24 máj 29, 02:54:58 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 389 390 [391] 392 393 ... 460
  Nyomtatás  
Szerző Téma: One Piece manga  (Megtekintve 1018329 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #5850 Dátum: 15 aug 11, 14:52:39 »

Imádom, mikor nem használnak ékezetet a kommentben. Szívesen elolvasnám a hszedet, de így nem fogom. Törölhetném is, de más lehet elovlassa így hagyok neki némi esélyt.
« Utoljára szerkesztve: 15 aug 11, 15:50:59 írta Hiei D. Legend » Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Duuu
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 929



« Válasz #5851 Dátum: 15 aug 12, 06:43:57 »

Ez mind szép és jó, viszont úgy gondolom, hogy ennek nem sok köze van a One Piece mangához. Inkább a mangához kapcsolódó dolgokat olvasnám, mint a helyesírási vitát.

Ez volt az off.

Olvastam, egy elméletet arról, Usopp hazugságai valóra válnak a történetben. Sokak számára idegesítő a karaktere, a hazugságai miatt. Ha megnézitek a listát, igazából a hazugságok nagy része valóra válik, tehát nem is hazudik Nevet

"A kalózok támadása"  (Kuro kapitány)
"Óriás aranyhal"(Dorry és Broggy)
"Bemászik egy óriás bálnába" (Laboon)
"Egy óriás vakonddal harcol" (Ms Merry Cristmas-Arabasta)
"Kalózkapitány lesz" (Water 7, Miután Luffytól kikap a Merry kapitánya lesz)
"Cerberus" (Thirrel Bark)
"Sárkány" (Punk Hazard)
"Törpék" (Dressrosa)

"8000 követője van" (Ez még nem biztos, de Elbafi óriásai, a Dressrosai Törpék, illetve játékokból visszalalkult emberek már elég szép kis tömeget alkotnak. Úgy érzem ez is meglesz Nevet)


Ezen kívül sok más "Hazugsága" is volt még.  Vajon ebből lehet e következtetni arra, hogy mi fog még történni a későbbiekben? Nevet
« Utoljára szerkesztve: 15 aug 12, 06:44:45 írta Duuu » Naplózva
Sanji
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 247



« Válasz #5852 Dátum: 15 aug 12, 11:40:12 »

Gyah ez nagyon durva Nevet azert az orias aranyhal kicsit fura vagy en értelmezem rosszul de amugy a többi igen bejott Nevet a 8000 követő is ha ugy nezzuk Mosolyog de újabb hazugsága van esetleg:D?
Naplózva
Duuu
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 929



« Válasz #5853 Dátum: 15 aug 12, 12:26:16 »

Az aranyhal történetét Kaya-nak meséli itt: http://naruto-kun.hu/manga/One_Piece/024/11
És itt "Dorry és Broggy utat nyitnak nekik az aranyhal ellenében" Nevet  http://manga-joy.com/One-Piece/129/2/
Illetve Dorry és Broggy beszélgetése totál fedi Usopp "hazugságát"  http://manga-joy.com/One-Piece/129/6/
Naplózva
Sanji
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 247



« Válasz #5854 Dátum: 15 aug 12, 14:04:53 »

Ez durva Nevet  Oda mikre nem figyel oda... Gondolkozik de jo amugy holnap végre manga remelem az új taggal is lesz mar valami Mosolyog
Naplózva
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #5855 Dátum: 15 aug 12, 14:34:34 »

Nagyon kétlem. Luffy beszélni akar valakivel, szerintem Rebeccaval, vagy esetleg Rikuval, vagy talán Isshouval. Kétlem, hogy ezen kívül sok mindenre lenne idő, márpedig az új tagra kelleni fog.
Sőt már abban is kételkedem, hogy egyáltalán lesz új tag... Nevet Ki tudja.
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
jasek89
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 383



« Válasz #5856 Dátum: 15 aug 12, 15:17:17 »

Nagyon kétlem. Luffy beszélni akar valakivel, szerintem Rebeccaval, vagy esetleg Rikuval, vagy talán Isshouval. Kétlem, hogy ezen kívül sok mindenre lenne idő, márpedig az új tagra kelleni fog.
Sőt már abban is kételkedem, hogy egyáltalán lesz új tag... Nevet Ki tudja.

HA azért megy Rebecca-hoz, h felkérje ő legyen az új mugiwara tag padlót fogok és sztem nem állok fel egyhamar.  szerintem
Naplózva
gabor966
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4


« Válasz #5857 Dátum: 15 aug 12, 15:32:08 »

holnap elvileg nem lesz manga mert valami csoda hét van és így megint egy hét szünet.
Naplózva
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #5858 Dátum: 15 aug 12, 19:40:15 »

Neem, nem tudom elképzelni Rebeccat.
És ne már...komolyan? Pedig már vártam.
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
felixgotrek
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 25


« Válasz #5859 Dátum: 15 aug 13, 09:36:43 »

Tudnám minek van ennyi felesleges ünnep náluk. Bocsi de nagyon idegesít hogy nem lesz manga a héten pedig már nagyon vártam   Szomorú
Naplózva
hagabi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 397

gman kiválasztottja


« Válasz #5860 Dátum: 15 aug 13, 11:55:22 »

Bárcsak nálunk lenne nálunk is ennyi "felesleges" ünnep. Maradjunk annyiban, hogy más kultúra, más szokások. Legalább Oda-sensei megtarthatja a szokásos pihenőjét.

Azért kíváncsi vagyok én is kivel akar beszélni Luffy.
Naplózva
kristofkristof
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 364



« Válasz #5861 Dátum: 15 aug 13, 12:19:25 »

Nem tudom elképzelni, hogy mit mondhat Rebeccának, és azt sem hiszem, hogy Fujitorával fog beszélni. Szerintem körbekürtöli Dressrosát, hogy Kyros Rebecca apja, mert eléggé kibukott Luffy Kyros döntésén.
Naplózva

"Just exactly what kind of person are you? What color is your hair? What kind of eyes do you have? And what are the contours of your face? I wish I hadn't closed these eyes. I'd have enjoyed taking a good look at you."
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #5862 Dátum: 15 aug 13, 12:49:30 »

Előbb kéri fel Kyrost, mint Rebbecát.
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
jasek89
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 383



« Válasz #5863 Dátum: 15 aug 13, 13:16:39 »

Előbb kéri fel Kyrost, mint Rebbecát.

Ha már Kyros, kivi leszek vajon visszakapta-e vagy kapott-e új lábat, a testtartásából nekem az jön le, hogy már nem egy lábon áll.
« Utoljára szerkesztve: 15 aug 13, 13:17:46 írta jasek89 » Naplózva
zsandris1
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 106



« Válasz #5864 Dátum: 15 aug 13, 13:40:24 »

Előbb kéri fel Kyrost, mint Rebbecát.

Ha már Kyros, kivi leszek vajon visszakapta-e vagy kapott-e új lábat, a testtartásából nekem az jön le, hogy már nem egy lábon áll.

Eddig is úgy állt egy lábon, mintha 2 lenne neki...Nevet
Naplózva
Oldalak: 1 ... 389 390 [391] 392 393 ... 460
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!