24 máj 16, 04:56:13 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 995 996 [997] 998 999
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga (Archívum 2012.08.29-ig)  (Megtekintve 2156117 alkalommal)
0 Felhasználó és 4 vendég van a témában
8nervus6
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 21


« Válasz #14940 Dátum: 12 aug 26, 22:33:53 »

Lehet én látom rosszul, de amikor lehetett látni tobinak azt a kis részét az arcából, mikor a maszkja eltört (a konannal vívott harcnál, vagy amikor sasuket oktatta) nekem nem tűnt Rin-nek egyáltalán.. Rin egy csaj volt, tobi határozottan férfi, a kinézete, az arca a haja.. a hangja. Elég kizárható Rin.

olvasd át még egyszer amit írtam, Tobi teste megjelenése férfi ez bizonyos, de Rin használhatja úgy Obito testét, mint Oro szokta másokét(és Oro-t már láttuk női alakban).... és miért használja Obito testét? mert egy Uchiha testtel és chakrával  teljes mértékben uralni tudja a sharingant
Naplózva
deadknight
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11



« Válasz #14941 Dátum: 12 aug 27, 09:32:53 »

Az én észrevételeim a következőek.

Az Obitos dolog nekem sandít eléggé, bár elképzelhető, hogy, mint ahogy Oro mindig átlépdel egy másik testbe, úgy Obitot is valahogy átoperálták máshova és valami szuper gonosz (esetleg Madara) nevelte fel, így megkergült és ezért akarja a tervét megvalósítani. Nagyjából ennyi ami miatt Obito lehetne, bár nem látok rá esélyt. Amire én inkább kiváncsi lennék, hogy mért mondja azt Tobi, hogy "kölcsön vett erő". Két variáció lehet rá:

1. Tobi Obito, így visszaakarja venni a szemet (aminek értelme nincs, mert van már egy jó szempárja)
2. Valaki olyan, aki nem tudja pontosan hogyan került Kakashihoz a szem, max csak annyit, hogy Obito meghalt, Kakashinak lett sharinganja

http://naruto-kun.hu/manga/mangas/Naruto/597/Naruto_597_13.png

Itt Tobi a "Neked csak a szád jár ..." résznél elképzelhető, hogy arra az esetre gondol, hogy Rin-t ott akarta hagyni, így viszont megint csak Obito-ra lehetne az egészet ráfogni, vagy magára Rin-re.

A következő mondata, hogy "Késő már megbánni." Mit kéne megbánnia? Ha csak nem megint arra célozz, hogy Obito meghalt, mert későn indultak útnak.

A lényeg a lényeg, hogy Tobi Obito szemét uralja (bár gondolom ezt eddig is megállapította már mindenki), ott volt azon a napon (ezt Tobi is mondja) és akkor ott valamilyen formában találkoztak egymással. A kérdés az lenne, hogy amíg Kakashi eszméletét veszti, addig mi történik. Ugyanis amint meghal Obito, Kakashi picit harcol és utána egy nyugodt környezetben ébrednek, ahol Rin már mindent elmondott. Abban az 1-2 órában lophatták el Obito szemét, habár ezzel se vagyunk közelebb. Amire esetleg lehetne tippelni, hogy Tobi a Rejtett Kő faluból származik.
Naplózva
naspolya
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 88



« Válasz #14942 Dátum: 12 aug 27, 12:14:57 »

Azért mondja, mert még ha nem is ismerné, a vak is látja, hogy Kakashi nem Uchiha, a szemet pedig valakitől kapta/szerezte.
Egyrészt lenézi, más részt pedig a saját családi örökségét használja ellene, mint Kakasi fő erőforrása.

Te mit szólnál hozzá ahhoz, ha például a szomszédnak adnál ingyen egy fél telket és cserébe ő pereskedne veled valamin?
« Utoljára szerkesztve: 12 aug 27, 12:16:57 írta naspolya » Naplózva

zolee92
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 20


« Válasz #14943 Dátum: 12 aug 27, 17:03:51 »

Nem tudom, hogy valaki ezt felhozta-e már, de a következő oldalon 2 ember nincs jelen Sarutobi társai közül, Danzo és Kagami: http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/503/9
Naugye Danzo múltját már megismertük, tudjuk, miért nem volt akkor ott. De Kagami miért nem segített akkor a társain?
Tán nem azért mert ő Tobi? Szerintem ez elég komoly utalás lehet Tobi kilétére, bár azt nem tudom, miért lopta volna el Obito szemeit. Talán lehet, hogy izanagit használt 2-szer ezért kellett azokat lecserélni.
Nade remélhetőleg ez szerdán úgyis kiderül.
Naplózva
Autine
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 165


« Válasz #14944 Dátum: 12 aug 27, 17:08:22 »

Hát amiből láttunk dolgokat,hogy valamelyik tobi feje szottyos ,nem kizárt hogy kagami,kb annyi idős lehet mint danzou és ez megmagyarázná,mért tudott ennyi mindent,elgondolkodtató...Bár azt hogy mért pont obito szemét találta meg,és hogy mi lett a saját szemével ,ez benne a kérdéses.Az meg hogy zetsu dns van benne ,talán ismerhette orcsimarcsit is személyesen.
Naplózva
KillerSpawn
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 22


« Válasz #14945 Dátum: 12 aug 27, 20:19:28 »

Hogyne sértené az Uchiha öntudatot h. Kakashinak sharinganja van,Sasuke is megjegyzi neki hogy azok a szemek az uchiháké,és nélkülük Kakashi sehol sem lenne.
Naplózva
deadknight
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11



« Válasz #14946 Dátum: 12 aug 27, 21:37:25 »

Amúgy nem hinném, hogy szerdán megtudjuk. Ez volt az 598. rész, a következő szerintem vagy visszaemlékezés lesz (ami elég valószínű) vagy átugrunk másik helyszínre 1 manga erejéig (kétve hinném), ugyanis szerintem Kishi a 600. részre tartogatja Tobi arcát.
Naplózva
Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #14947 Dátum: 12 aug 28, 02:45:44 »

Kishi nem szokott fodrászkodni? Kapásból: Sakura, Ino, Chouji, Jiraiya, Hinata, Kabuto

Sasuke még mindig kell neki hogy szinkronba hozza a Gedoval vagyis szerintem vele akarja aktiváltatni a Genjutsut. Különben minek törődött volna vele ennyit?

Naplózva


 
Zannah
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 157




« Válasz #14948 Dátum: 12 aug 28, 10:26:08 »

A következő fejezetben tuti ez lesz:
http://25.media.tumblr.com/tumblr_m9g3tpGQp01rqzphfo1_500.jpg
Naruto túl nagyot ütött.. Pojén


@naspolya
Hakura gondolsz? Az csak maszk zúzás volt, nem arc
De érdekes a hasonlóság, nézzétek:

http://i26.mangareader.net/naruto/28/naruto-1565375.jpg

http://naruto-kun.hu/manga/mangas/Naruto/598/Naruto_598_15.png
« Utoljára szerkesztve: 12 aug 28, 16:03:06 írta Zannah » Naplózva

My future is not where my dream is... My dream lies in my past where it has always been.
naru-kun
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 323



« Válasz #14949 Dátum: 12 aug 28, 10:42:37 »

 ikszdé hát ezen akkorát röhögtem nagy lenne ha tényleg így végződne  ikszdé
Naplózva
naspolya
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 88



« Válasz #14950 Dátum: 12 aug 28, 11:51:44 »

A történet 2. fejszétzúzásas lenne:D
Naplózva

Naruto098
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 29



« Válasz #14951 Dátum: 12 aug 28, 12:14:41 »

miért? meik volt az első?  Nevet
Naplózva

Naruto TESCO gazdaságos kage bunshinja
naspolya
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 88



« Válasz #14952 Dátum: 12 aug 28, 12:30:25 »

Asszem még a sima Narutóban a vizsgán nem tudom már mikor.
« Utoljára szerkesztve: 12 aug 28, 12:35:28 írta naspolya » Naplózva

yupi
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 448


Pein is Invincible


« Válasz #14953 Dátum: 12 aug 28, 13:26:00 »

Amire esetleg lehetne tippelni, hogy Tobi a Rejtett Kő faluból származik.

Ha a rejtett kő faluból származna akkor kb ugyan úgy kidőle az MS-től mint Kakashi.. úgyhogy tuti hogy Uchiha...
Én még mindig azt mondom hogy Obito... és majd holnap ez ki is derül... jövőhéten pedig az hogy miért is ilyen amilyen...
Naplózva

Axel92
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 280


The real fun is about to start!


« Válasz #14954 Dátum: 12 aug 28, 13:40:10 »

Amire esetleg lehetne tippelni, hogy Tobi a Rejtett Kő faluból származik.

Ha a rejtett kő faluból származna akkor kb ugyan úgy kidőle az MS-től mint Kakashi.. úgyhogy tuti hogy Uchiha...
Én még mindig azt mondom hogy Obito... és majd holnap ez ki is derül... jövőhéten pedig az hogy miért is ilyen amilyen...


Ez csak akkor fog előfordulni, ha most helyszínváltás lesz, és a végén mégis megmutatják Tobi arcát. Mert nem húzhatják máshogy egy egész fejezeten át a dolgot, ha 3. vagy 4. oldalon mutatják az arcát akkor nyilván folytatják azzal hogy mi hogy történt.
Naplózva

Az aláírás nem felelt meg a fórumszabályzatnak (nagyobb volt, mint 400 kbyte), ezért a moderátor (Chakra) törölte. Ha új aláírást helyezel el, ezt a szöveget törölheted.
Oldalak: 1 ... 995 996 [997] 998 999
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!