24 máj 19, 14:03:48 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 432 433 [434] 435 436 ... 460
  Nyomtatás  
Szerző Téma: One Piece manga  (Megtekintve 1011392 alkalommal)
0 Felhasználó és 5 vendég van a témában
Vangorf
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5


« Válasz #6495 Dátum: 15 dec 04, 01:17:14 »

De igen, aki megállította Jack ormányát az egyike az ország két vezetőjének akik váltják egymást. Viszont az az 1 milliárd berry vérdíj elég durva
Naplózva
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #6496 Dátum: 15 dec 04, 10:07:23 »

Ráadásul nem csak ő a másik vezető is imba. Ha az új világban ilyen emberek rohangálnak, akkor a Yonkou rang tényleg átértékelődik.
Most már biztos vagyok benne, hogy az új világ óta az a legjobb és legérdekesebb helyszín. Kicsit my little pony beütésem van ettől a reggel és éjszaka dologtól ,de határozottan tetszik.
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #6497 Dátum: 15 dec 04, 10:26:33 »

Én még mindig úgy érzem, hogy túl korai ez a sok flashback.
Még nem ismerjük a jelenlévő karaktereket. Sem a céljaikat, sem a hozzáállásukat, a jellemüket is alig. Így eléggé felesleges bemutatni, mi történt velük a múltban, hogyan váltak a jelenlegi énjükké.

Én próbálkozok minden erőmmel, de hétről hétre egyre jobban hagy hidegen ez a szál...
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #6498 Dátum: 15 dec 04, 10:39:15 »

Ez a flashback gondolom Sanjiék miatt van, hogy értsék a többiek is mibe cseppentek bele. Nem hiszem, hogy mélyebben belemerülne most Oda. Talán majd később, de azt se hiszem. Viszont még nem derült ki miért keresték a csajt Sanjiék. Komoly harc se hiszem, hogy lesz, mert Jack neki megy Fujitoráéknak és, ha leépült volna itt nem tette volna meg.
Amúgy nem lesz fejezet jövőhéten.
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Rain
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 94



« Válasz #6499 Dátum: 15 dec 04, 12:02:57 »

Aztán itt egyesek Rogernek sokallták az 1 milliárd vérdíjat.
Naplózva
Sanji
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 247



« Válasz #6500 Dátum: 15 dec 04, 12:47:06 »

Jack biztos rohadt erős bár a Bárány csavo  aki Jack ?jobbkeze? Igen gyenge ha egy rúgás volt Sanjinak Mosolyog

Mindesetre igen nagy tank lehet ezzel a mamut gyumivel, tobb mitikus zoan használó tutti ilyen ősi japán lények lesznek ( hosszú vékony sárkány mint Momo) de remelem nem lesz unikornis Pojén
Naplózva
dbzgt83
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 51



« Válasz #6501 Dátum: 15 dec 04, 12:50:07 »

Igen gyenge ha egy rúgás volt Sanjinak Mosolyog

Még véletlenül sem Sanji erős, hanem ő gyenge Nyelvesít Nevet
Naplózva

Mr. Prince
Sanji
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 247



« Válasz #6502 Dátum: 15 dec 04, 13:22:08 »

Az oké csak hogy Jack embere ne egy rúgás legyen már..Nevet
Naplózva
Corazon4444
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 63


« Válasz #6503 Dátum: 15 dec 04, 15:14:18 »

azt észrevettétek hogy a legtöbb gyalog aki smileot evett, csak a keze változik át igazán a testük meg csak az állatékhoz hasonló jegyeket vesznek fel? vagy ha ennyire tudják befolyásolni az átváltozásukat elég érdekes helyzetek lehetnek még...
Naplózva
Beeng
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 227



« Válasz #6504 Dátum: 15 dec 04, 15:22:11 »

Sajnálom, hogy valakinek nem jön át ez az arc. Szerintem rohadt érdekes és egyedi. Végre egy sziget amin tükröződik milyen erős is az újvilág, tele erős lakosokkal. A két gróf sem semmi, habár kíváncsi leszek, hogy Jack miután ember alakba változik, hogy tudja majd legyőzi őket, habár ennyi vérdíjat nem osztogatnak csak úgy. Legalább az is érthető Doffi miért rezelt be annyira.

Egyébként kíváncsi lennék, hogy az elektro-t tudják e minkeken kívül mások használni, megtanulni. Király lenne ha egy szalmakalapos megtanulná. Habár nem nagyon van a csapatban olyan akinél elférne, maximum Zoronál.
Naplózva
jasek89
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 383



« Válasz #6505 Dátum: 15 dec 04, 16:18:40 »

Azért megvárom a magyar fordítást, mert sok mindent nem értettem. Nevet
Nem gondoltam volna h ilyen erősek ezek az állatok.
« Utoljára szerkesztve: 15 dec 04, 16:19:12 írta jasek89 » Naplózva
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #6506 Dátum: 15 dec 04, 16:28:10 »

Mitől olyan király egy mamut az OP világában? Pár mink furán rácsodálkozott és Luffy is megjegyezte, hogy milyen menő, de miért? A legtöbb szigeten él olyan állat, aminek egy mamut könnyű préda, így fura, hogy bárkinek felcsillan a szeme, ha meglátja. Ok, hogy egy zoan erősebb, mint egy sima állat, de remélem, hogy a mamutgyümölcs szerepe jelentéktelen a milliárdos vérdíjban.
Am szerintem ezek a mesterséges zoanok hasonlóan használják az erejüket, mint Chopper, tehát vannak bizonyos tulajdonságokat kiemelő formáik, mint ez a fejkezű mód.
« Utoljára szerkesztve: 15 dec 04, 16:30:01 írta gman » Naplózva
hagabi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 397

gman kiválasztottja


« Válasz #6507 Dátum: 15 dec 04, 16:49:58 »

Hát elnézve, hogy a kutya főnök milyen könnyen megállította Jack támadását nem hiszem, hogy ez az erejének a kulcsa. Ráadásul most változott vissza emberi alakba és valószínűleg így verte szét a minkeket.
Meg ott volt a támadása Fujitoráék ellen. Az sem semmi főleg ha túlélte márpedig valószínűleg így van.

De Jacknak remélem tényleg nem lesz nagyobb szerepe. Ez az idegbeteg hozzáállás mindhez meg, hogy el akar pusztítani mindent elég primitív. Persze nem ismerjük a hátterét, de az ember nem lesz csak úgy ilyen. Doffy-nak is volt egy drámai háttere mégsem vette el a badass-ségét a karakternek. Inkább lássuk Kaido-t én amondó vagyok. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 15 dec 04, 16:54:04 írta hagabi » Naplózva
Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #6508 Dátum: 15 dec 04, 19:06:39 »

Egyenlőre eléggé súlytalanok ezek a karakterek.
Valahogy nem éreztem különösebb izgalmat amikor elkapta az ormányt.Elfogadom, hogy az újvilágban ilyen bika emberek egyes fajok vezetői de a megfelelő karakterismeret hiányában inkább Jack tűnik kevésbé bika ellenfélnek.

Egyetértek azzal, hogy ezeket az infókat túl hamar zúdította ránk Oda.Ahhoz, hogy Luffyék útól érjék az eseményeket ezt szerintem ki lehetett volna kerülni.Később sokkal nagyobbat ütött volna ha akkor látjuk ezt a 2 tagot élesben és addig csak következtetni tudtunk volna körmöt rágva, hogy mégis mi volt a Jack-el való harcuk végkimenetele, ki, hogy kerül ki belőle.

Szóval nekem kicsit súlytalanok de annak örülök, hogy eddig úgy tűnik ez nem egy Grand Line 2.0, itt már nem él túl akárki.
Naplózva
totalwarrior
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6


« Válasz #6509 Dátum: 15 dec 04, 19:49:58 »

Nekem van egy olyan érzésem, hogy a végén kiderül, hogy ez a Jack csak kicsit el van szállva magától és kb. az egyik csicska Kaido legénységében, és akkor jön majd az igazi WTF érzés.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 432 433 [434] 435 436 ... 460
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!