24 máj 28, 23:39:44 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 450 451 [452] 453 454 ... 460
  Nyomtatás  
Szerző Téma: One Piece manga  (Megtekintve 1018251 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #6765 Dátum: 16 feb 04, 09:50:52 »

Úgy tudom, hogy csak évvégig kellett szünetet tartania. Legalább is az orvosai ezt kérték, de lehet rosszul emlékszem.
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #6766 Dátum: 16 feb 04, 11:35:57 »

Téénylet? Akkor ma lesz fejezet? Nevet Király Nevet
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
kristofkristof
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 364



« Válasz #6767 Dátum: 16 feb 04, 12:12:39 »

Biztos lesz manga, már tegnap felraktak egy oldalt, meg még ma raktak fel 1-2 képet, szóval szerintem nemsoká már ki fog jönni.
Naplózva

"Just exactly what kind of person are you? What color is your hair? What kind of eyes do you have? And what are the contours of your face? I wish I hadn't closed these eyes. I'd have enjoyed taking a good look at you."
blackfire
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 356



« Válasz #6768 Dátum: 16 feb 04, 12:13:24 »

Jó hír, nem gondoltam volna, hogy ma lesz manga. Mosolyog

Egyébként meg nice catch Death Force! Ha az ott tényleg Jack, vagy legalábbis csak Oda úgy gondolta, hogy majd lesz ilyen karaktere és nem csak valami random akkor ez azért nem semmi na. Bő 400 fejezettel ezelőtti art, és még is aktuális. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 16 feb 04, 12:14:08 írta blackfire » Naplózva

Zalaegerszeg-Manchester United  http://www.youtube.com/watch?v=cazzSHKkkfI
kristofkristof
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 364



« Válasz #6769 Dátum: 16 feb 04, 12:30:38 »

Na a raw már kint is van. A spoiler topicba linkeltem be akit érdekel.
Naplózva

"Just exactly what kind of person are you? What color is your hair? What kind of eyes do you have? And what are the contours of your face? I wish I hadn't closed these eyes. I'd have enjoyed taking a good look at you."
Death Force
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 235


"Don't look back. Keep on moving forward."


« Válasz #6770 Dátum: 16 feb 04, 14:01:23 »

Kint van a MS verzió: http://readms.com/r/one_piece/815/3209/1
Naplózva

→ † Haters Gonna Hate † 

"True magic results from the courage of the Heart. Boys and girls be ambitious." - Kitty

TOP5 favorit Manga:
1. Mahou Sensei Negima!
2. UQ Holder!
3. Rave Master
4. Fairy Tail & Zero
5. Naruto
kristofkristof
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 364



« Válasz #6771 Dátum: 16 feb 04, 14:28:44 »

Nem volt rossz fejezet. Azért még mindig elég lassan kezdenek körvonalazódni a dolgok.

Jelenleg úgy néz ki, hogy akkor Luffy elmegy Sanjiért, de akkor a többiek mit fognak addig csinálni? Csak nem itt fognak maradni Zoun?

Pekoms után találkoztak Nekomamushival, buliztak egy jót és még Law és a legénysége is betoppant. Ha ez a tempó még nem lenne elég meglepő a végén még a szamurájok is megérkeztek. Oda meglepett, nem hittem volna, hogy egy fejezet alatt ennyit előrehalad a történet, mert másra számítottam. Mondjuk a végét nem igazán értettem, hogy miért nem vették észre Kinemonék Robinékat meg akkor most ez a majom elvileg nem Raizo ha nem tévedek.

Ettől függetlenül még mindig nem múlt el a veszélye annak, hogy Oda elfogja húzni a szálat. A szamurájok most belemásznak a sűrűjébe és mire tisztázódik a helyzet az megint egy jó pár fejezet lesz szerintem és addig Luffy se fog elindulni.
Naplózva

"Just exactly what kind of person are you? What color is your hair? What kind of eyes do you have? And what are the contours of your face? I wish I hadn't closed these eyes. I'd have enjoyed taking a good look at you."
-Uchiha Itachi-
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 520


Mikita


« Válasz #6772 Dátum: 16 feb 04, 22:34:35 »

Eddig abban a hitben éltem, hogy az a banánzabáló maga Raizo, de a mai fejezet alapján csak egy mink...
Ez a bonyodalom pont elég lesz arra, hogy végre elhagyja az egész csapat a szigetet. A mink eléggé makacs, haragtartó népség. Legalábbis eddig ezt szűrtem le... szóval nem számítok arra, hogy kibékülnek egykönnyen, vagyis még most nem.
Naplózva

Sanji
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 247



« Válasz #6773 Dátum: 16 feb 05, 07:19:07 »

Plusz Law még is marad Kaidou ellen úgy hogy egy ideig élvezhetjük a társaságukat Nyelvesít lehet ha egy olyan műtétet hajt végre mint Doffyn ( aki a hurjai miatt élte túl) akkor Kaidout igen rendesen megszorongathatják  Ördögi
Naplózva
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #6774 Dátum: 16 feb 05, 07:48:50 »

Valamiért inkább azaz érzésem, hogy Vinsmoke család ellen kell Law. Ha esetleg elveszik a vezír szívét tudják zsarolni és nem kell félni, hogy kinyírnak valakit, mert azért ez tényleg elég durva, ha Sanjit vissza is veszik. Cserébe megölik Vivit vagy a Baratie embereket.
Arra mondjuk azért kíváncsi leszek, hogy mit talál ki Oda, mert eddig nem igazán hiányolta apuci a fiát.  
Egyébként végre egy izgalmasnak ígérkező arc. Nagyon régóta nem volt ennyi izgalom egy-egy sagában.
« Utoljára szerkesztve: 16 feb 05, 07:49:45 írta Hiei D. Legend » Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Sanji
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 247



« Válasz #6775 Dátum: 16 feb 05, 10:23:14 »

De az se olyan jó stratégia hogy Sanjit kicsempészik mert akkor nem csak Kaidou lesz a nyomukba .. Az jó ötlet hogy Law ellopja a vezér szívét így talán bekenhagyjak őket, de az lenne a legjobb ha ott mindenkit szét ütnének a Minkek segítségével.. Vagy akár Jack is "segíthet" mivel Ceaser is Sanjival van Mosolyog
Naplózva
hagabi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 397

gman kiválasztottja


« Válasz #6776 Dátum: 16 feb 05, 12:18:10 »

Hát az az egy biztos, hogy nagyon okosan kell most lépni, mert nem csak magukkal, hanem minden barátjukkal kicseszhetnek Luffyék ha hibáznak. Bérgyilkos szervezettel amúgy is meredek ujjat húzni.

Hiei ... Sanji apja valószínűleg azért kezdte el hiányolni a fiát, mert most lépett Sanji illetve a menyasszonya is abba a korba, hogy akkor jöhet a házasság.

Ez a majom mink meg jól befog kavarni előreláthatólag. Amúgy azt nem értettem, hogy Frankíék annyira el volak szánva, hogy megállítsák Kinemonéket erre simán elaludtak mindannyian.
Naplózva
Corazon4444
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 63


« Válasz #6777 Dátum: 16 feb 05, 15:14:50 »

tiszta hunter x hunter feeling  Nevet ha sanji anyja összevissza lesz kötözve átkeresztelem sanjit vinsmokeról zoldyckra  Nevet Nevet Nevet Nevet

amúgy engem az is érdekel honnan szedte fel a majom mink ezt a beszédmódot Nevet franky haja nagyon állat volt, és amikor azt mondta hogy nem akar harcolni a minkekkel az arca is elég creepy volt.
Naplózva
Dungeon Lord
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 159



« Válasz #6778 Dátum: 16 feb 06, 19:52:24 »

Véleményt majd késöbb írok.Egyelőre tetszik a fejezetek.Egy kis help kéne:
Ez a jelenet hol volt:http://naruto-kun.hu/manga/One_Piece/813/4
Naplózva
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #6779 Dátum: 16 feb 06, 20:12:42 »

Jayán mikor Norland házánál vannak.
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Oldalak: 1 ... 450 451 [452] 453 454 ... 460
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!