24 máj 29, 05:28:17 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 453 454 [455] 456 457 ... 460
  Nyomtatás  
Szerző Téma: One Piece manga  (Megtekintve 1018406 alkalommal)
0 Felhasználó és 13 vendég van a témában
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #6810 Dátum: 16 feb 14, 18:03:20 »

Köszönjük az értelmes megnyilvánulást. Két hónap múlva újra próbálkozhatsz, addig gondolkozz.
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
jasek89
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 383



« Válasz #6811 Dátum: 16 feb 14, 19:05:32 »

hagabi

Ha már itt tartunk, elég bizarr gondolat észrevétel, de Robin és Franky között mintha alakulna valami, vagy legalábbis Oda mintha valamit célozna velük, ugyanis
- Robin mostanában elég sűrűn ugyanazt a pulcsit hordja mint Franky,
- a timeskip óta mindig együtt lógnak (mint ahogy most is a legutóbbi mangában)
- amikor szétválnak Robin mindig rákérdez Franky helyzetéről
- mostanában külön vannak vicces jelenetek/megjegyzések Franky és Robin között

Nekem ez egy picit gyanús, de lehet túl sokat képzelek bele....  ikszdé
Naplózva
Dungeon Lord
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 159



« Válasz #6812 Dátum: 16 feb 14, 19:21:45 »

Dicséretek,bannolások és szerelmi párosoktól jó kis témák vannak Nevet (mit írt? Nevet )
Visszatérve a fejezetekhez:
Akkor én leszek az egyetlen,akiknek az utolsó fejezet nem tetszett. Álltalában megfognak a hasonló jelenetek,de ezt most nagyon laposnak éreztem. Most gondoljuk bele,ha a minkek tényleg testvérként tisztelik a szamurájokat,akkor minek csináltak ekkora felfordulást?Nem értem.Egy kicsit ellentmond az egésznek...
Mind1,kívárom a kövi fejezet és az alapján ítélek.
Timeskip óta Luffynak már van annyi essze,hogy tudja mi az a szerelem.http://naruto-kun.hu/manga/One_Piece/598/5 már kikosarazta 1lányt Nevet.Egyelőre még nem akar szerelmes lenni. Max akkor,ha már kalózkirály lesz.
Erre a témára majd késöbb visszatérek.
« Utoljára szerkesztve: 16 feb 14, 20:23:59 írta Dungeon Lord » Naplózva
hagabi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 397

gman kiválasztottja


« Válasz #6813 Dátum: 16 feb 14, 23:35:13 »

Vannak érdekes vélemények. Nevet
Sorry amúgy nem akartam én felfordulást ezzel a témával. Mondjuk a szerelem témája nem értem miért nőies bu..ság? Ha férfi létedre nem konyítasz a szerelemhez akkor gondolom sikeres vagy a nők körében.
Na, de én ezzel le is zártam ezt a témát, mert úgysem fog hatalmas hangsúlyt kapni a történetben, de jó ha van egy kicsi.

Amúgy én eléggé örülnék, ha Luffy egyedül menne Sanjiért. Nagyon imádtam mikor a timeskip előtt is egyedül állta meg a helyét mindenütt. Kaido és Big Mom is a célkeresztben van, de ez, hogy lesz megoldva az jó kérdés, mert egyikük is elég nagy falat. Az lenne komoly, ha Luffy felfordulást okozna Big Moméknál, a csapat többi tagja meg Law pedig Kaidoval akadna össze. Majd ezt a két szálat valahogy egybefűznék és akár Big Mom és Kaido is egymásnak esne. Ok nagyon előreszaladtam és eléggé elszabadult gondolatok ezek. ikszdé
Bár lehet rosszul fogalmaztam, mert igazából Luffyék vannak célkeresztben Kaido és Big Mom részéről is.
Még abba is mondjuk érdekes belegondolni, hogy ha Sanji házasságát nem tudnák megállítani és Big Mom családjához tartozna még az is lehet, hogy őt is Luffyék ellen küldenék harcolni.
Naplózva
Sanji
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 247



« Válasz #6814 Dátum: 16 feb 15, 06:45:21 »

Sikerülhet a házasság csak utana Luffynak szét kell vernie az egész Big MOM flottát Nyelvesít még lehet jobb is lenne a történet mint ha "csak" megakadályozza Luffy az esküvőt Nyelvesít
Naplózva
jasek89
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 383



« Válasz #6815 Dátum: 16 feb 15, 07:31:20 »

Mekkora fordulat lehet hogyha kiderül h egy bombajó csajt kell elvennie Sanji-nak, akkor azon harcolna h sikerüljön a házasság....  ikszdé
Naplózva
Ralite
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 157



« Válasz #6816 Dátum: 16 feb 15, 10:41:41 »

Én azt bírnám nagyon, ha az újdonsült Szalmakalapos klán együtt menne a teapartira. Yonkou ide vagy oda, 5600 ember az 5600 ember Mosolyog
Naplózva
m.balint
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2


« Válasz #6817 Dátum: 16 feb 15, 12:05:37 »

Sziasztok.
Csak érdekelne szerintetek mennyire lehetséges, hogy itt most Luffy elindul Sanjiért, viszont a csapat többi része Wanoba megy és majd ott találkoznak? Olvastam már előrébb sokszor azt a véleményt, hogy Wano-ban Zoro lehet a fő boss ellenfele ezért gondolom ezt. Szerintetk Oda megkockáztatna egy ilyet, hogy két történést (teaparti és Wano) vissz egyszerre?
Naplózva
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #6818 Dátum: 16 feb 15, 12:11:07 »

Lehetséges, hogy elindítja őket Wanoba, de...kétlem, hogy párhuzamosan, váltva be is mutatná mind a kettőt, egyszerre. Sosem láttam még tőle ilyet. Elindulnak egyszerre, Luffyt mutatja, aztán egy rövid flashback-ben megmutatja, hogy mi történt, vagy, ha komoly dolog lenne ott is (pl. harcok), akkor később vált át arra a szálra. Így el tudnám képzelni, és király is lenne. Logikusan meg lehetne oldani, hogy miért ne Luffy kapja a főboss-ot, és Zoro sem kapna túl sok szerepet Sanjihoz képest, hiszen Luffy meg Sanji elég nagy kalamajkában, és erős ellenfelekkel lesz körülvéve alapjáraton is. Így a Wanos főbosst pedig kiütheti Zoro.
Hm, király ötlet Nevet
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #6819 Dátum: 16 feb 15, 12:22:49 »

Jó esély van rá. Ráadásul úgy érzem Oda rájött, hogy nehéz normális sagát csinál úgyhogy mindenki ott van. Túl sokan vannak túl sok ellenfél kell, de ennyi kidolgozott és erős karaktert nehéz csinálni. Ráadásul túl hosszúak lesznek az ívek, ami miatt unalmassá válik. Szóval elkezdte szétszakítani a csapatot. Lásd Dressrosa.
Viszont Big Mom erős és sok embere van így itt nem látom értelmét ennek. A csapat tényleg oda engedné egy Yonkouhoz egyedül? Még ha csak tárgyalni akar akkor is felelőtlenség. Ráadásul Pekommal akar menni, akit lehet jobb lenne túsznak használni. (Nem mintha nélküle oda találna) Most elég sok mindent megtudunk Big Mom személyiségéről. Ha hálás lesz azért, mert segítettek az egyik tisztjén lehet remény. Amúgy elég felelőtlenség oda menni egyedül.
Lola még ott lóg a levegőben. A másik oldalon meg ott van Kaidou. Ez még sok Lawnak hiszen Mingoval is alig bírt. Azért nem küldeném a halálba a csapatomat. Még ha nem is garantált, hogy ott találkoznak Kaidouval szintén felelőtlenség.
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
m.balint
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2


« Válasz #6820 Dátum: 16 feb 15, 12:31:13 »

Én is valahogy így gondoltam, viszont egy dolog szerintem ellent monda flashback-nek. A Wano szálat már Punk Hazard óta (vagy mondhatjuk Moria óta) építgeti, nem hinném hogy gyorsan akarna végezni vele.  
Ami meg veszélyt illeti, lehet csak a szamurájok akarnak sietni ha meg van Raizo és ők se tervezik, hogy egyből bajba kerüljenek. Viszont ha Wano tényleg Kaidou területe akkor megbeszélhetik, hogy a csapat (Zoro vezetésével) ás Law előrre mennek a szamurájokkal.
(Egyébként ez elég Zoro+Law panelre adna okot ami úgy rémlik elég kedvelt volt itt is).
Naplózva
Dungeon Lord
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 159



« Válasz #6821 Dátum: 16 feb 15, 12:43:38 »

Ez még sok Lawnak hiszen Mingoval is alig bírt.
Nem csak Law,hanem Luffy is kikapott Doflamingo ellen.1vs1 mind2 vesztettek.Szerintem már Oda itt kijelentette http://naruto-kun.hu/manga/One_Piece/697/4,hogy Yonko ellen duo harcok lesznek.Már az anime témánál is leírtam,hogy Luffy ereje még mindig nem elég az admirálisok vagy a Yonkok legyőzéséhez.Gorosei és Dragon meg se említem.
Naplózva
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #6822 Dátum: 16 feb 15, 13:47:22 »

Ez hagyjuk már, hogy Luffy kikapott. Ha nincs a Kolosszeum meg előtte a sok csicska teljesen más harcot láttunk volna. Doffi így is csak nyelte a pofonokat. Nem véletlen hívta már mindenki tanknak. Viszont ez örök rejtély marad.
Egyébként miért kezelsz tényként dolgokat, amik nem is azok? Leírtad és? Te írtad a mangát? Nem, te is csak feltételezed, ahogy mi is.
Az olvasok nagy részét idegesítené, ha duo harcok lennének a Yonkouk ellen, mert nem éreznénk, hogy Kalózkirályanak való Luffy. Így minimális elvárás, hogy a nagy részét egyedül gyújtsa le.
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
hagabi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 397

gman kiválasztottja


« Válasz #6823 Dátum: 16 feb 15, 14:51:31 »

Ebben egyetértek. Kicsit meg lettek borítva az erőviszonyok. Doffy túl szívós volt és ilyen erővel is félt Kaidotól. Bár lehet nem magától a személytől, hanem a nagy hadseregétől. Hiszen Kaido 3 legerősebb embere is - Jacket látva legalábbis - elpusztíthatatlan bestiák.
De azt ne felejtsük el, hogy a Gear 4 bevetése után teljesen tehetetlen volt és Luffy dominálta őt. Amit Oda itt elrontott, hogy megint túlspilázta és Luffy első próbálkozásra nem tudta megverni Doffy-t. Ez szerintem megint egy elrontott döntés, mert elvette a wáó faktort a G4-ről. Hiszen Luffy olyan erőfölényben volt Doffy-hoz képest és mégis minden ütés után felállt. De ez csak személyes vélemény.
Naplózva
dbzgt83
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 51



« Válasz #6824 Dátum: 16 feb 15, 15:45:27 »

A körülmények ismeretében megfordult a fejemben az a lehetőség is, hogy Oda ki akarja írni az egyik karaktert a csapatból, ami egy ilyen hosszú történetben annyira nem is elképzelhetetlen. Zoro hozzáállása se túl bizalomgerjesztő, Sanji lehetőségei pedig úgy néz ki kimerültek. Az álma ha úgy vesszük teljesült, megtalálta a saját all-blueját a gyojin szigeten, és ő volt az aki nem nagyon tudott hova erősödni tovább. Ilyen körülmények mellett pedig nem hiszem, hogy vissza jönne, és így meghalnia sem kell, hogy kiírt szereplő legyen, és talán valamikor a jövőben találkoznak vele kitudja milyen körülmények között. Ennek ellenére remélem, hogy nem ez lesz a forgatókönyv.
Naplózva

Mr. Prince
Oldalak: 1 ... 453 454 [455] 456 457 ... 460
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!