24 máj 29, 07:36:27 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 380 381 [382] 383 384 ... 460
  Nyomtatás  
Szerző Téma: One Piece manga  (Megtekintve 1018454 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
jasek89
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 383



« Válasz #5715 Dátum: 15 júl 26, 21:18:44 »

Még a legelején én is azt hittem, hogy Kaidounak valamilyen Zoan alakváltó démongyümölcse, van de azt túl erősnek tartottam. Azonban ez a fejezet után  http://naruto-kun.hu/manga/One_Piece/689/18 nekem egyre jobban úgy tűnik, hogy ez a 100 bestia Kaidou megnevezés nem a képességére utal, hanem a legénységére. Eddig nekem ez lenne a legreálisabb magyarázat. Amúgy ettől függetlenül őt is Zoan démongyümölcs használónak tartom, de majd kiderül.

Bevallom amikor láttuk körvonalazódni az alakját és feltehetőleg egy óriás kicsit furcsálltam. Azonban addig nem írok róla semmi negatívumot, amíg nem tudom mit akar kihozni belőle Oda, mert lehet, hogy végül nagyon tetszeni fog.
Oda nem halogathatja sokáig Kaidou bemutatását, mivel ugye ő a célpont és miután legyőzték az egyik kulcsfiguráját mutatnia kellene Kaidou reakcióját.

Szerintem hamarosan lesz egy ahhoz hasonló fejezet, amiben a szupernovák voltak bemutatva, csak abban a Yonkouk lesznek a főszereplők. Arra tippelek, hogy ez akkor lesz, amikor Big Mom teapartija meg lesz rendezve. Azt mutatnia kell, hogy Big Mom kinyitja a tamatebakot, Kaidout is ideje lenne mutatnia, az sem kizárt, hogy látjuk Feketeszakállékat, amikor Burgess jelent, hogy nem sikerült megszereznie a lánggyümölcsöt, és Shanks is feltűnhet, ha már ő Kidék célpontja.

Amúgy ezért is furcsállottam, h pl Fehérbajusz és Shanks külsejét elég hamar felfedte Oda, míg Kadio-t meg Big Mom-t még nem.
Naplózva
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #5716 Dátum: 15 júl 27, 14:46:24 »

Sokkal izgalmasabb így, hogy találgathatunk, hogyan néz ki 2 fontos szereplő. Hülye lenne Oda évekkel előre lelőni. Mosolyog
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
Duuu
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 929



« Válasz #5717 Dátum: 15 júl 27, 15:27:33 »

Én azon gondolkoztam, hogy az árnyékban megbújó nagy alak az nem Kaido, hanem azon utaznak akik keresek őt.(Drake) Nekem teljesen így esett le a mangából. Lehet egyedül vagyok vele. Nevet
Naplózva
zsandris1
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 106



« Válasz #5718 Dátum: 15 júl 27, 21:04:54 »

Fehérbajúszt valóban kicsit korán mutatták meg, de amikor láttuk, az már a háború előzménye volt, mondhatni a Shanksos beszélgetés amolyan pre-marindford. Shanksot pedig azért látthattuk már az első fejezetben, mert ő Luffy példaképe, így fontos volt megmutatni.

Nekem azt nehéz lenne elképzelni, hogy az a nagy valami nem Kaido, mivel most már középpontba kéne kerülnie, időszerű volt a muatatása.
Naplózva
strack89
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 13


« Válasz #5719 Dátum: 15 júl 30, 06:07:54 »

itt a RAW->http://www.mangamint.com/one-piece-795
Fontos szereplők térnek vissza és lesznek újak is Nevet
« Utoljára szerkesztve: 15 júl 30, 06:12:09 írta strack89 » Naplózva
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #5720 Dátum: 15 júl 30, 06:33:30 »

Már kint az angol is. Szóval Kaidou gyakorlatilag egy barbár. Mikor megláttam a zászlóját egyből Oars jutott eszembe. Ez msot egy fajból van vele vagy csak egy nagyra nőtt ember? Moria veszített ellene és utána lett megszállotja a kontinens cibálóknak. Így feltételezem, hogy nem ember. Érdekes.

Sanjiék meg simán lefalcoltak Big Momék elől. Azt egyből Kaidou embereibe botlanak. Oh és jön az erő demonstráció és Kidéket elverik, mint a rongyot asszem. Viszont így nem tudom ki lehet Luffyék következő ellenfele. Fujitora marad opció, mert egy Yonkou még korai. Egy admirális viszont, pont megfelelő élenne.

Amúgy csak én érzem úgy, hogy Ceasar csatlakozni fog Luffyékhoz? Ilyen se veled se nélküled kapcsolatnak. Valamiért úgyérzem, hogy velük fog maradni. Hozzáteszem ő tényleg üde szinfolt lenne a csapatban. Főleg, ha tényleg "kényszerből" harcol a csapatért. Itt msot nem az elvett szívére godnolok.
« Utoljára szerkesztve: 15 júl 30, 07:14:35 írta Hiei D. Legend » Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
kristofkristof
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 364



« Válasz #5721 Dátum: 15 júl 30, 07:22:24 »

Azt hiszem nem panaszkodhatunk, zajlanak az események rendesen.

Remélem Fujitora nem akar rátámadni Luffyékra. Ha már annyi papolt a saját igazságáról, meg, hogy Luffyék voltak a hősök nagy ellentmondás lenne, ha elakarná kapni Luffyt.

Még nem olyan biztos, hogy lerázták Big Mom embereit. Pár fejezettel ezelőtt, amikor Capone feltűnt, ők is és Big Mom embereinek a hajója is ilyen ködös tájon voltak, szerintem még a közelben vannak. Úgy tűnik, hogy Sanjiéknál feltűnik egy idegesítő karakter.  Mosolyog Amúgy most Zou-n voltak? Csak mert nem láttam kiírva, melyik szigeten vannak.

Azért kicsit durvának tartom, hogy Kaidou olyan magasságból leugrott és kutya baja. Ez alapján Luffy Gear Fourth támadásai meg se kottyannak majd neki.  ikszdé
Nem ilyennek képzeltem el Kaidout, de elég ütős kinézete van. Tényleg eléggé barbáros. Nekem még mindig meredek, hogy Kaidou pont náluk jelent meg, kíváncsi vagyok mit akar ebből kihozni. Ettől függetlenül nem látok rációt abban, hogy Kaidou elverje Kidéket, ők is alvilági brókerek voltak, még ha nem is állnak egy oldalon, akkor sem lenne értelme. Kaidou utolsó mondata bíztató.  Nevet Ördögi
Naplózva

"Just exactly what kind of person are you? What color is your hair? What kind of eyes do you have? And what are the contours of your face? I wish I hadn't closed these eyes. I'd have enjoyed taking a good look at you."
jasek89
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 383



« Válasz #5722 Dátum: 15 júl 30, 07:43:50 »

Végre lelepleződött Kaido kinézete, hasonló felépítésű mint Fehérbajusz, nem túl szerencsés helyzet Kidéknek h pont eléjük pottyant és eléggé dühös. Így viszont lehet befuccsolt Kidék terve és nem Shanks lesz a célpontjuk hanem Kaido és ha belegondolunk Luffy-ék és Kidék együttesen lehet letudnak már győzni egy yonkou-t.

Viszont azon meglepődtem, hogy Sanjiék milyen könnyedén lerázták Big Mom bandáit és verik szét Kadio embereit.
Naplózva
Duuu
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 929



« Válasz #5723 Dátum: 15 júl 30, 08:18:03 »

Érdekes részt kaptunk. Nevet  http://manga-joy.com/One-Piece/795/3/  a 3. képen jót nevettem, hogy Hakuba le van láncolva és úgy alszanak mindannyian Nevet Fujitora húzza az időt. Dressrosa-n tuti nem támadja meg Luffyékat. Meghagyja Dressrosa hősének őket. Visszont amint tovább mennek hajón, lehet, hogy lesz még egy beszélgetés köztük.

A Sunny-s csapat képei egy rakás össze-visszaságot mutat. Ha kijön a mangastream-es verzió jobban fogjuk érteni szerintem. Az oké hogy valahogy megléptek, de értelmes párbeszédek nélkül nehéz ezt Nevet Az viszont jó, hogy máris Kaido embereit szapulják. Mondjuk tudtuk nélkül.

Kaido megjelenésével végre mindegyik Yonko megjelent. Ebből a "kis" ugrásból pár dolog kiderült. Kid-ékhez szerintem totál véletlen esett, mivel Urge-et is békén hagyta, szóval nem a Szupernovákat akarja kiütni. Az más kérdés, hogy Hawkinsék megpróbálnak e neki esni. Ez a kis ugrás leginkább a haragjának a levezetése lehetett Nevet Miután felmászott, már megszületett az összegzés, hogy mit akar csinálni. Érdekes karakternek tűnik. Eddig tetszik.

Viszont hozza a rész amit izgalmasnak tartok az Új Világban. Tök mindegy mit tervezel, össze-vissza van minden. Nevet Nevet
Naplózva
Scratchmen
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 52


Szupernova


« Válasz #5724 Dátum: 15 júl 30, 08:48:25 »

Zseniális, akkor lehet hogy Kaido is kretén? Nevet Nekem nagyon úgy tűnik, hogy valójában Dressrosára akart menni, csak elszámolta magát és véletlen Kidék rejtekhelyére esett. Mert szerintem Kaidónak nem igazán lenne dolga velük, mivel ők eddig Big Mom hajóit vegzálták, ráadásul Shanksnek is neki akartak menni. Ez persze nem zárja ki, hogy Kaidónak is okoztak már kellemetlenséget korábban. De hogy emiatt személyesen menjen el értük, azt kicsit súlyosnak érzeném.

Amúgy ki lehet az a kiscsaj, akit Namiék, és ahogy elnézem Kaidou emberei is keresnek a szigeten? Valami zoan esetleg? Vagy ha tényleg Zou szigetén vannak, akkor lehet az őslakosok beszélő állatok?
Naplózva
zsandris1
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 106



« Válasz #5725 Dátum: 15 júl 30, 08:56:05 »

Na Sunny végre! Itt majd lesz egy szép kis visszaemlékezés, mert ebből alig derült ki valami...Viszont a Kaido-s rész tetszett, de nekem előbb esett le, hogy Oars féleség lesz, mint az, hogy Kaido. Nevet Azért szépen felvezettük a fejezetet fórumon. Nevet Szerintem ez simán eszünkbe juthatott volna, hogy ő is egy Oars-bébi, ott volt a Punk Hazardos visszaemlékezés, amikor kiderült, hogy óriáskísérletEK folytak már korábban is és több Oars lényt mutattak, aztán ott van Moria mániája+az, hogy Kaido a legerősebb kalóz...lehetett volna egy teória. Nevet

Érdekes ellenfél lesz, jól összekuszálja most a szálakat. Én attól félek ő se okosabb az ősénél...de tetszik! Nyelvesít
Naplózva
blackfire
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 356



« Válasz #5726 Dátum: 15 júl 30, 09:26:00 »

Hatalmas jo fejezet volt, bar a pandas forditas... haaaat... Rebecca kiralyno. Inkabb hercegno, nem? Nevet Sanji vegre! Ugy tunik meggyogyult a laba is. Nem tudom mi lehetett Big Momekkal de valahogy meglogtak. Talan a coup de burst isment segitett, bar nemtom...
Ahogy azt se hogy most hol lehetnek. Elegge utos kis mini sereg van ott ha mar csak a Sanji & Caesar & Brook triot nezzuk.

Kaido meg. Hat, szo szerint hatalmas bemutato volt. Nevet Meg komolyan.. Milyen gyorsan valtoznak a szituk az uj vilagban. Kidek szovetsegre lepnek, nevetnek kicsit, kemenykednek. `Haha vegre lenyomhatjuk a voroshaju szemetladat! Gyerunk sracok! *robbanas* Mi a fene? *megjelenik a legerosebb kaloz elottuk* Ooo, hogy az a....` Nevet

Amugy meg nem vagyok benne biztos hogy Kaido nekik megy. Fenn a repulo szigeten is volt egy supernova meg se esett bantodasa. Akkor harcolnak csak max, ha Kidek nekimennek. Bar perpillanat szerintem a gatyajukba csinaltak.

Mi lett volna ha Kaido a tengerbe esik? Nevet
« Utoljára szerkesztve: 15 júl 30, 09:27:20 írta blackfire » Naplózva

Zalaegerszeg-Manchester United  http://www.youtube.com/watch?v=cazzSHKkkfI
Chob
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 227


日本のファン


« Válasz #5727 Dátum: 15 júl 30, 09:31:59 »

Amúgy csak én érzem úgy, hogy Ceasar csatlakozni fog Luffyékhoz? Ilyen se veled se nélküled kapcsolatnak. Valamiért úgyérzem, hogy velük fog maradni. Hozzáteszem ő tényleg üde szinfolt lenne a csapatban. Főleg, ha tényleg "kényszerből" harcol a csapatért. Itt msot nem az elvett szívére godnolok.

Ugyanerre gondoltam én is, ahogy átváltott Sanjiékra.
Naplózva

Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #5728 Dátum: 15 júl 30, 10:32:34 »

Jah és most már értem miért, akart Shirohige ellen menni Kaidou. Meg azt is miért intézte elhamar Shanks a dolgot. Kaidou is olyannak tűnik, mint Roger, aki ad a címekre és a hangzatosságra.
Akadnak rajta szép karcolások. Lehet megpuszilták egymást Shirohigével párszor:D A legerősebb címért.
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
dbzgt83
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 51



« Válasz #5729 Dátum: 15 júl 30, 10:49:39 »

Hát nem festenek valami jól a dolgok... akit nem érdekel Sanji az ne olvassa el.

Kezd olyan érzésem lenni, hogy Oda ki akarja venni Sanjit a monster trioból. Elképzelhetőnek tartom, hogy esetlegesen Caesar csatlakozik, és Sanji-Brook-Caesarként alkotnának majd egy új triót. Gondoljuk el, akik Dressrosán maradtak, azok kapták a kemény harcokat, Luffy, Zoro, Franky-ra gondolok elsősorban. Sanjiék meg menekültek egy hajóval... az mindegy hogy kik elől, de semmi érdemlegesre nagyon nem utalnak, most is egy diable muton shottot láthattunk.... semmi új technikája nincs?
Franky lesz szerintem Sanji helyén, főleg hogy benne több lehetőség látszik, Sanji karaktere meg úgymond "kimerült".
Ti mit gondoltok?
Naplózva

Mr. Prince
Oldalak: 1 ... 380 381 [382] 383 384 ... 460
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!