24 máj 28, 21:27:47 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 394 395 [396] 397 398 ... 460
  Nyomtatás  
Szerző Téma: One Piece manga  (Megtekintve 1018203 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Corazon4444
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 63


« Válasz #5925 Dátum: 15 aug 27, 20:22:47 »

bartolomeo és sai szem-fogsor kiesős jelenete mindent megért  ikszdé ikszdé  Pojén
Naplózva
Ralite
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 157



« Válasz #5926 Dátum: 15 aug 28, 13:19:52 »

Szerintem Fujitora legyen akármilyen erős Luffy és Zoro combo ellen nincs esélye. El tudom képzelni, hogy Luffy nem akar 1vs1-t, és ha így lesz akkor vagy leverik Fujitorat, vagy közös erővel elgyőzik. Az utóbbi jobb lenne, mert ez változás lehetne, mondjuk úgy hogy 2 év edzésének az ára. A többi supernovával ellentétben ők nem szaladnak el ha yonkout vagy admirálist látnak, hanem nekik mennek. Akárhogy is lesz, mindenképp a tengerészet kell meghátráljon, így a többi kalózt nemcsak a hála fogja a Szalmakalaposokhoz kötni, hanem a tisztelet is. És így Luffynak is lehet egy a Fehérbajuszéhoz hasonló szövetségi rendszere, ami kell ahhoz hogy (kalóz)király legyen.
Naplózva
jasek89
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 383



« Válasz #5927 Dátum: 15 aug 28, 15:39:17 »

Az biztos, hogy eljön majd az az idő amikor már egy admirális kevés lesz Luffy ellen, kérdés mikor? Sztem még várni kell ezzel egy kicsit, még nincs olyan szinten.
Naplózva
Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #5928 Dátum: 15 aug 28, 18:24:16 »

Mondjuk Luffy pont nem jó ellenfél Fujitorának.

Hakival nem tudja átitatni az épületeket éppen ezért bármit dob Luffyra annak nem lesz hatása.Meteornak is max a hője miatt.A növekvő gravitáció sem lehet probléma, kivéve ha annyira lefogja Luffyt, hogy Fujitora a kardjával tud érvényesülni és persze erősebb a kardon lévő haki a Luffy testén lévőnél.Esetleg még le tudja dobni jó mélyre mint Zorot de nem tudom, hogy működne-e Nevet
Naplózva
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #5929 Dátum: 15 aug 28, 19:03:17 »

Tekintve, hogy Fujitora csak ebben az arcban lett felvezetve, nagyon kétlem, hogy már rögtön vereséget szenvedne. Egy Kizaru mondjuk, akivel már találkoztak korábban, jobb összevetés lenne, reálisabb.
Én mondjuk azt tudom elképzelni, hogy a többiek (főleg Zoro és Law, de a többiek sem piskóták azért) felállnak Luffy mögé, és Fujitora ezt látva inkább elengedi őket.
1. Nem akarja gondolom még jobban lerombolni ezt a szerencsétlen országot.
2. Lehet bármilyen erős, azért így még csak esélye sem lenne.
És így megmarad a Fujitoraban rejlő ismeretlen, hogy még nem láttunk tőle mindent, nem tudjuk mit akar, és Luffyék is mehetnek tovább, de úgy, hogy nem futottak, hanem kikényszerítették a szabad utat. A tisztelet feléjük így csak nőne.
Szóval én valahol így képzelem el, és remélem, hogy valami ilyesmi lesz, ez olyan...arany közép út.

Aztán persze ki tudja, hogy mit csinálna mondjuk Sengoku, ha látná, hogy Fujitora szorult helyzetben van. Mert az biztos, hogy ha a kalózok összefognak, akkor nincs okuk a menekülésre, de ha ott lenne mondjuk Bastille, meg Tsuru is...háát...úgy már neccesebb. De erre nem sok esélyt látok, ez a harc értelmetlen, funkciótlan lenne, márpedig Odanak nem szokása ilyet betenni.
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Sanji
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 247



« Válasz #5930 Dátum: 15 aug 29, 06:07:48 »

Végre Luffy ugy viselkedett mint egy leendő kalóz király Nyelvesít
Tetszett nagyon ahogy neki ugrott, tényleg unalmas volt mar az állandó futkosas... ( foleg ha egyszerű navy katonákról volt szó)

Tsuru erejét nem ismerjük de azert szerintem kicsit vicces lenne ha elverne Zorot pl....Nevet nem hiszem hogy miatta menekülnének ha menne segiteni Fujinak Nevet
Naplózva
MonkeyKing
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 26


Majom Király


« Válasz #5931 Dátum: 15 aug 29, 06:19:35 »

Luffy elég nagy csicska lenne,ha bedob egy ilyen szöveget,és mégsem verné meg Fuji Torát,hanem elmenekülne.
Nagyot nevetnék,mert ezzel szembe köpné önmagát.Izgatottan várjuk a következő részt.
Naplózva

Semmihez sem kell nagyobb bátorság, mint hogy nevetés mögé rejtsük szomorúságunkat.
csizi-kun
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 52



« Válasz #5932 Dátum: 15 aug 29, 09:55:18 »

Szerintem a kövi részben annyi fog történni, hogy Luffy nagyon szeretne megküzdeni a meteormesterrel de Law troll módba fog kapcsolni és mindenkit áthelyez a hajóra. A hajón meg már eltudnak menekülni de persze Luffyt majd 3-4 en fogják le egyszerre hogy ne menjen vissza xD

Én így tudom elképzelni, mert lássuk be tényleg nem látok rá esélyt, hogy Fuji most kapjon ki és nyilván luffyék se veszíthetnek ez pedig jó megoldás lenne és a leendő kalózkirályon se esne csorba hogy ő menekülni akart Nevet
Naplózva
Dungeon Lord
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 159



« Válasz #5933 Dátum: 15 aug 29, 10:33:34 »

Egyesek nagyon el vannak tévedve az erőviszonyok kapcsán. Arról ne feledkezünk meg,hogy Luffy alig bírta legyőzni Doflamingot,sőt ezt igazából nem is mondanám győzelemnek,mert 1vs1 már rég hulla lenne .A mostani erejük csak annyit ér,hogy képesek egy admirális fenntartani .Sabo sokkal erősebb mint Luffy,Zorro,Law és ha neki nehezen ment Fujitora ellen,akkor többieknek nincs  sok esélye ellene. Egyelőre nagyon hanyagoljátok,hogy képesek legyőzni egy admirálist vagy Yonkot.Röviden ennyi.



Naplózva
Sanji
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 247



« Válasz #5934 Dátum: 15 aug 29, 10:39:04 »

Igen pontosan... A helyes megfogalmazás: Luffy közelit ahoz hogy admirális szinten legyen Mosolyog es ez tudjatok mikor fog bekövetkezni? Amikor mar tudni fogja használni az awakeniget kacsint

Addig max egy tökéletesített G4-et láthatunk majd buffnak vagy egy zoan gyümölcsöt ha megeszik az dob az erején...
Naplózva
jasek89
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 383



« Válasz #5935 Dátum: 15 aug 29, 11:14:58 »

Igen pontosan... A helyes megfogalmazás: Luffy közelit ahoz hogy admirális szinten legyen Mosolyog es ez tudjatok mikor fog bekövetkezni? Amikor mar tudni fogja használni az awakeniget kacsint

Addig max egy tökéletesített G4-et láthatunk majd buffnak vagy egy zoan gyümölcsöt ha megeszik az dob az erején...

Sztem nem kell awakenig egy admirális legyőzéséhez, elég ha egy picit tökéletesíti a G4 formot, awakenig majd Yonkou/Gorosei ellen fog kelleni sztem. Remélem fog még fejlődni ez a G4 form pl a lábát felfújná, akkor alkatilag már simán lehet olyan mint Fehérbajusz vagy Kadiou.... Nevet
« Utoljára szerkesztve: 15 aug 29, 11:18:28 írta jasek89 » Naplózva
Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #5936 Dátum: 15 aug 29, 11:33:00 »

Te sem vagy tisztában az erőviszonyokkal, ha egy helyen említed a Yonkou-kat és az admirálisokat Nevet

Fujitora senkivel sem harcolt komolyan, Doffy meg kurva nagy tank.A legyőzésébe beleizzad volna bármelyik admirális.Őláne ha előtte végig futotta meg küzdötte volna a napot.Ha még mindig csak közelít az admirális szinthez Zoro és Luffy akkor a one piece még 20 évig fog tartani.
Naplózva
Sanji
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 247



« Válasz #5937 Dátum: 15 aug 29, 11:55:52 »

Nem vagyok benne biztos h Doffy nem ölte volna meg Aokijit/Fujitorat Mosolyog

Egyiktől se ilyedt meg... Fujitorat fejbe akart rúgni, Aokij lefagyasztotta es hamabb kiszabadult mint Whitebeard ..
Naplózva
jasek89
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 383



« Válasz #5938 Dátum: 15 aug 29, 12:43:50 »

Nem vagyok benne biztos h Doffy nem ölte volna meg Aokijit/Fujitorat Mosolyog

Egyiktől se ilyedt meg... Fujitorat fejbe akart rúgni, Aokij lefagyasztotta es hamabb kiszabadult mint Whitebeard ..

Ezért mondom, hogy sztem Fujitora nincs olyan erős mint Akainu vagy Kizaru. Ha az utóbbi kettő lett volna jelen a szigeten, akkor Doffy se biztos h ilyen bátor lett volna. Ha jól tudom Akainu-nak sem tetszik a shichibukai rendszer, mert nincs az az ember aki nála jobban gyűlölné a kalózokat.
« Utoljára szerkesztve: 15 aug 29, 12:47:16 írta jasek89 » Naplózva
MonkeyKing
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 26


Majom Király


« Válasz #5939 Dátum: 15 aug 29, 13:03:09 »

Engem már nagyon idegesítenek ezek az Admirálisok,nagyképű,beképzelt,öntelt majom az összes.
Nem igaz,hogy senki nem bírja őket,legyőzni.Aki esetleg legyőzné őket,hát persze,hogy félbe marad a harc.
Na mindegy csak fölhúzom magam,rajta.
« Utoljára szerkesztve: 15 aug 29, 20:01:30 írta MonkeyKing » Naplózva

Semmihez sem kell nagyobb bátorság, mint hogy nevetés mögé rejtsük szomorúságunkat.
Oldalak: 1 ... 394 395 [396] 397 398 ... 460
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!