24 máj 17, 15:43:21 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 6 7 [8] 9 10
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Mely animéből, és mely tárgyat/képességet birtokolnád szívesen, és miért?  (Megtekintve 40304 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
Nikol
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3654


Trollhercegnő 3:)


« Válasz #105 Dátum: 10 dec 20, 09:07:36 »

Hm...
Nekem talán 3 kellene:
1) Uragiri wa boku no namae wo shitteiru c. animéből Yuki ereje, Isten fénye. Még hogyha fájdalommal is jár, tök jó érzés lenne tudni, hogy mások fájdalmát megszüntetheted és hogy másoknak szüksége van rád Mosolyog
2) Death Note: Light & L esze xD Az felér egy világuralmi erővel Nevet
3) Ha támadásos dologról van szó, akkor a Monochrome Factorból Ryuko ereje. Tök jó lenne "uralni" a fényt Nevet
Naplózva

^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #106 Dátum: 10 dec 20, 17:55:46 »

Hátt...
A Narutoból a Kage Bunshin no Jutsut Nevet mennyivel könnyebb lenne a tanulás
vagy -szintén ebből- a Raikirit, de csak mer menő ikszdé meg hát a Sharingant..
Naplózva

hamisjoe
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 734



« Válasz #107 Dátum: 12 feb 03, 12:45:04 »

Neji Byakuganja egyértelmű miért Pirul Hump Elseggel
Naplózva

Világ legjobb Suiton használója: Mózes xD
kristian1112
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 149



« Válasz #108 Dátum: 12 feb 03, 13:12:11 »

Code geass-ból Lelouch-u ereje,ne vesézzem miért,röviden-akárkinek tudnák adni akármilyen feladatot és végre hajtaná + nem emlékezik rá,igaz csak egyszer működik de rendesen ki használnám  kacsint Esetleg a halál isten szeme,király lenne tudni mindenkinek a nevét és hogy mikor fog meg halni Nevet
Naplózva
Putir
Vendég
« Válasz #109 Dátum: 12 feb 03, 13:24:58 »

Nekem is lulu képessége kellene. Nevet
Meg esetleg lucy képessége a elfen liedből. Bár az kicsit durva. Nevet
Naplózva
renato
Vendég
« Válasz #110 Dátum: 12 feb 03, 14:50:16 »

Hmmm.. ha egy veszélyes világban kéne választanom, akkor vagy Obito szemét/szemeit kérném a Naruto-ból, vagy egy Yamamoto "szettet" a Reborn!-ból... esetleg még a Rokudo Rin'ne is szóba jöhetne, szintén a Reborn!-ból.
Ha a mostani világot nézzük, akkor Sanji képessége kellene a legjobban (tehát teljesen az ő képességei, mind főzés, mind harcművészet terén), vagy talán Tsunade gyógyító képessége.
Naplózva
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #111 Dátum: 12 feb 03, 15:33:19 »

Tárgy: Tsubaki a Soul Eaterből. Azt hiszem nyilvánvaló, hogy miért. Hümm-hümm
Képesség: Accelerator (To Aru Majutsu Index) képessége, mert akkor nyugodtan leélhetném a kis életemet abban a tudatban, hogy nincs semmi ezen a bolygón, ami árthatna nekem.
Naplózva
^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #112 Dátum: 12 feb 03, 17:44:13 »

Hmm így jobban átgondolva, szerintem nekem a Kage Bunshin vagy Sharingan vagy a Fa elem. Igazából nem nagyon tudok dönteni, de ha nagyon kell akkor Mokuton ^^ jó dolog alkotni kedvem szerint, bár a kage bunshinnal több dolgot tudnék egyzserre:D
Naplózva

Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #113 Dátum: 12 feb 03, 18:33:27 »

Való világban életben:

One Piece: Megyfigyelés színe ^^ Tesin mindig tudnám merről jön a labda, ilyesmi xD
FMA: Greed pajzsképessége, de csak a kézejemre (főleg az ujjaimra a karmok miatt). Ha valakit ezzel megkarmolnék, annak annyi ^^ A megfigyelés színével kombinálva meg akár a nyóckerben is mászkálhatnék este 10 után, nem esne bajom ^^ Önvédelem powaaa.
Death Note: egy Ł-szintű ész sem ártana, de mivel így is van elég, nem olyan fontos. Mondjuk csak a kommentekből jutott eszembe. Light meg mehet a fenébe halállistástul, kinek kéne olyan füzet? o.O
Plusz valami f*sza kis regenerálódó-képesség, mint pl Ulqinak.

Meg ha nagyon kapzsi vagyok, akkor Tsunade gyógyító jutsuja is jöhet ha benne van a csomagban ^^ Ha választanom kéne akkor az fma-s pajzs. Ezek szerintem jók a hétköznapi élethez, és nem is olyan feltűnőek, mintha egy kardot cipelék a vállamon ^^


Egy csúnnya, veszélyes helyen:
FMA: Láng alkímia. Persze jobb lenne, ha nem kéne hozzá kesztyű, meg pentagram.
OP: Megfigyelés színe haki, mert az előny a harcban, és fegyverzet színe pajzsnak. Ugye a láng alkímia nem alkalmas annyira e célra ^^
Meg ha mégis bajom esene (amit fegyverzet színe mellett kétlek), akkor szintén valami regenerációs képesség.

És így már védve lennék a legtöb dologgal szemben, mégse lennék túltápolva, hogy Kyuubi erő ÉS Kenpachi ereje ÉS Ichigo ereje ÉS Ulqi ereje ÉS Azien kardjának 3.0-ás verziója, plusz minden felfedezett és felfedezetlen haki. Ebben mi az izgi? :/
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Dawe
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1149


Kamui Senketsu!


« Válasz #114 Dátum: 12 feb 27, 11:14:00 »

One Piece: Zoro kardjai
Naruto: Sharingan, Surranó:D, Meg mondjuk a Shinra Tensei
Dragon Ball: Repülés, Varázsfelhő, Kamehameha, SSJ4
Naplózva

Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #115 Dátum: 12 feb 27, 22:22:14 »

Na nézzük csak:
Naruto: jól jönne 1 por elem, Pein vonzó-taszító ereje, Yondi teleportja, Raikage villámpajzsa (nem lennék jó közelharcra ha harcos lennék, sztem tuti távolharcosnak lennék jó). +vmi jó kis konoichi ruci (olyan ami pl Temarinak van a kegetalin vagy Ino-é, esetleg Tsunade kamaszkori cucca)
Bleach: 1 szexi póttest a sajátom helyett, Yoruichi/Soi-Fong harci technikák, Rukia kardja (tényleg szép az a katana) démonmágia, Orhime gyógyító ereje, cero, azoknak a 3 filleres mesterséges lelkeknek az ereje, az a köpeny amit Ichigo viselt amikor +mentette Rukiát.
FMA: alkémia alapképesség (én lennék a villám alkimista)
DBZ: azonnali átvitel (nem kell bérletet venni ^^ )
Vampir Knight: 1 olyan iskolai egyenruha
Elfen Lied: Lucy erő, és a Lucy haja (csak nem rózsaszín, hanem vmi szőkés árnyalatba)
Shaman King: Lee Pai Long harci tudása (de nem lennék olyan izmos  smirksweat ) - na akkor már jó lennék közelharcra
Ghost in the Shell: láthatatlanná tevő és egyéb  szupermodern kütyük
Trinity Blood: Abel Nightrod ereje (na akkor nem lenne engem könnyű elpusztítani)
Basilisk: Iga Oboro szeme (milyen jól lehetne már semlegesíteni az ellenfelet)
D. Gray Man: a zöld hajú csajszi csizmái, és annak a Mirandának az időmanipuláló ereje (csak nem olyan kakukkosórával, hanem inkább vmi karórával)
« Utoljára szerkesztve: 12 feb 27, 22:31:13 írta Ayumichan » Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Zizi100
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 1238


Micisapkás Magdi Anyus fan, ki szeret sokat írni!


« Válasz #116 Dátum: 12 feb 28, 00:37:22 »

Képességek:
Naruto:
Sennin mód, mert akkor fel tudnám venni a környezetem energiáját és kevésbé fáradnék le.
Byakugan, vagy Sharingan, az egyik azért lenne jó, mert átlátnék a falakon 360°-ban, érzékelnék minden élőlényt, és az energia (chakra) szintjét, meg még mást is... A másik azért lenne jó, mert, ha végignézek egy kézmozdulatot, egy recept klubbot, egy tánclépést, vagy akármit, 95% pontossággal tudnám leutánozni azt, valamint szintén érzékelném a chakra szintet. Az MS-t nem merném bevállalni, mert kiégne a szemem, max úgy, ha csak az egyikben van sharingan. FMS-t pedig el lehet felejteni, ugyanis nem fogom egyik bátyám szemét sem kitépni, sosem lennék rá képes. Úgyhogy Byakugan win.
Villám, Tűz, vagy Szél elem. Igazából mind1 nekem, hogy a 3 közül melyik, mert mindegyikkel nagy pusztítást végzek. A villámmal gond nélkül ölhetnék, a tűzzel bármit porrá égethetnék, a széllel pedig egy pillanat alatt rádobnék valakire egy kisebb tornádót. Viszont mivel ölni nem akarok, a széltől megfázik az alany (az nagyon kellemetlen), ezért a tűznél maradok, hisz, ha csak egy picit leperzselem a bőrét nem hal meg, de szenved. Ez pedig épp elég nekem.
Rasengan, és annak tudásához szükséges chakra manipulálási képességek.
Gondoljatok bele, nem csak hogy ultramega barackot lehet vele adni egy embernek, de ha valamit össze kell keverni, akkor egy ilyen forgóerejű gömbbel, még be se kell indítani a betonkeverőt, már csinálsz egy tök sirály maltert.
Kukucska:
Amit szívesen birtokolnék, az Kukucska hiper kemény feje. Hisz ráesett a csőrére egy nála 100x nagyobb szikla, és még az tört ketté. Naná, hogy kell nekem is egy törhetetlen állkapocs, orr, arc és homlokcsont. Nevet

Tárgyak, és élőlények:
Naruto:
Icha Icha kötetek magyar fordításban. Faceg
Sasuke katanája. Mert tök kemény. Nevet
Asuma chakra pengéi. Tűzpenge. Problem?
Azumanga Daioh:
Nekokoneko plüss, mert tök cuki. :3
Hetalia:
Gilbird. Cuki, na meg ki látott már repülő naposcsibét? Nevet
Russia vajszínű, piros, és lila-kockás sálja. Hogy miért? Karakter info: kb 185cm magas. Mindegyik sáljának mindkét(!) vége a seggéig ér, úgy, hogy át van kötve 2x esetleg 3x a nyakán. A sál széle ránézésre kb 15-18cm lehet. Szóval lesz 3db, megközelítőleg 2,5méter hosszú 15-18cm széles sálam (ruhaanyagom) amit úgy használok fel, ahogy akarok. 2,5x3=7,5 méter, az azért elég sok. Hümm-hümm  >.<#
Egy Akatsukis Élete:
A Samehada elméletileg egy óriási életre kelt csokis jégkrém ami nem tud elolvadni, szóval nyáron szívesen elfogyasztanám. xD (tudom, hogy nem anime, dehát na xD)

Na jó, mára elég az agymenésből! ikszdé

Szerk.: Ha jobban átgondoljuk, a sálból kiindulva jöhet az összes Akatsuki tag köpenye is. Felvenni nem tudnám, de, ha szétvagdosom őket sok érdekes dolgot csinálhatok belőlük. Hümm-hümm
« Utoljára szerkesztve: 12 márc 01, 17:04:09 írta Zizi100 » Naplózva


Kell a világnak néhány hülye ember is. (pl.: Én) ; Alcohol is free!!!
- Honnan éri Sasukét a fény? - Sehonnan mert jobb neki a sötétségben! *by heo*
Családom: Mester ~ heo, Tesóm ~ samdav, Gazdám ~ A-c
Sabakyu
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 32

A Halál Vérfarkasa


« Válasz #117 Dátum: 12 márc 29, 17:59:45 »

Jashinizmus (halhatatlanság) Sharingan (sorolhatnám)
Naplózva

A menyország szép. De a Pokolban több az ismerős!
Hédi
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 860


Tesco Gazdaságos Kage Bunshin


WWW
« Válasz #118 Dátum: 12 ápr 10, 12:43:41 »

Naruto - MS, Hidan képessége, shintenshin no jutsu
Bleach - Villámlépés, book of the end
Death Note - egy halállista xD
Shaman King - 1001 gyöngy
« Utoljára szerkesztve: 12 ápr 10, 12:45:27 írta Hedi-usagi » Naplózva

"Dissect me 'til my blood runs down into the drain
My bitter heart is pumping oil into my veins"
-------------------------------------------------------
::MAL::
::TUMBLR::
TsunadeHime
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2116


King of Heroes


« Válasz #119 Dátum: 12 ápr 10, 12:46:09 »

Fairy Tail: Urtear-Idővonal
Erza-lovagmágia
Bleach: Kidou
Naruto: Tsunade no baachan hatalmas ereje és gyógyító technikái, Sharingan
Slayers: Sárkányigaaa  ikszdé
« Utoljára szerkesztve: 12 máj 13, 11:18:55 írta TsunadeHime » Naplózva

Oldalak: 1 ... 6 7 [8] 9 10
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!