24 máj 17, 16:02:44 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 6 7 [8] 9
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Hang Geninek  (Megtekintve 26856 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Akatsukis
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 143


« Válasz #105 Dátum: 11 dec 11, 18:25:13 »

Én azért nem mondanám hogy az átlagnál erösebbek. Ha megfigyeled a 2. és 3. kör közötti selejtezöben ahol 1-1 elleni harcok voltak mindeggyik bokot Doshut kivéve de az ö ellenfel Chougi volt aki azért mint tudjuk nem volt egy top ninja (akkoriban) smirksweat De attol függ hogy mit értes "átlag vizsgázó alatt.
Naplózva

AKATSUKI FOREVER!!!!!
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #106 Dátum: 11 dec 11, 18:40:17 »

Shikamaru iszonyú okos. Ellene kevés embernek lenne esélye: legyőzte Hidant, aki pedig nem egy szende kislány volt.
Shiro meg pont olyan képességekkel rendelkezett, ami ütötte a csávóét. Meg Shino ellen kevés eredményes technika van.
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #107 Dátum: 11 dec 16, 21:14:19 »

Én azért nem mondanám hogy az átlagnál erösebbek. Ha megfigyeled a 2. és 3. kör közötti selejtezöben ahol 1-1 elleni harcok voltak mindeggyik bokot Doshut kivéve de az ö ellenfel Chougi volt aki azért mint tudjuk nem volt egy top ninja (akkoriban) smirksweat De attol függ hogy mit értes "átlag vizsgázó alatt.

Pedig erősebbek voltak az átlagnál. Azért állhattak ott az elődöntős csoportban.
Az már más kérdés, hogy a többiek is jobbak voltak az átlagnál. Ha taktikában nem is, de harci képességekben igen.
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Akatsukis
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 143


« Válasz #108 Dátum: 11 dec 16, 23:31:53 »

Csak mert az elödöntöben voltak azért nem jelenti azt hogy ojan hüde kemények. Chouji és Ino is bekerültek, Shikamarunak köszönhetöen, de mikor 1-1 elleni harcok voltak már nem jutottak továb Shika igen. Ugyanez a hanggenineknél. Mondjuk hogy Dosu erössebb volt az átlagnál, a másik 2 attol még harmat gyenge volt.
Naplózva

AKATSUKI FOREVER!!!!!
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #109 Dátum: 11 dec 16, 23:37:02 »

Igen, tényleg gyengék voltak... ez főleg az erdőben látszott  smirksweat
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
hamisjoe
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 734



« Válasz #110 Dátum: 11 dec 17, 03:45:33 »

Igen annyira gyengék voltak, hogy 3an ott elég keményen elverték a Konohai genineket...
Naplózva

Világ legjobb Suiton használója: Mózes xD
dRown
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 730



« Válasz #111 Dátum: 11 dec 17, 08:36:59 »

Jogos, még a nagy Rock Lee-t is földre kényszerítette Zaku. Még mindig azon, vagyok, hogy értelmük semmi nem volt, de legalább erősek voltak.
Naplózva

Főállású Manchester United és Punk/Rock/Metal FAN!!
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #112 Dátum: 11 dec 17, 08:41:21 »

Elég relatív az, hogy ki a gyenge.
Egyfelől bedarálták Lee-t.
Másrészt a történet során náluk csak erősebb negatív karakterek jöttek.
Szerintem a mostani Konohamaru mindet elverne, egyesével természetesen.
Naplózva
Akatsukis
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 143


« Válasz #113 Dátum: 11 dec 17, 11:08:09 »

Mindenki Lee bedarálásával jön, de ott mindhárman voltak. Az egyik elözö hszemben már elmondtam: Doshu feje már csak egy vértócsa lenne a földön ha a haverja nem menti meg. Emellett ha Lee kaput nyitott volna akkor jaj a hang genineknek. Aztán mégcsak a nehezékeit se vette le, pedig az is elég lett volna.
Naplózva

AKATSUKI FOREVER!!!!!
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #114 Dátum: 11 dec 17, 11:20:57 »

A sima lótuszhoz is kell 2 kaput kinyitnia. Attól, hogy nem mondta ki, ő megtette.

Másrészt az átlag geninektől jóval erősebbek voltak. Nagyon sok volt még bennük, csak hát Orochimaru keze alatt ágyútölteléknek voltak szánva.
Naplózva
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #115 Dátum: 11 dec 18, 08:05:21 »

Ezt te se hiszed el.
A sima lótusz az ami kinyitja az első kaput.
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
Akatsukis
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 143


« Válasz #116 Dátum: 11 dec 18, 09:19:44 »

Teljesen mind1. Ahang genineg attól még nem erössek csak mert képesek 3 nagynehezen leverni 1 embert, egyenként meg eljullanak. Kapukinyitásnál meg úgy értettem hogy mondjuk vörös és eresedik az arca mint Garaa elen. Ha annyi kaput kinyitott volna mint Garaa ellen akkor 30 tizedmásodperc alatt eltöri Dosu kezét a hangszarával együtt + 20 tizedmásodperc alatt felkeni Dosu haverját + a csaj már a közellététöl kidölne =Epic Win Kúl
Naplózva

AKATSUKI FOREVER!!!!!
hamisjoe
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 734



« Válasz #117 Dátum: 11 dec 18, 10:16:31 »

Lee és Gaara volt a legerösebbek a vizsgákon, tök fölösleges hozzájuk hasonlítani smirksweat
Amúgy meg nem igen gyözte volna le senki Doshut, talán Shika, Lee meg Gaara...
Naplózva

Világ legjobb Suiton használója: Mózes xD
Akatsukis
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 143


« Válasz #118 Dátum: 11 dec 18, 10:26:59 »

Ez Doshu, de a másik kettö az két 0. Egyébként még ott van Neji, Tema és Kanku is leverné talán, de nem tudni ugyhogy mind1, Shino. Ha engem kérdezel, a 3. fordulóban ö is simán kihullott volna. A másik 2 meg nem is téma.
Naplózva

AKATSUKI FOREVER!!!!!
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #119 Dátum: 11 dec 18, 13:26:01 »

Látom, még mindig nem érted, amit leírtam, Akatsukis. Nem azt mondtam, hogy ők aztán hiper-szuper, mindenkit leverek emberek voltak. Annyit írtam, hogy a Chuunin-vizsgára jelentkezett geninek között az erősebbek közé tartoztak. Már csak azért is, mivel nem is a Chuuninná válás miatt voltak ott, hanem "küldetést" teljesítettek. Mint Gaaráék.
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Oldalak: 1 ... 6 7 [8] 9
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!