24 máj 15, 20:53:11 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 [2]
  Nyomtatás  
Szerző Téma: MatsuriNap - 2008. augusztus 23., Miskolc  (Megtekintve 5247 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #15 Dátum: 08 aug 23, 17:25:03 »

Hát igen...ez a Matsuri nagyon ott volt. Minden kipróbáltunk, (kivéve a konzolt de azt is csak azért mert a DDR mókásabb volt) Ebből ugyebár rájöhetünk mi atomfizikus aggyal rendelkező különleges parafenomén tehetségek (ez nem vonatkozik minden fórumosra) hogy voltunk DDR-en...(mi az? olvasd az előzőt)
és karaoken...hát hangom az nincs de a tök ismeretlen japán számokat előszeretettel énekeltem...de volt amit ismertem...azt még inkább...ráadásul nem voltak sokan, de mivel kis helyen volt nem szóródtunk széjjel sem és nagyon családias volt a hangulat...eddigi legjobb animés rendezvényem volt...
Meg a társasag is nagyon jó volt :d Tüneményem, Csillus, a Sensei-em...egyszóval...FANTÖRPIKUS volt. Jah és ettünk MAT tortából :d Eletem első animés tortája...megettem Sakuragi fejének a tetejét Nevet
Naplózva
Uchiha Sasuke-sama
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 236

Sasuke azért is "jó"


« Válasz #16 Dátum: 08 aug 23, 17:29:37 »

Na így utólagos elmondásotok alapján sajnálom h nemvoltam.  :/ Bár aztse tomh hogy jutottam volna el. Na mind1 majd a következőre talán.
Naplózva

Az aláírás nem felelt meg a fórumszabályzatnak, ezért a moderátor (Aes Sedai) törölte. Ha új aláírást helyezel el, ezt a szöveget törölheted.
Morimoto-kun
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1139


« Válasz #17 Dátum: 08 aug 23, 19:39:32 »

Basszus de kár,hogy veletke nem találkoztma,pedig úgy szerettme volna,bár én a táncos izé környékén nem jártam,inkább a konzoloknál,pfff.........
Naplózva
Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #18 Dátum: 08 aug 23, 20:47:15 »

Nekünk meg pont az volt hogy a konzolterembe bekukkantottunk és kijöttünk hogy majd később
Naplózva
Moonie-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1948

9farkú otaku-girl, kami-sama, Banánkage:D


« Válasz #19 Dátum: 08 aug 23, 21:37:35 »

Igen, aztán meg mentünk is tovább, és nap végére jutott eszünkbe, h azért a konzolt is kipróbálhattuk volnaXD

Tökjó, apám aszondja, valszeg femili karácsonyra majd összedob nekem egy táncszőnyeget (azt a 6ezer forintos félét legalábbXD) Nevet Nevet Nevet Beleszerettem Pirul Főleg, h Takemitsuval mind2szer Code Geass openinget kértünk, amit a DDR szervezők nagyon szerettek, úgyh nagyon örültek nekiXD
Naplózva
Csillus
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 567



« Válasz #20 Dátum: 08 aug 23, 22:34:48 »

Én is benézek és regélek egy sort Nyelvesít
Örülök nagyon ,hogy Moonie és Morita itt volt nálunk Nevet Nagyon élvezetes volt ez a 3 nap Nevet
A Matsuri nap fergeteges volt Nyelvesít
A biztonsági őrök NAGGYON jófejek voltak Nyelvesít Jót dumáltunk velük,mielőtt bejutottunk ikszdé
A DDR egy csodás találmány Nyelvesít Nem tudok , de imádok Nevet
Én is énekeltem mindent amit nem ismerek és nem tok de nagyon élveztem Nevet
Nem volt zsúfolva az épület , de megtöltöttük ez tetszett . Pont jó volt Nyelvesít
Olyan családias ,de mégis Con feeling Nyelvesít
Hiperszuperül éreztem magam Nevet Árusok is voltak bőven ,amit nem vártam ,érdekes programok voltak . Összesség
ében nagyon TETSZETT!!! És sajnálhatja ,aki nem jött...
Sajnos hiába próbáltam elkerülni futni kellett a buszhoz is vonathoz is.. Úgylátszik ez vmi mellékhatásom  :/ Pedig próbáltam úgy,hogy ne kelljen.. Na de mindent elért mindenki és ez a lényeg Nevet
Hazafele jövet a buszról megláttam KAváékat tűzzsonglőrködni és le is szálltam a buszról.Fel is vettem egy részét. Nagyon jól nyomják,minden tiszteletem az övék Nevet Aztán mivel 1 óra múlva jött a következő buszom így még maradtam egy darabig és még 1 buszt el is engedtem Nyelvesít
DDReztem még utána sokat ,ami jó volt,de a sok profi mellet uhh Nevet De akkor is jó volt Nevet
Beszélgettem Balin bátyámmal is Nevet Az afterparty nagyon jó dolog:D A legközelebbi conon végig maradok,ha tehetem és ha itt lesz nálunk Miskolcon akkor szállásolom estére is a meghívottakat Nevet Remélem legközelebb mindenki el tud majd jönni Nyelvesít
És azt is ,hogy semmit nem felejtettem ki Nyelvesít
Köszi Moonie és Morita ,hogy itt voltatok Nevet
És örülök,hogy taliztam azokkal is akik ott voltak nagyrészükkel Nevet Sajnálom,hogy Kroni nem jött :S
« Utoljára szerkesztve: 08 aug 23, 22:41:31 írta Csillus » Naplózva
Takemitsu
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 578


« Válasz #21 Dátum: 08 aug 23, 22:36:31 »

Nagyon jó volt!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Nagyzserű volt a társaság!! Szeretet Pirul
És bocs h úgy elrohantam a végén, de eléggé bepánikoltam h lekésem a buszt. Szal keményen trappoltam az állomásigxD
C Nyelvesít
Legyen ilyen jövőre is. És éljen a táncszőnyeg!
Nagyon megtettszettek a Soifong és Yoruichi cosplayesek Pirul Aranyosan táncoltak. Nevet
Nem kölöttem sokat ott, egy Lucky Star kulcstartó (de miért van rajta tükör????) és egy Bleaches mobiltartó a szerzeményem. Bár ez a nap sok pénzt felemésztettXD
« Utoljára szerkesztve: 08 aug 23, 23:48:02 írta Takemitsu » Naplózva
Oldalak: 1 [2]
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!