24 máj 17, 19:41:55 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 [2] 3 4 5
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Sora  (Megtekintve 17810 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
h_neji
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 103

Isten teremtette az agyat VAGY az agy az istent?


« Válasz #15 Dátum: 08 júl 27, 11:43:03 »

veleshika nem értem azt amit kérdeztél!
Nem lehet az apja hiszen a koporsóbol feljött a 66-ik részben
a 67-iket nem láttam még mert a Dvix-et nem lehet letölteni a másik ami most fenn van letölteném rámennék és kilépne belőle az valamiért nem jó.
Úgyhogy Chakra rátok várok Ördögi Ördögi
Naplózva

Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #16 Dátum: 08 júl 27, 13:37:06 »

... ez off lesz de Chakra hogy lehet valakiből egy szereplő? Mosolyog láttam olyat hogy kakuzu,itachi

Egyszerűen és tömören megfogalmazva: Miva'? Nevet
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Hekate
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 187


Filozófus Kunoichi


« Válasz #17 Dátum: 08 júl 27, 17:32:21 »

Szerintem Sora ugyanolyan naív, mint Sasuke. Az nem jutott eszébe senkinek, egyébiránt, hogy ismerünk Egyfarkút, Kétfarkút, Háromfarkút, Négyfarkút, de öt, hat, hétfarkút nem? Ha Sorában démon van, akkor ez a három lehet benne, mert a Hachibi Jinchuuriki már színre lépett. És végülis miért ne lehetne Sora Jinchuuriki? Chiriku és a szerzetesek simán képesek lennének rá.

Másik, bár eléggé halovány és gyenge lábakon álló, kósza gondolat: Narutoban elvileg a Kyuubi Jin (jó, fényes) csakrája van elzárva... Sorában hátha a jang(rossz, démoni)...? Ez csak a mangából vett dolog, de mégis szöget ütött a fejemben. Magyarázná, hogy miért hallják, mikor a másik bajban van. Csak azt nem tudom, ez a kapcsolat miért nem élt már korábban is...

Nekem amúgy semmi bajom sincsen Sorával. Szerintem az eddigi fillerepizódok közül ezek a horror-thriller szerűek viszik el a pálmát, és éppen ezért egyáltalán nem bánom, hogy kicsit húzzák-vonják a sztorit. Egyébiránt meg fúrja az oldalam a kíváncsiság, hogy azok a kék madarak, amiket a bevezetőzenében látunk, vajon mik? Technika? S vajon kinek a technikája?

Abban igazatok van, hogy elsőre Sasuke-ra hasonlít, de szerintem sokkal inkább Naruto. Gondoljatok bele, hogy milyen makacs, hogy ugrándozik, ugyanúgy elragadja hév, ugyanúgy nem gondolkozik, de viszont sokkal önzőbb. Ki tudja, megváltozik-e? He-he:D Ravaszak az animekészítők... annyi megtért személyiséget láttunk már a sorozatban, de ennek ellenére nem vagyunk benne biztosak, hogy Sora megtér-e. Itt az okozza a "Rezonanciát", hogy túlságosan egyformák, mármint Sora és Naruto. Ez olyan, mintha széllel szelet akarnánk lecsillapítani. Mindenesetre én kíváncsian várom a végét, részemről minnél többet látom Narutot, annál jobb. Engem speciel nagyon inspirál, nem csak lelkileg, de alkotói szempontból is.

Így hát... ne bántsátok szegény Sorát. Elvégre szép neve van: Ég. Talán a kék madarak is ezzel kapcsolatosak. És különben is, nem ő tehet róla, hogy kitalálták Nyelvesít
Naplózva

Az egyensúly a lényeg.
Csibe
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3430


Trafalgar D. Water Law


« Válasz #18 Dátum: 08 júl 28, 02:01:38 »

Szerintem Sora ugyanolyan naív, mint Sasuke. Az nem jutott eszébe senkinek, egyébiránt, hogy ismerünk Egyfarkút, Kétfarkút, Háromfarkút, Négyfarkút, de öt, hat, hétfarkút nem? Ha Sorában démon van, akkor ez a három lehet benne, mert a Hachibi Jinchuuriki már színre lépett. És végülis miért ne lehetne Sora Jinchuuriki? Chiriku és a szerzetesek simán képesek lennének rá.


Hát szerintem te nem olvasta elég figyelmesen a mangát, mert már minden bijuu szerepelt benne igaz némelyikük csak említés szintjén, ezért valószínűtlen, hogy sora is az bár az biztos, hogy valami démon van a testében. Pontosan
Naplózva

BuBu
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 203


Akadémiai tanár vok kukuku


« Válasz #19 Dátum: 08 júl 28, 08:35:49 »

BuBu, ez fájt. -.-
Kb. 2 hónapja csak abból áll ki a fórum Narutós része, hogy "má' megin' filler".

Amúgy pedig egy kicsit fukarkodhatnál a vigyorfejekkel, ha egyet teszel akkor is megértjük, hogy Nevet .


Jó,Jó egy kicsit dilis vagyok de hát most mit tok tenni ellene?  Pirul Nem akarok dili intézetbe menni  Nevet De én akkor is fölöslegesnek tartom Sorát....A Sora nem női név?  >.<# Gondolkozik
Naplózva






h_neji
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 103

Isten teremtette az agyat VAGY az agy az istent?


« Válasz #20 Dátum: 08 júl 28, 08:47:40 »

Sora alapból csak töltelék.
Szerintem az egész filler rossz :S
Naplózva

Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #21 Dátum: 08 júl 28, 10:39:41 »

... A Sora nem női név?  >.<# Gondolkozik

Hát...  A Digimon Adventureben pl. ez a név egy női szereplőhöz tartozik... ^^
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Hekate
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 187


Filozófus Kunoichi


« Válasz #22 Dátum: 08 júl 28, 15:30:10 »

Miért fáj ez nektek ennyire...? Sora az Sora. Én is találkoztam már Liliom nevű sráccal. A Cowboy Bepopban meg ott van Edward (aki nő).

Hm, az lehet, hogy nem olvastam elég figyelmesen, mert helyenként nagyon sietve olvasok, mert ugye meg akarom tudni, hogy mi történik... Nevet De legalább abban egyetértünk, hogy valami szörnyféle van a szerencsétlenjében. Remélem, az animerajzolók nem valami képtelenséget találnak ki. Odalenne ez a jó kis fillersorozat.
Naplózva

Az egyensúly a lényeg.
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #23 Dátum: 08 júl 29, 11:49:41 »

Miért fáj ez nektek ennyire...? Sora az Sora. ...

Dehogy fáj. ^^
Csak elmélkedünk azon, hogy a név már nem nagyon határozza meg a nemet.
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
ChroN
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1226


Portgas D. Ace


« Válasz #24 Dátum: 08 júl 29, 13:10:54 »

OFF: Nagyon sok helyen így van! Pl. Yurie YuYu-ban csaj, másban fiú.
OFF END
-----------
Amúgy ez tényleg érdekes, hogy amikor a másik bajban van, akkor meghallják!
Ez akkor most hogy lehetséges?
Naplózva

Cartnecker
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 15642



WWW
« Válasz #25 Dátum: 08 júl 29, 13:15:00 »

Japánban vannak olyan nevek amiket a férfiak és a nők is használnak. A Sora is ezek közé tartozik Mosolyog
Naplózva
Yo-Yo
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 450


« Válasz #26 Dátum: 08 aug 04, 09:47:37 »

Ah , ez a Sora nagy meglepetést okozott nekem  >.<#
Nemis tudtam , hogy ő is Kyubi  Ördögi Ördögi 
 Egyébként valaki tudja mi a vezeték neve ?  Ohh My God Ohh My God
« Utoljára szerkesztve: 08 aug 04, 09:48:27 írta Yo-Yo » Naplózva
Hekate
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 187


Filozófus Kunoichi


« Válasz #27 Dátum: 08 aug 04, 10:03:04 »

Yo-Yo... az aláírásodtól megfájdult a rekeszizmom ikszdé Egyébként meg szegény Sora nem egyenlő a Kyuubivel, csak keverték a démon csakráját a srác sejtjeivel. Eléggé nagy szívás, nem-e? Én sajnálom őt, még ha csak egy filler-karakter is.
Naplózva

Az egyensúly a lényeg.
kakairuRULEZ
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1012

lasse


« Válasz #28 Dátum: 08 aug 04, 11:20:03 »

Nemis tudtam , hogy ő is Kyubi  Ördögi Ördögi 

Hát, a róka a leheletével fertőzte meg nem? vagy mi volt az?  Nyelvesít Nyelvesít
viszont elég SZÖRNYen nézett ki ez a Sora démonalakban! nem rókára, hanem valami tengeri szörnyre emlékeztet
Naplózva
Yo-Yo
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 450


« Válasz #29 Dátum: 08 aug 04, 11:56:39 »

Jah igen , elis felejtettem , hogy ő csak ijen "pót" démon .
Egyébként a keze elég gáz ...  Lehánylak Bár szerintem ez hülyeség minek kellett ez tenni szegény Sora-val , Kishimoto Masashi-nak van aztán fantáziája  Mosolyog
Naplózva
Oldalak: 1 [2] 3 4 5
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!