24 máj 21, 00:03:54 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 5 6 [7] 8 9 10
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Mely animéből, és mely tárgyat/képességet birtokolnád szívesen, és miért?  (Megtekintve 40365 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
Morause
Vendég
« Válasz #90 Dátum: 10 júl 30, 15:17:26 »

Én narutot ismerek tehát csak abból tudok mondani... a kage bunshin nekem is jólenne, azon kivűl remete formát, meg rasengan, vmi villám típusú ninjutsut ( nem, nem chidorit ) és pein shinra tensei képességét meg banshou tennin képességét de nem úgy ahogy az animábe is volt hogy 5 mp kell hozzá hanem hogy akkor használom és úgy ahogy akarom, mint a telekinézis.
Naplózva
MoonTiger
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1090


Hivatalos Tigris imádó


« Válasz #91 Dátum: 10 júl 30, 21:56:32 »

Na ez egy fogós kérdés..
azt kell mondjam, hogy talán Hitsugaya taichonál maradnék praktikai okokból. Igen, én nem akarok überszuper erőket, szeretnék gyorsan, dugó nélkül haladni (shunpo), nyáron pedig kis hideget hozni az életembe, és mivel akár kis, akár nagy hideget tud csinálni, így azt hiszem eléggé megfelelő választás ^^
másik már inkább harcképességek miatt, meg mert imádom a Katanakat, így Rurouni Kenshin. Kedves, lüke, nyugodt, de halálosan gyors, amikor kell =)
Naplózva

csaba866
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1


« Válasz #92 Dátum: 10 aug 07, 19:30:38 »

Hmm ez nem fer fogós kérdés na lássuk Gondolkozik:
Itachi: sharinganja (végtelen mangekyo-val)   - jó lenne tudni a köv mozdulatot ill. megérteni bármilyen teknikát
Ichigo: minden ami van + fullos kido tudás
Kage bunshin     -  hétköznapokban nagyon hasznos lenne
Meg mondjuk még egy avatár állapot (azért irányítani a 4 elemet se utolsó)  - ugyszint hétköznapokban sok hasznát venném meg azért hatalom is
Ja és egy byakugan  ( és azt aktiválom amelyiket kedvem van )  tényleg hasznos ha átlátok a dolgokon
Meg persze vagy ezer hasznos képesség ami nem jut eszembe
 
Naplózva
Den
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 2046



« Válasz #93 Dátum: 10 aug 08, 22:41:29 »

Nekem semmi különös nem kellene, csak
Gérard kabátja. Nevet
Azért mert tök menő, csuklyás cucc, be kell szereznem egy hasonlót.xD
Naplózva

batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #94 Dátum: 10 aug 14, 22:09:38 »

ichi hollow ereje  Nevet mask, es 2. szint is (persze 2. uegy viselkedjek mint ichi abban a fomában)  imádom ichi szemeit, hangját Nevet   mást átváltozés nem kellene,   illetve cerok, shunpo,  sasuke kardja Nevet es villam elem 
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
MoonTiger
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1090


Hivatalos Tigris imádó


« Válasz #95 Dátum: 10 aug 20, 19:53:46 »

Gérard kabátja. Nevet
Nekem a haja kellene alles zu sammeln Mosolyog A színe is tök jó, meg nem is nagyon extrém, de eléggé ahhoz, hogy tök jól nézzen ki ^^
Naplózva

Kiko777
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 72


Hitsugaya toshiro


« Válasz #96 Dátum: 10 aug 27, 15:00:31 »

nekem hitsugaya kargya (hyourinmaru) meg hitsugaya erejét asztán ichigo hollow ereje aszthiszem a bleach-ből enyi elég asztán naruto-ból sharingan,chidori,akatsuki köpeny meg mééég rasengan-t  Pontosan
Naplózva


Join Soul-Arena.com - Your #1 Online Multiplayer Bleach Game !
balli
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 76



« Válasz #97 Dátum: 10 aug 30, 14:05:48 »

nekem  is kéne Zangecúúúú ichigo kardja meg a hollowv forma és persze a kyuubi ereje mint narurtonak meg a sennin mode:DD    és nekem se kell death note mert az nemjóóóó
Naplózva
Rikan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 1894


right now, it's girls' generation


WWW
« Válasz #98 Dátum: 10 szep 02, 10:57:48 »

A Death Note igenis jó ha jóra használják olvas xD De nekem sem kéne, most nem hiányzik az idegösszeroppanás, sem egy Ryuk meg hasonlók a családba >.<#

Bleach: shinigami, és vaizard erő Pojén És akkor már egy masszív Ichigo féle reiatsu, meg egy zanpakuto Pojén
Naruto: valamelyik démon ha a szomszéd kutya átjön Kúl
Lucky Star: tánckészség X'D (sajnos már nincs dráma óra, ehelyett tánc lett ikszdé)
Death Note: Mello felsői Pirul, Ł szintű gondolkodás és pár játék Neartől  Mosolyog
Naplózva


Utálsz? Remek! Tépj egy számot, állj be a sorba. ★ Mert tróger vagyok én, nem celeb, a faszom aki nektek tetszeleg.
Feleségem: Kallen <3 Szüleim: Minagi és heo  Tesóim: Sabaku és Bogi  Nagyszüleim: Ritli és Hiei  Nagynénim: hanii
Alexa-sama
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 19



« Válasz #99 Dátum: 10 nov 24, 20:36:48 »

Én mivel csak anime-t Naruto-t nézek, ezért csak abból mondok: Nevet
Tsunade óriási ütőereje és gyógyítási képessége, Sharingan, Rasengan és a Chidori ( Ördögi ) Meg teleportálós képesség, majdnem olyan mint Minato-é, csak bárhova, nem kéne látnom. Hümm-hümm Elfogadnám Naruto óriási Chakra erejét is... ^^" Menő lenne még egy Akatsuki köpenyben flangálni is. Pirul Na mindegy, én Naruto összes képességét birtokolnám, a Sexy Jutsu-n kívül... Nevet
Naplózva

Kallen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1137


a Niibi hugocskája ~


« Válasz #100 Dátum: 10 dec 03, 18:18:42 »

Én ezeknek örülnék:
Elfen Lied-ből Lucy vektorai, hmm. jó lenne megfélemlítésnek, meg persze védekezésnek is Hümm-hümm Nevet
Avatar-ból (Aang legendája) Azula és Katara ereje, a villámidomítás mindig is tetszett. A víz.. azt is fel tudnám használni erre-arra Nevet
Naruto-ból Ino tudatbirtokló képessége (nem jut eszembe a neve >.<# ), megtudhatnám, hogy mikor lesz legközelebb dolgozat vagy felelés Ördögi
FMA-ból Irigy alakváltó képességét, összezavarásnak tökéletes. meg ezt-azt is megtudhatnék.. Hümm-hümm
és még van csak nem jut hirtelen az eszembe.. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 10 dec 09, 16:24:31 írta Kallen » Naplózva



Férjem: Rikan <3 Gazdám: Sabaku-sama.~ Tanítványom: Bogi.~
-Te miért hagytad ott Iowát?
-Mert körülnéztem és rájöttem, hogy nincs senki, akit irigyelnék.
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #101 Dátum: 10 dec 09, 12:34:59 »

Inokoljátok is meg, hogy melyik képesség miért kéne! Moderátor
Naplózva
Jiijo
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1650



« Válasz #102 Dátum: 10 dec 09, 16:40:55 »

nekem  is kéne Zangecúúúú ichigo kardja meg a hollowv forma és persze a kyuubi ereje mint narurtonak meg a sennin mode:DD    és nekem se kell death note mert az nemjóóóó
Miért nem jó a Death Note? Nevet Zangetsu-val, hollow, Sennin Mode-al egy csomót kellene harcolni, a Death Note-al meg simán kinyírsz valakit kajálás vagy akármi közben. Sőt, még trűközni is lehet vele, öngyilkosság, baleset... Nevet Amúgy, nekem Ryuk-al nem lenne semmi bajom. De már Ichi hollow-jával, vagy Naruto Kyuubi-ával annál inkább xDDD
« Utoljára szerkesztve: 10 dec 09, 16:42:40 írta Jiijo » Naplózva


Aláírásomat készítette: Kiru Hoshino
ATON14
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 996



« Válasz #103 Dátum: 10 dec 09, 17:17:33 »

De most komolyan. Ha tényleg kívánhatnátok egy képességet/cuccot egy animeből, akkor az a Kyuubi ereje lenne, meg Zangetsu, Rasengan...
Biztos az én fantáziámmal van a baj, de a hétköznapokban mit csináltok ezekkel  ? Még a Death Note-t megértem, meg a Sharingant, de ezeket . . .
Naplózva

....................................................................................................................
Viktor-sama
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 424


« Válasz #104 Dátum: 10 dec 10, 19:14:04 »

hát nekem jó lenne a Kyuubi ereje, azzal szét lehet rombolni az összes sulit Ördögi
de ha csak kissebbet kívánhatok, akkor kage bunsin lenne a legjobb!! okok:
- ha unatkozol játszhatsz magaddal (csak ha nem vagy csaló típus Nyelvesít)
- könnyebb a tanulás, csinálsz 5-öt, az egyik a kémiát, a másik a földrajzot a többi a matekot, irodalmat, és törit tanulja és ha feloldod akkor minden tapasztalat a fejedbe jön Pontosan
- és végül a klón elmegy helyetted a suliba, ha ott a haverokkal beszélgetsz, mindent megtudsz a klónról.
- sorolhatnám...
« Utoljára szerkesztve: 10 dec 12, 20:41:21 írta NewSee » Naplózva
Oldalak: 1 ... 5 6 [7] 8 9 10
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!