24 máj 16, 10:24:00 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 994 995 [996] 997 998 999
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga (Archívum 2012.08.29-ig)  (Megtekintve 2156246 alkalommal)
0 Felhasználó és 4 vendég van a témában
viktor6665
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 806



« Válasz #14925 Dátum: 12 aug 26, 12:20:47 »

új 5let:
Shisui Zetsu másolatként Obito szemével  ikszdé
Naplózva

Zannah
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 157




« Válasz #14926 Dátum: 12 aug 26, 12:21:05 »

Annyit biztosan tudunk Tobiról, hogy egy nagyon jó manipulátor Figyelmeztetés Soha nem az, akinek mondja magát. Most azt akarja, hogy Obitónak higgyük. De Obitonak nincs meg az oka ezekre a tettekre! Ha Obito lenne, nem így viselkedne Kakashival. Ne higgyünk a látszatnak.
Naplózva

My future is not where my dream is... My dream lies in my past where it has always been.
naspolya
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 88



« Válasz #14927 Dátum: 12 aug 26, 14:35:45 »

Sishuinak azért nemesebb céljai voltak, minthogy beálljon diktátornak.
A másik térdimenzióban miért tellne sokkal lassabban az idő?
Akkor azalatt a századmásodpercek alatt, amikor átteleportálja a testrészei, a sejtjei elpusztulnának.
Meg akkor már sokkal öregebbnek nézne ki.
« Utoljára szerkesztve: 12 aug 26, 14:47:56 írta naspolya » Naplózva

Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #14928 Dátum: 12 aug 26, 17:04:48 »

és mi van akkor ha Obito, de 1 másik világból (Road to Ninja adta az ötletet), 1 "másik" Obito lehet "gonosz", Tobi  téridő jutsut használ (lehet h valami olyasmivel átjött).
Elég abszurd elmélet, de kitudja  Gondolkozik
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
SzG
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 931


TARDIS lovagja


WWW
« Válasz #14929 Dátum: 12 aug 26, 17:20:45 »

Ezt már írtam én is de arra gondoltam, hogy egy másik dimenzióból bárki lehet. akár egy gonosz Minato-is de még lehet Kakashi vagy akár Naruto-is. A kérdés, csak az, hogy akkor miért akarja elpusztítani ezt a világot?
Naplózva

The angels are coming for you, but listen, your life could depend on this: don't blink. Don't even blink. Blink and you're dead. They are fast, faster than you could believe. Don't turn your back, don't look away, and *don't blink*! Good luck.
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #14930 Dátum: 12 aug 26, 17:46:48 »

A Naruto eddig majd' 600 fejzete alatt semmi utalás nem volt párhuzaos univerzumokra, nem hiszem, hogy szűk két évvel a  vége előtt rukkol elő ezzel Kishi Nevet
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
jancsi896
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4


« Válasz #14931 Dátum: 12 aug 26, 18:02:52 »

És mi van akkor ha tényleg egy Zetsu, csak ez táposabb, mint az előzőek. Teszem azt rendelkezik Madara, Obito, meg minden említésbe került személy DNS-vel. És mivel van benne Zetsu-anyag is ezért képes akár bármelyik személlyé átváltozni.Kisame-nél Mizugake-vé, Kakashi-nál meg Obito-vá és így tovább Hümm-hümm
Naplózva
samat
Vendég
« Válasz #14932 Dátum: 12 aug 26, 18:09:49 »

Kisame csak azért hívta Mizukagénak mert a sharingannal irányította
Naplózva
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #14933 Dátum: 12 aug 26, 18:23:53 »

Kisame csak ironizált, ha tudod, mi az.
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
8nervus6
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 21


« Válasz #14934 Dátum: 12 aug 26, 18:49:12 »

érdekes, most olvasgattam a régi manga részeket hátha valami találok....

egy számomra érdekes dologot találtam, Obito utólsó mondata a következő volt: ''Szerettem volna tovább együtt maradni mindenkivel.''

ez a mindenki szó ütötte meg e fülem , nem tudom a japán eredetiben is ez a szó szerepel-e, kíváncsi lennék...

de azért én még reménykedek, hogy Tobi nem Obito
Naplózva
8nervus6
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 21


« Válasz #14935 Dátum: 12 aug 26, 20:43:25 »

Vagy egy felvetésem, lehet, hogy már más is írta, de nem biztos....

Tobi biztos, hogy férfi? Rendben, hogy a hangja és a teste férfi, de hát Orochimaru is többször adta ki magát nőnek....
én egész pontosan Rinre gondolok, ugye ő egy orvosi ninja és ki tudja milyen jutsukat használ. Tobi is elégé érthet az orvosi dolgokhoz, kikapja berakja a szemeket, tartósítja őket, felhasználja az első hokage dns-t, helyrehozza a sérült testét stb.

Nézzük meg Zetsut, ugye nagy valószínűséggel ő nem egy természetes személy, hanem inkább valaki alkotta. Rin tudta hol van Obito teste, és akár össze is gyúrhatta a saját testével. Sajnos nem tudom pontosan Rin halála mikorra tehető, hogy beilleszthető-e a történet folyamába?

Mi az indítéka? Hát egy kikosarazott csalódott nő sok mindenre képes lehet  Kúl
Naplózva
8nervus6
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 21


« Válasz #14936 Dátum: 12 aug 26, 21:46:31 »

Úgysem fogjuk megtudni szerdán Kishi átfog térni a Madara vs. Kagék harca ahogy ismerem  ikszdé

szerintem se, de szerintem inkább az Oro Sasuke szállra fog visszatérni...

nem hiszem hogy szükséges ahhoz Zetsu klónnak lenni hogy felvedd vele más alakját.
félreértettél, ahogy én feltételezem, Rin nem felvette Obito alakját, hanem felhasználja a testét, mint Oro teszi, hogy teljes étrékben tudja használni a sharingant, ezért gondolom, hogy az Oro szállal folytatódik a manga...
Ha annyira álcázni akarni magát azzal hogy változtatja a külsejét akkor nem hordott volna maszkot.
itt szerintem annyiban hibás az érvelésed, hogy ha nem akarná álcázni magát, maszkot sem hordana, hány embernek kiadta már magát Tobi..Mizukage, az ügyetlen kis Akatsukis, Uchiha Madara...
Naplózva
Morause
Vendég
« Válasz #14937 Dátum: 12 aug 26, 22:09:32 »

nervus.. te vagy jancsi896 mert az neki címeztem ahogy oda is írtam, nem neked. Amúgy meg ha esetleg ezzel tisztába vagy, akkor mivel az első részére nem nagyon tudok reagálni mivel jancsi írta hogy Tobi=vmi Zetsu féle klónnal, és úgy manipulálja az embereket hogy ahhoz mérten változtatja a külsejét ahogy zetsu.
De nem kell ahhoz zetsunak lenni hogy felvedd más alakját, arra ott van az alakváltó jutsu.
A hiba nem az érvelésben hanem a hiányos információdban mivel Tobi nem a mizukagénak adta ki magtá hanem csak Madarának. Mindenki tudta ki a mizukage (tehát yagura a 3- jinchuja) csak azt nem hogy Tobi vagy Madara irányította.
Egyszerűen szólva ő nem a mizukage volt hanem csak irányította azt mint egy bábot.
De pont az álarcon volt a hangsúly, nem az hogy hipphopp változtatta a külsejét mint phantomas. A tudásával vert át mindenkit.
« Utoljára szerkesztve: 12 aug 26, 22:12:21 írta Morause » Naplózva
Suigetsu
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 1035



« Válasz #14938 Dátum: 12 aug 26, 22:27:48 »

Lehet én látom rosszul, de amikor lehetett látni tobinak azt a kis részét az arcából, mikor a maszkja eltört (a konannal vívott harcnál, vagy amikor sasuket oktatta) nekem nem tűnt Rin-nek egyáltalán.. Rin egy csaj volt, tobi határozottan férfi, a kinézete, az arca a haja.. a hangja. Elég kizárható Rin.
Naplózva
Senkisem17
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 482


« Válasz #14939 Dátum: 12 aug 26, 22:30:37 »

Nevet:D:D Mint már sokan, én is régóta olvasgatom a fórumot, de "okos" hozzászólásommal, mégis csak most "tisztelem" meg a társaságot a Tobi-Obito-Tobi-akárkicsoda téma kapcsán Nevet (mily meglepő)
Igazából konkrét jelöltem nincs, de talán mégis Danzo környezetére tenném le a voksom, gondolok itt Kagamira, bár Madara öccse is esélyesebb nálam, mint egy sziklák által félig agyonzúzott Obito, vagy éppen valami Zetsu-klón. Ha a végkifejlet mégis ebből két utóbbi verzióból kerekedne ki, én meglehetősen elszontyolodnék.
Apropó, Rin... Nevet jót derültem a webshopos-ötleten (illetve még ettől függetlenül és előtt, a ramenárus elképzelésen is), de komolyabbra fordítva a szót, én nem nagyon hinném, hogy bármi konkrétabb indítéka is lenne az egész világot zombivá változtatni csak azért, mert Kakashi jobban szeret olvasni, mint...  vagy legalábbis Rin esetében, a Nagy Mester (Jiraya) negédes és sikamlós sorai csábítóbbnak bizonyultak, mint ő maga. Nevet:Nevet:D
Nem mellesleg félsharinganos pajtársunk számára már csak azért is igencsak szomorú végkifejletnek bizonyulna, ha Rin lenne Tobi, mivel summasummarum - kissé gonosz logikával - Kakashit  pillanatok alatt főfelbújtónak is ki lehetne kiáltani, mert mégis csak valahol OTT borulhattak meg a hölgy fejében a dolgok.
Mindent egybevéve, bocsánat a kissé sejtelmes fogalmazásért, remélem aki akarja, így is érti a lényeget, konkretizálva és a főbb pontokat részletesen kiemelve, inkább nem szeretném leírni ezt az elméletet Nevet
Naplózva

"Írj 500.0000000 oldalt, majd cáfold meg egyetlen tagmondattal"
Oldalak: 1 ... 994 995 [996] 997 998 999
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!