24 máj 17, 17:03:16 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 2 3 [4] 5
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Kushina  (Megtekintve 18442 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
Hédi
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 860


Tesco Gazdaságos Kage Bunshin


WWW
« Válasz #45 Dátum: 12 ápr 15, 22:28:04 »

jaj imádtam a találkozást ^^ előszőr a mangában olvastam és féltem, hogy így már nem lesz meg a tipikus meghatódottság, de bizony megvolt, mert annyira gyönyörűre csinálták meg ezt a pillanatot az animében Mosolyog és egyáltalán nem volt baj a Minashina filler, sőt egyetétek, hogy még több is lehetett volna, nagyon imádom őket ^^
Naplózva

"Dissect me 'til my blood runs down into the drain
My bitter heart is pumping oil into my veins"
-------------------------------------------------------
::MAL::
::TUMBLR::
Lilus
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1241



« Válasz #46 Dátum: 12 máj 11, 01:31:25 »

Én nekem is nagyon tetszettek azok a részek. El is sírtam rajta magamat. Egyszerűen jól lett megcsinálva. Kushina mint karakter tetszik, a stílusa ... "Anya leszek,vágod?" Nevet Sajnálom a magam részéről, hogy csak ennyi volt. Bár így kerek a Naruto történet. De olyan jó volt látni, hogy Naruto kiknek is az utóda Mosolyog
Naplózva
EnmaAi
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 10


« Válasz #47 Dátum: 12 máj 17, 15:51:11 »

aaaj *o* gyönyörű, és a haja is csodaszép. nem is értem mi volt benne csúfolni való Nevet
Narutoval való találkozása pedig nagyon megható volt Nevet
Naplózva


Az iránta érzett szerelmed akkor is a tiéd. A saját tulajdonod. Hiába utasítja vissza, nem tehet ellene. Nem kér belőle és kész. Amit adsz, az örökre a tiéd. Amit megtartasz, az örökre elveszett.
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #48 Dátum: 12 máj 17, 16:58:47 »

Hát, pedig egyáltalán nem megy ritkaság számba, ha valakit azért pedzegetnek ki a társai, csak mert valamelyik testrésze feltűnőbb az átlagnál, és ami kitűnik a tömegből, az okos emberi magatartás rögtön kipécézi magának, aztán erőszakkal, de megpróbálja visszatuszkolni a silány szürkeségbe.
A legtöbb lány, akinek természetesen vörös például a haja, szégyelli ezt a testrészét, és állandó mizériában van, hogy mit is kezdjen vele. Pedig szerintem az egyik legszebb árnyalat a vörös, az az igazi, rézvörös, annyira vadító és dögös, hogy nagyon. Nevet Én mondjuk nem állnék be a festett vörösök közé, de máson szépnek találom.
Kishimoto meg kapva kap az ilyen tipikus emberi tulajdonságokon, jól meglovagolja, és lásd: megszületik Kushina szenvedő gyerekkori karaktere. Mosolyog
Naplózva
EnmaAi
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 10


« Válasz #49 Dátum: 12 máj 17, 22:41:32 »

Mindig van valami amiért bánhatnak. Sovány vagy, dagadt, ilyen a hajad meg olyan, piercinged van stb. mindenben találnak fogást! Ha vörös hajam lenne én örülnék neki! Mindig vörös dús hajat akartam.. *-* Nevet
Amúgy Ayase.. nekem is volt kék Nevet
Naplózva


Az iránta érzett szerelmed akkor is a tiéd. A saját tulajdonod. Hiába utasítja vissza, nem tehet ellene. Nem kér belőle és kész. Amit adsz, az örökre a tiéd. Amit megtartasz, az örökre elveszett.
Neirda
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 482


Nn-chan(: Vallás: mugen


« Válasz #50 Dátum: 12 máj 30, 21:04:31 »

Hát igen..én sem értettem annyira, hogy miért bántották Kushinát..sztem nagyon széép volt..:] nem csoda, hogy Minatoo belé szeretett..Mosolyog és hát ezek a részek *-* vaahhh *-*  Pirul Pirul Pirul   Kedvenc részeim.. Pirul már vagy 5x végignéztem ezeket a részeket, de végig sírtam az elejétől a végéig... >.<#  ennyit még sosem sírtam  >.<#   Am sztem Kushina egy nagyon aranyos karakter..Mosolyog olyan mint Naruto, csak lányba :DD
Naplózva


Somewhere far beyond this world
I feel nothing anymore...
Én piciny családom:  Szeretet
Szülők: hanii és drszabi  Nővérkém: Lina  Nagyszülők: Ritli és Hiei Mesterem:D3VON
Sasuke 97
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 191



« Válasz #51 Dátum: 12 máj 31, 17:48:25 »

Sztem is Kushinának gyönyörű vörös haja volt.... Nem tom hogy vakok voltak-e vagy csak tényleg irigyek de szerintem tényleg szép volt.... Vajon milyen lenne Naruto vörösen? Nevet
Naplózva

\If you are a guild, take care of your friends. That is all I have to say.\- Natsu Dragneel
Lilus
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1241



« Válasz #52 Dátum: 12 jún 01, 12:25:32 »

Az emberekből néha az irigység gonoszságot szül Mosolyog Szerintem spontán egyrészt ritka volt, és mint tudjuk, ami nem mindennapos, azt bántja a nép Mosolyog Nekem pl tetszett Kushina haja meg az egész karakter jól ki lett találva Nevet
Naplózva
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #53 Dátum: 12 jún 01, 20:55:55 »

A halála szükséges rossz volt az anime történetének szempontjából. Mi lett volna a sztori, ha Kushina és Minato életben maradnak? (Vagy legalábbis az egyik szülője megmarad Narutonak.) Egy átlagos szőke srác egy átlagos családban nőtt fel, lesz belőle egy átlagos ninja, aki átlagosan menti meg az átlagos világot. Elég unalmasnak, laposnak tűnik így nekem. Mosolyog
Mert mitől is olyan különleges Naruto? Természetesen attól, hogy születése pillanatában (költői túlzás Nyelvesít) rögtön meghalt az a két személy, aki elvileg a legfontosabb egy gyermek életében. Most így kapásból nem tudnék nagyobb lelki traumát mondani, ami érhet egy csecsemőt. Ez a tragédia végigkíséri őt az egész élete során és amolyan motorként hajtja majd előre a céljai elérése érdekében. Ok és okozat.

De ettől függetlenül Kushina a legvagányabb női karakter a Naruto történelmében, elkente minden nyámnyila fiú száját, aki egy újjal is hozzá mert érni. Nevet Bárcsak én is ilyen menő lettem volna az oviban... Nevet
Naplózva
Morause
Vendég
« Válasz #54 Dátum: 12 jún 01, 23:14:10 »

Na látod ebben egyetértek veled, Kushina jellemre kedvenc női karakterré nőtte ki magát... pláne hogy neki is van ilyen beszólása mint Narutonak az animében: "dattebane" az megy ezerrel!  Kiröhög Meg az ahogy Naruto-hoz állt hozzá "ott fejben" az epic jelenet volt, főleg ahogy fejbe k..ta (adott neki egy nagy kokeszt) mert nem tudta kicsoda. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 12 jún 01, 23:15:00 írta Morause » Naplózva
Hitsugaya-fangirl:)
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 121



WWW
« Válasz #55 Dátum: 12 jún 03, 22:54:57 »

Nekem Kushina a második helyen áll.Mosolyog
Nagyon szeretem ezt a karaktert.
 És én sem értem hogy miért piszkálták a vörös haja miatt. Gondolkozik
Ennyiből Minatot is lehetne cikizni mert azért a sárga haj sem olyan sürü.
De mindegy is ő egy nagyon szerethető karakter.! Nevet
Naplózva

Ilyen könnyű lett volna megtörni az elszántságod? Még ha senki sem hisz benned akkor is állj egyenesen és kiálts bátran!Én tudom, hogy te ilyen embernek születtél!" - Kuchiki Rukia

Caring for your friends is more important than the rules". ~Kakashi Hatake
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #56 Dátum: 12 jún 04, 00:14:34 »

Azért a sárgát nem feltétlen kell úgy érteni, hogy sárga, mint a citrom. Nevet Az animékben a sárga haj egy ilyet takar kb a valóságban. Plusz, megnézed magát az animék világát, rengeteg sok karakternek van sárga haja, szóval tökre nem ritka szerintem. Nevet

Kushina történetében meg szükség volt valami más negatív tényezőre is, mint amilyen a kyuubi volt, ezért Kishi ráment a hajára. Ugyanennyi erővel rajzolhatott volna rá egy istentelenül nagy bibircsókot is, hogy legyen mivel csúfolódniuk a kedves osztálytársaknak. Mosolyog
Bár én ezt a hajjal való, erőltetett csúfolódást egyre inkább közhelynek érzem, és nem sok értelmét látom azon kívül, hogy okozott némi romantikus pillanatot, mikor Minato a vörös hajszálak segítségével jutott el Kushinához, majd mentette meg...
« Utoljára szerkesztve: 12 jún 04, 00:17:03 írta Nikuccia » Naplózva
Morause
Vendég
« Válasz #57 Dátum: 12 jún 04, 17:59:16 »

Hát igazából a történet az hogy az animekészítők kicsit máshogy rajzolták Kusnina gyerekkori énjét, mivel a mangába ábrázolva is van így Kushina. Eredetileg ugyebár "paradicsomnak" hívták és nem okvetlen.
A haja pont úgy volt összekötve meg a fején a masni is úgy nézett ki, mintha paradicsom feje lenne!
<< Kép >>
Naplózva
Aizen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1044



« Válasz #58 Dátum: 12 jún 04, 18:05:04 »

Morause... őőő.. ahogy én látom Kushinának ugyan úgy állt a haja, ahogy felnőttként, a feje mögött van 1 bazi nagy paradicsom ábrázolva egész egyszerűen. ikszdé
Bár lehet vak vagyok, ebben az esetben elnézést... Nevet
Naplózva
TsunadeHime
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2116


King of Heroes


« Válasz #59 Dátum: 12 jún 04, 18:06:58 »

Az szerintem is egy paradicsom és nem a haja  ikszdé
De az is lehet, hogy mindketten vakok vagyunk, Aizen  ikszdé
Naplózva

Oldalak: 1 2 3 [4] 5
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!