozik
Naplózva

"Tudod, az embernek ki kell állnia magáért. Más úgysem áll ki érte." Taichi Yamada
viktor6665
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 806



« Válasz #438 Dátum: 12 júl 26, 20:29:34 »

Mindkét felét szerettem. Az elején az is tetszett mikor hideg és komoly volt és nem voltak érzései. De azt is bírom mikor már kimutatja az érzéseit és rendes lesz. Ahhoz kezdve hogy az Anbu gyakorló osztagból jött és Danzou kivételesnek tartja őt én annyira nem vagyok lenyűgözve az ereje miatt kicsit többet vártam. Elején pl. Sasuke ellen semmit nemért pedig akkor Sasuke még nem volt olyan erős mint most.. és Sai azóta nem is nagyon fejlődőt olyan sokat szerintem. De ennek ellenére bírom.
Off:Az anbu túl lett becsülve egy kicsit, láthattuk danzou két kísérőjének, (akik állítólag a legerősebbek voltak) is volt 2speckó jutsuja, azt annyi, tobi hamar végzett velük.
On:Szerintem Sai az egyik legunalmasabb karakter, engem nem hatott meg amikor érzelmes lett, meg befogadták, pedig általában empatikus vagyok, narutó, gaara fájdalmát meg tudtam érteni.
Naplózva

dreamfolow
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1614


« Válasz #439 Dátum: 12 júl 26, 20:43:40 »

Igen,megszünt a pecsét a nyelvérõl..Akkor kérdezi meg Sai amikor sakura felébreszti õket ,narutót meg megmérgezte. ON: Szimpatikus volt amikor nem voltak tapasztalatai az érzelmekkel ,azt nagyon birtam xD Meg a kiosztásait,de amúgy tényleg nem egy nagyon erös kari,és az elején még narutót leszolta hogy egy farkatlan egyén aki full gyenge ,hát õ... Hümm-hümm
Naplózva

Kyoto
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 4



« Válasz #440 Dátum: 12 júl 26, 22:49:42 »

A jövőjére tekintve... szerintetek túléli? Mert talán csak lesz olyan ismert szereplő, aki meghal és nemcsak a noname shinobik hullanak ezrével...Mondjuk, eddig nem úgy tűnik, hogy Kishimoto szadista hangulatban lenne, főleg mostmár, hogy már két helyen megy a harc...Bár egy "barát halála" remek hangulatfokozó lehet majd, ha már teljesen elakadtak a történettel, vagy ha Narutot kell valahogy totál bepöccenteni.  ikszdé
De igazából már nincs is nagyon, ami meg tudna bárkit is ölni, max a Kagék vannak veszélyben Madara miatt.
Bár most megy az egész sereg Narutoék felé, szóval mégis csak esedékes valami drámai fordulat...
Vagy talán attól tartanak, hogy a rajongók kiakadnának...?  Gondolkozik
« Utoljára szerkesztve: 12 júl 26, 22:51:00 írta Kyoto » Naplózva

"Tudod, az embernek ki kell állnia magáért. Más úgysem áll ki érte." Taichi Yamada
Oldalak: 1 ... 28 29 [30]
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!